Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

42 minutes ago, Šarac said:

Znam i ja da ne zasluzuje svojim kvalitetom da  igra ali da u isti kos nasi navijaci budu sa grobarima koji ga isto vredjaju ne ide majku mu.

 

Jeftino, nisko i nepotrebno.

 

Sad ja tebe da pitam ovom tvojom logikom, jesi li navijao za PFC protiv Mančestera u četvrtak ili protiv AZ onomad ili protiv Venecije  ili bilo koja utakmica u ABA koja se igra u CRO/SLO/BIH i što nisi jer naše Srbe iz vređaju tamo neki 'rvati, i ostali pogrdni nazivi za slovence, bosance i crnogorce, a da ne pričam za ove NATO zemlje koje su nas boNbardovale.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Stondisha said:

 

Jeftino, nisko i nepotrebno.

 

Sad ja tebe da pitam ovom tvojom logikom, jesi li navijao za PFC protiv Mančestera u četvrtak ili protiv AZ onomad ili protiv Venecije  ili bilo koja utakmica u ABA koja se igra u CRO/SLO/BIH i što nisi jer naše Srbe iz vređaju tamo neki 'rvati, i ostali pogrdni nazivi za slovence, bosance i crnogorce, a da ne pričam za ove NATO zemlje koje su nas boNbardovale.

Uvek protiv Partizana, cak i ako njihova pobeda bi donela nama neku korist i tada bih navijao protiv P. Jace od mene, nista mrznja, samo im zelim sportski neuspeh uvek. 

Jesam li sada losiji navijac  Zvezde ili drugosrbijanac zbog toga?

19 minutes ago, begbie said:

Šta se dešava u Pioniru za vikend pa igramo u Železniku

Teokwondo prvenstvo.

Edited by Šarac
  • Like 3
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Šarac said:

Kako si ti povezao moje  navijanje protiv Partizana i vredjanje nasih igraca od strane nasih navijaca. 

 

Kako si ti povezao navijače czv koji negoduju zbog filipovog prisustva u prvom timu sa navijačima KKP?

 

E isto takvom metodom.

 

A da se ne bi pravio fancuska sobarica u sledećem upisu:

 

Navijač Zadra su nekad koristili krilaticu Srbe i Vrbe, ubi zakolji i slične koje pozivaju na linč stanovnika "Republike" Srbije kad je KKP igrao u Zadru, ti si navijao protiv KKP, znači za Zadar i znači "ljUbi ljUbi Srbina" i slične fore.

 

U suştini čim ti navijaš za Zadar, Široki Brijeeg (retko pismena i fer publika i bljutavo mi što ih trpam u ovo smeće kontekst), Bosnu i ostale antisrpske klubove kad igraju protiv KKP (navijanje protiv Partizana) ti u stvari mrziš nas Srbe (ja sam Jugosloven tako da me ne mrziš), Srbiju i sve što ima veze sa Srbima...

 

 

Očas posla napravih konstrukciju jeftinu, podmetačku i nadasve nepotrebnu u jednoj konstruktivnoj raspravi dva odrasla pojednca.

Edited by Stondisha
Typos
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Gudura said:

Sarac jako te cenim kao old school navijaca i kao forumasa, sto sam vise puta isticao ne samo na ovom forumu.

I pored toga sam ostao zabezeknut tonom i sadrzinom ovog tvog posta, jer zvuci kao da je Dr Nebojsa licno pisao, i odise patinom i "setite se gde smo bili 2011" ispraznim trljanjem nosa, nas koji smo svesni jedne stvari:

OVO VISE NIJE 2011 GODINA!!!!

Tim je u poslednjih 7-8 godina podignut na nivo respektabilnog i stabilnog kluba cak i u evropskim razmerama, toliko da nikome nije svejedno kad dolazi da gostuje u Beogradu, i potpuno je besmisleno, a ujedno i neopravdano da se sve prospe zbog uber nepotizma i inacenja jednog do skoro odlicnog predsednika i njegovog kosarkaski nikad ni prosecnog sinka.

Covek je na putu da prospe sve sto je stvarao 8 godina za par meseci, i obaveza nas koji volimo Zvezdu 30-40 godina da mu to ne dozvolimo, ili makar da se borimo protiv toga svim sredstvima.

