Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

15 minutes ago, djurava said:

Sad sam bas pogledao statistiku, ovo smo pokusali 3 minuta , pri tome u tom trenutku u petorci su bili i Laza i Odjo i Borisa, znaci petorka totalno bez kreacije, i za ta 3 minuta smo sa +10 pali na +7 , imali i najveci +13 tako da bas i nije bila tolika katastrofa. Mislim da bi neka petorka, sa Djenkom Davidovcem Perperoglom i Gistom mogla vrlo korektno da izgleda

+Beron uz njih. Moguće da bi to dobro izgledalo. Žao mi je što Radanova nismo zadržali, on bi isto pomogao u takvim petorkama. 

 

8 minutes ago, Kankkunen said:

Koja je to razlika u broju stranaca po pozicijama, na pleju ne može a na svim ostalim je OK ...

Zašto bi bio problem da na mestu pleja igraju Lorenzo i Garrett, a nije problem da na PF imamo Derika, Moa i Perpera :smiley33:

ne kapairam taj kliše.

Ne znam, verovatno iz nekog višeg interesa. Mi posle Vase nemamo nekog velikog talenta na vidiku, a plej je najvažnija pozicija u svakoj ekipi, tako da bih sa Uskokovićem što pre probao kao bekapom. 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Green23 said:

žao mi je što nismo uspeli Jaramaza da dovedemo, mislim da bi nam baš dobro legao. U Aranitovića je mnogo uloženo, ali nažalost povrede su učinile svoje. 

Ni jedan ni drugi nisu plejmekeri nego su kombo bekovi kao što je i Dženkins koji je, složićeš se, bolji igrač od obojice.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Knipex said:

Ni jedan ni drugi nisu plejmekeri nego su kombo bekovi kao što je i Dženkins koji je, složićeš se, bolji igrač od obojice.

Uh, ne bih se baš složio da je Đenka bolji kreator od Jaramaza. Đenka se previše troši u odbrani, a tada je još teže organizovati i napad, ipak se i kod njega vidi da uskoro puni 31.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Kankkunen said:

Koja je to razlika u broju stranaca po pozicijama, na pleju ne može a na svim ostalim je OK ...

Zašto bi bio problem da na mestu pleja igraju Lorenzo i Garrett, a nije problem da na PF imamo Derika, Moa i Perpera :smiley33:

ne kapairam taj kliše.

 

Zašto? Zato.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kankkunen said:

@Green23

Nema tu nikakve razlike, nego, to se nije dešavalo jer smo imali Jovića 4 godine pa nije bilo potrebe.

Sad je priča drugačija i to ne pije vodu, nismo nikad imali 8 stranih igrača pa sad imamo ... nači,  ipak je nešto drugo u pitanju. :lol_2:

Znam da je neko i ranije pričao, da li Bogi i Kum o tome da nećemo imati dva stranca na pleju. Meni je to skroz okej, ali treba izvući nekog mladog koga bismo istrpeli, kao što rekoh, to će verovatno biti Uskoković, koliko već od sledeće sezone. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

Pa zar to nismo bili oduvek  i pre 2011 stabilan klub u evropskim okvirima?

 

Da li se secas kakvi su hvalospevi bili za Branka Lazica kada je krenuo da napusava shipkasa zbog Olimpijakosa, Jel tada bio car , pokazao muda sto je neki shipkas jebao mater igracima zbog poraza od Olimpijakosa.

Ali sada kada neki nas forumas jebe majku Filipu Covicu a verujem da je jebao mater i Davidovcu da bi isto tako skocio Branko Lazic, i to nema veze sto je kapiten nego sto bi bilo nekoligalno da ti neko saigracu jebe sve po spisku i to da prodjes i zatvoris oci. I garantujem da ne bi bilo otrova protiv Branka da je stao u zastitu bilo kog drugog igraca nego zato sto je branio FC3 onda je on bot, poltron. ali kada se napada neko od shipkaasa onda je car. 

