Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, DameTime said:

 

Promene raspoloženja su ti skoro kao moje :57:

 

Šta je najgore što može da se desi? Izgubićete par utakmica u EL. Do juče si mislio da je to unapred odredjena realnost.

Da li možeš da utičeš na to? Ne možeš.

 

Daklem sad je na igračima da zbiju redove, možda ih ovo dodatno ojača kao repku sa Borišom (mada naravno nije ista ozbiljnost situacije). 

 

Što bi rek'o Hagrid - What's coming will come, and we'll meet it when it does.

Jbg. baš me preseklo i smorilo ovo danas sa malim. Trebaće mi malo vremena da svarim sve. Jbt. u jednom danu delirijum sreće posle nekoliko sati žal i tuga. Nemamo mnogo prostora za poraze to sam i pre mislio ali još teže padne sve ovo u trenutku kad se ekipa digla i kad je u naletu. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Bice sta ce biti.

Sezona je uveliko zasrana letos potezima kluba shodno resursima, a i danas u januaru imamo zjapece rupe na 2 i 4. 

Imamo veliki zaostatak, ukoliko se umuvamo u 10 to bi bio iznenadni bonus.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Markoss said:

Davidovac je i pre par godina bio spor, a sad je tolko slo-mo da su i cetvorke brze od njega. Sanse nema da on vise moze na PG da se spusti, obilazili bi ga kao cunja i stalno bi imali visak.

 

Jebiga, trebace nam sad i igrac spolja, jer je Topic bas bio rasterecenje za sve. Uzimao je po 20 minuta i generalno je igra s njima bila tecna. Sad nam je i najbitniji deo sezone, tako da mora da se reaguje.

Ako negde nije potpisao, ponudio bih Voltersu ugovor na 2,3 meseca

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Ja uđem ovdje ponekad jer je ovo jedini sportski forum za koji znam i ima se često šta zanimljivo pročitati.
 Ali... jedna stvar mi nikako nije jasna. Ovdje a i generalno na internetu je počeo da preovlada tip ljudi koji su izgleda frustrirani svim i svačim i to generišu u pljuvačinu koju iskazuju isključivo preko interneta. Tako dolazimo do toga recimo da je Meloun neznalica, prevara - čovjek da šansu i povjerenje Jokiću 8koji postane šta je postao, Pešić je senilni starac - osvoji čovjek srebro bez čitavog tima, samo zbog nedostatka sreće ne i zlato, Dončić je mlitav i nikad neće moći da igra u NBA i tako dalje i tako bliže. Da ne skrećem puno sa teme.

Takvi pljuju Radonjića, vrijeđaju na najgori način, njima je svako prevara, neznalica, oni najbolje znaju sve. Onda ovaj im zapuši usta i? Nikom ništa.
Aj da ne idemo u prošlost jer bih izvadio jedno 20 primjera. Prošle godine je vladala takva kolektivna histerija i pljuvačina po Laziću, Dobriću i Mitroviću da je to nerealno. Dobrić na kraju u završnici sezone bude najbolji igrač, o Laziću nema potrebe trošiti riječi. Njega pljuju pa evo koliko godina a čovjek je srce ovog tima. Sve i da ne može više da se spusti u stav, zaslužio je poštovanje. O Mitroviću je suvišno i pričati išta.

Teodosićev prvo potpis, pa onda one utakmice zaključno sa izgubljenim derbijem. Tu su već klipove pravili o njemu, pljuvačina ona najgora. Govorimo o jednom košarkaškom genijalcu, koji da ništa nije pokazao treba da ima poštovanje. I kako se osjećaju ti ljudi dok gledaju ovo što on radi? Ne mislim ja tu na samo ovaj forum već je to čitav intermet preplavljen što bi se moderno reklo "toksičnim" sadržajem. Imaju igrači telefone, imaju internet. Teško da ovaj forum čitaju  ali dopre do njih sve to. I onda se čude što neki domaći igrač ne želi da dođe. Kakve su pobude tih ljudi, jer navijačka strast nije sigurno. Evo sinoć nakon velike pobjede manje je upisa nego da je bio poraz. Ja stičem utisak da njih to radi, samo da bi imali priliku da se preko tastature istresu na nekom, pa nerijetko se može pročitati da se nadaju porazu itd. Zaista neke teško objašnjive stvari.

