Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

34 minutes ago, pepe sancez said:

Ne znam da li je referentan, ali se sjecam da je Pero Antic govorio da su drugu EL titulu odigrali na autopilotu, bukvalno kako su igrali i prvu, tvrdeci da je uticaj Barcokasa bio minoran u tome. 

Poprilicno sramotna izjava. Uvek je teze odbraniti nego osvojiti. Antic nije previse bistar i odmeren sa takvim izjavama. Barcokas je odlican trener, povukli su ga iz Panionisa, mada je i pre toga igrao EL, kao i Sveropulosa. Po meni je odlican trener i takvog nismo imali od starta, od Pesica naravno 🙂 Mada on ne bi Juniora drzao u timu jedan sekund. Takvi treneri postavljaju svoje uslove u startu, dovode svoje pomocnike i traze bar jednu ili dve promene u sastavu. Sumnjam da ce to proci, mada bih ja licno voleo.

Edited by Pavaroti
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Barcokas je dobar trener koji u okviru nekih svojih gaža zaista nije imao sreće sa povredama ključnih igrača (Himki i Barsa mi padaju na pamet). Peri Antiću ne verujem ni kad darove nosi, kamo li nešto ozbiljnije. Sve i da ga je "usralo" sa Olimpijakosom, način na koji je Lokomotivu svojevremno odveo na F4 EL je impresivan, tim pre što su imali dobru startnu petorku i uglavnom ruske dunstere na klupi. Ja mislim da bi on pao u nesvest kad bi video Filipa na prvom treningu.

  • Like 16
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

Barcokas je dobar trener koji u okviru nekih svojih gaža zaista nije imao sreće sa povredama ključnih igrača (Himki i Barsa mi padaju na pamet). Peri Antiću ne verujem ni kad darove nosi, kamo li nešto ozbiljnije. Sve i da ga je "usralo" sa Olimpijakosom, način na koji je Lokomotivu svojevremno odveo na F4 EL je impresivan, tim pre što su imali dobru startnu petorku i uglavnom ruske dunstere na klupi. Ja mislim da bi on pao u nesvest kad bi video Filipa na prvom treningu.

 

"Zašto je ovaj mali što skuplja lopte i briše parket obukao dres?"

  • Like 5
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

 

Hvala na pozivu, javiću se.

 

Međutim, moram jednu stvar da isteknem - ja se posle sinoćnih dešavanja baš ne osećam sjajno. U stvari, više mi je nego gorak ukus u ustima. Što sam, na neki način, od strane voljenog kluba doteran do jedne takve reakcije. Ništa od toga nisam planirao, već je splet okolnosti (naravno, vođen svime što se dešava kroz dugi niz godina) doveo do reakcije kakva se desila. Inače, niti sam neki huligan niti kroz život konfliktna ličnost. Hoću reći, to baš i nije u skladu sa mojom prirodom. Ali jbg, očajničke situacije valjda uzrokuju i očajničke poteze. Istina je takođe da nikada u životu nisam ćutao, pa i kada sam znao da će mi se to obiti o glavu, no, uprkos tome, nikakvih herojskih tendencija tu zaista nije bilo. Jednostavno jedan običan čovek kome je prekurčilo i dogorelo do duvara.

 

Da skratim, hoću reći, nije ovo od sinoć nešto čime se posebno ponosim, hvalim i što ću isticati negde u svom CV-u, pa molim i sve ostale da se shodno tome i odnose prema čitavom slučaju.

 

Potpuno je razumljiv takav osecaj - pa to ti je kao kada se posvadjas sa nekim koga iskreno volis. 

 

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Novinari gotovo da ne postoje u Svrbiji. Da batalimo politicke botove i poltrone, ali ovi sportski su legende. Dodju na konfereciju i pitaju "jel ste umorni", "jel tesko putovanje", "sta ocekujete od meca" itd itd. Gledam konferenciju nakon debakla na SP, niko onu trenersku prevaru ne sme nista da pita, nista, jebenoo nista. Za give me five Nacionala ne bi rizikovali nista. Bruka i sramota. Imam osecaj da su to jer imaju free ulaz i putovanja, kao i onaj Bot s SOS-a.

Link to comment
Share on other sites

paskval, barcokas... a gazda lepo rece da "nemamo pare" za to. bice senzacija ako se dovede neko zvucno ime, gazda takve ne podnosi. gazda obozava da "da sansu" nekom totalnom pocetniku, ili nekom vecitom pomocniku od 45-50 godina, pa ne znam zasto bi sada odustajao od svoje vizije. ovaj gavrilovic ili jovanovic iz zeleznika su kao nacrtani da im se "pruzi prilika".

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dulematic said:

Kuzmanović je juče dotakao novo dno kad je pred kraj tekme krenuo da priča o neodgovornoj igri LBa a dok nas je Filip kanalio nije usta otvarao.

Zgadio mi se baš baš, definitivno ide na mute za sledeće tekme koje ne mogu da gledam uživo.

 

Kuzmanovic me nekad nervira vise i od Filipa... govedo jedno placenicko

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vepar said:

 

Kuzmanovic me nekad nervira vise i od Filipa... govedo jedno placenicko

 

Kuzmanovic ne zna gde se nalazi. Kaze "ovo je liga od 16", ne zna kad se gleda var, mlati gluposti konstanto. O cerekanju, trenutku kad deluje da je na mobilnom ba baci pogled na uktmicu i da ne govorimo. Ne znam koji je djavo SK da njega drze kao da je Maloun.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Matador said:

Hoce li doci svi sezonci ili ne je njihova stvar, ali kad znas da imas 4500+ sezonskih a kapacitet hale je 3000, onda te malo boli uvo za sve te ljude

 

Kupovnom sezonske, pristao si na pravila igre...

 

Sledećw godine nemoj je kupovati i to je to. Tako se to reguliše u razvijenim potrošačkim društvima, za razliku od trećeg sveta kome mi propadamo.

Link to comment
Share on other sites

Sta je Nebojsa ocekivao? Da je neko budaletina, da se ne razume u kosarku, pa da mu vecno prodaje fore o borbenom mališi koji je tu samo da pomogne i koji se bori, gine. Ovo sa sinom ga je garantovano dovelo u stanje pomahnitalosti i mozemo da ocekujemo jos veci inat. Da mu dodju Paskval ili Barcokas i da se ponude dzabe da rade, ali da Filip ode, on, ubedjen sam, ne bi pristao. 

Sve ovo je vec nocna mora. Neverovatno!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kad vec pljujemo da se dotaknemo svih groznih aktera sinoc. 

 

U rangu sa Filipom ako ne i gori je reziser prenosa. Aj sto konstantno juri neke akrepe po sali dok se aktivno igra na terenu, al sto voli usporeni snimak iz ugla koji ni Rados Bajic ne bi kadrirao. 

Primamo trojku preko Dobriceve ruke posle sjajne odbrane stvarno, on ponavlja neki snimak ispod kosa jos se zamrzla slika mislio sam izgubi se signal. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...