 

Definisi mi taj odnos prema Branku a postupio je isto u oba slucaja, zastitio je igrace oba puta.

Gde je taj toliko pošteni Branko bio kad se napusavao Simonovic, Štimac ili Dejan Radonjic. Verovatno je čekao nečiji mig da krene da ih odbrani. Ne pokusavaj da braniš neodbranjivo, Filip Čović ne.moze da igra košarku u EL i tu prestaje svaka diskusija sve dok se to ne promeni. Što pre to prihvati gazda biće bolje i za porodicu Čović i za Zvezdu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, perkos said:

Gde je taj toliko pošteni Branko bio kad se napusavao Simonovic, Štimac ili Dejan Radonjic. Verovatno je čekao nečiji mig da krene da ih odbrani. Ne pokusavaj da braniš neodbranjivo, Filip Čović ne.moze da igra košarku u EL i tu prestaje svaka diskusija sve dok se to ne promeni. Što pre to prihvati gazda biće bolje i za porodicu Čović i za Zvezdu. 

Ja sam na svakoj utakmici bio, sem Vlade Mauzera i one matore babe sa C tribine, ne secam se ovakve otvorene prozivke sa terasice (dovoljno bezbedne razdaljine) da je neko  vredjao igrace. I mislim da stvarno Branko nema pametnija posla da se sa bolesnim covekom razracunava ili sa babetinom, tako da mu ostaju upisana dve borbe, shipksas iz partera 4 i forumas sa terasice.

Tako da malo podcenjujete Branka i njegove iskrene namere.

Ako racunas da je Branko trebao da se razracunava sa kreatorima brojanja dana do izlaska kratkorocnog ugovora Simona, vredjanja Stimca, ili stavljanje magarace glave na telo Radonjica, ovde u virtuelnom svetu onda si u pravu , sram bilo Branka sto se nije zauzeo za njih  i ovom svetu. Ovde stvarno treba imati muda , a Branko ih nema ocigledno.

 

Zakljucak je ako neko ne moze da igra EL tj nema kvalitet, ajde onda da ga vredjamo, a ja citao sijaset upisa da OJO< JOVANOVIC< NENADIC isto tako nemaju ni blizu kvaliteta za EL, pa sto su oni postedjeni otvorene prozivke i pljuvacine sa istog mesta (terasice), i da se ne zaustavimo ni na ovima, kao da smo malo igraca mi vec oterali , ima tu jos materijala.

 

Ja licno da je najgori igrac na svetu bez obzira na ime ili prezime, boje, religije ili rase dok igra za moj tim od mene nece dobiti uvredu ali zbog tog mog stava ne nailazim na odbobravanje na ovom mestu.

Ne tako davno popljuvasmo  nase  "verne" navijace sto vredjaju nase bivse igrace zbog razlicitog politickog stava suprotno od njihovog, opljuvasmo  nase navijace sto vredjaju nase igrace zbog razlicite vere, ali odobravamo nase navijace koji vredjaju nase igrace jer lose igraju ali ne sve nego samo jednog zbog prezimena.

U cemu je razlika izmedju Nikola turcine napusi se kurcine grupe, i otvorenog vredjanja Filipa, Branka i ko je vec bio tamo ispred ulaza, Jos oni vredjaju igraca koji i ne igra kod nas vise.

Bravo navijaci. #nismoisti , kako da ne ! 

 

 

 

 

Edited by Šarac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Branko je pao kao osoba i igrac u mojim ocima. Tri godine ne igra nista i bukvalno zauzima mesto Dobricu koji je za njega Klej Tompson licno.  To sto on proziva da se bije sa navijacima  je tuzno. Nadam se da nece vise igrati za Zvezdu, cisto da mi ostane u lepom secanju.  Razumem da  je sa Filipom drugar, ali navijac je rekao svoje, njegovo je bilo da prodje do svlacionice.

