Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

4 minutes ago, Tamburinjo said:

Kad vec pljujemo da se dotaknemo svih groznih aktera sinoc. 

 

U rangu sa Filipom ako ne i gori je reziser prenosa. Aj sto konstantno juri neke akrepe po sali dok se aktivno igra na terenu, al sto voli usporeni snimak iz ugla koji ni Rados Bajic ne bi kadrirao. 

Primamo trojku preko Dobriceve ruke posle sjajne odbrane stvarno, on ponavlja neki snimak ispod kosa jos se zamrzla slika mislio sam izgubi se signal. 

 

ovo mi nikada nije bilo jasno, a prisutno je na skoro svakoj utakmici. akcija u toku, a kamera snima po publici. u cemu je stos, i zasto je publika toliko zanimljiva snimateljima cak i u toku akcije?!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mairosu said:


Ja sam imao 2x sekvence o EL ove sezone od po 10 minuta, kad mi se pruži prilika sledeći put a kad će to biti ne znam, drage volje ću da kažem da Filip nema kvalitet da igra EL plejmejkera što sam rekao i na raznim društvenim mrežama.

 

Ja ne sedim u pressu (lažem, sedim na partizanu) i ne nosim laptop ali ne razumem sve ovo. Ne može za to što Nebojša forsira Filipa i radi neke stvari biti kriv neki lik iz Žurnala koji je izvukao slamku tog dana da ide na Zvezdu i nije napisao sa naslovom u fontu 48 "FILIPE ODLAZI".

 

 

dužnost im je da rade ono što im urednik kaže, dozvoli.

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milijaš #10 said:

Novinari gotovo da ne postoje u Svrbiji. Da batalimo politicke botove i poltrone, ali ovi sportski su legende. Dodju na konfereciju i pitaju "jel ste umorni", "jel tesko putovanje", "sta ocekujete od meca" itd itd. Gledam konferenciju nakon debakla na SP, niko onu trenersku prevaru ne sme nista da pita, nista, jebenoo nista. Za give me five Nacionala ne bi rizikovali nista. Bruka i sramota. Imam osecaj da su to jer imaju free ulaz i putovanja, kao i onaj Bot s SOS-a.

 

 

Jel ovo govoris o SP u fudbalu u Rusiji, prosle god?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Sto se tice Gavrilovica i njegove (barem po forumima) kandidature za mesto prvog trenera pitanje je zasto je covek toliko godina pomocni trener, tu funkciju je obavljao i na najvisem nivou u Evropi (EL) dugi niz godina ali kao glavni se nigde nije oprobao.

 

Mozda coveku odgovara posao sa manjim pritiskom (kao npr. Milojevicu u Megi iako je tamo glavni trener, pa mu je najveci cilj da ode i bude pomocni u NBA), jednostavno neko ne zeli da izlazi iz komforne zone, posebno ako je za istu lepo placen (sto verujem da je slucaj sa pomocnim trenerima u EL klubovima, o NBA da ne govorimo).

 

Gavrilovic mi odaje utisak da je zadovoljan svojom karijerom pomocnog trenera do sada, moze da uskoci po neku utakmicu kao zamena kad je prvi trener odsutan opravdano (ili je otisao/otpusten kao sada kod nas), ali za nesto vise nisam siguran.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, K.Dot said:
18 hours ago, ИEsA IlIC said:
srecom pa lorenco nesto igra za razliku od filipa...
prvo je nepotrebno naprsvio 4. prekrsaj, pa je na pocetku 4/4 vezao dva promasena ulaza i kreirao im seriju 7-0 gde verovatno lome.. ne zna se ko vise davi loptu on ili vepar.
 

Smaraš za sve pare.

 

sta nije taco od ovoga sto sam napisao? i ja tako mogu da kazem da ti smaras i sta cemo sad?

 

18 hours ago, Ulicni basketas said:

 


Prestani više da braniš debelo govno. Mnogo si dosadan lik.

 

 

kad napisem da je lorenco odigrao ocajno to ne znaci da branim vepra vec da nam prvi plej igra ocajno, tvoj i vas problem je sto usvemu vidite vepra.

 

18 hours ago, K.Dot said:
18 hours ago, Green23 said:
Kakva sekvenca Lorenca

Taman za Lešu & Co. Sad imaju dovoljno materijala za odbranu debeljana.

 

ovo lesa treba da bude kao duhovito? ili uvredljivo? kakvu bre odbranu debeljana, ovde se radi o tome da niko ali niko od spoljne linije ne igra apsolutno nista, a prvi plej se raspada na terenu + je lagano bez ikakve potrebe dobio 4. prekrsaj 15 min pre kraja tekme. ali i on je covek. 

