Jump to content

Ceremonije svečanog otvaranja i zatvaranja


Recommended Posts

Ove OI cu najvise pamtiti po odlicnoj poseti i atmosferi. Sve je bilo puno, rasprodato, bas lepo za videti. U Riju se secam da nije bilo ni blizu tako, za ranije se vec ne secam najbolje.

 

Ispratio sam bas dosta, mozda i previse, jer mi je odmor bio bukvalno za vreme celih OI. Tako da sutra povratak u realnost u svakom smislu. Samo treba ustati, probudite me u 7.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Apsolutni highlight zatvaranja, a možda i kompletnih igara. Suze su same krenule:

 

Nedovoljno pedersatanizma, mada je onaj dio sa zlatnim teletom i visećim klavirom bio korektan.

 

Američki dio prejadan, glorifikovanje patetične sajentološke bakute, Peppersi izlizani kao Amadeus bend, Billie Eilish prodorna kao sergej milenković savić, Snoop Dog zakasnio da se overdozira kao čoek...

Edited by Beonegro
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, DameTime said:

Organizovaće Ameri to odlično, jbg majstori šoubiza :)) 

 

U to nema sumnje. Prethodne u LA-u 1984 bile su jedne od najboljih ikada , verujem i da će sa narednim biti isto. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Helena said:

Ti voliš košarku?

Ove fotke je Gasol postavio, čestitajući posebno USA timu :classic_laugh:

 

 

Videla sam, uz ovo srbujemo ceo dan na Twitteru 🫡

28 minutes ago, Skyglider said:

 

U to nema sumnje. Prethodne u LA-u 1984 bile su jedne od najboljih ikada , verujem i da će sa narednim biti isto. 

 

Mda, Francuzi prirediše uspavanku na ovom zatvaranju i onda Tom Kruz preuze štafetu, referenca na Mission impossible i Top gun i opet je bilo zanimljivo:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, McLeod said:

Meni je od americkog dela ostao utisak samo koliko je moderna muzika sranje i zasto je Tejlor Svift sa srednja skola pesmicama najveca zvezda

 

Ne znam ni da li je to ili je u pitanju galopirajući povratak Sjedinjenih Država u puritanizam.

 

RHCP mogu da ga zaprže (a i Flea nikad nije bilo mrsko da svira gologuz), Billie Eilish može da napravi mnogo dramatičniji nastup (iako je to i dalje goth za šestake), meni djeluje da im je traženo da ne talasaju i da se spremaju jedne sterilne i bezukusne igre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Operacija LA28 je u mojoj glavi počela još pre 2 godine, kad je bilo jasno da neću moći u Pariz. Taman da ćerkicu upoznam sa čarima olimpijskog sporta, a usput da je vodim i u Diznilend i ostale zajebancije. Win-win za sve. Dobro, moram još da nađem gde je tu win za suprugu, ali California je velika, naći ćemo nešto 😀... Osećam da će Rodeo Drive biti njena olimpijada. 

 

Ali, ne žalim para, biće doživljaj za ceo život.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Eddard said:

Operacija LA28 je u mojoj glavi počela još pre 2 godine, kad je bilo jasno da neću moći u Pariz. Taman da ćerkicu upoznam sa čarima olimpijskog sporta, a usput da je vodim i u Diznilend i ostale zajebancije. Win-win za sve. Dobro, moram još da nađem gde je tu win za suprugu, ali California je velika, naći ćemo nešto 😀... Osećam da će Rodeo Drive biti njena olimpijada. 

 

Ali, ne žalim para, biće doživljaj za ceo život.

Za tu gimnastiku će nekome ko dolazi iz Evrope trebati ne manje od 15k dolara. Nekafala.

Link to comment
Share on other sites

Ako može da se uklopi s novcima i vremenom što da ne. Verujem da je događaj za ceo život. 

 

Ja od OI u Atini kukam što nikako da odem. Pikirao sam Pariz ali malo neke druge obaveze i važni troškovi a malo strah od preskupih  i slabo dostupnih karata i smeštaja su me odvratili od ozbiljnijeg planiranja. Iz ove pozicije mi je malko žao posebno jer vidim da se i ćerka primila na igre. LA mi izgleda preambiciozno ali sam jutros njuškao oko zimskih igara u Milanu i Kortini za 20-ak meseci. Videćemo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Trebace ti i za Milano ozbiljnih para. Za smjestaj preporucujem stranicu easylife.house jer je povoljniji od bookinga plus imas univerzalni promo kod EASYLIFE10 gdje dobijes 10 posto popusta na smjestaj. Izbjegavati smjestaj u dijelu grada Loreto i po mogucnosti oko glavne stanice. Citta Studi je onako fin plus ti je blizu metro stanica sto je za Milano dosta bitno. Gastro tura je nezaoblizna u Milanu, one njihove pekare su vrh. Lokal I Sapori della pasta preporucujem svakome ko ode u Milano. Mali porodicni lokal gdje prave svoju pastu i prodaju je na vagu plus na porcije. Pica najbolja u piceriji Confine by far, jedno savrsenstvo okusa, a bgm i cijena prati kvalitet. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nicklord said:

 Vidiš da sprema pare čovek od 2022. 😄 

 

Skuplja, samo ga ne pitaj koliko je skupio do sad 😄

2 hours ago, Barkley#34 said:

Ako može da se uklopi s novcima i vremenom što da ne. Verujem da je događaj za ceo život. 

 

 

Taj rad. Meni su OI najveća želja još tamo od 1997/8. kad se znalo da su 2004. u Atini, pa nisam uspeo do sad. LA ne propuštam, pa šta košta da košta, samo da me/nas zdravlje posluži. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Pričao sam juče sa čovekom koji je došao iz Pariza.Kaže da je neponovljiv osećaj i da se mora otići na OI.

LA mi je verovatno nedostižan,s'obzirom da planiram dogodine da idem na Evrobasket i plus idem na destinaciju o kojoj maštam od malih nogu.

A već do Brizbejna ima mnogo vremena,ali nikad ne znaš šta dan donosi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...