Jump to content

Recommended Posts

7 minutes ago, DameTime said:

Dobro je on krenuo, ali ovo su reči kao da ćemo osvojiti PL, LŠ i FA kup u jednoj sezoni i to sve preko Man City-ja i Liverpoola. Nek ćuti i radi, ako dobro radi doći će i rezultati. 

O Arsenalu valjda priča kad kaže da je era Liverpoola i Citya došla kraju. Ne ozbiljno, prva mu je sezona, djeluje da zna što hoće, nije ispao ni iz jednog natjecanja....
Meni je lik ok. Baš mu želim da uspije. Al to bi značilo i uspjeh Uniteda. Podjeljen sam. Jedno je kad pobjedi Josepa (koji će ili morati potrošiti još miljardu ili ići u PSG), a drugo kad igraju protiv nekog "normalnog".

Edited by Bugl Khan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bugl Khan said:

Ja mislim da dobro radi lik. Kenuo je odakle treba, od obrane i defanzivnog dijela. Tu ste djelovali odlično danas. Ali oni neki dan nisu Southamptonu opalili u okvir. Tako da je očito i do njih. Za naprijed ćemo vidjet. Treba vam 9-ka, a on kupuje prevaru od 100M. Za te pare ste mogli uzet Mitrogola i ostalo bi vam 50M.

Slazem se. Te pare se daju za svetsku klasu i onda vidis rezultate ( Casemiro ocigledan primjer ). Ja para ne bih zalio na pravog napadaca. Ne mogu vise da gledam Martiala, smucio mi se lik koliko je staklen.

6 minutes ago, DameTime said:

Dobro je on krenuo, ali ovo su reči kao da ćemo osvojiti PL, LŠ i FA kup u jednoj sezoni i to sve preko Man City-ja i Liverpoola. Nek ćuti i radi, ako dobro radi doći će i rezultati. 

Ma ovo je izjavio kad je dosao u Utd, nije sad. ETH ima izvanredne konferencije za medije, prica brat pricu bolje nego bilo koji menadzer.

 

Ipak moram samo reci, da ocekivanja od njega ove sezone ne postoje i kad je tako onda je lako raditi. Vidjecemo kad krene pritisak.

Link to comment
Share on other sites

Just now, BattleBender said:

@Miki28


ETH masterclass 😄

Ili sto bi ti reko "SERE GA, PROVLACI SE"

Da, provlacimo se. 1 pol je bilo odlicno postavlljeno ali nista novo i nevidjeno od Utd u derbijima. Cesto smo znali ovako i pod LVG ( uz mnogo vecu kontrolu ), Murinja pa i Olea. Ne zaboravi da je Ole tukao Pepa cesto, ono sto mu je uradio na OT kad je bilo 2-0 je bilo prelijepo, McT kad je dao gol nakon greske Edersona. 

 

Ipak ono u 2 pol je bilo user samo takav, zgazili su nas. U jednom trenutku 84% posjed lopte i 12 pokusaja, pada gol i onda fala sudijama. Nakon toga jedino kako smo mogli dobiti je gol odmah u narednih par minuta sto smo i uradili. 

 

Ipak mnogo posla je pred ovom ekipom. Kontrola desavanja na terenu je povremena.

Link to comment
Share on other sites

Bolji smo bili u xG 
It's about xG. Zajebi sa possesion. 😄

Pa dobro, uspevali smo pod LVG-om, kad je LVG verovatno jedan od najvecih fudbalskih genija ikada. Lik da nije nekad tvrdoglavi magarac, koji sebi postavlja neke challenge-a, i navoza se na ideje da sa mediokritetima osvaja sve.

Ja ne znam kako ne vidis ogroman progres.
Ono od prosle godine, sa Ragnick-om, jos kad su poceli da ga ignorisu igraci... pa izgledalo je kao da smo 11,12 tim u PL.
Ne znam kakva ti iams ocekivanja, da deljemo sad sve. Mi u najludjim snovima nemamo kvalitet za tako nesto.

Sve igrace je za sada izvuko iz nekog kanala, svako izgleda bolje nego sto je izgledao u prethodnih godinu, 2. Eto, ponovo, izuzev McTominay-a.

Pre god dana sam mislio da nam je potebno nekih 700 miliona, i to dobro potrosenih da licimo na tim koji moze da bude u prva 3.
Sad iz ovog ugla mi ovako deluje:
- treba nam napadac
- treba nam jos jedan motorican veznjak, a da je pritom znalac
- i mozda jos jedan defanzivac nakon sto prodamo Megvajera/Lindelofa
- Golman nam novi treba


Krila imamo, i to imamo poprlicno zajebanu buducnost (siguran sam da ce da povadi i Sancha iz depre).
Antony ce da ima svoj smisao, mora da verujes treneru. Sigurno da zna nesto vise od tebe. Nemoj da ocekujes Bale-a i Robben-a, mozda ga je doveo jer zna da ima sljakerski mentalitet.
Mene taj 100m prize tag ne zanima, niti sam u bilo kom trenutku ocekiva da smo dobili world class igraca.
Bekove imamo, videcemo sta ce da uradi i sa AWB-om. Shaw kida, Malacia je prznica mala, opasan fajter, i ima tu dosta sto mi se svidja oko njega. Nije Roberto Carlos, ali je savrsen 3 bek u rotaciji.
Varane se vratio na svoj nivo, Martinez je carina.