 

18 hours ago, Knipex said:

Zo jeste napravio 4-5 greški od kada se vratio na parket ali i on je čovek. Izašao je na +7 a ušao na -8. Ne može ni on konstantno da juri rezultat, posebno što su i saigrači pali psihički i ne igraju na nivou prvog poluvremena i polovine 3/4. Nema kretnji u napadu uopšte.

 

cuj 4-5 gresaka kao da je to nista?  pa koliko treba da bi se reklo da igra ocajno? 10 to? cuj i on je covek. :) i protiv krke je isto imao sitnih 4/5 to.

izasao je na 12-9 u prvoj a filip iz igre na 30-20 i sta cemo sad? 

 

16 hours ago, Cavani said:

Jeste promasena adresa za pitanja, prava stvar ce biti kada neki novinar bude skupio hrabrost da pita Covica da li ce otkaz dobiti igrac koji ima +- ucinak od -60, dok je ekipa bez njega u plusu.

Veceras Covic baca loptu u bunar i trademarkovano otvara kontru, oni blavori Plavsic i Kuzmanovic komentarisu kako ga niko ne prati.

 

a da cuveni ne znacim nista +-. koliki su +- brauna, djenke, dede? 

i to kad su ga udvojili naravno da nije samo on kriv, udvojili ga jos na nasoj plovini a ostala cetvorica svi na barsinoj polovini. pa nije lud kari naravno da ce da ga udvaja, samo i to se resava ali mi imamo na klupi pomocnika jbg.

i to mu je jedina greska u prevodjenju, ovde se pise ko da je izgubio 10 lopti. 

ali zato mili zo jeste izgubio 4-5 lopti ali i on je covek. 
 

16 hours ago, red_white said:

Zato ga malo i "branim" ne zato sto ga nesto volim ili cijenim kao igraca, vec zato sto ljudi samo njega komentarisu. Da je umjesto Covica Radanov, ovog Lorenca bi mazali samo tako. Ej prvi si plej i ti za 10 min na terenu 4 licne pravis... 

 

cuj malazali. laki i pola foruma bi ga ispolivali kofama govana, i ovako je vec dobio koji pljuc ali sad su usresredjeni na debelo govno. i radanov bi bio mazan, nista se ti ne brini. 

djenka je ovde bio zgazena pogacica, radonja lemur i mutavo govno, itd. kao sto sam vec rekao retki, vrlo retki su igraci koji nisu dobili porciju od forumasa. 

i non stop je negativna energija, samo se trazi zrtva za iskenjeavanje, a naravno od sezone nema nista vec na startu svake i iz kluba treba oterati pola tima i razjebati sve. 

kad se na primer setim atmosfere na forumu pred mec u minhenu posle poraza od reala i himkija sa po -40... 

kataklizma, u pobedu je verovalo mozda nas 5%. radonja je bio razmazivan ovako kao vepar, a i ceo tim iskljucujuci milera koji je tek stigao. 

ne smes ni da se podsecam sta je sve pisano za simona ili recimo stimca. 

to je neki tm navijaca kk cz, oni su uvek negativni, pesimisticni, spremi za pljuvanje, unose negativnu energiju u i oko kluba. i ja razumem to, previse je post bio dug, previse se cekalo na trofeje i uspehe u el. ali majku to je doslo, od poslednjih 7 sezona 6 puta igramo el, 4 trofeja aba, 5 kls, koji kup. igrali smo top 8 par puta, bili i mozda i nadomak f4. imali oni sjajnu sezonu gde u poslednjem kolu nismo prosli u 8. vezali smo 7 pobeda za redom protiv vrhunskih klubova. 

dobili smo svaki klub koji nesto znaci u evropskoj kosarci, sa nekima imamo i pozitivan skor. i ljudi i dalje ne veruju i dalje imaju taj neki kompleks, strah sta li je.

pred svaki derbi kataklizma, pred 90% meceva u el isto, svake sezone isti pesimizam, luzerski mentalitet, trazenje zrtve, pljuvanje svojih igraca, isl. 

i kad dobijes po derbi majstoricu sa debelim veprom na kecu sa 30 razlike ne valja i oni su raspad i jebace nas buducnost. pa kad dobijes i njih cak i po 40 razlike i oni su raspad itd. 

pa pred fener ne da nema dileme da ce nas naguziti, nego pola foruma jedva to i ceka. 

eto ne znam zasto sam sad ovo napisao, ali tu negde su uklapa i ova prica o vepru.

znam da je on specifican slucaj, ali sve ovo oko njega je tako tipicno za navijaca kk cz.