Da se razumijemo ne mislim ja ovdje da ne treba kritikovati nešto što ne valja, već na tu histeričnu pljuvačinu isključivo. A zanimljivo recimo za Nejpira se ima razumijevanja, pa se gleda je li mu žena došla, pa je li se naspavao, je li dobro jeo u isto vrijeme. Čudne pojave zaista.

E sad malo o košarci... meni je glavni utisak koliko je Janis dobar trener. Svakom igraču je pružio šansu da se dokaže, tako se i gradi međusobno povjerenje. Sad su već jasno raspodijeljene uloge i samim kad svako radi ono što zna, postavlja se jasan sistem gdje svaki igrač bude produktivan kad ne iskače puno iz svoje uloge. Teodosiću se vidi da je mnogo stalo, ako govorimo o Tavaresu kao nekom cheat kodu, nijedan igrač u evroligi nema uticaj na igru kakav ima Miloš. Kako mijenja ritam utakmice, a uz to igra i odbranu milina i privilegija za gledati. Prvi derbi je i izgubljen jer su njega i Nejpira probijali non stop, sada to nije bio slučaj. On ima glavu i veliko tijelo, nije da ne može da odbrani, mada i konstantna preuzimanja su u dobroj mjeri to spriječila. Djeluje da je Gilespi i doveden zbog toga, iznenadio me je kako je dobro branio bekove na preuzimanjima. Nijednom ako se dobro sjećam nije primljen poen preko njega na taj način, pokretan je i ispratio je fino svaki šut. Zato Tobi nije ni ulazio jer on to ne može.
A što se poenterskog dijela tiče, kad je Gilespi imao 14 poena u Evroligi, šta reći za Simonovića kog ni Teodosić nije uspio povezati sa košem. Ovakav Jago je itekako koristan na manjoj minutaži, Nedović prelomio vidi se da i njemu znači mnogo, Rokas skoro pa savršene dvije partije, od Baskonije je onaj pravi.
A posebno bih istakao Hangu. Ako je Teo genijalac, on je za sistem najbitniji igrač vjerovatno. Obavlja za tim sve nevidljive stvari, njegova visina i snaga su mnogo značajni kako za odbranu, tako i to što u napadu može da pogodi, može ulaz, može da prenese loptu. Jako inteligentan igrač. Uostalom sviđa mi se što je ovaj tim prepun igrača koji razumiju igru. A i sad se vidi ona "bolji je jedan koji hoće nego dva koja neće" (ako se tako kaže). Kod dovođenja pogotovo stranaca treba gledati karakter, iako to nije lako procijeniti često. A djeluje da je ovaj tim kliknuo sad.
Šteta zbog Topića, iako ni u tom slučaju ne treba dramiti zbog njegove karijere i ne znam šta, vratiće se do kupa vjerovatno, veći je problem što do tad ima ogroman broj utakmica.
Slažem se da je na 4 pojačanje neophodno, neki igrač tipa Derika Vilijamsa je ono što je potrebno. Šut za 3 sa te pozicije bi skroz otvorio reket, kao što smo to vidjeli sa Rokasom u ove dvije utakmice, ali je problem što on teško može braniti jače i visočije četvorke.
Uglavnom treba vjerovati u ovaj tim jer može daleko ako se poklope kockice.

  • Like 32
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Zaninljivo da Gilespi ispod koša igra isključivo levom rukom (zakucavanja i polaganja), a generalno šutira bacanja i sa distance desnom. Nikad tako nešto nisam video ranije.

 

Ovo je naravno samo na malom uzorku od ovih par utakmica, nisam ga pratio preterano ranije.

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da pogledam utakmicu uz jutarnju kaficu, ali ispade uz vecernje pivo:

- menjanje cuvara na Panteru - na 3-4 minuta. Trudio se Sfera da uvek imamo svezeg igraca na njemu. Ok, primarno Laza i Hanga, ali je i Topic u dva navrata imao ulogu inicijalnog cuvara (s time sto je igrao drugaciju odbranu na piku od prve dvojice). Odbrana 1na1, cista, bez udvajanja od strane bekova. Ako da - nek da, ali da se igra ne pokrene od njega. Broj asistencija Partizana u prvom poluvremenu govori u prilog da je to bila sjajna odluka.

