Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, vepar said:

Dobro, meni je jasno ponasanje Lazica, ne vidim cemu pljuvanje. Iako ovako smatram da je debil kao lik (ono, hteo u legiju stranaca i bavi se lovom u sl vreme), sasvim mi je logicno sto se zauzeo kao kapiten za igraca svog tima, bez obzira sto je taj igrac Filip... ne mislim cak ni da je uvlakacki zbog gazde nego eto, kapitenski

 

Meni je iskreno zao i tebe i tvog raumisljanja... I ponekad zapitam sebe koji qr#c delim makar i virtuelni prostor sa ovakvim "likovima" ... Samo me zanima odakle ste ispuzali u tolikom broju😴

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Uloga kapitena nije da se tuce sa navijacima.  NIje niko Filipa ugrozio tako sto mu je rekao mars iz Zvezde. Dok je on kapiten  nece biti teranja iz kluba. A kako misli da to zaustavi. Da samara navijace. Potpuno bespotrebna reakcija, koja je na kraju jos vecu stetu napravila istom tom saigracu. O teranju filipa iz zvezde se nigde ne bi procitalo sem na ovom forumu da lazic nije odreagovao kako je odreagovao.

Edited by kokodakalo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

pisali su likovi pred prošlu sezonu da je tu da trenira, onda se nagazilo po štampi i portalima sa intervjuima (3x filip, 1x svi ostali), onda nam je on doneo euroleague i sada će da igra do kraja for better or worse, jer chova zna da osvajanje aba lige briše sve, pa makar nas jordi odjebao. a veruje da ficjo to može, mada ja lično mislim da se preracunao sa snagom partizanove bekovske linije 

Nadam se da nećemo morati toliko da čekamo i da nije jedina šansa da Philips ode ta da ga izbrukaju Volden, Gordić, Pejdž i Jaramaz. 

 

Nadam se, takođe, da Trinkijeri neće podvaliti foru i pustiti ga da nabije statistiku pa da ispadne kako se on jedini borio i trudio ali ga saigrači nisu ispratili da bi kasnije u plej ofu pokazao pravo lice.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kokodakalo said:

Pa postoji zavrsni racun koji je javan. Sta vise da se da. Da se pusti svaki poreski obveznik da udje u racunovodstvo i pregleda papire

Javan je i Ugovor za kockice na trgu ako tako gledas.

Ajde ovako da uprostim, poreski obveznik bi morao da ima apsolutno pravo da se pita na sta se trosi njegov novac.

Ispasce da Covic moze da preko kluba opremi kupatilo spanskim plocicama ili da da sinu astronomski Ugovor,

po meni je to jednak primer zloupotrebe sluzbenog polozaja.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, kokodakalo said:

Pa postoji zavrsni racun koji je javan. Sta vise da se da. Da se pusti svaki poreski obveznik da udje u racunovodstvo i pregleda papire

 

Evo sad ti meni po završnom računu objasni, kako je 2017 godina završena sa 128.689.000 dinara DOBITI

 

A 2018 zavrşena sa 188.489.000 dinara GUBITKA.

 

 

Kako je u godinu dana uspela da se stvori knjigovodstvena razlika u iznosu od 317 miliona dinara ili ti 2.5 miliona eura.  Gde se delo i šta se dogodilo pa se sa milion evra dobiti došlo do 1.5 milona eura gubitka. Sve lepo piše u završnom računu, pa ako znaš isti da nađeş, da pročitaš... ja bi ti bio zahvalan da mi objasniš pošto tu sve lepo piše.... jel te. Kako se milion dobiti zaključno sa 31.12.17 pretvorio u 1.5 miliona evra gubitka zaključno sa 31.12.2018. Godine?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

I mi jos nemamo trenera? Dobro polako ima vremena..

 

Ni trenera ni drugog pleja... 🙄

 

U stvari DeDa je bomba na poziciji keca, ali ovi na klupi nemaju herca da urade ono što svi vidimo 😏

 

Sa DeDom na kecu, benefiti ->

 

defanzivno: bolji skok, bolja strana pomoći zbog njegove inteligencije i fizikalija, može da preuzima od keca do 4 a da nemamo mismatch...

 

ofanzivno: na niskom postu ozbiljna prednost nad protivničkim plejmekerima, iz pika opasan i po dubini i sa šutem ako se brani spod bloka, ako se preuzme obići će svaku 4-5 do kraja, sa njegovom visinom odličan pregled je realnost, asistiranje se ne dovodi u pitanje... 

 

#FILIPEODLAZI

 

Zvezda iznad svih!!! 🔴💪🏻💪🏻💪🏻

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Naša Posla said:

 

Ni trenera ni drugog pleja... 🙄

 

U stvari DeDa je bomba na poziciji keca, ali ovi na klupi nemaju herca da urade ono što svi vidimo 😏

 

Sa DeDom na kecu, benefiti ->

 

defanzivno: bolji skok, bolja strana pomoći zbog njegove inteligencije i fizikalija, može da preuzima od keca do 4 a da nemamo mismatch...

