Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

1 minute ago, Problem sa licnim greskama said:

 

Ma sve to na stranu. Nisam "bravo komšije" frakcija. Ipak jako bolno iz sportske perspektive.

 

Ma ne može da mi ih bude žao ni iz sportske perspektive. Nek se teraju u tri lepe. 

Link to comment
Share on other sites

Dva očajna napada i 1:1 na kraju. Meni je žao Hrvata jer za razliku od Italijana oni bar mogu nekih 30 minuta lepog fudbala da sastave. Sa 2 boda i -3 gol razlikom trebaće im baš dosta sreće da prođu.

 

Sa druge strane Italija sada u nastavku ako dogura do penala već ima pola pobede sa ovim golmanom. Ali mislim da ni jedni ni drugi nisu materijal za 1/2.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bugl Khan said:

Dokle će kockasti imati sreće. Kolko ih sere jbt

Potrošili ste dosta Kviska prethodne 4.godine,jbg.

Inače,igra vam je tri utakmice bila gola kurčina. I umalo da prođete sa 4.boda...puno bi bilo ipak..ne može ni Dalić stalno da se provuče..

Link to comment
Share on other sites

Jedini nacin da Hrvatska prodje dalje sada je da Slovenci izgube 3:0 ili vise, Ceska da ne uzbe bod protiv Turaka, kao i da niko od trenutno 4.plasiranih ekipa ne poboljsa svoju poziciju na tabeli (ukljucujuci i nasu repku)  

Link to comment
Share on other sites

A, ono, sta znam, nisu mi Italijani bas toliki krs. Svakako miljama daleko od onih slavnih generacija, ali ne bih iskljucio mogucnost da ih Spaleti nasteluje da u jednoj utakmici izbace nekog od ovih favorita. Ne vidim ih kao osvajace, ali u jednoj tekmi mogu uvek da budu kompetativni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno 6 bodova u džepu su imali, pa golovi u poslednjim sekundama od Albanije i Italije. Bio sam ubeđen da Hrvati dobijaju, jer ovi talijani su blagi užas... 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

Inače, Hrvatska još nije ispala. Potrebno im je da:

 

- Srbija izgubi

- Slovenija izgubi 3 razlike od Engleske

- Izgube Češka i Gruzija

A sta ako Poljaci dobiju Francuze? Ah da, izjednacavaju se sa Austrijom i svakako ispadaju. Austrija je jaca tu. 

 

A iz E grupe svejedno je sta ce biti tamo treceplasirana ekipa ne moze imati manje od 3 poena.

 

Tesko ce Slovenija izgubiti tri razlike od Engleske, ostalo je moguce. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...