Zato kazem da uz duzno postovanje tvoj post apsolutno ne razumem, kao sto ne razumem ni Branka Lazica u kakvu se podguznu muvu pretvorio.

Uostalom, pogledaj ko ti je lajkovao post, pa ce ti biti jasno, tri polu bota i Ivan kome iskreno ne znam sta bi, inace divan i objektivan navijac i forumas sa velikim znanjem

Zahvaljujem na lepim recima. Ja takodje imam ogromno postovanje prema tebi jer pratim tvoje pisanje ne samo na ovom forumu. 

Takodje postujem i Sarca i njegovo pisanje pratim. Sarac je navijac "starog kova" i nekada i razumem njegove reakcije iako ih mozda i ne opravdavam u potpunosti.

 

Sa delom posta se slazem, da smo imali i prethodno trenera(Alimpijevic) kome je Covic sigurno mogao vise da se mesa u posao ali opet Filip nije igrao u ABA za KKCZ niti je igrao EL.

Meni iskreno deluje neverovatno da je Alimpijevic smeo da kaze Nebojsi da nece Filipa(do KLS) a da Tomic to nije smeo da uradi. Ovde mislim da je Sarac apsolutno u pravu.

 

Ja jednostavno nemam nikakvo logicno objasnjenje zasto Filip igra kod nas jer ako svi mi iz statistike vidimo da je to ne ocajno nego da katastrofalno deluje na tim u EL, vide i oni koji su daleko daleko strucniji od mene. Ja sam takodje jedan od starijih navijaca(davni dani kada su navijaci KKCZ i KKP mogli da sede jedni pored drugih i da ne otkinu glavu jedni drugima) i jednostavno ne mogu da zvizdim svom igracu cak i kad znam da je dosao preko veze u tim. Mogu argumentovano da se borim protiv njega. Veci je problem sto ne postoji novinar koji bi recimo napravio analizu i to javno objavio. Ali to je vec dublji problem ove "drzave" u kojoj zivimo.

 

Laziceva statistika i nije toliko losa koliko je los kada se gleda uzivo :)

Kad nadjem vremena izbacicu podatke i za njega.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stondisha said:

 

Kako si ti povezao navijače czv koji negoduju zbog filipovog prisustva u prvom timu sa navijačima KKP?

 

E isto takvom metodom.

 

A da se ne bi pravio fancuska sobarica u sledećem upisu:

 

Navijač Zadra su nekad kor(hgg(istili krilaticu Srbe i Vrbe, ubi zakolji i slične koje pozivaju na linč stanovnika "Republike" Srbije kad je KKP igrao u Zadru, ti si navijao protiv KKP, znači za Zadar i znači "ljUbi ljUbi Srbina" i slične fore.

 

U suştini čim ti navijaš za Zadar, Široki Brijeeg (retko pismena i fer publika i bljutavo mi što ih trpam u ovo smeće kontekst), Bosnu i ostale antisrpske klubove kad igraju protiv KKP (navijanje protiv Partizana) ti u stvari mrziš nas Srbe (ja sam Jugosloven tako da me ne mrziš), Srbiju i sve što ima veze sa Srbima...

 

 

Očas posla napravih konstrukciju jeftinu, podmetačku i nadasve nepotrebnu u jednoj konstruktivnoj raspravi dva odrasla pojednca.

Pobedio si. 

 

Povlacim se kao popishan.

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stondisha said:

 

Kako si ti povezao navijače czv koji negoduju zbog filipovog prisustva u prvom timu sa navijačima KKP?

 

E isto takvom metodom.

 

A da se ne bi pravio fancuska sobarica u sledećem upisu:

 

Navijač Zadra su nekad kor(hgg(istili krilaticu Srbe i Vrbe, ubi zakolji i slične koje pozivaju na linč stanovnika "Republike" Srbije kad je KKP igrao u Zadru, ti si navijao protiv KKP, znači za Zadar i znači "ljUbi ljUbi Srbina" i slične fore.

