Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Posted (edited)
1 hour ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Ja bukvalno svake godine ocekujem da se to desi i zahvalan sam ako se ne desi.

Mi njima ne trebamo, mora se pomirimo sa time.

 

Njima trebaju klubovi spremni da uloze mnogo u tim i jos kao bonus plate dobro i pozivnicu, a znaju i pristaju na to da ce sa "izlazne" strane sto se novca tice dobiti "onu stvar da izbiju oci" sto se kaze u narodu.

Zvezda (zadnjih par sezona pogotovo) bas lepo upada u ovaj "kalup" za pozeljnog ucesnika Evrolige.

Edited by Borca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da je pameti pa da se postavi uslov da oba kluba iz Beograda ulaze u EL ili nijedan, kao i gostoprimstvo Makabiju.

EL je potreban Beograd kao centar podjednako kao Beogradu EL, stim sto je nama to samo trosak.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nini3112 said:

Inace Bodiroga gostuje Sport klubu u 17 i 15,pa eto ko zeli moze da pogleda,navodno ce reci kakva je situacija

Ta EL puna likova koji ne vole Zvezdu, ali se ništa ne pitaju. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Mislim da je B licenca ograničena na tri godine i tu ne dobijaš deo kolača, sa A postaješ suvlasnik i siguran učesnik EL do daljnjeg, i dobijaš lovudžu od TV prava i još nešto pride ...

al sve može da se promeni ako klubovi osnivači tako odluče, to je ono što piše sitnim slovima. :classic_smile:

Olimpijakos i Panatiaikos dobijaju po 5 miliona godišnje samo od tw prava. Dok smo mi i KKP dobili okruglo 0. Totalno neravnopravna borba.

Sve ide ka tome da unište i malo draži što klubovi sa ovih prostora pružaju. 

Bitne su samo pare, dubai, Pariz, London i ostali snobovi, koji bi da budu tu jer su nešto čuli da ima da se lopta provlači kroz obruč, pa im deluje zanimljivo.

Idu ka tome da zatvore ligu da bude putujući cirkus ko NBA, liga bez briga,nema ulaska, nema izlaska iz lige, uz gomilu maskota i dobrih sendviča. 

Liga bogatih. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Knipex said:

Aj da se kladimo da će Bodiroga reći da mora da se sačeka odluka klubova vlasnika i da je on optimista što se tiče naših klubova.

Mozemo da se kladimo, ako je kvota na to nekih 1.10, a na suprotno 20

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Knipex said:

Aj da se kladimo da će Bodiroga reći da mora da se sačeka odluka klubova vlasnika i da je on optimista što se tiče naših klubova.

Naravno. Reći će ništa. U stilu političara. Pričaće nešto a zapravo ništa konkretno

Link to comment
Share on other sites

Nema teorije da kKCZ kao sampion ABA lige izvisi z Evroligu , a da porazeni KKP bude ucesnik iste. Drzava je ta koja daje novac za oba kluba i nema teorije da drzava daje isti novac kao sada, ako bi se desilo da sampion ABA lige tj KKCZ izvisi, a da porazeni ode u Evroligu i da bude jos nagradjen lovom i istim budzetom kao i ranijih sezona. Kao sto su preko noci odvrnuli slavinu, tako ce i da je zavrnu, drzava zeli da promovise Srbiju kroz kosarku, da, ali ne i ako bi time doslo do velike podele medju navijacima i ako bi sama vlast umesto pluseva pocela da kupi minuse i prozivanja na tribinama. 

Tako da ili ce oba tima da igraju ili samo KKCZ kao sampion ABA lige, sam KKP sigurno nece igrati. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Citam forum, kazete Bodiroga nista nije rekao, par sekundi kasnije stizu notifikacije, velike reci Bodiroge, srpski klubovi u EL, Zvezda ima prednost itd..😅😅😅

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dzakala said:

Citam forum, kazete Bodiroga nista nije rekao, par sekundi kasnije stizu notifikacije, velike reci Bodiroge, srpski klubovi u EL, Zvezda ima prednost itd..😅😅😅

Pa to je i rekao, da prvak ABA ima prednost, da veruje da ce oba tima igrati i sledece godine, a da ce o tome odlucivati bord EL u narednih mesec dana. Mislim da je bio prlicno jasan, tako da ne znam odakle sada ovde ova tumacenja.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Pa to je i rekao, da prvak ABA ima prednost, da veruje da ce oba tima igrati i sledece godine, a da ce o tome odlucivati bord EL u narednih mesec dana. Mislim da je bio prlicno jasan, tako da ne znam odakle sada ovde ova tumacenja.

Takodje je rekao da o tome odlucuju akcionari u narednih mesec dana, tako da nije rekao ama bas nista novo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, elmulinho said:

Takodje je rekao da o tome odlucuju akcionari u narednih mesec dana, tako da nije rekao ama bas nista novo

Pa uvek je tako bilo. Ne znam sta je trebao da kaze? Od 2019 je bilo isto tako, prvak ABA lige dobija WC koju ne placa, a o to potvrdjuju akcionari.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Pa uvek je tako bilo. Ne znam sta je trebao da kaze? Od 2019 je bilo isto tako, prvak ABA lige dobija WC koju ne placa, a o to potvrdjuju akcionari.

Slazem se, samo kazem da nije rekao bas nista novo sto nismo vec znali

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...