Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

5 hours ago, MetalHead said:

 

Ako ti ne vidis razliku u ovome, onda bas imas problem. Pa gde je to prijatelju uporedivo?! Filip se proziva iskljucivo zbog sportskih razloga (jer da je on kvalitetan igrac koji doprinosi timu, ne bi se ni nepotizam pominjao), a Kalinicevo i Omicevo prozivanje nema veze sa sportom. 

 

Uz napomenu da jos nikako nije utvrdjeno kakvo je to vredjanje bilo, pitao sam te odakle ti pominjanje opstenja sa teta Vesnom, nisi mi odgovorio... 

 

Branko je reagovao jer je trebalo da reaguje, s tim da je to trebalo mnogo pametnije da bude - da skloni Filipa u tunel, iskulira, ako treba da se vrati i smirenim tonom (pa cak i da je bilo pozivanja ne opstenje sa teta Vesnom) raspravi sa navijacima sta ima. Ovako je od svega samo pripremio meso za tabloidni rostilj. 

 

Glupost , imamo forumasa koji je izazvao celu situaciju, pa nek kaze sta je vikao. Ne verujem da se ne seca sta je vikao (napisao je da se ne seca ali ja mu ne verujem, ili to nije bio on).

U svakom slucaju za vecu osudu je takvo ponasanje nego Lazicevo.

Ako vec hoces da iskazes nezadovoljstvo, onda to izkazi za vreme utakmice, organizujete se vi navijaci, pa grupno mu skandirajte kad god ima loptu, ili ulazi u igru, ili izlazi iz igre. Pa neki transparent. ..... a ne ovako i onda je Branko kriv.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Šarac said:

Zakljucak je ako neko ne moze da igra EL tj nema kvalitet, ajde onda da ga vredjamo, a ja citao sijaset upisa da OJO< JOVANOVIC< NENADIC isto tako nemaju ni blizu kvaliteta za EL, pa sto su oni postedjeni otvorene prozivke i pljuvacine sa istog mesta (terasice), i da se ne zaustavimo ni na ovima, kao da smo malo igraca mi vec oterali , ima tu jos materijala.

pa nije to zakljucak jbg

pre bi bilo: ako neko ne moze da igra EL, ali je ipak tu samo zato sto mu je tata kupio mesto...onda se protiv toga treba jasno odrediti

isto vazi i za druge sfere drustva gde je nepotizam prisutan

 

siguran sam da si svestan toga, i taj spin koji vrtis ti ovde slabo prolazi

 

 

edit:

btw, zakasnili smo sa oprastanjem ruzne proslosti i miljenovicu

mislim da je cvelo slobodan...predlazem da ga daba kontaktira ispred kluba

Edited by Swift Pancakez
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, slavisa said:

 

Glupost , imamo forumasa koji je izazvao celu situaciju, pa nek kaze sta je vikao. Ne verujem da se ne seca sta je vikao (napisao je da se ne seca ali ja mu ne verujem, ili to nije bio on).

U svakom slucaju za vecu osudu je takvo ponasanje nego Lazicevo.

Ako vec hoces da iskazes nezadovoljstvo, onda to izkazi za vreme utakmice, organizujete se vi navijaci, pa grupno mu skandirajte kad god ima loptu, ili ulazi u igru, ili izlazi iz igre. Pa neki transparent. ..... a ne ovako i onda je Branko kriv.

 

 

Vidi Slavisa, sve i da mu je sve po spisku redjao, to opet nije ni priblizno slicno kao za Kalinica (politika) i Omica (vera). 

 

I zasto mislis da mu niko nije zvizdao i dobacivao tokom utakmice? Da li si bio na utakmici?

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Stondisha said:

 

onda za svoje pare može u Dunav da ga baci, a i u Savu...  dok ga finansiramo mi gradjani, moraju i on i Ostoja, kao i ostali državni službenici, činovnici i nameštenici da odgovaraju nama gradjanima za svoje postupke jer plaćanjem poreza ovoj državi mi njima obezbedjujemo egzistenciju.

 

 

Potpuno pogresno tumacenje.

KK Crvena Zvezda, pa i Partizan nisu korisnici budzeta niti ulaze u budzetske stavke. Samim tim ne odgovaraju onima koji placaju porez. Nigde ne stoji obaveza drzave da ih finansira. To sto ih drzava finansira a sto se ti ili bilo ko drugi ne slazete sa potezima njihovog rukovodstva je odnos izmedju tebe i drzavnih funkcionera, a ne izmedju tebe i rukovodstava kluba.