=> Da bi ovo sljakalo na nivou sezone moramo imati jos jedno defanzivno telo spolja (kada smo izgubili Topa na dosta vremena). Makar toreador Jaka na dvomesecni ugovor. Druga opcija je izvlacenje Gidre na perimetar, ali to bi bila steta zbog njegove igre u svitcu, pravljenja rupe na drugom mestu i ipak sporih nogu za bekove.

 

- svitch odbrana - grubo receno, igramo je konstantno, ali variramo kako. Najcesce, bek napadaca usmerava u levo. U slucaju da posle bloka igrac krene levo, trudimo se da ne preuzmemo. Ako ide desno, preuzimamo. Nad nekim igracima se dodatno trudimo sa ne preuzimamo (Lazic vs Panter), a nekima preuzimamo i na slipove (Teo). Ako Jago i Teo preuzmu centra po automatizmu ide jos jedno preuzimanje od igraca iz coska sa strane od lopte. U prvom poluvremenu postavka je takva da su Deda i posebno Gidra to radili. U drugom Zeljko je drugacije rasporedio igrace, pa je to drugo preuzimanje radila nasa nominalna trojka. Onda smo to branili dodatnim skupljanjem, sto se moze protiv ovakvih centara.

=> Ovako odbranu igramo +- od pocetka sezone. Bolji je automatizam, tu rastemo. Fredi umesto Tobija ima smisla - Tobi kada ostane visoko busan je kao svajcarski sir. Ipak, ovaj tip odbrane moze ruzno da iskaznjava dobar plej/uigran napad (napasti ulazom visokog ili pasom drugo preuzimanje) i dobar centar (gradjenje i zavrsavanje).

Pa tako smo izgubili prvi derbi - brutalna partija Alekse i pa dobrih napada Kaminskog.

Laza je direktan potomak Herkulesa, ali situacija kada krilo preuzme centra nije najsrecnija. Svakako bih voleo da vidim Gidru na 3, pa cak i Dedu u nekim momentima. Treba mesa i cm da bi ovo ferceralo. I snage - centrima da prate bekove, krilima da se guraju sa visokima... I pameti, komunikacije i uigranosti. Zahtevno je ovako igrati, davno je svich odbrana presla put od alibi odbrane do legitimne full time odbrane.


- igra sa 3 ballhandlera - konstantno imamo dva beka/kreatora u petorci, sto je pravo osvezenje u odnosu na neke ranije sezone. Dolazak Topa i velicina Hange nam omogucava da imamo i tri beka koji mogu da zovu pik. Kada treba odrzavati rezultat - to je bas lep kvalitet. Jos uz rasiren reket bez Mitra - to pliva, tesko se brani. Poslednji napad u prvom poluvremenu je bio bas lep specijal - blok Nedovica za Tea, pa dupli pas (a Jago i Gidra ostatak ekipe razvukli ko gibanicu).

=> Topova povreda je udarac... Treba nam tu jos jedan igrac. Posto od igraca koji pravi razliku nema nista, daj da zakrpimo nekako... Samo da je aktivno/krupno telo i da moze da vodi loptu.

 

- Deda je odlicno usao u utakmicu - pump za Nedovicevu cistu trojku, napad close out-a Vukcevica i uzet faul, pa onda i trojka. U defanzivi koncentrisano, aktivno i usko. Dobra odbrambena sekvenca na Smailagicu, pa skupljanje na Douzeru koji gubi loptu. Ok, direktan protivnik je tanak, ali posle bas loseg izdanja protiv Fenera, ovo je bilo skroz fino. I dobrim partijama Gidre na 4 je sveden na svoju meru sa minutima.

=> I dalje mislim da je Gidra trik (kao i Mitar-Bolomboj duo). Ajde, sad bar imamo dva trika, svaki za po jedan tip protivnika. Bas deluje da od 4orke nema nista, tako da nam treba stabilnih 15min od Davidovca, kako zna i ume. 

 

- sudjenje - istice se dobro sudjenje, ali imam utisak na oba gledanja da su nas prebili u drugom poluvremenu. To je verovatno pravi nacin igre protiv nas - ne moze sve sudija da svira, a sto odsvira - nek sutiramo bacanja. Tu igra sa tri beka mnogo znaci, skida pritisak pre svega sa Tea i Nedovica, koji dolaze po loptu posle prevodjenja, mahom na ceonoj poziciji.

