Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Birčević je, uz svu simpatičnost zbog smotanosti i blentave face, realno smešan igrač. I ova mumificirana verzija Novice je Tim Duncan za Birču. 

 

Od Stefana Jankovića možda nešto i bude ako mu se uradi transplantacija mozga, Birčmen jednostavno igrački ima jako nizak plafon, nema tu leka. 

Edited by Chaos Is Me
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nego razmišljam o Šćepanoviću. 

 

Svidelo mi se što je u onoj izjavi, gde je spominjao kako smo zadržali veći deo ekipe, rekao kako zahvaljujući tome nema neke preterane potrebe za fundamentalnim promenama u igri.

 

I to mi je skroz ok. Što bi rekli Ameri if it ain't broken... Hoću da kažem da mi je drago da ne postoji neka doza sujete u tom smislu. Ne mogu da se ne setim Sferopulosa, koji je najpre u Oliju nastavio sa čistim kopiranjem Dudinog stila, a zatim i kroz dalju karijeru. 

 

Naša igra, u drugom delu sezone, je bila skroz ok. Odbrana je bila fina, organizovana, tranzicija dobra, spejsing i kretanje lopte. Najveća mana mi je bio relativno slab pnr i oni duži pozicioni napadi, pa je tu bili najviše prostora za napredak.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Birčević je, uz svu simpatičnost zbog smotanosti i blentave face, realno smešan igrač. I ova mumificirana verzija Novice je Tim Duncan za Birču. 

 

Od Stefana Jankovića možda nešto i bude ako mu se uradi transplantacija mozga, Birčmen jednostavno igrački ima jako nizak plafon, nema tu leka. 

 

Spojis srce i borbenost Novice, telo Jankovica i dopadljivu blentavost Birce (cisto da ga protivnik potceni) i dobijas fenomenalnu cetvorku 🙂 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Jakob Aman said:

Bircevic i budzet ne idu u istu recenicu. Covek je jednostavno dokurcio svima, ukljucujuci i Japanca.

Ali zato su radi da vrate priglupog Foču koga nisu hteli ni da pogledaju godinu dana, ni trener ni saigraci a kamoli drugi timovi.

Povredio se vise puta, sjebao ruku, nije trenirao ali jbg ima u klubu jedan covek koji ce to da pogura laganeze sad kada nema zlog zabara da im ocita bukvicu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je samo krivo ako smo se (a izgleda da jesmo) izjajarili. Ako se ne racuna na njega trebalo mu je to odmah reci a ne da odbija ponude (kakve god) cekajuci produzetak ugovora.

Na stranu igracki kvaliteti, Birca nije nikada pokazao nedostatak ljudskih.

  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Alek The Great said:

...

Pocetak NBA sezone 20/21 je najavljen za decembar, ova ce se igrati do septembra.

Bilo kakvi planovi sa NBA trzistem su nemoguci za trenutni EC kalendar.

Edited by Cooper
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...