Kao sto ti ne bi dobio pravo da odlucujes o ma cemu vezano za moj zivot ako bi mi poklonio 10k eura tako nemas pravo da odlucujes i trazis bilo sta od rukovodstava ova dva kluba. Mozes samo da trazis od drzave da ih vise ne finansira ako ti se ne svidja njihov rad. Isto tako i od grada Beograda, pod uslovom da istom pripadas opstinski. Ni Covic ni Ostoja platu ne dobijaju iz budzeta kako opstinskog tako republickog pa samim tim nisu drzavni sluzbenici, cinovnici ili namestenici. Njih je izabrala klubska skupstina ili neki tako slican organ unutar kluba.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MetalHead said:

 

Vidi Slavisa, sve i da mu je sve po spisku redjao, to opet nije ni priblizno slicno kao za Kalinica (politika) i Omica (vera). 

 

I zasto mislis da mu niko nije zvizdao i dobacivao tokom utakmice? Da li si bio na utakmici?

 

3 minutes ago, slavisa said:

Zasto ti mislis da mu Laki nije nesto pogrdno rekao? da ne kazem opsovao?

 

Aj sad vrati se i procitaj sta sam napisao... 

 

Recimo da mu je nagrdio teta Vesnu najstrasnije (neopravdavam ni malo naravno), to opet nije za poredjenje sa ova dva pomenuta slucaja jer je povod cisto sportski dok kod ova dva slucaja to apsolutno nije. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kankkunen said:

To su samo forumaška nagađanja ... Uskoković kad bude spreman OK, samo trebaće dosta vremena.

 

Pitanje je da li ce ikad biti spreman, posto mislim da Filip moze da izgura jos koju godinu

 

Inace, secam se da smo trpeli jako dugo Rebica, igrao je uzasno, pa je imao onaj mec protiv Bajerna, posle je i vezao neke dobre utakmice ali se posle opet vratio na staro... nebitno, sustina da je dobio sansu mladi igrac na pleju

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MetalHead said:

 

 

Aj sad vrati se i procitaj sta sam napisao... 

 

Recimo da mu je nagrdio teta Vesnu najstrasnije (neopravdavam ni malo naravno), to opet nije za poredjenje sa ova dva pomenuta slucaja jer je povod cisto sportski dok kod ova dva slucaja to apsolutno nije. 

 

Kako moze biti sportski povod a psujes familiju? Da li mora da se napusava familija? izgleda da u nasem recniku ne moze drugacije, meni je to dno dna, i za mene tu nema razlike izmedju ovih sto su vredjali Kalinica/Omica i sada ovoga.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kokodakalo said:

Potpuno pogresno tumacenje.

KK Crvena Zvezda, pa i Partizan nisu korisnici budzeta niti ulaze u budzetske stavke. Samim tim ne odgovaraju onima koji placaju porez. Nigde ne stoji obaveza drzave da ih finansira. To sto ih drzava finansira a sto se ti ili bilo ko drugi ne slazete sa potezima njihovog rukovodstva je odnos izmedju tebe i drzavnih funkcionera, a ne izmedju tebe i rukovodstava kluba.

Kao sto ti ne bi dobio pravo da odlucujes o ma cemu vezano za moj zivot ako bi mi poklonio 10k eura tako nemas pravo da odlucujes i trazis bilo sta od rukovodstava ova dva kluba. Mozes samo da trazis od drzave da ih vise ne finansira ako ti se ne svidja njihov rad. Isto tako i od grada Beograda, pod uslovom da istom pripadas opstinski. Ni Covic ni Ostoja platu ne dobijaju iz budzeta kako opstinskog tako republickog pa samim tim nisu drzavni sluzbenici, cinovnici ili namestenici. Njih je izabrala klubska skupstina ili neki tako slican organ unutar kluba.