 

- cesto se po forumima provlaci teza kako Delije ne ubacuju nista u parket, kako ne preve sranja, to sve zli semenkari. Juce tri ocigledna sranja (ili bar "sranja" u ocima EL, da ne ulazim u neku raspravu na tu temu) - baklja, gadjanje Pantera i Belgorod. Takodje, bice zanimljivo kako ce EL ishendlovati situaciju 'zakrcene stepenice'. Utakmica je bas lepo odjeknula po svetu, sumnjam da ce zuriti sa odlukom, pre ce cekati sa hajp malo oslabi...

 

 

  • Like 28
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

Posto mi je kalkulator u ruci, Gledam sada tabelu EL i zakljucak mi je sledeci.


Mi moramo da ostavimo iza ove ekipe koje su vec iza ili kao mi: 
 

Alba, Asvel, Zalgiris - ostace iza

Armani - podici ce se sigurno kada se kompletiraju ali ocekujem da bude prekasno

Efes - nece biti lako

Bajern - ocekujem da cemo biti ispred njih

 

problem je sto osim navedenih ekipa, mi moramo da prestignemo jos bar 2, a koje su to 2 nisam pametan

 

Moj pik su 2 ekipe od Baskonija, Valensija, Makabi, a oni nam beze 2-3 pobede vec. 
 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Drugi derbi u EL u sezoni je nekako pravo vreme za jednu turu samopolivanja govnima.

Nakon prvog derbija sam bas bio kivan na Tea, i cak ga javno polivao govnima, raznim floskulama koje mogu da se procitaju u komentarima na bilo kom random portalu, u manjoj kolicini i ovde u jednom trenutku sezone, ili po nekim kaficima po Strahinjica Bana 😃

Medjutim nakon cele polusezone, i nakon ovog derbija… mogu samo da se pokrijem usima i barem ovako preko foruma izvinim majstoru kosarke i najboljem plejmejkeru koji je igrao kod nas u poslednjih xx godina. Da uzivamo dok traje magija, svaka cast Teo majstore!

Edited by Christofer Moltisanti
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Malo i nas da pogleda sreca. Poklopil su nam se rezultati i na dve pobede smo od plej ina. Mozda je mali korak, ali smo se pokrenuli. Ako dobijemo Asvel vrlo lako mozemo biti na pobedu do plej ina, posto su takvi parovi u sledecem kolu. Nece biti lako, posto ce Asvel na nas sa novim trenerom i novim igracem. 

Kakvih 4 produzetka u utakmici Real Efes i samo potvrda kakvog smo igraca imali. Kampaco vratio sam Real iz mrtvih za minut.

Kampaco, pa Teo, postavili smo visoku lestvicu za buduce igrace na poziciji pleja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Иако сам иза себе прегурао много вечитих дербија, још сам под утиском синоћње победе и атмосфере. Одлична утакмица са наше стране, пре свега захваљујући тренеру Јанису, који је сјајно припремио меч. Негативно бих оценио непотребно убацивање предмета у терен, као и вређање и спомињање свега и свачега у навијачким песмама. Знам да ће неко рећи па то је данас нормално и део је навијачке приче, међутим, увек сам био за то да се ми цигани фокусирамо на свој клуб, да га здушно бодримо. Похвалио бих обе пароле, које имају јаку поруку. 

Брз опоравак Топу, који ће уверен сам из ове ситуације изаћи јачи.

Видим да поједини прижељкују појачања. Ево са моје стране, ако дозволе модератори да поделим информацију у вези тога. Од човека који је део нашег клуба сазнао сам да се тражи 1/2 и 4. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Crta nam se raspored da ako nekako izvučemo duplu pobedu budemo u 10. I druge utakmice nam idu na ruku jer naši konkurenti za od 7 do 10 mesta igraju sa favoritima u duplom kolu. Većina. Milano nam je glavni konkurent i to je kao i derbi biti ili ne biti utakmica. 

3 minutes ago, Систем те лаже said:

Иако сам иза себе прегурао много вечитих дербија, још сам под утиском синоћње победе и атмосфере. Одлична утакмица са наше стране, пре свега захваљујући тренеру Јанису, који је сјајно припремио меч. Негативно бих оценио непотребно убацивање предмета у терен, као и вређање и спомињање свега и свачега у навијачким песмама. Знам да ће неко рећи па то је данас нормално и део је навијачке приче, међутим, увек сам био за то да се ми цигани фокусирамо на свој клуб, да га здушно бодримо. Похвалио бих обе пароле, које имају јаку поруку. 