 

ofanzivno: na niskom postu ozbiljna prednost nad protivničkim plejmekerima, iz pika opasan i po dubini i sa šutem ako se brani spod bloka, ako se preuzme obići će svaku 4-5 do kraja, sa njegovom visinom odličan pregled je realnost, asistiranje se ne dovodi u pitanje... 

 

#FILIPEODLAZI

 

Zvezda iznad svih!!! 🔴💪🏻💪🏻💪🏻

Strana pmoci nista, dobro brani prostor zbog visine i ruku. Ne moze dabrani od 1-4, masakrirace ga svaki plej kao sto masakriraju i  Filipa, jednostavno je prespor.  Ima pas, ali je jako sport, Filip kakav god da je ima 3x bolji pas od Davidovca.  Mislim da su mu odluke spore kad treba da odradi pas. 

 

Moze da bude pomocna jedinica, ali jezivo je prespor da bi mogao da igra u EL pleja. Imas prostu situaciju, dovedes jednog pleja. Oslobodis se jednog visokog i jednog niskog. Bice i viska para 😁

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Pavaroti said:

Strana pmoci nista, dobro brani prostor zbog visine i ruku. Ne moze dabrani od 1-4, masakrirace ga svaki plej kao sto masakriraju i  Filipa, jednostavno je prespor.  Ima pas, ali je jako sport, Filip kakav god da je ima 3x bolji pas od Davidovca.  Mislim da su mu odluke spore kad treba da odradi pas. 

 

Moze da bude pomocna jedinica, ali jezivo je prespor da bi mogao da igra u EL pleja. Imas prostu situaciju, dovedes jednog pleja. Oslobodis se jednog visokog i jednog niskog. Bice i viska para 😁

 

DeDa i ovaj što ga pominješ ne mogu biti u istoj rečenici kada je košarka u pitanju.

 

DeDa je legitiman evroligaški igrač i ofanzivno i defanzivno.

 

Ozbiljan kvalitet.

 

To što ti to ne vidiš, a ovi na klupi neće da vide, to vaš problem.

 

I DeDa je na strani pomoći Bog...

Redovno popravi poziciju, zagradi na skoku, prekine pas, brza tranzicija iz iste...

Apsolutno svi elementi su tu! ✔️

 

#FILIPEODLAZI

 

Zvezda iznad svih! 🔴💪🏻💪🏻💪🏻

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Naša Posla said:

 

Ni trenera ni drugog pleja... 🙄

 

U stvari DeDa je bomba na poziciji keca, ali ovi na klupi nemaju herca da urade ono što svi vidimo 😏

 

Sa DeDom na kecu, benefiti ->

 

defanzivno: bolji skok, bolja strana pomoći zbog njegove inteligencije i fizikalija, može da preuzima od keca do 4 a da nemamo mismatch...

 

ofanzivno: na niskom postu ozbiljna prednost nad protivničkim plejmekerima, iz pika opasan i po dubini i sa šutem ako se brani spod bloka, ako se preuzme obići će svaku 4-5 do kraja, sa njegovom visinom odličan pregled je realnost, asistiranje se ne dovodi u pitanje... 

 

#FILIPEODLAZI

 

Zvezda iznad svih!!! 🔴💪🏻💪🏻💪🏻

 

Igrao je kod Alimpija keca više puta, prvi put kad je upotrebljen kao plej (Efes), dobili smo 20 razlike. Posle kad su se ostali adaptirali, videlo se da ne može da iznese, imao je po dve, 3 TO samo na prenošenju, mučio se kao Filip nejaki. Ko je pažljivo pratio, primetio je to i protiv KKB u finalu ABE prošle godine. Ipak se to rešilo tako što je Beron ugl prenosio, a posle Davidovac organizovao, a Beron imao više snage za offscreen suteve i to je sve ispalo super, može da se proba. Mada mislim da će to teško ići protiv top EL defanzivaca. Svakako će to defanzivno izgledati potentnije!

Edited by Ljuba82
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nažalost, atmosfera oko kluba ponovo deluje toliko grozno i toksično, da užasno podseća na sezonu sa Alimpijem.

I ovoga puta uopšte nisam siguran da je problem u Nebojši, pa čak ni njegovom sinu, takvom kakav je, koliko to neki žele da preuveličaju.

 

Na svu sreću ide lagan duel sa Megom, jer ekipi treba pobeda i reset.

 

A za odlazak u halu uopšte više nisam zainteresovan...barem ne dok se ovo trenutno sranje ne "počisti", na ovaj ili onaj način.

Teške frustracije jbt.

Edited by Oštricom brijača
dodatak.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...