Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Taman razloga da se dovede još jedan bek koji je i ovako potreban. 4-6 nedelja bez Topa nisu tragedija, svakako ne treba žuriti i ne rizikovati potencijalni NBA ugovor u vrednosti od 20 miliona. Tako da još pojačanje na 1/2 i 3/4 i Tobi na silbovanje i to je to. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MikiMilane said:

 

Mogao ali nije

Ovo je mnogo bezobrazno da ti ja kazem.

 

Mogao je i setnji ovako da se povredi. Nije ga niko ovde povredio vec mu je jednostavno koleno propalo. Nije kriva Zvezda tj niko nije kriv vec losa sreca.

  • Like 24
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Ovo je mnogo bezobrazno da ti ja kazem.

 

Mogao je i setnji ovako da se povredi. Nije ga niko ovde povredio vec mu je jednostavno koleno propalo. Nije kriva Zvezda tj niko nije kriv vec losa sreca.

Kriv je Čović, jer ne zna da dovede igrača, već da mu čupa sezonu dovodi klinca, koji samo može mnogo da izgubi, a vrlo malo da dobije dolaskom kod nas, osim tog nekog navijačkog zadovoljstva.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Kriv je Čović, jer ne zna da dovede igrača, već da mu čupa sezonu dovodi klinca, koji samo može mnogo da izgubi, a vrlo malo da dobije dolaskom kod nas, osim tog nekog navijačkog zadovoljstva.

To je nesto drugo. Ovako je mogao i da se u toj Megi povredi jbg. To sto Covic vraca klinca da spasi sebi dupe jbg. Ali ova povreda bi i u Megi mogla da se desi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Povratak Topa u Zvezdu nije posledica smislenog i planskog rada, ali je ipak dobar potez u ovom momentu sezone. Za njega je 15-20 minuta u EL zlata vredno, a nama je omogucilo da rasteretimo Tea i Yaga. Uostalom, dve velike pobede protiv Fenera i Partizana su dokaz toga, iako doduse jeste mali uzorak. Naredni period gde imamo na papiru lakse utakmice protiv Asvela, Baskonije, Albe, Valensije je bio dobra prilika da se momak u potpunosti afirmise na EL nivou i stvarno je velika steta sto se desila povreda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, СтелаРоса said:

Povratak Topa u Zvezdu nije posledica smislenog i planskog rada, ali je ipak dobar potez u ovom momentu sezone. Za njega je 15-20 minuta u EL zlata vredno, a nama je omogucilo da rasteretimo Tea i Yaga. Uostalom, dve velike pobede protiv Fenera i Partizana su dokaz toga, iako doduse jeste mali uzorak. Naredni period gde imamo na papiru lakse utakmice protiv Asvela, Baskonije, Albe, Valensije je bio dobra prilika da se momak u potpunosti afirmise na EL nivou i stvarno je velika steta sto se desila povreda.

 

Nisu se Jokić niti Wembanyama afirmisali na EL nivo, nego u timovima koji nisu igrali Evro takmičenje (dakle bez guljene vremena i umor od putovanja), gde su imali vremena za individualni rad, veliku minutažu i ulogu na utakmicama. Pametnom dosta.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MikiMilane said:

 

Nisu se Jokić niti Wembanyama afirmisali na EL nivo, nego u timovima koji nisu igrali Evro takmičenje (dakle bez guljene vremena i umor od putovanja), gde su imali vremena za individualni rad, veliku minutažu i ulogu na utakmicama. Pametnom dosta.

Ne razumem bas poentu. Onda svaki talentovani klinac treba da preskoci EL da bi igrao Nba?

Link to comment
Share on other sites

On 12/30/2023 at 4:45 PM, Ab1995 said:

Добијамо Игокеу... Па онда Фенер... Па онда демолирамо Партизан!!! И крећемо у поход на Берлин!!! Урааааа

Добијамо ЦОЛ... Па онда Асвел... Па онда демолирамо Милано!!! Поход може да почне!!! Ураааа

Поквари нам располажење ово са Топом, ал' нису ни ове прогнозе баш катастрофалне... Ето њега брзо, ако Бог да... 🙏

Edited by Ab1995
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, quentin said:

Hoćeš da kažeš da u klubu znaju da će oporavak biti dosta duži, a da javnost namjerno lažu da će biti kraći?

Iskreno, ne shvatam zašto tako postupaju. Bolje je da najaviš duži oporavak, pa se svi obradujemo ako se igrač vrati malo ranije od najavljenog.

U svakom slučaju, amaterski PR.