 

Ako nista, forumas je pogodio dva najslabija igraca u timu. Realno obojica su za FMP. Tako reci, treba da se vrate na fabricka podesavanja 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Šarac said:

Ja sam na svakoj utakmici bio, sem Vlade Mauzera i one matore babe sa C tribine, ne secam se ovakve otvorene prozivke sa terasice (dovoljno bezbedne razdaljine) da je neko  vredjao igrace.

 

 

 

 

 

Sledeći put donosim padobran i skačem dole.

  • Like 7
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Šarac said:

Pa zar to nismo bili oduvek  i pre 2011 stabilan klub u evropskim okvirima?

 

Definisi mi taj odnos prema Branku a postupio je isto u oba slucaja, zastitio je igrace oba puta.

Ne, nismo, vec smo se raspadali i bilu prcija raznih politickih gnjida, kojima je jedini interes bio da skrajne sto vise para, a za klub ih zigalo levo jaje. Nebojsa je patentirao formulu kako da i vuk bude sit i ovce  na broju i za to mu skidam kapu.Ali je ove godine potpuno izgubio kompas i meru, bukvalno se pisa po armiji navijaca, po nama koji smo preko 20 godina na tim tribinama, i koji dusu dajemo za Zvezdu.Postojanje Filipa u timu  i njegovo besomucno forsiranje je bukvalno uvreda za sve sto KK CZ predstavlja i tezi da bude, pa otud i frust navijaca. I protiv toga se mora ustati, pa makar i na ovaj nacin na koji je Laki uradio.

 

Sto se Laze tice, njemu hvala na svakoj kapi znoja i svakom krvavom kolenu, ali je i on sam svestan da od odlaska Radonje predstavlja minus faktor ovog tima, i sramotno je da on kao kapiten bude najgori igrac ekipe, uz malog tatinog koji i nije kosarkas. Njegova reakcija je 5 puta sramotnija od nekog random navijaca, jer je pozivao na fizicki obracun nekoga ko ukazuje na ocigledno kancerogeno prisustvo u timu jednog tatinog sina.I sada i u slucaju Omic je drzao gazdinu stranu, samo sto je tada to bio moralni cin, a ovo sada je cisto ulizistvo nekom ko ga placa debele pare, a i on sam shvata da ih ne zavredjuje.Ako mu je bitnije da zastiti dupe Filipe Covica, od toga sta ce biti sa timom ciji je deo vec 8 godina, onda je on za mene obicna moralna....ma necu da vredjam, ali naslucujes sta mislim.

Ako je do ljudske strane, mogao je samo da kaze " dobro je Filipe, ignorisi", ali ne, on je kao pravi gazdin pitomac bio spreman da mlati coveka koji ukazuje na ocigledno....Filip i tata mu, su jaci od onoga sto KK CZ predstavlja vec 70 i nesto godina. Meni je to sramotno i jadno

Edited by Gudura
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Bilo je sjajnih slobodnih igrača na poziciji keca po Evropi ovog leta, a da su se realno mogli dovesti 😏

Jedan od njih...

 

 

Koliku može da ima platu u Nanteru?

Baš bi nam legao...

On i DeDa i niko nam više ne treba

🙌🏻🙌🏻🙌🏻

I još jednom #FILIPEODLAZI

Zvezda iznad svih!!! 🔴💪🏻💪🏻💪🏻

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

@Green23

Nema tu nikakve razlike, nego, to se nije dešavalo jer smo imali Jovića 4 godine pa nije bilo potrebe.

Sad je priča drugačija i to ne pije vodu, nismo nikad imali 8 stranih igrača pa sad imamo ... nači,  ipak je nešto drugo u pitanju. :lol_2:

Potencijalne kandidate vrtim po glavi nonstop kao kada poker aparat pocne izbacivati novcice. Evo, ne mora stranac :lol_2:. Admiral bi da smo ga na vrijeme zvali trceci dosao, a ne bi igrao ni za veliku lovu sigurno.