 

U suştini čim ti navijaš za Zadar, Široki Brijeeg (retko pismena i fer publika i bljutavo mi što ih trpam u ovo smeće kontekst), Bosnu i ostale antisrpske klubove kad igraju protiv KKP (navijanje protiv Partizana) ti u stvari mrziš nas Srbe (ja sam Jugosloven tako da me ne mrziš), Srbiju i sve što ima veze sa Srbima...

 

 

Očas posla napravih konstrukciju jeftinu, podmetačku i nadasve nepotrebnu u jednoj konstruktivnoj raspravi dva odrasla pojednca.

Znači Stondiša tebra....

 Uzmi Snickers😋

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zizu said:

Nema potrebe za blokadama i samospaljivanjem ispred skupstine 🙂 Lavina je pokrenuta i kada krene nema nazad. Cak i na onom njihovom forumu i pored pokusaja ne mogu da zaustave sve vece izlive besa i nezadovoljstva. Portali su poceli stidljivo sa pisanjem, zvizduci u hali sve ucestaliji i bice sve glasniji. Pitanje je samo do koje granice je senior spreman da ide, da li uopste postoji granica ili je odlucio da svojom tvrdoglavoscu unisti sve ono sto je gradio, videce se vrlo uskoro.

Ispastace klub, saigraci Filipovi, navijaci, ali ako mora tako da bi se resila bruka i sramota zvana nepotizam, onda nema nazad. Zvezda je mnogo veca od tate koji je umislio da je klub njegova prcija, pa da moze bukvalno sve da radi sta pozeli.

Moze, ali je pitanje dokle...

Tebra ja sam za radikalnije vidove otpora.Krecem sa strajkom gladju i to u periodu 09-13h, 14-20h,21-07h,pa da vidim ko ce duze....Svaki dan do ispunjenja zahteva...FILIP PARKET NECE LUPATI

Link to comment
Share on other sites

1. Bravo Laki, nadam si da nisi psovao kevu Filipu ili bilo sta tako primitivno , ako nisi , borio si se za svoja uverenja i to je do jaja.

2. Bravo Lazicu, kapitenski.

Kome nije jasno jedan i dva ima problem izmedju usiju.

 

Mislim da na ovom forumu nema coveka koji podrzava bivstvovanje FC u timu. Razlika je samo u tome sto npr.Sarac , Mairosu...razumeju kako nam razmislja presednik i svestan je da je skrt i da preko neke cifre nece ici ni za trenera ni za igraca. To je razlog sto nismo dobili prvog pleja kojeg je Tomic hteo, a isto tako necemo dobiti ni dokazanog trenera tipa Barcokas( u ovo ni deca ne veruju). 

Za diskusiju je onda da li je Covic sa tim razmisljanjem pravi predsednik za nas ili treba da se urla Covicu odlazi. 

Licno mislim da je NC pravi covek za mesto na kom se nalazi uzevsi u obzir da ne zivimo u Svedskoj. Takodje mislim da ne utice na odluku trenera vezano za Filipove minute . 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nije to nikakva mudrolija. Dovedes nekog dokazanog trenera kome se naravno ne kocka sa svojom karijerom i on ce nabolje znati da li Filip treba da bude drugi ili treci plej, da li Dobric treba da greje klupu i da li treba da imamo 6 igraca na poziciji krilnog i teskog centra. 

 

Dovedes nedokazanog trenera i nisam siguran da li ce on sve to umeti da svari na najbolji nacin i da uvodi promene, vec ce ici linijom manjeg otpora. 

 

Znaci umesto na pojedine igrace, usmerite se na onoga koji donosi odluku ko ce i koliko igrati. Ajde da vidimo kako ce to Gavrilovic dalje da hendluje, ali ja njega i dalje dozivljavam kao privremenog prvog trenera. 

Link to comment
Share on other sites

Velika je steta sto Sasa Djordjevic nije imao bar malo vizionarskog stofa pa da povede u Kinu Filipa. Bez Tea, sa vazda rovitim Jovicem i Vasom u stanju kakvom je bio, mališa je mogao sav svoj raskošni talenat da iskaźe.

Kakvo bi pojacanje u hvalospevima o Filipu tek stizalo iz komsijskog forumskog tabora...

