Jump to content

Recommended Posts

Napisah u vec nekolicini postova da se ETH-u mora skinuti kapa sto sa timom punim mediokritetima radi jako dobar posao.
Ja to mislim i nakon ove katastrofe. Da,ovo ide u sve almanahe engleskog fudbala i nikad nece biti zaboravljeno,ali fudbal i zivot idu dalje. Bez obzira sto mrlja nikada nece moci da se ispere do kraja;uvek ce ostati kao podsecanje na ovu svinjariju.

Glupo je nalaizirati tim nakon ovakvog debakla..Weghorst je verovatno opet bio najgori igrac na terenu,ali najlosiji utisak je ostavio Bruno. Ne zbog same partije (cak je bio medju boljima) vec celokupnog ponasanja. Trazio da izadje posle sestog gola..da pobegne sa terena umesto da ostane uz tim..bacio kapitensku traku po uzoru na ego manijaka kojeg su se oslobodili..tako se jedan kapiten ne ponasa. Mislim da mu menadzer treba "skinuti" traku sa ruke..

Ostaje mnogo veci problem sa grupom igraca koji su u najboljem slucaju osrednji fudbaleri. Recimo,jedan Luke Shaw (koji ume da odigra solidnu utakmicu) je primer takvog. A od njega ima i (mnogo) losijih.
Premalo je ovde igraca top-klase..(samo Kazemiro zapravo)..ima tu nekolicina vrlo dobrih igraca,ali generalno fali kvaliteta. Tanko je to.

Ne treba ocajavati. ETH je dobar trener. Jedan,ma koliko tezak poraz bio,to ne moze da ospori. Sezona se nastavlja..jos je trofeja i rezultatskih ciljeva u igri. Kad se sezona okonca onda ce se podvuci crta.
Za sledeci korak ce trebati da se bude vrlo aktivan u prelaznom roku.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od svih klubova u nekakvom vrhu ovih top liga mi imamo najbedniju rotaciju.
Odigrali smo najvise utakmice ove sezone, od svih klubova u Evropi. I protiv West Ham-a smo igrali na isparenja.

Ko je ocekivao da ovaj roster gora celu sezonu sa pobedama, taj je onako... silly.

Ima ovde jos da se radi i dovode igraci.

Ovo od sinoc, sjebalo mi malo jedno popodne, naso sam zanimaciju druge vrste da ne mislim na to.
Klub ce dobiti novog vlasnika, ovakav poraz ce uticati na to da se najure neki igraci iz kluba.
Prvi De Gea i McTominay-a. Prvog vise ne mogu da gledam u klubu.
Ako je trebalo bas protiv Liverpool-a da primi i 10, da bi otisao neka je otisao.

Ako dodju novi vlasnici, ima da se spucaju 500 miliona u naredna 2 prelazna roka. Sa ETH-om, trenerom koji zna sta hoce.
Pusti ove da se loze, zive da se izloze protiv nas na Anfield-u. Zabole me kurac za njih. 
Mi smo zavrsili sa rasporedom i sa njima i sa City-em i sa Arsenalom.
Oni imaju Arsenal, City i Chelsea u 10 dana.
Neka se loze sad, ko ih jebe, videcemo sta ce biti kad sledece godine ne igraju LS, u timu imaju samo Nuneza koji je nesto za buducnost.
Empatiju za njihovo plakanje "FSGout" ostaivcmeo na nuli, posto oni nose glazers maske i stavljaju transparente ismevajuci munchen tragediju.
Tako da ono, pusti buljase da se loze.
U celom sportskom svetu, od ekstremnog i prelozenog navijaca kkp-a, postoji samo jedna tokscinija stvar, a to je zaludno ostrasceni lfc navijac.
Debilcine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
9 minutes ago, Урош19 said:

Samo ću ovo ostaviti ovde6bd5f4f226126067843678ca99865106.jpg

Послато са moto g(100) помоћу Тапатока
 

Znaci dobro je sto nisam pratio meltdown.

 

Dosle su povrede po svoje, vidim da je Licha pao. Rashford out tako da ako njih dvojica propuste neki duzi period uz Casemira, mogu ispasti i iz top 4. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Miki28 said:

Znaci dobro je sto nisam pratio meltdown.

 

Dosle su povrede po svoje, vidim da je Licha pao. Rashford out tako da ako njih dvojica propuste neki duzi period uz Casemira, mogu ispasti i iz top 4. 

Povredio se i Varane, Bruno propušta revanš zbog kartona.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Kraj jedne turbulentne sezone. Nisam zadovljan ali ae da vidimo sta se moze uraditi preko ljeta i ko se moze dovesti. 