 

 

Država je, na razne načine, od 2014. godine pomogla košarkaške klubove Crvena zvezda sa 1,626 milijarde dinara, a Partizan sa 1,217 milijardi dinara, izjavio je ministar finansija Siniša Mali

 

http://rs.n1info.com/Biznis/a536987/Mali-objavio-koliko-je-novca-drzava-dala-Zvezdi-i-Partizanu.html

 

 

 

A sad nastavi da mi pričaš to oko Deda Mraza, Božić Bate, Evoksa i Meca Dobrića...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, slavisa said:

 

Kako moze biti sportski povod a psujes familiju? Da li mora da se napusava familija? izgleda da u nasem recniku ne moze drugacije, meni je to dno dna, i za mene tu nema razlike izmedju ovih sto su vredjali Kalinica/Omica i sada ovoga.

 

Jel ti razlikujes povod od akcije? Ne? Ok, nista onda... 

 

 

 

 

Ne vredi sa Slavisom raspravljati 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, MetalHead said:

 

 

Aj sad vrati se i procitaj sta sam napisao... 

 

Recimo da mu je nagrdio teta Vesnu najstrasnije (neopravdavam ni malo naravno), to opet nije za poredjenje sa ova dva pomenuta slucaja jer je povod cisto sportski dok kod ova dva slucaja to apsolutno nije. 

Znaci ovde vredjanje moze da gradiramo na dobronamerno i opravdano jer je sportski i iz dobre namere i ono koje nije opravdano jer je verski/poiticki.

 

Ok, bolje da ste napisali , opravdano je ako to uradi neki nas forumas koji je legenda ovde i ima podrsku nas istomisljenika a vi koji to osudjujete ste spineri, botovi, niste navijaci Zvezde itd.

 

Ovde bih najradije stao jer nema svrhe ici dalje u rasprave. Samo jos vise moze da se produbi jaz i podela izmedju valjda navijaca istog kluba.

Niti ja mogu da promenim necije ubedjenje niti imam nameru, niti ce bilo ko ovde mene da uveri u suprotno da ima bilo kakav visi cilj. Znam i ja da ne zasluzuje svojim kvalitetom da  igra ali da u isti kos nasi navijaci budu sa grobarima koji ga isto vredjaju ne ide majku mu.

 

Sutra u Zeleznik svi koji podrzavaju ovakav vid protesta i isterivanje sina iz kluba i ne samo njega, nece biti puno ljudi, Delije i ne dolaze na aba ligu, bice i manje semenkara, daleko  New Zeleznik ,manja sala vise ce cuti protesti nego u punom pioniru. 

 

 

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Mairosu said:

Filip Čović je postao proverbial Hej, Sloveni, u smislu, zaigraćemo mi odlično - samo da se promeni himna. Tako smo eto slušali 10 godina da ćemo da iskidamo taj fudbal ali nam smeta što svira Hej, Sloveni, i kada smo konačno promenili himnu mi smo ostali jebeno isti.

 

Promena Filipa Čovića u ovom momentu može da reši neke osnovne stvari ali fundament će ostati isti. Mi u datom momentu imamo šest bekova i nijedan nije na EL starter nivou pri čemu jedan (Jenkins) će u nekom momentu biti, dvojica (Baron i L. Brown) će možda doći dotle, a za ostale nema nade, a jedan nam je nominalni starter. Branko Lazić je mnogo duže problem od Filipa, on za svoj status mora da bude Ben Wallace ili makar Ron Artest a suludo je daleko i od jednog i od drugog. Trener koji je pravio ovakvu selekciju je pobegao čim se pojavio promil naznake da može ljubavi prvoj u zagrljaj, i sad smo ostali na pustom ostrvu sa dosta unikatno krpljenim rosterom koji ima znak pitanja i rupu na organizatoru i generalno barem po jedan znak pitanja na svakoj poziciji sem trojke. 

Hustle je još prisutan u igri i tu ćemo se vadimo dosta dugo, ali i tome postoji rok trajanja. Sačekajmo trenera pa...