 

15 hours ago, placebo said:

Ne razumem sta hoces da objasnis.Vidim da hoces nesto da nam kazes,ali ne ide.Filip Covic u drugom poluvremenu posed lopte 30posto,kk Crvena.zvezda i Kk Barselona ostalih 70 posto.Od tih 30%,29,99999% besciljno mlacenje lopte u parket.Pogledaj snimak ako ne verujes.

 

posed lopte? jbt pa nije ovo fudbal, sta se sve ovde nece procitati. 

i da, bio je ustopovan, zatvoren, udvajan. i nema pojma i sve to je ocekivano. 

u drugom je usao na 42-36 jer su bila bacanja za dejvisa koga je potpuno nepotrebno faulirao lorenzo plus se sam izbacio iz igre i osudio nas na vepra. 

i vepar je tu kriv, jel? ne razumem. dalje od kako je usao prvo je napravio to kad je pokusao da doda iz auta ispod kosa, i drugi to vec opisan kad su ga naravno udvojili. iz kontre mirotic polaze za 42-41. do kraja cetvrtine nije uzeo nijedan jedini posed a ti kazes da je imao svo vreme loptu u svojim rukama. uzeo je sut samo u poslednjem napadu a tad smo vec bili na 49-57.

 

10 hours ago, kalistenika u rutini said:


Jesi ti svestan da se od početka sezone tačnije od prvog meča sa Primorskom u super kupu Braun konstantno izvodi na +10 za nas a vraća u igru na - 10?

 

to naravno nije tacno i laz je, ali izgleda lepo kad se napise i ide ti u korist. plus je totalna budalastina od statistike jer ne govori nista osim da je taj i taj igrac bio na parketu u odredjenom periodu meca. sto sam lepo sad i pokazao kroz primer ove tekme sa barsom. 

zo izasao na 12-9, filip na 30-20. protiv bud lorenzo izlazi na 10-19, filip na ht pri 42-44. 

 

nego ovde se lako prelazi preko toga sto je tomic ovako otisao. covek je selektirao ekipu, doveo igrace koje je zeleo, prosao cele pripreme i sad kao sta ko vas jebe? 

potpuno neverovatno da to uradi, napustio je svoju ekipu na samom pocetku sezone. i sledeci trener je u problemu jer nije on selektovao ovaj tim. 

za takvu odluku stvarno treba debeo razlog, a sudeci po njegovim izjavama o vepru on nije. 

bilo kako bilo klasican kk cz pucanj u koleno, ali klasican.

 

i da dodam. mairosu ne da si ga otvorio, nego je ovo verovatno najgori pocetak sezone jos od milivoja lazica.

2 poraza u aba, trener koji je selektirao nikad skuplji tim iz cista mira ode, oko kluba odvratna atmosfera, dosli smo do toga da umalo imamo fizicki sukob igraca i navijaca i to sve posle 7 tekmi. 

ne da se koln ne vidi nego smo u gustoj magli. 

 

 

 

 

Edited by ИEsA IlIC
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, AgroUrban said:

 

Ne sećam se da smo ispali u grupi, što bi bilo to što si ti napisao. Neuspeh da, daleko od epskog debakla. 

 

Nismo izborili OI, nismo uzeli medalju, a bili smo drugi po kvalitetu. Ispali smo od autsajdera. Izgubili jedini bitni mec (Spanija) za koji smo imali godinu dana da se spremimo.

O uzasnoj selekciji, sujeti, egoizmu, povlascenom statusu pojedinih igraca, davanju para i automobila istih Nacionalu, uzasnom koriscenju Jokica, a i Micica, Gudurica, Milutinova, telecem pogledu, uzasnom skautingu i to, mnooogoooo toga su MORALI da pitaju, ali mnogo je lepse "give me five".

Ne zelim da napisem sta sve znam, niti sam pisao posle SP, bivsi je i to je to.

Evo jedna sekvenca, sta mislite koga na treningu nisu smeli da napadaju jer gospodin ne igra odbranu, sta mislite kako se oseca igrac koga trener zamoli da ne napada jer mu je saigrac kao beli medved.

Edited by Milijaš #10
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milijaš #10 said:

 

Nismo izborili OI, nismo uzeli medalju, a bili smo drugi po kvalitetu. Ispali smo od autsajdera. Izgubili jedini bitni mec (Spanija) za koji smo imali godinu dana da se spremimo.

O uzasnoj selekciji, sujeti, egoizmu, povlascenom statusu pojedinih igraca, davanju para i automobila istih Nacionalu, uzasnom koriscenju Jokica, a i Micica, Gudurica, Milutinova, telecem pogledu, uzasnom skautingu i to, mnooogoooo toga su MORALI da pitaju, ali mnogo je lepse "give me five".