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Milos 3.14 said:

 Takodje mislim da ne utice na odluku trenera vezano za Filipove minute . 

Naravno da ne utiče.

Fićku u ugovoru stoji da prenese loptu u polje napada (ako može) i da je tapka 12-16 sekundi.

Šta bi se tu Nebojša mešao kad dečko odradjuje sve kako piše?

Edited by CLASH
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Šarac said:

Ja sam na svakoj utakmici bio, sem Vlade Mauzera i one matore babe sa C tribine, ne secam se ovakve otvorene prozivke sa terasice (dovoljno bezbedne razdaljine) da je neko  vredjao igrace. I mislim da stvarno Branko nema pametnija posla da se sa bolesnim covekom razracunava ili sa babetinom, tako da mu ostaju upisana dve borbe, shipksas iz partera 4 i forumas sa terasice.

Tako da malo podcenjujete Branka i njegove iskrene namere.

Ako racunas da je Branko trebao da se razracunava sa kreatorima brojanja dana do izlaska kratkorocnog ugovora Simona, vredjanja Stimca, ili stavljanje magarace glave na telo Radonjica, ovde u virtuelnom svetu onda si u pravu , sram bilo Branka sto se nije zauzeo za njih  i ovom svetu. Ovde stvarno treba imati muda , a Branko ih nema ocigledno.

 

Zakljucak je ako neko ne moze da igra EL tj nema kvalitet, ajde onda da ga vredjamo, a ja citao sijaset upisa da OJO< JOVANOVIC< NENADIC isto tako nemaju ni blizu kvaliteta za EL, pa sto su oni postedjeni otvorene prozivke i pljuvacine sa istog mesta (terasice), i da se ne zaustavimo ni na ovima, kao da smo malo igraca mi vec oterali , ima tu jos materijala.

 

Ja licno da je najgori igrac na svetu bez obzira na ime ili prezime, boje, religije ili rase dok igra za moj tim od mene nece dobiti uvredu ali zbog tog mog stava ne nailazim na odbobravanje na ovom mestu.

Ne tako davno popljuvasmo  nase  "verne" navijace sto vredjaju nase bivse igrace zbog razlicitog politickog stava suprotno od njihovog, opljuvasmo  nase navijace sto vredjaju nase igrace zbog razlicite vere, ali odobravamo nase navijace koji vredjaju nase igrace jer lose igraju ali ne sve nego samo jednog zbog prezimena.

U cemu je razlika izmedju Nikola turcine napusi se kurcine grupe, i otvorenog vredjanja Filipa, Branka i ko je vec bio tamo ispred ulaza, Jos oni vredjaju igraca koji i ne igra kod nas vise.

Bravo navijaci. #nismoisti , kako da ne ! 

 

 

 

 

Vidi ovako, nisi jedini koji je na svakoj utakmici i moram da ti kazem da ne govoris istinu kad ne znas za prozivke. Evo seti se samo buljavog glumcq i njegovog napada na Radonjica. Kao sto sam ti vec napisao ne treba ti ova "borba" uopste i to ti kazem ja jedan od čovićevih sendvičara

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Kakav je stav grupe? Hoce li biti kakva nova tuzbalica ili je Laki najebao? 😄

Тренутни приоритет је Сурдулица, али ће ресорна тела размотрити случај, донети закључке и предузети неопходне мере..

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, ivan9 said:

Sa delom posta se slazem, da smo imali i prethodno trenera(Alimpijevic) kome je Covic sigurno mogao vise da se mesa u posao ali opet Filip nije igrao u ABA za KKCZ niti je igrao EL.

 

Moraš şiru sliku i ceo konte

 

Pre Alimpija trener bio Radonja koga su navijači u zvezde kovali, pa su rukovodstvu silno zamerili što su pustili Radonju da ide , tj odrekli ga se, a ne sme se zaboraviti ni antikampanja koja je protiv njega vođenja, računi za telefon, traži svoje pare preko bat i šta se sve za njega pisalo od strane likova koji znaju nekoga ko zna nekoga u klubu da bi se opravdao njegov suptilan i nadasve samovoljan odlazak iz kluba, al se to nista nije primilo.