Vidi sad ovako. Klub zna da će oporavak biti duži ali očigledno i do sada su išli u javnost sa informacijama koje se lakše popiju(ne znam koja im je fora sa tim). Oni danas nisu slagali ali nisu ni rekli potpunu informaciju a ona je:

1.Top je izvrnuo ligamente kolena(ako to može tako da se kaže nisam stručnjak iz medicine) i trenutno u naredne dve nedelje se leči da ne bi došlo do operacije. 

2.U najbolju ruku izleči se i vraća se na teren približno kad su i rekli. Oko 6 nedelja. 

3.Ali trenutno je daleko od toga. Ako terapija ne uspe u naredne dve nedelje mora da ide na operaciju i za njega je sezona završena. 

Klub se ogradio u saopštenju znajući informaciju kojom raspolaže da će izvestiti kako ide terapija ( čitaj stavku 3) i da će izvestiti javnost o tome. 

Ja se kao i svi ovde nadam da neće morati da nas o tome izveštavaju već da će uspeti u naredne dve nedelje da izgura te terapije i da ćemo ga za 2 meseca videti ponovo na parketu kako pleše. 

Edited by Čočo
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MikiMilane said:

 

Nisu se Jokić niti Wembanyama afirmisali na EL nivo, nego u timovima koji nisu igrali Evro takmičenje (dakle bez guljene vremena i umor od putovanja), gde su imali vremena za individualni rad, veliku minutažu i ulogu na utakmicama. Pametnom dosta.

 

Kako se Dončić afirmisao?

Pametnom dosta

  • Like 12
  • Love 3
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Dropkick Murphys said:

"Doživeo povredu kolena koja zahteva pauzu 4-6 nedelja". 

Ono, mogli su napisati i koja je to konkretno povreda kolena u pitanju, kako se već to radi svuda u svetu, ali to je KKCZ.

 

28 minutes ago, quentin said:

Hoćeš da kažeš da u klubu znaju da će oporavak biti dosta duži, a da javnost namjerno lažu da će biti kraći?

Iskreno, ne shvatam zašto tako postupaju. Bolje je da najaviš duži oporavak, pa se svi obradujemo ako se igrač vrati malo ranije od najavljenog.

U svakom slučaju, amaterski PR.

Meni je ova objava ok, mora i igrac da se stiti, pa ako se i vrati koju nedelju preko toga. Svaka teza povreda kolena znatno umanjuje njegove sanse za draft.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Povrede su sastavni deo karijere svakog igraca. Malom Topu zelim brz i lak oporavak, ne sumnjam da ce imati vrhunski tretman. Ako neko misli da mesec dana pauze moze da unisti karijeru jednom 18-godisnjaku, onda stvarno ne znam. Klinac deluje mentalno jako zrelo i sihuran sam da ga ovo nije poljuljalo ni za jotu. Narice se ovde ko da je mali nedajboze da ne spominjem sta. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Malom Topicu sto brzi oporavak!

Sto se tice rostera, ovom povredom opet dolazimo na isto odlaskom Shabazza. I dalje mislim da nam treba pojacanje, ne toliko da odigra nesto nerealno, vec samo da redukuje minute Teu. Jer se stvarno plasim za njega ako nastavi u ovom ritmu. Plus, sto ove sezone se trosi neverovatno i u defanzivi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cavani said:

 

Meni je ova objava ok, mora i igrac da se stiti, pa ako se i vrati koju nedelju preko toga. Svaka teza povreda kolena znatno umanjuje njegove sanse za draft.

Naravno, i ne samo to, igrač, menadžer se pitaju oko objave ... šta i kako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, MikiMilane said:

 

Nisu se Jokić niti Wembanyama afirmisali na EL nivo, nego u timovima koji nisu igrali Evro takmičenje (dakle bez guljene vremena i umor od putovanja), gde su imali vremena za individualni rad, veliku minutažu i ulogu na utakmicama. Pametnom dosta.

Kad pročitam "pametnom dosta" (bez obzira o čemu se radi) to mi uvek bude signal da se svrstam na drugu stranu, šta god da je napisano.

Valjda zato što nisam pametan...

  • Like 5
  • Love 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Spolja imamo Tea, Yaga, Hangu i Nedovića + Gidra i Lazić. 

 

Na 4 imamo beskorisnu ćelu i Mitrovića koji nema veze sa tom pozicijom i njegovi minuti tu ubijaju napad. Po meni je PF pozicija rak rana od prve utakmice u sezoni ali nemam objašnjenje zašto se niko tu nije doveo, mazohizam ili šta već.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...