 

i kada smo uzimali srebro bilo je ili neuspeh ili meh minimum 

 

tako da iz TE perspektive jeste skandal. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mairosu said:


Dužnost novinara je da radi ono što mu urednik traži, ja ne znam koja je urednička politika njihovih medija. Mogu da se složim sa tobom da su konferencije sterilne, jer jesu. Ali način na koji si to to prikazao, da je ljudima "upala sekira u med" i da postoje neko jelo i piće u press zoni u izobilju, nekakvi sokovi, to stvarno nisam video barem dole na flooru (u boksovima arene je druga priča al' tamo samo odabrani). Nemoj da se postavljaš prema medijima kao prema ljudima koji su tu za neki free lunch, to izvesno i postoji u nekoj meri ali većina ljudi tamo radi posao kako mu kažu.

Duznost novinara je da istinito i objektivno izvjestavaju o stvarima od javnog interesa i stvarima koje se ticu javnosti. Ako izvjestava sa nekog dogadjaja novinar nije novinar ako ne pita ono sto zanima javnost ono st ljudima bode oci, smeta....pa makar kada dodje u redakciju urednik nista od toga ne dozvolio da se pusti. Mislim kako neko moze biti novinar a da cuti i slusa gluposti, nevezano za konkretan slucaj vec uopste, i ne pita nista....osim ako nije pocetnik.

Edited by Mejdanac
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pepe sancez said:

Ne znam da li je referentan, ali se sjecam da je Pero Antic govorio da su drugu EL titulu odigrali na autopilotu, bukvalno kako su igrali i prvu, tvrdeci da je uticaj Barcokasa bio minoran u tome. 

e ako je to pero kantic onda mora da je tako

najogavnija njuska kojaje bila u nasem klubu

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Milijaš #10 said:

 

Nismo izborili OI, nismo uzeli medalju, a bili smo drugi po kvalitetu. Ispali smo od autsajdera. Izgubili jedini bitni mec (Spanija) za koji smo imali godinu dana da se spremimo.

O uzasnoj selekciji, sujeti, egoizmu, povlascenom statusu pojedinih igraca, davanju para i automobila istih Nacionalu, uzasnom koriscenju Jokica, a i Micica, Gudurica, Milutinova, telecem pogledu, uzasnom skautingu i to, mnooogoooo toga su MORALI da pitaju, ali mnogo je lepse "give me five".

Ne zelim da napisem sta sve znam, niti sam pisao posle SP, bivsi je i to je to.

Evo jedna sekvenca, sta mislite koga na treningu nisu smeli da napadaju jer gospodin ne igra odbranu, sta mislite kako se oseca igrac koga trener zamoli da ne napada jer mu je saigrac kao beli medved.

 

Izvini što se mešam, al ima dole neko pitanje na drugoj temi nisi mi odgovorio...

 

Kad dospiš daj mi 2-3 reda...

 

 

Link to comment
Share on other sites

 
to naravno nije tacno i laz je, ali izgleda lepo kad se napise i ide ti u korist. plus je totalna budalastina od statistike jer ne govori nista osim da je taj i taj igrac bio na parketu u odredjenom periodu meca. sto sam lepo sad i pokazao kroz primer ove tekme sa barsom. 
zo izasao na 12-9, filip na 30-20. protiv bud lorenzo izlazi na 10-19, filip na ht pri 42-44. 
 
nego ovde se lako prelazi preko toga sto je tomic ovako otisao. covek je selektirao ekipu, doveo igrace koje je zeleo, prosao cele pripreme i sad kao sta ko vas jebe? 
potpuno neverovatno da to uradi, napustio je svoju ekipu na samom pocetku sezone. i sledeci trener je u problemu jer nije on selektovao ovaj tim. 
za takvu odluku stvarno treba debeo razlog, a sudeci po njegovim izjavama o vepru on nije. 
bilo kako bilo klasican kk cz pucanj u koleno, ali klasican.
 
i da dodam. mairosu ne da si ga otvorio, nego je ovo verovatno najgori pocetak sezone jos od milivoja lazica.
2 poraza u aba, trener koji je selektirao nikad skuplji tim iz cista mira ode, oko kluba odvratna atmosfera, dosli smo do toga da umalo imamo fizicki sukob igraca i navijaca i to sve posle 7 tekmi. 
ne da se koln ne vidi nego smo u gustoj magli. 
 
 
 
 



Zna li neko kako da blokiram ovog lika preko tapatalka? Okreće mi se želudac od njega.
  • Ha-ha 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Ulicni basketas said:

 

 


Zna li neko kako da blokiram ovog lika preko tapatalka? Okreće mi se želudac od njega.

 

 

Ako ne znaš kako da ga blokiraš barem nemoj da ga citiraš da bi smo mi koji znamo uživali u plodovima svoga rada:default_coffee:

  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...