Izbacivanje Filipa iz tima je osnova. Nista se ne moze ni pokusati dok se to ne uradi. Kuca se ne moze poceti graditi bez temelja. Vec su ljudi mnogo pua kroz statistiku i to onu naprednu pokazali koliko je njegov uticaj stetan na ekipu. Da ne pricam o onom sto statistika ne pokazuje a sto se vidi. Mi prosto nemamo organizaciju igre kada nam je on organizuje, a u obrani sve puca sa njim. Ni jedan PNR nije uspeo da odbrani. Kako da se igra odbrana kad uvek ostanes sa igracem manje nakon 10 sekundi. U napadu se covek i bukvalno muci da prevede loptu i kad i uspe u najboljem slucaju stigne na dva metra od linije za tri poena a i tad nam ostane nekih 7-8 sekundi, bez izgradjene pozicije z abilo koga i bez ikakve prednosti. Mozda se nece svi problemi resiti sa njegovim odlaskom, ali ce se najveci resiti. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kokodakalo said:

Ni jedan PNR nije uspeo da odbrani. Kako da se igra odbrana kad uvek ostanes sa igracem manje nakon 10 sekundi. 

 

što je najveća fora, naša odbrana je realno jedini aspekt igre koji relativno u kontinuitetu funkcioniše i to od dobre do opasne.

 

da imamo na backup pleju relevatnog igrača u tom smislu, bili bismo tarme zajeban protivnik, taman da ne unapredimo igru u napadu, što govori koliki potencijal zapravo ima ova ekipa.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Nezadovoljstvo mora biti toliko da dodje do svevisnjeg,te da on okrene tatu i kaze dosta ove lakrdije.Inace ovako je samo efekat staklene baste u kojoj mi bastinimo istinu o nepotizmu i karici koja nedostaje.Kao sto vidite ima podrsku saigraca,treneri vezu konja gde im gazda kaze i to je otprilike to.Strajk gladju ili blokada ulica,izbor je samo vas.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, placebo said:

Nezadovoljstvo mora biti toliko da dodje do svevisnjeg,te da on okrene tatu i kaze dosta ove lakrdije.Inace ovako je samo efekat staklene baste u kojoj mi bastinimo istinu o nepotizmu i karici koja nedostaje.Kao sto vidite ima podrsku saigraca,treneri vezu konja gde im gazda kaze i to je otprilike to.Strajk gladju ili blokada ulica,izbor je samo vas.

Nema potrebe za blokadama i samospaljivanjem ispred skupstine :) Lavina je pokrenuta i kada krene nema nazad. Cak i na onom njihovom forumu i pored pokusaja ne mogu da zaustave sve vece izlive besa i nezadovoljstva. Portali su poceli stidljivo sa pisanjem, zvizduci u hali sve ucestaliji i bice sve glasniji. Pitanje je samo do koje granice je senior spreman da ide, da li uopste postoji granica ili je odlucio da svojom tvrdoglavoscu unisti sve ono sto je gradio, videce se vrlo uskoro.

Ispastace klub, saigraci Filipovi, navijaci, ali ako mora tako da bi se resila bruka i sramota zvana nepotizam, onda nema nazad. Zvezda je mnogo veca od tate koji je umislio da je klub njegova prcija, pa da moze bukvalno sve da radi sta pozeli.

Moze, ali je pitanje dokle...

Edited by Zizu
  • Like 3
  • Thanks 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zizu said:

Nema potrebe za blokadama i samospaljivanjem ispred skupstine 🙂 Lavina je pokrenuta i kada krene nema nazad. Cak i na onom njihovom forumu i pored pokusaja ne mogu da zaustave sve vece izlive besa i nezadovoljstva. Portali su poceli stidljivo sa pisanjem, zvizduci u hali sve ucestaliji i bice sve glasniji. Pitanje je samo do koje granice je senior spreman da ide, da li uopste postoji granica ili je odlucio da svojom tvrdoglavoscu unisti sve ono sto je gradio, videce se vrlo uskoro.

Ispastace klub, saigraci Filipovi, navijaci, ali ako mora tako da bi se resila bruka i sramota zvana nepotizam, onda nema nazad. Zvezda je mnogo veca od tate koji je umislio da je klub njegova prcija, pa da moze bukvalno sve da radi sta pozeli.

Moze, ali je pitanje dokle...

 

nije valjda da je dopusteno tamo da se pise protiv filipa i nebojse? :lol_2:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Filbi said:

Meni Filip ne smeta cak stavise mislim da je zasluzio da bude treci plej.

Slovima: treci

 

I za ovo se apsolutno niko ne bi bunio, jer svakoj ekipi treba neki treći plej i videlo se da "može"  da se nosi sa Bolmarom. Povuci potegni al može i za tih par minuta ebi ga ako epski sjebe.

 

Ovako 20 mpg... ne ide ne ide...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...