Sledece leto, napadac i veznjak, nekih 150 milki da se da, i tu smo polako.
Sledece sezona nek bude farewell sezona za DDG, pa da se dovodi neki bolji.
 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, BattleBender said:

Bolji smo bili u xG 
It's about xG. Zajebi sa possesion. 😄

Pa dobro, uspevali smo pod LVG-om, kad je LVG verovatno jedan od najvecih fudbalskih genija ikada. Lik da nije nekad tvrdoglavi magarac, koji sebi postavlja neke challenge-a, i navoza se na ideje da sa mediokritetima osvaja sve.

Ja ne znam kako ne vidis ogroman progres.
Ono od prosle godine, sa Ragnick-om, jos kad su poceli da ga ignorisu igraci... pa izgledalo je kao da smo 11,12 tim u PL.
Ne znam kakva ti iams ocekivanja, da deljemo sad sve. Mi u najludjim snovima nemamo kvalitet za tako nesto.

Sve igrace je za sada izvuko iz nekog kanala, svako izgleda bolje nego sto je izgledao u prethodnih godinu, 2. Eto, ponovo, izuzev McTominay-a.

Pre god dana sam mislio da nam je potebno nekih 700 miliona, i to dobro potrosenih da licimo na tim koji moze da bude u prva 3.
Sad iz ovog ugla mi ovako deluje:
- treba nam napadac
- treba nam jos jedan motorican veznjak, a da je pritom znalac
- i mozda jos jedan defanzivac nakon sto prodamo Megvajera/Lindelofa
- Golman nam novi treba


Krila imamo, i to imamo poprlicno zajebanu buducnost (siguran sam da ce da povadi i Sancha iz depre).
Antony ce da ima svoj smisao, mora da verujes treneru. Sigurno da zna nesto vise od tebe. Nemoj da ocekujes Bale-a i Robben-a, mozda ga je doveo jer zna da ima sljakerski mentalitet.
Mene taj 100m prize tag ne zanima, niti sam u bilo kom trenutku ocekiva da smo dobili world class igraca.
Bekove imamo, videcemo sta ce da uradi i sa AWB-om. Shaw kida, Malacia je prznica mala, opasan fajter, i ima tu dosta sto mi se svidja oko njega. Nije Roberto Carlos, ali je savrsen 3 bek u rotaciji.
Varane se vratio na svoj nivo, Martinez je carina.

Sledece leto, napadac i veznjak, nekih 150 milki da se da, i tu smo polako.
Sledece sezona nek bude farewell sezona za DDG, pa da se dovodi neki bolji.
 

Ragnick je najveca prevara ikada. Kakva sam imao ocekivanja od njega a on pun price, akcija -100. Uzasan man managment, uzasna postavka, uzasno vodjenje utakmice itd itd. Carrick da je ostao to bi bilo 10x bolje. 

 

Mi imamo jako dobar tim iako pokusavate da spustite tu loptu. E sad sto ti igraci igraju ko k.... to je drugo pitanje. 

 

Antony mora da radi na svojoj igri jer je vec procitam a ako ne ubaci desnu nogu i desnu stranu, muka ziva. Sancho nije krilo za ETH, to je jasno, on nikada nije bio 1 na 1 vec da igra brzo, od noge do noge, 1-2 a to kod nas sa krila ne ide. Meni iskreno jako ide na onu stvar, mrzim takve likove koji su labilni psihicki a ovaj je depra teska.

 

AWB ako uspije da izvuce u napadu nesto on je 2 puta bolji igrac od Dalot-a.

 

Licha me raz9carao, vratio se posle SP uzasno a uloga mu tamo bila Harry Maguire Utd uloga ove sezone. Svaka cast Shaw je to pokripio. Ipak bez Varana, Casemira i Rashforda u ovom izdanju mi smo u problemu. Mi moramo da koristimo prilike a ovo raspadanje Liverpula, Celzija se nece desavati svake sezone pa i City ne lici na sebe.

 

E da, sto se tice DDG on mora da ostane, da potpise novi ugovr naravno za manje love ali da ostane jos. 

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Dalot je kidao, pre ove povrede, i na samom prvenstvu bio odlican.
AWB je definicija cudnog fudbalera.

U odbrani je 1-1 mozda najbolji bek na Svetu, sve van toga defanzivno je kratercina kakvu nisam video u Unitedu. Bez preterivanja, najgori defanzivac Uniteda od kad gledam isti, sto se tice pozicioniranja i anticipacije u prostoru. Onaj Buttner bio Maldini za njega.
U napadu ima neke svoje cudne skill-ove. Tesko je da mu uzmes loptu, i koliko god da izgleda rogobatno, skoro uvek se snadje da se oslobodi lopte. Njegoba felericnost u napadu dolazi do toga kad treba da se centrira ili kad treba da se uradi nesto protiv nekog ko se povuce nazad.

