Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 hours ago, VISOKOLETAC said:

Pa uvek je tako bilo. Ne znam sta je trebao da kaze? Od 2019 je bilo isto tako, prvak ABA lige dobija WC koju ne placa, a o to potvrdjuju akcionari.

Jeste slično kao ranijih god, ali uz jednu razliku. Ranije je EL odmah po završetku finala slala čestitku dobrodošlice pobedniku ABA, a ove god se to nije desilo (ili sam ja propustio). To ne mora ništa da znači, ali je vrv da ABA šampion nije baš 100% siguran, iako jeste jako, jako blizu.

Link to comment
Share on other sites

Po meni više bi se trebali zabrinuti navijači Partizana nego mi.Mi u najgorem slučaju možemo proći sa tim da moramo uplatiti 750 hiljada.Mislim da nema šanse da aba ostane bez ijedne ekipe,a rečeno je da šampion imamo prednost.

Sad pitanje je zašto ove izjave da nije siguran ni šampion,da li da bi uzeli tih 750 hiljada ili im je previše dvije ekipe pa će kao ta jedna pozivnica biti šampionu.

Link to comment
Share on other sites

Quote

“The Serbian market is unbelievable and very important for the EuroLeague”, said Motiejunas while also adding, “But nobody wants what we have seen happening the recent ABA Finals, that’s not good for anyone. The overall impression from the presence of the two Serbian teams is positive, however, this incident between two EuroLeague teams in the local league doesn’t help”.

Verovatno ne žele da vide Naneli vs. Lazarević scene, ali Jabusele vs. Exum je ok, kao i ovo s navijačima juče u Berlinu. 

  • Like 23
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Verovatno ne žele da vide Naneli vs. Lazarević scene, ali Jabusele vs. Exum je ok, kao i ovo s navijačima juče u Berlinu. 

Ako ništa drugo, završena je priča i halabuka oko igranja EL. Zvezda će biti siguran učesnik EL i sledeće sezone. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
33 minutes ago, СтелаРоса said:

Yago juce u pobedi nad FMP za 28 minuta 25 poena i 6 asistencija. 3/4 za 2p, 5/6 za 3p i 4/4 sa penala.

Za malenog kuronju treba napomenuti još da ove sezone u ukupnom procentu šuta za 3 je na 55% i to na velikom uzorku šuta(241). Šut za 2 na 60% na uzorku od 192. Dugo nisam video pouzdanog i tako dobrog šutera koji odlično bira šut i nije neko ko srlja i forsira isti. 🔥

Edited by Čočo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Verovatno ne žele da vide Naneli vs. Lazarević scene, ali Jabusele vs. Exum je ok, kao i ovo s navijačima juče u Berlinu. 

Zanimljivo je kako su pojedini mediji objavili samo taj deo iz razgovora, a preskočili deo iz kojeg je izvučen naslov teksta

Quote

“The ABA League champion has priority for the wildcards”

I to recimo oni koji su imali naslove poput "Zvezdina titula ne vredi ništa"

  • Like 14
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

On 5/24/2024 at 8:45 AM, BojanaCZV said:

 

Dragi moj Goldberze, moraš da prihvatis da neki ljudi vole što žive u ovoj državi.

 

Ne mastaju svi o milionima i lakom životu.

 

Godine sazrevanja donesu da uživas u životu baš takvom kakav ti je dat od Boga.

 

Ocigledno da mastaju, jer im je ogroman novac koji se upumpava u dva kluba normalan jer se onda i oni osecaju nekako bitni, veliki i mocni.

 

Zato su tu nasi mediji da pisu o tome kako "svi u Srbiji strepe da li ce projekti imati priliku da i sledece sezone trose milione drzavnog novca", u prevodu, ako si protiv toga, ili navijas za neki drugi klub koji nije KKP/KKCZ ili prosto ne zelis vrhunski sport u nasem glavnom gradu finansiran nasim parama od strane SNS (eto, u postu sam pomenuo i milione i SNS), onda ni nemas prava glasa, kao da ni ne postojis.

 

Sto bi napisala @DameTime, slicno je i na politickom nivou, ako ne volis Vucica i ako nisi parizer patriota kao da ni ne postojis.

 

On 5/24/2024 at 9:38 AM, GrađaninCt said:

Ako osvajač ABA lige ne igra EL a ispunjava uslove za igranje EL koja je onda svrha postojanja ABA lige ?

Postaje revijalnog a ne takmičarskog karaktera a to ne treba nikom...

 

Ma zato treba da uzivamo u domacoj ligi u kojoj igraju Partizan - Raznatovic skola kosarke i Crvena zvezda - drugi klub Nebojse Covica, to ce da privuce milione gledalaca.

 

On 5/24/2024 at 11:21 AM, Juan Pablo Montoya said:

U svakom slučaju, naši klubovi su tu najveće budale, jer daju neki privid poštene lige Evroligi, i sve to bez ikakve nagrade ili garancije. Na kraju će samo da nas otkače kao govna i to će biti to.

 

Koji privid postene lige, pa ista su to govna koja su uzurpirala regionalnu ligu svojim milionima i ne misle da sjasu dok god je Saruman na vlasti.

 

Bukvalno cemo u narednih x godina biti osudjeni da gledamo jedno te isto finale jer je nekima u BG "sinulo" kako bi bilo dobro lagati Srbe kako smo mnogo mocni jer kupujemo mesto u EL i zatvaramo prilaz raznim seljanima iz ostatka regiona.