 

Mada jasno lako naci kvalitetnog pleja za EL nivo. Treba ga traziti sa posebnom paznjom, ne samo prvog vec i rezervnog pleja. Plej na El nivou mora, ali mora imati tehniku i kontrolu lopte koja ce mu omoguciti da bude u stanju da na svakom izazovu koji se mu se pripremi postavlja napad. Covic jeste fizicki los i cupaju se kose zbog njega, ali bilo bi cupanja kose i sa mnogim drugim igracima kada bi poceli gubiti lopte na pola terena. Dalje, prvi plej mora da ima odlike vodje, mora da cita igru, prepoznaje situacije. To kao nadogradnja na prvo receno. Nemamo pojma koliko smo srece ili znanja imali (nema veze) kad smo doveli Markusa onda. Taj covjek je o kosarci sve znao, a i fizicki je mogao dovoljno dobro. Za asistencije je bio umjetnik cisti. Pa nama nisu valjali kao rezerve redom Jovic, Micic i Volters, a sada svaki od njih je kadar da bude prva petorka vecine timova u EL. Ko zna kako ce izgurati ova sezona, ali da smo ozbiljan klub osim Uskokovica koji je tu na oku, morali bi da ozbiljno ispratimo i imamo kontakt i sa Rebicem i sa Penom. Zasto ne i sa Siskom. Ne bih se libio da takav odnos imamo i prema odabranim nedokazanim americkim igracima u Evropi, ali trenutno je to za nas daleko i kao ideja, cini mi se.

 

Pa Real je razvijao Kampaca (sve pored Ljulja u naponi snage i Luke prodigy-ja). Sada to rade sa Alosenom, a imaju Njunjeza u rezervi, vidim i Barsa pokusava sa ovim Bolmarom, atipicnan igrac za poziciju. Baskonija je izgurala Vildozu. Duda je vjerovao u Milosa, njemu su dva ljeta sa reprezentacijom odrzala mjesto u Oliju, sve kasnije je istorija. Slican odnos je imao i prema Slukasu, Manzarisu. Znaci, mora se vjerovati i imati plan. Nema tu pretjerane filozofije i pameti. Svake godine dovoditi plejevski tandem je cista lutrija. 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

 

 

Zakljucak je ako neko ne moze da igra EL tj nema kvalitet, ajde onda da ga vredjamo, a ja citao sijaset upisa da OJO< JOVANOVIC< NENADIC isto tako nemaju ni blizu kvaliteta za EL, pa sto su oni postedjeni otvorene prozivke i pljuvacine sa istog mesta (terasice), i da se ne zaustavimo ni na ovima, kao da smo malo igraca mi vec oterali , ima tu jos materijala.

 

Ja licno da je najgori igrac na svetu bez obzira na ime ili prezime, boje, religije ili rase dok igra za moj tim od mene nece dobiti uvredu ali zbog tog mog stava ne nailazim na odbobravanje na ovom mestu.

Ne tako davno popljuvasmo  nase  "verne" navijace sto vredjaju nase bivse igrace zbog razlicitog politickog stava suprotno od njihovog, opljuvasmo  nase navijace sto vredjaju nase igrace zbog razlicite vere, ali odobravamo nase navijace koji vredjaju nase igrace jer lose igraju ali ne sve nego samo jednog zbog prezimena.

U cemu je razlika izmedju Nikola turcine napusi se kurcine grupe, i otvorenog vredjanja Filipa, Branka i ko je vec bio tamo ispred ulaza, Jos oni vredjaju igraca koji i ne igra kod nas vise.

Bravo navijaci. #nismoisti , kako da ne ! 

 

 

 

 

Koliko su ukupno Jovanovic i Nenadic proveli minuta na parketu u EL da bi bili prozivani? Odzo je projektovan za treceg centra i igra kao iznudjeno resenje jer je Kuzmic povredjen i ubrzo ce mu minutaza biti smanjena Kuzmicevim povratkom. A tatin sin je projektovan od starta sezone kao drugi plej sa zacementiranom minutazom. I niko ne pljuje Covica zbog prezimena, vec zato sto igra samo na osnovu cinjenice prezimena Covic. Ogromna je razlika!