I napad i odbrana su mu felericni i imajuj neke svoje dobre stvari. Ali koliko god da cudno zvucalo, bolji je ofanzivno nego defanzivno.
To koliko defanzivno ne zna gde bije sa kretnjom je jebeno nedoknadivo i predrasticno bitno.

Nikad nece da bude vrhunski igrac zbog toga. Treba da dozivi neku katarzu u tom domenu igre da bi se pricalo o nekom vrhunskom beku.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Narednih 6 mjeseci je za spas kluba ili nastavak daljeg propadanja pod najgorim vlasnicima/grebatorima. 

 

Ovo je prva grupacija koja je javno istupila sa ovakvim saopstenjem. Sada ocekujem i druge a da Glejzeri pohlepni trljaju ruke i uzmu najvise love. Sta god, samo da odjebu vise iz Utd. 

 

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zanimljiva 4 dana. Dobro smo se i drzali imajuci u vidu izostanak Casemira i igranje 2 stuba, McT i Weghorsta ali na kraju zasluzeno po usima pa jos u nadoknadi vremena kako protiv CP tako i protiv Arsenala.

Sad ide ono stansardno, busanje protiv najgorih ekipa oa se prodje NF u 1/2 Liga kupa pa onda dodje Barse, oduci nas od fudbala i tako u krug.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, Miki28 said:

 

Moze. Samo da me gledam Skotsku prevaru. 

Nije dobijao sanse u Bajernu previse ali klasicni Njemac, trci do iznemoglosti. Mogao bi Utd sa njim da ima ozb presing

Nikako mu nije legao Bajern.Svakako sada u Junajtedu bi imao prostora za igru.Samoubistvo je gurati nesrecnog Skota,jezivo los igrac.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kendrick said:

Sabitzer je bas gotivan igrac ali nije ono sto je Eriksen donosio do sada. Ne mora da znaci da ce ispasti lose, moze gro kreacije da iznosi Bruno a Sabitzer i Casemiro da budu ono sto su se svi molili da Fred i McTominay mogu 😄 

Ma Casemiro je 10/10 pogodak, lik sam drzi tu sredinu terena. 

Eriksen je dobar za napad ali u jacim mecevima i orotiv fizicki jacih igraca je u velikom problemu, gaze ga. 

 

Fred i Sabitzer kogu igrati malo ispred Casemira, tu neku ulogu Dzake iz Arsenala plus sto stvarno Sabitzer moze mnogo da trci, bar u Leipzigu a ne vjerujem da mu je u Bajernu opala ta fizicka sprema jer ipak tu imaju prednost Goretzka i Kimmich. Svidja mi se ovaj potpis. Uz njega i Weighorsta koji stvarno u ovim mecevima sto je igrao igra dobar presing Utd mogu iznijeti to sto ETH trazi od ekipe. 

 

Utd ima ubitacan raspored narednih nedelja, na svaka 3 dana igraju a od toga sve se mora dati na Liga kup i FA kup kao realne domete da se uzmu trofeji ove sezone. Uz to i top 4 da se obezbijedi i to bi bilo sasvim okej za 1 sezonu ETH.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eriksen je barem kod Ten Haga ove sezone imao tu ulogu da reciklira posed, to realno nije vrlina Sabitzera, donece dosta vise u presingu i moze se reci da je all-round igrac bez nekih izrazitih nedostataka i kvaliteta, osim te energije i motora koji poseduje. Nije ni lako zameniti igraca poput Eriksena, mislim na njegovu definisaniju ulogu, ne kada je odmenjivao ofanzivnije igrace ili onu prvu utakmicu gde je bio lazna devetka. Svakako super potpis za Junajted, bice zanimljivo kako ce izgledati koncepcija igre, ocekujem znatno drugacije nego u ovom prvom delu sezone. Bice tu dosta prostora za brze tranzicije, dok u nekoj strpljivoj igri moze biti problema, osim ako Sancho ne vaskrsne ili se Bruno resetuje na onu zimu pre dve godine.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 2/3/2023 at 12:55 AM, MrTripleDouble said:

U prdekanu bre to govance, steta sto ce da se provuce nekaznjeno

Neće u zatvor, ali je platio na drugi način. Karijera u Unitedu mu je gotova, a pitanje je koji klub će htjeti negativni publicitet uzimanjem tog wife beatera.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, oko Ibada said:

koga biste radije? engleza navijaca ili seike neogranicenog budzeta?

Oj seki seki😀

Samo zlo da ode iz kluba i onda mogu reci da se nazire svijetlo na kraju tunela.

 

Inace Ratclife kazu da nema toliko novca da kupi klub, sanira dugove i ono najhitnije sanira stadion, trening kompleks i da nastavi sa podrskom ETH i ulaganju u tim. Ove smradine americke ce uzeti samo pare za klub bez da isplate dugovanja tj kredite. 

 

Carrington i Old Traford su u losem stanju

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...