Брз опоравак Топу, који ће уверен сам из ове ситуације изаћи јачи.

Видим да поједини прижељкују појачања. Ево са моје стране, ако дозволе модератори да поделим информацију у вези тога. Од човека који је део нашег клуба сазнао сам да се тражи 1/2 и 4. 

Sve je to lepo. Samo što to svi znamo. Traže ih od jula meseca. Ćup sa blagom bi do sada pronašli da su tražili. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Crta nam se raspored da ako nekako izvučemo duplu pobedu budemo u 10. I druge utakmice nam idu na ruku jer naši konkurenti za od 7 do 10 mesta igraju sa favoritima u duplom kolu. Većina. Milano nam je glavni konkurent i to je kao i derbi biti ili ne biti utakmica. 

Sve je to lepo. Samo što to svi znamo. Traže ih od jula meseca. Ćup sa blagom bi do sada pronašli da su tražili. 

Није Јанис тек тако недавно поменуо 15. јануар. Више се гледа у правцу Америке. 

Link to comment
Share on other sites

Gledam malo istoriju svih evropskih klupskih takmičenja, pa mi smo vjerovatno najveći klub koji nije bio prvak Evrope, jedino još Baskonija može da uđe u diskusiju.

 

Da dođu ta dva pojačanja pa da Baskonija bude jedini klub u diskusiji.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Čočo said:

Jbg. baš me preseklo i smorilo ovo danas sa malim. Trebaće mi malo vremena da svarim sve. Jbt. u jednom danu delirijum sreće posle nekoliko sati žal i tuga. Nemamo mnogo prostora za poraze to sam i pre mislio ali još teže padne sve ovo u trenutku kad se ekipa digla i kad je u naletu. 

Baš tako, i mene je smorila ova vest. Taman je počeo da igra smislenu košarku u timu za koji navija od malih nogu, pobeda nad najvećim rivalom, tim u usponu i onda ovo. Baš me smorilo. Želim mu brz i totalni oporavak od povrede.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kako vam je izgledala Topiceva igra u derbiju? Meni se cini da ga je atmosfera/trema pojela. Imao je finu asistenciju prema Bolomboyu (rampa/faul Vukcevica), par dobrih dijagonalnih dodavanja, a sve ostalo prilicno klimavo. Ovakve utakmice znaju da izrode ili pojedu mladog igraca. Zelim mu brz oporavak, i da iskoristi ovo vrijeme (i) za psiholosku adaptaciju na Zvezdu i sta sve donosi sa igrom na ovom nivou. Ovoliko pozitivne energije, hajpa i iscekivanja oko mladog igraca ne pamtim kad smo imali u nasem kosarkaskom klubu. Ima ogromno povjerenje trenera, javnosti, suigraca, sve su kockice tu za jednu finu pricu. Evo sada i potrebnog vremena da se sve legne, i pritisak (ako ga je bilo) malo spadne.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Geronimo said:

Mislio sam da pogledam utakmicu uz jutarnju kaficu, ali ispade uz vecernje pivo:

- menjanje cuvara na Panteru - na 3-4 minuta. Trudio se Sfera da uvek imamo svezeg igraca na njemu. Ok, primarno Laza i Hanga, ali je i Topic u dva navrata imao ulogu inicijalnog cuvara (s time sto je igrao drugaciju odbranu na piku od prve dvojice). Odbrana 1na1, cista, bez udvajanja od strane bekova. Ako da - nek da, ali da se igra ne pokrene od njega. Broj asistencija Partizana u prvom poluvremenu govori u prilog da je to bila sjajna odluka.

=> Da bi ovo sljakalo na nivou sezone moramo imati jos jedno defanzivno telo spolja (kada smo izgubili Topa na dosta vremena). Makar toreador Jaka na dvomesecni ugovor. Druga opcija je izvlacenje Gidre na perimetar, ali to bi bila steta zbog njegove igre u svitcu, pravljenja rupe na drugom mestu i ipak sporih nogu za bekove.

