Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

50 minutes ago, McLeod said:

Jedino pitanje je u grupi F, da li ce Cesi pobedom proci i mozda Turke staviti u nezgodnu situaciju (malo verovatno, treba im pobeda od 3 razlike da eliminisu Turke), ili ce ako Ceska ne pobedi ici dalje Madjarska.

 

Iz grupe E idu dalje skoro 100% Slovacka i Rumunija (cak i u slucaja minimalnog poraza obe ekipe verovatno idu dalje jer su bolje od Madjara), a Ukrajini treba pobeda protiv Belgije. Ako se desi da Ukrajina dobije, onda njihova sudbina zavisi od ishoda Rumunija - Slovacka. Ako bude X ispadaju, ako dobiju Slovaci prolaze, ako dobiju Rumuni ispadaju. Znaci Slovaci treba da ne izgube 3 razlike i prolaze sigurno, ali realno je tamo da bude X.


Da sam slovački trener, išao bih na pobjedu. Bude li X, vjerojatno će biti 3. u grupi, mogu na Engleze ali vjerojatnije je da će ići na Španjolce. A s pobjedom imaju solidnu šansu za prvo mjesto i vjerojatno Sloveniju u osmini i Austriju u QF.

 

Da sam rumunjski trener, također ne bih išao na X, jer on vjerojatno donosi 2. mjesto u grupi i Francuze u osmini.

Edited by neko me sabotira
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Small Owl said:

Aj što su fudbaleri bili losi vec se u Njemačku letjelo hrvatskim avio prevoznikom (avion sa hrvatskom zastavom), to se nikako nije smjelo desiti..Kažu, Vučić ogorčen. Jebes Piksija, sta je sa avionom..

 

Loš rezultat će se i progutati nekako, ali zbog ovoga ima neko da nastrada...

 

https://www.nedeljnik.rs/brnabic-vucic-bio-ocajan-sto-je-fudbalska-reprezentacija-otputovala-na-prvenstvo-hrvatskim-avionom/

Link to comment
Share on other sites

Vidim da su svi rezimski mediji osuli paljbu po Piksiju, sto znaci da je scenario vise nego jasan.

Iskren da budem nisam verovao u ovo, cak sam mislio da ce sa vrha stizati izjave tipa “nismo se obrukali” koje ce da aminuju blamazu.

Kad ono…

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, McLeod said:

Iskreno prvi put u zivotu cujem da smo pokrali Litvance tu, to ni oni nece da pricaju.

 

Zezaš? To je najpoznatija legenda baltske mitologije.

 

Suđenje je na tom meču generalno bilo dosta loše, i od značajnih momenata bio je čini mi se jedan sumnjiv faul na štetu Litvanaca u momentu kada su bili u naletu (uporedivih situacija bilo je četiri samo u poslednjih minut i po našeg polufinala sa Turskom npr.)

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Bugl Khan said:

Šimunić dizajnirao nama, Španjolcima, Nijemcima,, Nizozemcima ... da bude moralno. 

I nauči kako se bira ko igra u kojem dresu. 

Hrvatska reprezentacija je oličenje nacionalizma. Stolicama tučete Albance na terenu. Nož, žica, Srebrenica. O čemu pričaš ti?

 

Nijedna reprezentacija koju si pomenuo nema crnokosuljaski pokret sa kojim slavi sve svoje uspehe, jedino se Hrvatska u tome istice:

 

thompson_ustase_ustaska_kapa.jpg

 

Zato, dozvoli da ima i nas koji osecamo odbojnost prema nacionalnom timu u crnim dresovima koji slave svoje uspehe uz pevaca u crnoj odeci, poznatom po ultranacionalistickim i proustaskim pesmama.

 

Uzalud prebacujes lopticu u tudje dvoriste, to nece obrisati cinjenicu da je nacionalni tim koji ti podrzavas olicenje svega loseg sto postoji u Hrvatskoj - pocevsi od "Ubij Srbina" i "Srbe na vrbe", pa sve do slavlja sa Tompsonom peva, na primer, o ovome:

 

Quote

Losa bila '45-ta
rasula nas preko svijeta
a sad nova loza raste
vratile se kuci laste

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Vučić je kazao da ljudi u Srbiji "zaslužuju bolji rezultat" s obzirom na, kako je rekao, ogroman novac koji država ulaže u fudbalsku infrastrukturu ali i u plate fudbalskih funkcionera.

"Saglasan sam da je debakl. Jeste to sport ali smo mnogo para dali za taj sport. Nije problem da izgubite od Engleske koja je loša, da izgubite od Nemačke, Španije ali jeste kad izgubite od Slovenije koja tri puta manje košta od tima Srbije, kad vam daje golove igrač koji u Celju ima platu od 5.000 evra a nikog nema da ga isprati", rekao je Vučić odgovarajući na pitanja novinara u Briselu uoči nastavka dijaloga sa Prištinom.

