Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Nije Gurovic ovo slucajno izjavio bas sad. Ozbiljan pritisak se vrsi na Covica, godinama odolevao naletima malog Bate da uzme klub. 

Gurovic znamo svi kakav je, ali gledano iz sportske strane on je vrhunski kosarkaski radnik, ko prati vise zna cime se sad bavi i koliko vremena posvecuje kosarci. 

Tako da po meni Gurovic >>>> Bagzi i Dozet. 

 

Kazu da ce pored Rakoca biti jos promena. Inace Gurovic nije na strani Covica ovog puta, privulla ga je vise SNS struja. 

 

Sve vise se prica da je Covic svoje zavrsio, ostaje da cekamo i vidimo. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Mene samo zanima da li je Zvezda igracka ovoj SNS garnituri. Iskoristice je dve, tri sezone, izigrace se i onda dizu sidro i idu. E sta ce posle toga biti sa nama? Da li cemo da se vratimo u period pre 2010. Znaci da li imaju dugorocne planove sa klubom? Ako nemaju onda bolje da ne ulaze. Ne bih da skupljamo otpatke od kluba posle njih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

пре 11 минута, Фаспер је рекао:

Мене само занима да ли је Звезда играчка овој СНС гарнитури. Искористице је две, три сезоне, играче се и онда дизу сидро и иду. Е ста це после тога бити са нама? Да ли ћемо се вратити у периоду пре 2010. Знаци да ли имају дугорочне планове са клубом? Ако немају онда боље да не улазе. Не бих да скупљамо отпатке од клуба после њих.

Cela Srbija je igračka SNS-u, i skupljaćemo otpadke države kada jednom odu...

Edited by Utopista
  • Like 10
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Igor_ said:

Nije Gurovic ovo slucajno izjavio bas sad. Ozbiljan pritisak se vrsi na Covica, godinama odolevao naletima malog Bate da uzme klub. 

Gurovic znamo svi kakav je, ali gledano iz sportske strane on je vrhunski kosarkaski radnik, ko prati vise zna cime se sad bavi i koliko vremena posvecuje kosarci. 

Tako da po meni Gurovic >>>> Bagzi i Dozet. 

 

Kazu da ce pored Rakoca biti jos promena. Inace Gurovic nije na strani Covica ovog puta, privulla ga je vise SNS struja. 

 

Sve vise se prica da je Covic svoje zavrsio, ostaje da cekamo i vidimo. 

Gurovic vrhunski kosarkaski radnik?

 

Dobrooo

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Mene čak ne bi ni čudilo da je Dusko stvarno odbio sadasnji tandem iz Baskonije. Poznato je da Dusko i nije bas najbolji GM i da je često bolje rezultate imao kad je preuzeo tudji tim u toku sezone. Problem je sto se uopšte sad priča o tome i da smo već u Februaru krenuli sa damage control. U fazonu Dozet spremio Final 4 roster ali jbg Dusko nije hteo. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pitanje sa telefona, to the point - ko je selektirao tim, da li je moguce da iz godine u godinu pravimo iste greske u selekciji, da li je moguce da mi svi vidimo da nam igraju igraci koji nisu ni za ABA ligu (pa pomene DeDu), da li je moguce da ne mozemo da napravimo iskorak za Top8, da li je moguce da jedan profi klub sutira 3/24 za 3p i to ne samo veceras nego inace... i jos gomila pitanja. (Lik kao da je sa ove teme, zove se Zoran 😄) Ko radi skauting, ko je doveo Gilespija, Smarta? Pa onda malo opljunuo i po navijacima koji dobijaju besplatne karte i putuju sa ekipom... 

 

Gurovic kaze da nikada u zivotu nije pogresio u proceni igraca, ima 25-30 godina u kosarci. 

Dusko je selektirao ovu ekipu. Howard i Moneke su bili nudjeni (nije rekao konkretno da ih Dusko nije hteo). "Smart i GileZBi nisu nivo CZ"... Pa onda anegdota o Dekiju Milojevicu. Treba birati, treba skauting tim... svaku misao nekako prekine. Kaze KKCZ nema omladinsku kosarkasku skolu, jer se trazi rezultat, pobede... Kako ti treneri u mladjim kategorijama idu na pobede i statistiku da bi se i sami prodali. 

 

I prekine ga Kalinic... nije ni na pola pokusao da odgovori.

Link to comment
Share on other sites

Када сам пре неколико дана рекао да би бивши играч клуба могао да седне у председничку фотељу, мислио сам на Ракочевића. Нисам да Гуровић буде у клубу, јер не волим играче који су партијаши, а и играо је за љутог ривала.

Link to comment
Share on other sites

Zamena Čovića Gurovićem je kao neka eksperimentalna terapija gde se oboleli od raka leči matičnim ćelijama obolelog od HIVa. Ima neki mali % šanse da uspe, uglavnom je i laicima jasno kako će da se završi, a ako neko naglas kaže da to možda i nije najbolja ideja uvek će se naći nekolicina da povuče "Znači ti si za rak?"

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Gurovic u svojoj akademiji ima generacije sve do juniora, formirali su tim od generacije 2006. igraju sa seniorima.

Ima 300 dece ciji roditelji hoce da ubace svoje dete, ne moze sve da primi. 

Otpustio je 2 trenera jer su jurili rezultat, forsirali su par igraca a dogovor je bio da ravnopravno igra 12 i da rezultat nije bitan. 