 

- svitch odbrana - grubo receno, igramo je konstantno, ali variramo kako. Najcesce, bek napadaca usmerava u levo. U slucaju da posle bloka igrac krene levo, trudimo se da ne preuzmemo. Ako ide desno, preuzimamo. Nad nekim igracima se dodatno trudimo sa ne preuzimamo (Lazic vs Panter), a nekima preuzimamo i na slipove (Teo). Ako Jago i Teo preuzmu centra po automatizmu ide jos jedno preuzimanje od igraca iz coska sa strane od lopte. U prvom poluvremenu postavka je takva da su Deda i posebno Gidra to radili. U drugom Zeljko je drugacije rasporedio igrace, pa je to drugo preuzimanje radila nasa nominalna trojka. Onda smo to branili dodatnim skupljanjem, sto se moze protiv ovakvih centara.

=> Ovako odbranu igramo +- od pocetka sezone. Bolji je automatizam, tu rastemo. Fredi umesto Tobija ima smisla - Tobi kada ostane visoko busan je kao svajcarski sir. Ipak, ovaj tip odbrane moze ruzno da iskaznjava dobar plej/uigran napad (napasti ulazom visokog ili pasom drugo preuzimanje) i dobar centar (gradjenje i zavrsavanje).

Pa tako smo izgubili prvi derbi - brutalna partija Alekse i pa dobrih napada Kaminskog.

Laza je direktan potomak Herkulesa, ali situacija kada krilo preuzme centra nije najsrecnija. Svakako bih voleo da vidim Gidru na 3, pa cak i Dedu u nekim momentima. Treba mesa i cm da bi ovo ferceralo. I snage - centrima da prate bekove, krilima da se guraju sa visokima... I pameti, komunikacije i uigranosti. Zahtevno je ovako igrati, davno je svich odbrana presla put od alibi odbrane do legitimne full time odbrane.


- igra sa 3 ballhandlera - konstantno imamo dva beka/kreatora u petorci, sto je pravo osvezenje u odnosu na neke ranije sezone. Dolazak Topa i velicina Hange nam omogucava da imamo i tri beka koji mogu da zovu pik. Kada treba odrzavati rezultat - to je bas lep kvalitet. Jos uz rasiren reket bez Mitra - to pliva, tesko se brani. Poslednji napad u prvom poluvremenu je bio bas lep specijal - blok Nedovica za Tea, pa dupli pas (a Jago i Gidra ostatak ekipe razvukli ko gibanicu).

=> Topova povreda je udarac... Treba nam tu jos jedan igrac. Posto od igraca koji pravi razliku nema nista, daj da zakrpimo nekako... Samo da je aktivno/krupno telo i da moze da vodi loptu.

 

- Deda je odlicno usao u utakmicu - pump za Nedovicevu cistu trojku, napad close out-a Vukcevica i uzet faul, pa onda i trojka. U defanzivi koncentrisano, aktivno i usko. Dobra odbrambena sekvenca na Smailagicu, pa skupljanje na Douzeru koji gubi loptu. Ok, direktan protivnik je tanak, ali posle bas loseg izdanja protiv Fenera, ovo je bilo skroz fino. I dobrim partijama Gidre na 4 je sveden na svoju meru sa minutima.

=> I dalje mislim da je Gidra trik (kao i Mitar-Bolomboj duo). Ajde, sad bar imamo dva trika, svaki za po jedan tip protivnika. Bas deluje da od 4orke nema nista, tako da nam treba stabilnih 15min od Davidovca, kako zna i ume. 

 

- sudjenje - istice se dobro sudjenje, ali imam utisak na oba gledanja da su nas prebili u drugom poluvremenu. To je verovatno pravi nacin igre protiv nas - ne moze sve sudija da svira, a sto odsvira - nek sutiramo bacanja. Tu igra sa tri beka mnogo znaci, skida pritisak pre svega sa Tea i Nedovica, koji dolaze po loptu posle prevodjenja, mahom na ceonoj poziciji.

 

- cesto se po forumima provlaci teza kako Delije ne ubacuju nista u parket, kako ne preve sranja, to sve zli semenkari. Juce tri ocigledna sranja (ili bar "sranja" u ocima EL, da ne ulazim u neku raspravu na tu temu) - baklja, gadjanje Pantera i Belgorod. Takodje, bice zanimljivo kako ce EL ishendlovati situaciju 'zakrcene stepenice'. Utakmica je bas lepo odjeknula po svetu, sumnjam da ce zuriti sa odlukom, pre ce cekati sa hajp malo oslabi...

 

 

 

 

bravo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...