 

Jebes mi seme, nije da nismo znali, ali covek je ozbiljno bolestan. Sad me uopste vise ne cudi da on ne bas da diktira spisak, ali zove Pikseta da pita ko ce igrati i koju formaciju je spremio. 

Vrv se tako cuje sa Covicem da vidi kakva ce da budu pojacanja, pa onda pozove Ostoju isto da vidi ko ce da se dovodi, dal ce da se trazi trojka skorer ili neki bek suter. :krstipd4:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Bode said:

Najvise boli sto mi stvarno imamo odredjeni potencijal, ali uslovi i uticaji su takvi da nam ne dozvoljavaju da ga ostvarimo.

Uvek imam taj uzasan osecaj vezanih ruku kada je reprezentacija u pitanju.

Mislim da ga svi koji zele neko dobro imaju.

Suština svega. Bold posebno.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dzakala said:

Koga za selektora?Neki Krstajic, Savo Milosevic?


Vlada Ivić ili Jokan. Ja bih Jokana odmah kaparisao, dok ne nađe neki klub. 
 

Paunović, Jovanović, Nikolić, Stanković - svi su u poslednjih par nedelja potpisali za nove klubove. 
 

Nisam ni gadljiv na strane trenere, ali neke sa jasnom idejom i odrešenim rukama. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Charles De Ketelaere said:


Vlada Ivić ili Jokan. Ja bih Jokana odmah kaparisao, dok ne nađe neki klub. 
 

Paunović, Jovanović, Nikolić, Stanković - svi su u poslednjih par nedelja potpisali za nove klubove. 
 

Nisam ni gadljiv na strane trenere, ali neke sa jasnom idejom i odrešenim rukama. 

Tesko da to moze kod nas.

 

Mislim da ni od Jokana nema nista.Prvi uslov je da si blizak i prihvatljiv SNS-u

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, goldberg said:

 

Nijedna reprezentacija koju si pomenuo nema crnokosuljaski pokret sa kojim slavi sve svoje uspehe, jedino se Hrvatska u tome istice:

 

thompson_ustase_ustaska_kapa.jpg

 

Zato, dozvoli da ima i nas koji osecamo odbojnost prema nacionalnom timu u crnim dresovima koji slave svoje uspehe uz pevaca u crnoj odeci, poznatom po ultranacionalistickim i proustaskim pesmama.

 

Uzalud prebacujes lopticu u tudje dvoriste, to nece obrisati cinjenicu da je nacionalni tim koji ti podrzavas olicenje svega loseg sto postoji u Hrvatskoj - pocevsi od "Ubij Srbina" i "Srbe na vrbe", pa sve do slavlja sa Tompsonom peva, na primer, o ovome:

 

 

 

Njemačka nije imala šta? Svejedno, ti nisi taj koji će određivati boju dresova hr. Reprezentacije. A kapa na slici je zakonom zabranjena. I čovjek takvih uvjerenja ne može biti na vlasti u Hr.

Ubij Hrvata da Šiptar nema brata.

Neću više o politici. Ne vjerujem ko dijeli lekcije. 

Btw, zaboli me prema čemu ti imaš odbojnost dok ne počistiš svoje dvorište 

 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Hrvatska fudbalska reprezentacija je verovatno jedini Hrvatski tim za koji ne navijam ako nema naših, neko je napisao bio pre par strana ali stvarno nekako imaju skroz drugačiji vajb od svih drugih Hrvatskih timova ili sportista. Nije samo ni Thompson u pitanju već tona različitih izjava i nastupa tokom godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bugl Khan said:

Njemačka nije imala šta? Svejedno, ti nisi taj koji će određivati boju dresova hr. Reprezentacije. A kapa na slici je zakonom zabranjena. I čovjek takvih uvjerenja ne može biti na vlasti u Hr. 

Neću više o politici. Ne vjerujem ko dijeli lekcije.

 

Klasicna prica hrvatskih umerenih nacionalista koji umesto da se pokriju usima kada gledaju sta im rade ekstremne kolege, pocnu da ih pravdaju sa "a kako je u Srbiji, a ko je tamo vlast, Vucic cetnik-radikal, a ovo, a ono".

 

Nacionalni tim vam je opasno inficiran ekstremnim nacionalizmom i sovinistickim ispadima (uglavnom prema Srbima). Na doceku reprezentacije vam peva covek kojem je "1945. bila losa", o cemu dalje da pricamo? Srpska reprezentacija je olicenje korupcije, javasluka i propagande jednog coveka, ali niti je imala nekih uspeha, niti je i to malo uspeha sto se slavilo bilo uz pevace kao sto je Tompson.

 

A sto se tice Nemacke, kad mi nadjes tamo pevaca koji na nemackom peva kako je "losa bila 1945.", onda mozemo da pricamo o njihovim crnim dresovima i da ih uporedjujemo sa hrvatskim.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...