 

Sto se mene tice, EL i BG projekti zasluzuju jedni druge.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, СтелаРоса said:

Yago juce u pobedi nad FMP za 28 minuta 25 poena i 6 asistencija. 3/4 za 2p, 5/6 za 3p i 4/4 sa penala.

 

7 hours ago, Čočo said:

Za malenog kuronju treba napomenuti još da ove sezone u ukupnom procentu šuta za 3 je na 55% i to na velikom uzorku šuta(241). Šut za 2 na 60% na uzorku od 192. Dugo nisam video pouzdanog i tako dobrog šutera koji odlično bira šut i nije neko ko srlja i forsira isti. 🔥

 

Jos da nabaci jedno 10-15cm, i Bog da nas vidi 🙂 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
4 hours ago, goldberg said:

 

Ocigledno da mastaju, jer im je ogroman novac koji se upumpava u dva kluba normalan jer se onda i oni osecaju nekako bitni, veliki i mocni.

 

Zato su tu nasi mediji da pisu o tome kako "svi u Srbiji strepe da li ce projekti imati priliku da i sledece sezone trose milione drzavnog novca", u prevodu, ako si protiv toga, ili navijas za neki drugi klub koji nije KKP/KKCZ ili prosto ne zelis vrhunski sport u nasem glavnom gradu finansiran nasim parama od strane SNS (eto, u postu sam pomenuo i milione i SNS), onda ni nemas prava glasa, kao da ni ne postojis.

 

Sto bi napisala @DameTime, slicno je i na politickom nivou, ako ne volis Vucica i ako nisi parizer patriota kao da ni ne postojis.

 

 

Ma zato treba da uzivamo u domacoj ligi u kojoj igraju Partizan - Raznatovic skola kosarke i Crvena zvezda - drugi klub Nebojse Covica, to ce da privuce milione gledalaca.

 

 

Koji privid postene lige, pa ista su to govna koja su uzurpirala regionalnu ligu svojim milionima i ne misle da sjasu dok god je Saruman na vlasti.

 

Bukvalno cemo u narednih x godina biti osudjeni da gledamo jedno te isto finale jer je nekima u BG "sinulo" kako bi bilo dobro lagati Srbe kako smo mnogo mocni jer kupujemo mesto u EL i zatvaramo prilaz raznim seljanima iz ostatka regiona.

 

Sto se mene tice, EL i BG projekti zasluzuju jedni druge.

Vodis politiku na sportskom forumu. Svaki dan iznova i iznova, bez zelje da ispostujes cinjenicu da dobar deo ljudi koji prate ovaj topik, a i druge sportske ne zele da im politika prlja svakodnevni zivot. Milion puta si vec rekao SNS, Vucic, ovaj narod i slicno. Imas politicke strane, forume i slicno i nijhe mi jasno sta te sprecava da tamo iznosis svoje politicke stavove. Pre svega mi mozemo da kupimo mesto u El samo zato jer kosarka ne zanima 70 posto Evrope. Kakav onda ulazak medju velike i mocne. Spanija, Grcka i Turska su jedine zemlje koje vole kosarku. Koliko je to elitno u Evropi dovoljno govori to sto je Zalgiris iz prevelike i premocne Litvanije sila.

Prvi bold. Ovo je tvoj licni dozovljaj. Ja samo volim kosarku, a eto na izbore nisam izasao 24 godine, plus ne osecam nikakvu potrebu da to menjam u buducnosti. 

Drugi bold. Za mene ne postoji razlika izmedju njih i tebe. I jedni i drugi ste agresivni u nametanju svojih tema i stavova. Svaki drugi red ti je politicki pamflet, sto samo po sebi ne bi bilo strasno da nismo na sportskoj temi. I oni misle da je potpuno normalno da ti u poslepodnevnim casovima dodju na vrata i zakucaju ne bi li odradili nesta u njihovom interesu, bez da vode racuna o tvom miru i slobodnom vremenu. 

Tako i ti nameces politiku u svakom upisu. povremeno osvrtanje na istu je razumljivo, jer jelte covek je politikon dzon, ali to sto ti radis prelazi granice pristojnosti.

Edited by kokodakalo
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, kokodakalo said:

Drugi bold. Za mene ne postoji razlika izmedju njih i tebe. I jedni i drugi ste agresivni u nametanju svojih tema i stavova. Svaki drugi red ti je politicki pamflet, sto samo po sebi ne bi bilo strasno da nismo na sportskoj temi. I oni misle da je potpuno normalno da ti u poslepodnevnim casovima dodju na vrata i zakucaju ne bi li odradili nesta u njihovom interesu, bez da vode racuna o tvom miru i slobodnom vremenu. 

Tako i ti nameces politiku u svakom upisu. povremeno osvrtanje na istu je razumljivo, jer jelte covek je politikon dzon, ali to sto ti radis prelazi granice pristojnosti.

 

Zaista? Pored svih Grbovica, mozzartsportova, B92, mondoa, komentara i vecinskog misljenja koje se agresivno namece, a koje se svodi na "KKCZ i KKP su najjaci, ostali treba da budu srecni sto uopste mogu da igraju sa tim velicinama" ti mislis da je drugacije misljenje, koje se ponekad napise, agresivno?

 

I ako si zaista uspeo da izjednacis krsenje slobode i mira od strane SNS sa ponekim postom na ovom forumu, sta cemo sa rusenjem mira kad se u srpskim medijima danonocno namece misljenje za koje se pretpostavlja da ga dele svi u Srbiji, a to je da KKCZ i KKP MORAJU da igraju EL i da MORAJU da imaju dva najveca budzeta u ABA ligi svake sezone?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...