 

 

E sad na sve to ti dodaj Alimpija i Filipa koji igra prvog pleja. Tačno ne bi ni 1000 sezonskih prodali. 

 

 

Nije Alimpije tolika veličina, nego nije bilo zrelo za FC u dresu CZV... e kad je Alimpije zavrsio neslavno, pa Top preuzeo i bilo štavje bilo... onda je spasilac MT (nema dostupnijih reşenja CZV, a da su domaći treneri (zvuči poznato?)), došao i svi ključevi su dati njemu jer on nije početnik Alimpije kome će NČ da selektira ekipu 😉

 

 

Ne možeš da gledaš to crno-belo, nego šira slika.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, perkos said:

Vidi ovako, nisi jedini koji je na svakoj utakmici i moram da ti kazem da ne govoris istinu kad ne znas za prozivke. Evo seti se samo buljavog glumcq i njegovog napada na Radonjica. Kao sto sam ti vec napisao ne treba ti ova "borba" uopste i to ti kazem ja jedan od čovićevih sendvičara

Buljavi glumac bi prosao neopazeno da ga nisu uhvatile kamere. Vlada Mauzer je u Vrscu uredno sklonjen kada je histerisao iza nase klupe. 

Ali svakako prihvatam tvoju sugestiju.

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Još uvek nije obelodanjeno gde je puklo između Čovića i Tomića. Nema šanse da su 2-3 poraza uzrok pičvajza. Ako već Čović neće da kaže nego spinuje kako je sve ok eto samo je Tomić hteo da ode onda bi trebalo pitati Tomića. I to konkretno. Šta je pravi uzrok ostavke?
Vrlo je moguće da je taj Lorenzo doveden preko volje prvog trenera.
Ja čak imam teoriju da su se nadali Teu i Čović i Tomić i kada je ovaj prelomio tj. malo se i uplašio očekivanja, svestan svoje spremnosti, povrede i sl., onda su se našli u nebranom grožđu. Na kraju je doveden LB u koga Tomić od početka nema poverenja, a kome će i realno biti potrebno i vreme, i minuti, i tolerancija dok postane ono što je nama potrebno odmah tj. juče. Mislim niko im nije kriv što nemaju normalnog rezervnog pa izvode gimnastiku. Nije samo tu problem ali tako od male grudve krene pa se na kraju završi lavinom.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Stondisha said:

 

Moraš şiru sliku i ceo konte

 

Pre Alimpija trener bio Radonja koga su navijači u zvezde kovali, pa su rukovodstvu silno zamerili što su pustili Radonju da ide , tj odrekli ga se, a ne sme se zaboraviti ni antikampanja koja je protiv njega vođenja, računi za telefon, traži svoje pare preko bat i šta se sve za njega pisalo od strane likova koji znaju nekoga ko zna nekoga u klubu da bi se opravdao njegov suptilan i nadasve samovoljan odlazak iz kluba, al se to nista nije primilo.

 

 

E sad na sve to ti dodaj Alimpija i Filipa koji igra prvog pleja. Tačno ne bi ni 1000 sezonskih prodali. 

 

 

Nije Alimpije tolika veličina, nego nije bilo zrelo za FC u dresu CZV... e kad je Alimpije zavrsio neslavno, pa Top preuzeo i bilo štavje bilo... onda je spasilac MT (nema dostupnijih reşenja CZV, a da su domaći treneri (zvuči poznato?)), došao i svi ključevi su dati njemu jer on nije početnik Alimpije kome će NČ da selektira ekipu 😉

 

 

Ne možeš da gledaš to crno-belo, nego šira slika.

Ako je istina ovo sto pricas nije problem Filip, vec Nebojsa. Znaci on je imao predumisljaj da ubaci sina da pika basket u Zvezdi , da postavi trenera poltrona kome ce da kaze moj sin mora da igra 15-20 minuta i da ga realno boli kurac za rezultat ekipe jer on nije nista ulozio u ovo ni emotivno ni energetski ni finansijski, a mnogo je dobio? Ako je tako da menjamo NC po d 'itno.

Edited by Milos 3.14
Pravopis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...