Anegdota iz FMPa, u hali u Zelezniku poster juniora FMPa koji su postali prvaci juniorske EL - niko nije postao igrac. Pa je onda u ono doba kad je bio u FMPu pitao Gudurica, Dobrica, Radanova, da li im je poznat neko od tih igraca, oni rekli da nije... i onda im je pricao tu njegovu filozofiju sta treba da rade, da u njihovim godinama nije bitan rezultat.

 

 

Jbt Gurovic ce postati novi Covic za jedno 20 godina 🙂 pravi svoju neku verziju FMPa, jos samo neki doktorat usput da sredi i malo da se nadje u politici i profil je taj. 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Jos jednom moram da ponovim - mnogo veliki gospodin je Dusko Ivanovic. Sa cim se sve borio nisam ni sam znao, ali evo isplivava polako sve na povrsinu.

 

Jedino mi je zao sto je onoliko prozivan svugdje, pa i na ovom forumu (repati, gargamel, ne zna da dobije neizvjesnu zavrsnicu, vaznu utakmicu itd.)

 

Stvarno je mogla biti bas lijepa prica sa njim na celu, ali vecini to nije odgovaralo pa se zavrsilo kako se zavrsilo.

 

I jos nesto - ne znam sta je to Sferopulos uradio do sada pa da nema skoro nigdje kritike za njegovo vodjenje ekipe - koje je po meni prosjecno.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Glupo je nesto posebno analizirati ovu utakmicu, kad je jasno da nismo tamo isli da bi pobedili.

Interesantnije je pitanje zasto je Partizan izgubio od Splita - da li to oni biraju da idu na nas u polufinalu?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Doktor robotike je uvek bio na zelenoj grani kada ga je podržavao najjači čovek u zemlji.

 

Još od momenta kada ga je Slobodan Milošević doveo na sednicu Glavnog odbora socijalista Beograda kao anonimusa, rekao svim članovima GO (koji su se pitali - ko je sad ovaj) da je taj lik njihov novi ider i proterao im ga kroz noge, on je znao kako da rukuje tom snagom koju su mu drugi upumpavali u vene.

 

A rukovao je nekad prilično beskrupulozno, kao u slučaju štrajka Gradskog saobraćajnog preduzeća, ali nekada i veoma hrabro, kao kad je okrenuo kolubarske rudare protiv SPS režima i bio organizator logistike 5. oktobra.

 

A ništa od toga ne bi uspeo niti bi mu angažmane nudili i Milošević, i Đinđić i AV, da nije znao kako da im isrpiča priču i da nije imao kvalitete na koji se svako od te trojice oslanjao. Doduše, godinama mu je malo po malo opadao uticaj i rejting, a i ostario je... Jbg...

 

I sad kad između njega i najjačeg čoveka u državi stoji pretorijanska garda sns likova, zaista liči na to da ćemo se ubrzo pozdraviti sa njim. Moja malenkost mu pruža ruku već sada, kao da je već otišao... Šta je bilo - bilo je.

 

Sve najbolje, doktore.

 

  

Edited by Nek grmi jako
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tja na sta sam ja potrosio vreme, emisija ranga SOS KOS samo sa 2 voditelja 😄 Nema neke strukture i toka price, dosta se prekidaju misli, Kalinic i Pop dosta presecaju i mudruju i sami umesto da puste goste da pricaju. 

 

Eh da, jedna stvar jos zanimljiva, ima Gurovic nekog klinca iz Sudana, 219cm ima, jos nije punoletan, dolazili skauti da ga gledaju, ide u USA na neki workout. Znaci za glavu je visi od ostalih, belezi neke sulude brojke poena i skokova. 

 

 

Papiri kazu da nije punoletan, samo da se ne ispostavi da je rodjen 5 godina posle smrti svoje majke 😄 

Ili da ima sina koji ima 12 godina 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Sokmeniki said:

I jos nesto - ne znam sta je to Sferopulos uradio do sada pa da nema skoro nigdje kritike za njegovo vodjenje ekipe - koje je po meni prosjecno.

 

Kako sta je uradio - a fenomenalno razbijanje nikad napaljenijeg Maccabija od pocetka do kraja, rutiniranje Partizana i Valencie, onakvo okretanje Fenerbahcea? :classic_ohmy:

 

Mislim, sprdam se, ali je teska hipokrizija da isti oni koji su dizali u nebesa tim, trenera i igrace nakon nekih pobeda u EL, sad pricaju kako je u PG palo otaljavanje, da je "njima taj mec sve, a nama nista" i takve price. Ja se sa njima slazem, ali onda neka malo takvi pogledaju na koji nacin su Fenerbahce, Maccabi ili Partizan u EL igrali i kako su sramotno gubili 20 razlike (Fener dozvolio seriju od 5:25) - bas zato sto svi ti klubovi ne vide KKCZ kao nekog konkurenta za PO, pa je onda najlakse da se losije odigra protiv takve ekipe.

 

Naravno da ovaj rezultat u PG nije merilo nicega - kao sto ni 10 pobeda KKCZ u EL nije merilo nicega. Jedino merilo je pozicija na tabeli i krajnji rezultat, a on je za Crvenu zvezdu u EL porazan pa sve da dobiju jos 4 meca sa po 15 razlike.

Edited by goldberg
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

Papiri kazu da nije punoletan, samo da se ne ispostavi da je rodjen 5 godina posle smrti svoje majke 😄 

Ili da ima sina koji ima 12 godina 😄 

 

Na ovom snimku možemo i da vidimo da se na zidu hale nalazi sjajan citat Milana Gurovića, našeg budućeg člana Uprave kluba, u hali koja je u vlasništvu Milana Gurovića i koji glasi:

 

"Šta je tebi, brate moj, gde su muda?"

  • Like 1
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...