Blago tebi, kada poredis pljuvanje Omica zbog vere, Kalinica zbog misljenja i tatinog sina koji igra zbog prezimena. Bas su ti poredjenja na mestu!

 

 

Edited by Zizu
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Lazic bi mi da se ja pitam leteo iz kluba zbog ovog pozivanja na razracunavanje ispred hale navijaca koji iskazuje nezadovoljstvo jer ga neko jebe u zdrav mozak i prodaje mu muda za bubrege.

Klub je drzavni a ne privatni, finansira se novcem svih nas, te dok je tako podlozan je i kritici kako igraca tako i Covica kao menadzera koji upravlja ove godine kako je rekao sa 8.3 miliona dobrim delom i nasih para.

Evo ja prvi se cudim kako je sklepan ovako masovan i nakaradan tim sa najvecim budzetom u istoriji, i neko bi takodje mogao da otvori pitanje za koji klinac nam treba igrac od 300k koji jos nije savladao osnovne elemente kosarkaske igre, on i sinak primaju za blamiranje preko 400k, jos minimum toliko nam para sedi u civilu svaku utakmicu, a ekipa nema pleja ni trenera jer je navodno preskup.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

U cemu je razlika izmedju Nikola turcine napusi se kurcine grupe, i otvorenog vredjanja Filipa, Branka i ko je vec bio tamo ispred ulaza,

 

Ako ti ne vidis razliku u ovome, onda bas imas problem. Pa gde je to prijatelju uporedivo?! Filip se proziva iskljucivo zbog sportskih razloga (jer da je on kvalitetan igrac koji doprinosi timu, ne bi se ni nepotizam pominjao), a Kalinicevo i Omicevo prozivanje nema veze sa sportom. 

 

Uz napomenu da jos nikako nije utvrdjeno kakvo je to vredjanje bilo, pitao sam te odakle ti pominjanje opstenja sa teta Vesnom, nisi mi odgovorio... 

 

Branko je reagovao jer je trebalo da reaguje, s tim da je to trebalo mnogo pametnije da bude - da skloni Filipa u tunel, iskulira, ako treba da se vrati i smirenim tonom (pa cak i da je bilo pozivanja ne opstenje sa teta Vesnom) raspravi sa navijacima sta ima. Ovako je od svega samo pripremio meso za tabloidni rostilj. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

 

  Ja lično...da je najgori igrac na svetu bez obzira na ime 

                   ili prezime, boje, religije

                   ili rase dok igra za moj tim od mene nece dobiti uvredu ...

 

 

Ja lično...najgori je...

                 preziva se Čović

                 i rase je patuljaste.

 

Lakijev potez je vapaj svih navijača koji imaju standarde ispod kojih se ne ide i upravo tako pokazuju svoju vernost klubu.

Ne razumem motiv za ovo aboliranje igrača koji nas izjeda kao crvotočina samo zato što,

iz nekog razloga koji je najmanje košarkaški, i on nosi isti dres kao Stratos...samo XS veličinu.

 

Svako ko sumnja da je većini igrača iskreno bilo drago što je Filip ovako ispraćen sa terena...

pitajte Gista kakav je osećaj da u napadu postavlja dva bloka da bi jazavcu omogućio prenos lopte...

zatim ulazi u već prepun reket da izbori poziciju na petici...i onda ga Filip opet pozove u blok, kao da odigraju pika...i nakon parodije od poluprodora u kojem mu je glava u visini jaja čuvara, baca bidermajer pa kom opanci kom obojci ...pa tačno pupak da ti se odveže od frustracije. 

 

Bravo Laki, moj si superheroj meseca oktobra.

 

FILIPE...I OD LESIJA SI GORI. 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 9
  • Thanks 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...