Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ovaj topik postao ludji od prelaznog roka

sportsku sudovi, gasimo NBA ligu, svemirski narod

odoh ja ipak tamo

Na temu Prelazni rok ili prelazis kod nas?

Da spremimo set za ukucavanje brojeva i blanko papire?

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 hour ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Pa u tome je cela poenta, da svako ima šansu. Čega se plaše ti silni? Ako su već toliko jaki, neka osvoje svoje prvenstvo pa neka osvoje i evropsko? To što je u 95% slučajeva tako nije nikakav alibi. Sport u svojoj osnovi ima jednako pravo za svakoga. To je ono što širi popularnost jednog sporta, kad neki klinja tamo u zapećku Evrope može da sanja da se penje na podijum. Kako možeš biti prvak Evrope ako nisi ni prvak svoje zemlje?

Ja pričam o legitimitetu jednog nalova, titule. Ovako kako se radi, otvaraju se vrata silnicima da bez pitanja uzurpiraju sve, samo što oni to rade polako, krčkaju žabu, ali cilj se vidi.

Ako AEK osvoji grčko prvenstvo, AEK zavređuje poštovanje i šansu da se bori sa ostalim POBEDNICIMA liga na višem nivou.

 

Tako je. Mono AEK. Moćni Dikefalos Aetos. 🦅🟡
 

Edited by Мџе
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kankkunen said:

Običan činovnik kao i Motiejunas, sve odluke donose klubovi osnivači (vlasnici) što je i najveći problem EL.

 

To se zove marioneta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, TB Told said:

Pre ili posle tužbe protiv NBA jer koriste termin World Champions za osvajača NBA Lige?

 

Svejedno mi. Biraj.

 

12 minutes ago, TB Told said:

Treba biti realan kod ovakvih priča. 

 

Pa eto, ti si realan, ja nisam. Dovoljno za danas. 🙂 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:

Okačio je igrače po pozicijama ovaj novinar, očigledno jeste u pitanju Rokas pošto Dovidas igra jedinicu i uz to nije kvalitet da se nađe u ovom najboljem sastavu koji Litvanija može da pošalje. Rokas zasigurno jeste taj kvalitet.

Nadam se da će imati dobro leto sa reprezentacijom, proći na OI i tamo dočekati još jednu utakmicu kao što je bilo 1/4 finale u Manili.

 

Imace dobru konkurenciju u vidu Sedekerskisa i Ulanovasa na svojoj poziciji u smislu minutaze, ne eumnjam da ce biti u 12. Na 4 je Kuzminskas samo ali igrace oni u paru na visokom sa Valanciunasom i Sabonisom kao sto su i ranije, tu je i Motijeunas kao bek ap petica. Ukoliko se svi odazovu bas dobra reprezentacija koja moze daleko. Ipak nadam se sto manjoj ulogi za Rokasa kao i da Litvanija ispadne sto pre. Valjda nam je u interesu da dodje kod nas sto odmorniji. On ce imati mozda 10ak dana slobodno sad i onda ide na pripreme sa reprezentacijom onda OI ako recimo dodju do cetvrtfinala to je 7. ili 8. Avgusta a pripreme kod nas pocinju oko 20. Avgusta, ok doci ce nesto kasnije retpostavljam kao i Davidovac prosle sezone, ali gde je tu pravi odmor u celoj toj prici... 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Krenule su i komsije u kontranapad. Evo sada su oni sigurni za EL 😂

Da ako čitaš onog infantilnog sa tvitera. 

S obzirom da se nije promenio format takmičenja ja sam ubeđen da igramo EL. Ako su nas prošle sezone,, pozvali" nakon ne osvajanja ABA lige, ove nakon osvajanja će nas sigurno zvati. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
5 minutes ago, Čočo said:

Da ako čitaš onog infantilnog sa tvitera. 

S obzirom da se nije promenio format takmičenja ja sam ubeđen da igramo EL. Ako su nas prošle sezone,, pozvali" nakon ne osvajanja ABA lige, ove nakon osvajanja će nas sigurno zvati. 

Ne citam tviter. Nego je Sportal objavio iz pouzdanih izvora 🙂  Moraju i oni da uzmu bar KLS, pa je krenulo da puca po nama iz svih oruzija. Drugar direktor EL. pa dovodjenje igraca i sada pouzdani izvori Sportala. Ocekujem da se uskoro pridruze i ostali nezavisni mediji 😂

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Da se malo nasmijemo, šta mislite koliko vremena će proći prije nego neki grobos skuje priču da je Željko namjerno pustio Zvezdu da bi imala neki adut za dobijanje pozivnice? 😁

Otvoreno ili ovako prikriveno kao ti? 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Da se malo nasmijemo, šta mislite koliko vremena će proći prije nego neki grobos skuje priču da je Željko namjerno pustio Zvezdu da bi imala neki adut za dobijanje pozivnice? 😁

