Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Kakva kultura, pa Naneli i Panter su sinoć došli u tuđi dom i nisu se pozdravili sa domaćinom. Pre početka meča obojica su namerno ostali ispod svog koša dok su se ostali pozdravljali sa kolegama na sredini terena. Ako su im navijači,, krivi" zbog srednjaka i pogrdnih pesama ne znam za šta su im kolege iz drugog tima koji nikad svojim ni jednim postupkom nisu bili protiv njih niti su ih uvredili pa da se ne pozdraviš sa njima. Bezobrazluk, poštovanje i vaspitanje 0. 
To rade nelagodnosti bez evo i treću sezonu.
Njima je sa druge strane mrski neprijatelj a ne rival.
Jasno je da i treneru ne smeta ovaj transparentan seljana displej dva nosioca tima samo na početku svakog derbija.
Kraj rasprave o profesionalizmu. Koje crne navike?
Panter i Naneli trendseteri novih standarda u sportskom kodexu?







  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, K.Dot said:

Ako je tačno ovo sto @Čočo piše, klub će morati da se oglasi saopštenjem i da brzo reaguje na tržištu. Da sačekamo mi ipak još malo pre nego krenemo kolektivno da plačemo. 

Čekajući klub=Čekajući Godoa. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bode said:

Neshvatljivo mi je da se ovako povredjuju sa 18 godina.

Al ajde da sacekamo zvanicne informacije.

Razumem te. Jebem li ga, meni Top uvek imao neki čudan stav nogu. Sećam se prošle godine kad je na ulazu protiv Mornara imao baš rizičan doskok. Tad ga je samo sreća pogledala da ne povredi koleno. 

 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Zalosno je sto ga necemo vise gledati, bas steta bio bi sve bolji kako utakmice odmicu i sa jos vecim uzivanjem bi ga gledali.

Za njega licno ne brinem ima mali glavu da izgura to a mlad je sve ce da se zaleci.


Drz’ se Tope !

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Čočo said:

Ja nemam reči više za ovo šta se nama dešava. Nas je neko prokleo. Taman krene sve da ide na bolje, dođe Top, naše dete, energija nova, pobede i onda ode sve u kurac u trenutku. Trenutno mi se sve smučilo. I svoje koleno i ligamente ja bih mu dao, meni ne trebaju. Sve nade polažem u Dr. Tocilja koji važi za izvrsnog doktora da ga oporavi da ne ide na operaciju pa makar odsustvovao koliko treba sa terena. Prase i viski dobija od mene i sve što poželi. 

Cak i bez operacije, ako su tvoje informacije tacne 100posto, Topic bi mogao da zaigra ozbiljno tek u martu. Kao Faku 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zarco_srb said:

Cak i bez operacije, ako su tvoje informacije tacne 100posto, Topic bi mogao da zaigra ozbiljno tek u martu. Kao Faku 🙂

Najmanje 6 nedelja bez operacije. Iliti 2 meseca. U najbolju ruku biće spreman za plej off EL i F4. 💪

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Wingwalker said:

To rade nelagodnosti bez evo i treću sezonu.
Njima je sa druge strane mrski neprijatelj a ne rival.
Jasno je da i treneru ne smeta uporan i transparentan seljana displej dva nosioca tima na početku svakog derbija.
Kraj rasprave o profi kodeksu nakon onih izjava : " došao sam da smirim strasti... "..." ko nas ovako zavadi ? ".
Nikad frajer.
 

I što je najluđe isti taj Panter i pristalice mu, sutra očekuju da ga pozovu u reprezentaciju ej, gde posle takvog ponašanja treba da ga srdačno dočekaju i izljube Dobrić, Petrušev, Mitrović itd.

 

Posle lud Miloš što preti da to ne sme da prođe jer takvi eksperimenti mogu samo da zvanično ugase jednu svetinju gde konačno prestaju podele i sve klupske netrpeljivosti. 

Link to comment
Share on other sites

OFFTOPIC:

 

Punterovo ponašanje, @Molina23 je tu najmanji problem. Postoji razlog zašto se to zove NACIONALNA selekcija. Nemam baš ništa protiv gomile stranaca u klubovima, ali za nacionalni tim treba da igraju ljudi rođeni u Srbiji ili koji su državljanstvo stekli po jasno datim kriterijumima. 

Svestan sam da tu šaradu rade i ostale reprezentacije, ali to je sramotno.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nece biti sigurne I proverene informacije oko stanja najbitnijeg kolena u evropskoj kosarci jer ne sumnjam da ce Misko I agencija da urade sve kako bi ublazili procene oko povrede, jer kad mladom igracu strada koleno/ligamenti, moze da se zaboravi na NBA karijeru, draft itd.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Sector said:

Fredi pitanje kada će opet biti dvocifren ali i njega mi je podnošljivije gledati pa makar dao 2 poena, nego kako Tobija unose u koš kao spužvu neku.

 

 

Kada ne bude dvocifren nek zakljucava reket, i pravi dobre blokove.Dovoljno 🙂

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, djura.net said:

Nece biti sigurne I proverene informacije oko stanja najbitnijeg kolena u evropskoj kosarci jer ne sumnjam da ce Misko I agencija da urade sve kako bi ublazili procene oko povrede, jer kad mladom igracu strada koleno/ligamenti, moze da se zaboravi na NBA karijeru, draft itd.

Ja bas mislim obrnuto, pa nisu ni oni sisali vesla da nece da provere sta se stvarno desilo a on ne odigra utakmicu do kraja sezone. Sigurno nece na rec da veruju bilo sta pogotovu ako je u prvih 10-15 pikova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Saopštenje Crvene zvezde Meridianbet prenosimo u celosti: “KK Crvena zvezda Meridianbet obaveštava javnost da je naš plejmejker Nikola Topić tokom utakmice 19.kola Evrolige sa Partizanom doživeo povredu kolena, koja zahteva pauzu od 4 do 6 nedelja. Tokom perioda oporavka i terapija klub će blagovremeno obaveštavati javnost o stanju povrede našeg igrača. Centar našeg tima Džoel Bolomboj povredio je prst leve ruke. Pregledom je utvrđeno da nema preloma, lekarski tim Crvene zvezde je već sanirao tokom noći povredu našeg igrača, i on će sa ekipom putovati u Ljubljanu. Takođe, oporavak našeg krilnog centra Luke Mitrovića teče po planu nakon povrede kolena, njegov povratak na teren očekuje se uskoro.”

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...