Isto tako bit o da se rijesimo igraca koji kvalitetom ne zasluzuju biti u Utd, prvenstveno Maguire a onda vjeciti talenat povrijedjeni Martial ( naravno da ce biti 2 mjeseca oporavak od najnovije povrede i novi Phil Jones koji ce biti povrijedjen u transfer rokovima ).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
3 minutes ago, Miki28 said:

Izgleda da je Qatar uspio da kupi Utd od onih splacina i stetocina Glejzera. 

Ako je City morao da uzme tripletu da bi se napravio pritisak, onda nek im je sa srecom. 

 

Konacno gamad da odu iz kluba.


De mi pojasni smisao 80m za Monuta? Kako god da skontam taj mi je potez apsolutno besmislen.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


De mi pojasni smisao 80m za Monuta? Kako god da skontam taj mi je potez apsolutno besmislen.

Nema ga i nadam se da nece dati vise od 40 mil jer em je poslednja godina ugovora em nece da ostane tamo. 

Meni se uooste ne svidja kao igrac a ovo sto se pominje Mount, Pickford, Hojlund je jako tako. 

Opet nagomilalavanje prosjecnih igraca umesto prosjecnih.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Nema ga i nadam se da nece dati vise od 40 mil jer em je poslednja godina ugovora em nece da ostane tamo. 

Meni se uooste ne svidja kao igrac a ovo sto se pominje Mount, Pickford, Hojlund je jako tako. 

Opet nagomilalavanje prosjecnih igraca umesto prosjecnih.


Monut moze posluziti svakako al upravo za tako nekih 40ak miliona. Ista stvar s Realom sto hoce Havertza, do 50ak miliona je ok a sve preko jok. Pickford je smijesan golman realno, njega ne bih ni najvecem dusmanu pozelio. Hojlund je ozbiljan potencijal za spica, s njim bi se mozda i isplatilo rizikovati. Nema nekih wow opcija za 9ku svakako, Kane je jedina provjerena klasa, a njega Levy i ako pusti prije ce u Real nego u EPL. Oshimen je meni i dalje upitan za najvece klubove, a ona budala iz Napolija ga nece pustit ispod 120 bar obzirom da su ga i sami platili oko 80. Kolo Muanija ne zelim ni komentarisat, Lautaro nije prava 9ka, a Vlahovic isto upitan maksimalno obzirom da se nije proslavio u Juventusu plus dosta problema s povredama u zadnje vrijeme. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Monut moze posluziti svakako al upravo za tako nekih 40ak miliona. Ista stvar s Realom sto hoce Havertza, do 50ak miliona je ok a sve preko jok. Pickford je smijesan golman realno, njega ne bih ni najvecem dusmanu pozelio. Hojlund je ozbiljan potencijal za spica, s njim bi se mozda i isplatilo rizikovati. Nema nekih wow opcija za 9ku svakako, Kane je jedina provjerena klasa, a njega Levy i ako pusti prije ce u Real nego u EPL. Oshimen je meni i dalje upitan za najvece klubove, a ona budala iz Napolija ga nece pustit ispod 120 bar obzirom da su ga i sami platili oko 80. Kolo Muanija ne zelim ni komentarisat, Lautaro nije prava 9ka, a Vlahovic isto upitan maksimalno obzirom da se nije proslavio u Juventusu plus dosta problema s povredama u zadnje vrijeme. 

Ma i 40 miliona mi previse za njega jer ga bas ne cijenim kao igraca plus zadnja godina ugovora ali eto ako ga ETH oce onda tih 40 miliona i nekako moze ali sve preko ke katastrofalan posao.

 

Hojlund jeste talenat ali jednostavno Utd mora da dovede velike igrace, zvucne, u svom prajmu da se nadogradi jer ima itekako osnove. 

 

Golman, veznjak i napadac i to je druga prica ali to moraju biti kvalitetni igraci. 

Meni su Kane i Bellingham bili idealni ali jbg, Real radi posao a Utd nakuplja prosjeke, ne ide to tako. 

 

Ne znam ni sta da mislim o mogucim pojacanjima Caicedo i Gravenberch na sredini uz Mounta. Caicedo mi je tip Casemiro igraca a Gravenberch ako nije uspio u Bajernu i to je bas los bio u svakoj utakmici koju sa gledao, sta ocekivati iako ga je ETH trenirao. 

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Mount nema konstantnost u igri.Jedan meč vrhunski,potom naredna 2,3 slabo.