Toga je bilo isto vece kad je pometlan

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Da se malo nasmijemo, šta mislite koliko vremena će proći prije nego neki grobos skuje priču da je Željko namjerno pustio Zvezdu da bi imala neki adut za dobijanje pozivnice? 😁

 

Te priče će krenuti ako osvojite KLS. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, srlepajce said:

Toga je bilo isto vece kad je pometlan

Zato sam i napisao da kolega forumaš uvijeno želi da ubaci tu priču i ovde. Kao ne mislim ja to, ali šta ako pomisle drugi. A u stvari ta priča je odavno u opticaju kod onih koji toliko poštuju svog trenera i tim da će pre da veruju u to, nego da prihvate poraz na terenu. 

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Da se malo nasmijemo, šta mislite koliko vremena će proći prije nego neki grobos skuje priču da je Željko namjerno pustio Zvezdu da bi imala neki adut za dobijanje pozivnice? 😁

Sveti Žeks ne bi nikad pustio, ali mora da je prisiljen jer pretnje smrću, oduzimanje imovine, novi pozivi Porfirija i slične cigansko/udbaške rabote. I to smo rešili. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ne citam tviter. Nego je Sportal objavio iz pouzdanih izvora 🙂  Moraju i oni da uzmu bar KLS, pa je krenulo da puca po nama iz svih oruzija. Drugar direktor EL. pa dovodjenje igraca i sada pouzdani izvori Sportala. Ocekujem da se uskoro pridruze i ostali nezavisni mediji 😂

Pouzdani mog k...

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Da se malo nasmijemo, šta mislite koliko vremena će proći prije nego neki grobos skuje priču da je Željko namjerno pustio Zvezdu da bi imala neki adut za dobijanje pozivnice? 😁

 

Cuvena "pustio Zeljko" sada dobija skroz novi smisao 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ako Zvezda ne igra EL, ABA gubi sav smisao i timovi ce izaci, a to je ona ista ABA gde zele da ubace Dubai, jer mora da igra neku regionalnu ligu pre ulaska u EL (msm ne mora, ali po njihovim recima), tako da, Zvezda ce igrati EL, stvarno ne vidim univerzum u kojem ne igra

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Dobro ljudi sta se pecate ko somovi.

 

@Son_of_a_gun

 

giphy.gif?cid=6c09b952ef0atuwztou8zlu22d

 

Ma jok, kakvo pecanje, em je SOAG to lepo formulisao em je stvarno zanimljiva misao 🙂 

Nije kao neki bombarderi upao sa narativom iz kog ocigledno izbija malicioznost. 

Sve cool. 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Čočo said:

Đorđe je radio prethodno kao analitičar i skaut u Monaku i u Kini. A što se tiče broja članova stručnog štaba, zaboravio si da Sferopulos ima još jednog, Teodosića. 😄

Svakako uopšte nije neki reper i ne deluje uopšte ubedljivo i stručno, a i svaku utakmicu ništa ne sugeriše i ne komunicira sa Sferopulosom, igračima na terenu, na klupi i na tajm autu, što radi maltene svaki pomoćni trener u ovim vrhunskim ekipama. I iz našeg stručnog štaba ne radi samo on tako, već i ostali pomoćnici izuzev Jeragotelisa.

 

Što se ostalih članova stručnog štaba tiče, Tomović je radio u Megi prethodno i OKK Beogradu, što je neuporediv nivo košarke i nikakav reper da radi u EL ekipi, dok je Mladen radio jednu? sezonu kod Plaze u stručnom štabu u Unikahi i imao je još neke smešne epizode (ili jednu, nisam siguran) negde, što isto važi kao i za prethodnu dvojicu što se tiče repera i kvaliteta.

 

Tu je u pitanju dobro poznati nepotizam, i to je ujedno glavni i jedini razlog zašto i kako su oni došli u klub. Kod Tomovića je i to što je igrao kod nas, mislim to mu je samo još plus, naravno to je tako samo kod Čovića, jer spada u onu njegovu nekošarkašku kategoriju "dete kluba" i "domaća osnova".

 

I na kraju, što se Teodosića tiče, to je nedopustivo da on ima već autoritet od Sferopulosa i da on tu glumi trenera i postavlja se kao isti, to samo kod nas ima i samo je kod nas moguće. A razlog toga je što uprava svaki put stoji iza domaće osnove umesto iza trenera i njegovog stručnog štaba, i ovako će biti uvek dok se tako radi.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno se sezona zavrsava u nedelju i vrv ce u utorak da timovi sednu i znace se ko igra, zanimljivo kako sada, par dana pred to, isplivaju ovakve vesti, dok se igra F4 i timovi i dalje nisu seli da odaberu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...