Jump to content

Košarka - Pariz 2024


Recommended Posts

2 minutes ago, Del Piero said:

Ako je Gobert ostavljen na klupi zbog povrede to je velika sreca za Francuze. Nema toga sto on radi u odbrani da Wemby ne moze, a napadacki samo pravi guzvu. Wemby je bolji na 5, i to mu je bolje da igra kad vec nema nekog Jokica protiv sebe. Samo malo manje da se ispucava. Pritom Yabusele igra fantasticno na 4, a Lessort donosi fantasticnu energiju sa klupe i malo drugaciji stil igre. Gobert je ovde cist visak.

Alibi povreda, da mu spase obraz zato sto je kesa od igraca.

To se moglo vidjeti posle meca sa Kanadom gdje Gobert prica da je imao operaciju a Collet da je isao na pregled. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, neko me sabotira said:

 

 

Što si tako skroman?

 

 

Već 15 minuta čekam da lupim submit reply, nagradite moj trud i živce molim vas.

 

Bolje da izgubimo sad kako ih besramno guraju izgubili bi finale od njih.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Dusko said:

Da ali posle celindza(sva sreca pa su imali) inace bio aut za Francuze.

Da, ali nije skroz clear, kapiram i sudije ovde. Ovakvih odluka ima u svakom mecu bukvalno.

Link to comment
Share on other sites

Sto se Amera tice, veliki naklon Stephu, LeBronu i Durantu za ovo veceras, pogotovo u cetvrtoj cetvrtini. LeBron u odbrani grizao kao u najboljim danima kad je voda dosla do grla i dva zavrsavanja na obrucu, KD se u napadu upalio nakon sto nije postojao na terenu citav mec i onda onaj dagger iz driblinga preko ruke, a o Stephu se vise nema sta reci, odrzao je Amere u utakmici do cetvrte cetvrtine.  Tri klasetine i generacijska igraca za koje Ameri nemaju zamjene na vidiku. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ce Lesor da isprovocira Embida, a Nitilikina da isprebija Stefa po rukama. Nisu ovi amerikanci nedodirljivi, samo FRA nema Jokic kalibar igraca koji ce da povuce.

Verujem da će Batum odigrati dobro i smireno, plus poznaje Embida.

Ako Furnije odigra malo bolje i Wemby se ne usere verujem da mogu do kraja, uz sudijsku pomoc naravno.

Link to comment
Share on other sites

Ja smatram da Francuzi nemaju šanse. Imaju premalo top napadačkog talenta, Srbija je tu puno jača od njih. Jedini način na koji oni mogu igrati protiv najboljih reprezentacija je da utakmicu uvedu u hrkljuš i istjeraju protivnika iz reketa što i nije neki sigurni recept za pobjedu protiv Amera jer ljudi imaju prejak šuterski arsenal kao što smo i vidjeli večeras. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sta jos htedoh reci.

 

Kad se ovi matori penzionisu, uopste ne vidim da je ekipi Hali, Edvards, Buker, Tejtum, Davis, Holmgren, JJJ i slicnim mladim zvezdama automatski upisano zlato. Jednostavno mislim da ce zumerska USA generacija teze da se nosi sa FIBA pravilima, tucom i slicno, iako ce po individualnom kvalitetu uvek biti klasa iznad svih. Videli smo to na primeru prosle godine kad je Hali i Edvards trebalo da iznesu sve.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sharp said:

Ja smatram da Francuzi nemaju šanse. Imaju premalo top napadačkog talenta, Srbija je tu puno jača od njih. Jedini način na koji oni mogu igrati protiv najboljih reprezentacija je da utakmicu uvedu u hrkljuš i istjeraju protivnika iz reketa što i nije neki sigurni recept za pobjedu protiv Amera jer ljudi imaju prejak šuterski arsenal kao što smo i vidjeli večeras. 

Potpuno se slažem.
Biće daleko manje neizvesno,da ne kažem rutinski.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...