Plus igra na poziciji gde je Bruno Fernandeš,Eriksenu je to prirodna pozicija gde se najbolje snalazi.

Hojlund je ok priča za rotaciju,mlad je,može napredovati,ali Junajtedu je potreban prvi špic,ubica.

Naravno Kejn bi trebao biti prioritet,ali Levi je jako tvrd na pregovorima,nije baš voljan da prodaje direktnim rivalima.

Svakako,biće zanimljivo u crvenom delu Mančestera ovo leto.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Mount nema konstantnost u igri.Jedan meč vrhunski,potom naredna 2,3 slabo.

Plus igra na poziciji gde je Bruno Fernandeš,Eriksenu je to prirodna pozicija gde se najbolje snalazi.

Hojlund je ok priča za rotaciju,mlad je,može napredovati,ali Junajtedu je potreban prvi špic,ubica.

Naravno Kejn bi trebao biti prioritet,ali Levi je jako tvrd na pregovorima,nije baš voljan da prodaje direktnim rivalima.

Svakako,biće zanimljivo u crvenom delu Mančestera ovo leto.

 

 

Evo pojavila se vijest da Mbappe nece da produzi ugovor sa PSG a PSG ne zeli da ga izgubi sledece ljeto za DZ. 

 

Ako je tacno oko Qatara a mislim da jeste jer bas pouzdan lik je to javio, onda nema dileme. Sve sto treba za Mbappe-a. Mbappe ili Kane. Sve ostalo je pusiona i mazanje ociju. Svetska klasa treba naprijed a boljeg nema od Mbappe-a.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Evo pojavila se vijest da Mbappe nece da produzi ugovor sa PSG a PSG ne zeli da ga izgubi sledece ljeto za DZ. 

 

Ako je tacno oko Qatara a mislim da jeste jer bas pouzdan lik je to javio, onda nema dileme. Sve sto treba za Mbappe-a. Mbappe ili Kane. Sve ostalo je pusiona i mazanje ociju. Svetska klasa treba naprijed a boljeg nema od Mbappe-a.

Čekaj,zar nije Mbappe potpisao do 2025.godine?Plus ne zaboravi faktor Real Madrid koji će ga sigurno juriti naredno leto.

Naravno,po onome što sam čitao,Katar je dao i najbolju ponudu,a i probleme da će momentalno rešavati.

Kejn je po meni idealan fit za Junajted trenutno.Tovari po PL godinama,fizički je uvek besprekoran i mislim da bi se momentalno uklopio u tim.

I ima sigurno još 3,4.godine kvalitetnog fudbala u nogama.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Čekaj,zar nije Mbappe potpisao do 2025.godine?Plus ne zaboravi faktor Real Madrid koji će ga sigurno juriti naredno leto.

Naravno,po onome što sam čitao,Katar je dao i najbolju ponudu,a i probleme da će momentalno rešavati.

Kejn je po meni idealan fit za Junajted trenutno.Tovari po PL godinama,fizički je uvek besprekoran i mislim da bi se momentalno uklopio u tim.

I ima sigurno još 3,4.godine kvalitetnog fudbala u nogama.

 

 

Potpisao do 2024. sa opcijom da produzi do 2025. ako zeli. Svi najrelevantniji francuski insideri su potvrdili da zeli ici i da ce ga PSG prodati ako ne produzi ovo ljeto jer ga ne zele izgubiti besplatno. Ja ovo vidim kao novi cirkus gdje ce lik fol forsirati transfer i na kraju dobiti jos 3 puta bolesniji ugovor od ovog koji trenutno ima. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Potpisao do 2024. sa opcijom da produzi do 2025. ako zeli. Svi najrelevantniji francuski insideri su potvrdili da zeli ici i da ce ga PSG prodati ako ne produzi ovo ljeto jer ga ne zele izgubiti besplatno. Ja ovo vidim kao novi cirkus gdje ce lik fol forsirati transfer i na kraju dobiti jos 3 puta bolesniji ugovor od ovog koji trenutno ima. 

Hvala na informaciji.

Ne znam samo šta može da bude bolesnije od ovog sada ugovora gde može da promeni čistačicu ako ga mrko pogleda,da se meša u rad sportskog sektora.😃

Svakako će biti sapunica oko njega.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Hvala na informaciji.

Ne znam samo šta može da bude bolesnije od ovog sada ugovora gde može da promeni čistačicu ako ga mrko pogleda,da se meša u rad sportskog sektora.😃

Svakako će biti sapunica oko njega.

 

Moze vala. Vidio kakve ugovore Saudijci daju pa mu malo ovih 100 il koliko vec miliona ima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...