Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Just now, TB Told said:

I naravno da su ljigavci poput Plavšića i Gurovića tu da odmah rašire tu priču. I jedan i drugi da se preporuče za budućnost.

Nije baš tako. Trenutna skupština je u takvom sastavu da Čović nema mnogo ljudi iza sebe. A naročito Gurović nije na njegovoj strani. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Nije baš tako. Trenutna skupština je u takvom sastavu da Čović nema mnogo ljudi iza sebe. A naročito Gurović nije na njegovoj strani. 

Ne moraju da se preporuče Čoviću, već svakoj budućoj upravi, da će uvek biti lojalni i pričati šta treba.

Edited by TB Told
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Više mi deluje da nova uprava ne želi da se upliće u Čovićeva sranja. Ostaviće ga da završi ovu sezonu kako zna i ume i da od leta predaje štafetu. Zato i više nema para za ovu sezonu. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Nije baš tako. Trenutna skupština je u takvom sastavu da Čović nema mnogo ljudi iza sebe. A naročito Gurović nije na njegovoj strani. 

Da li ti zaista misliš da će skupština da smeni Čovića, bez obzira na statut.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja kolko znam Howard se od letos pominjao da je bilo nesto izmedju njega i Shabazza … Svaki normalan covek bi letos izabrao Napiera i tu nemam zamerku dok se Moneke koliko se secam nijednom nije pomenuo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Da li ti zaista misliš da će skupština da smeni Čovića, bez obzira na statut.

Neće biti smenjen samo će ga skloniti u stranu. Biće nešto kao počasni predsednik ali bez uloge. Naravno imaće on i te kako koristi od svega toga po Železniku. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, TB Told said:

I naravno da su ljigavci poput Plavšića i Gurovića tu da odmah rašire tu priču. I jedan i drugi da se preporuče za budućnost.

Pa naravno da ce psi da slede gazdu. Zato nije ni cudo kada Plavsa izbaci neki tekst za nekog igraca koji nije zadovoljio.

Edited by Don Dusko
  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Još ozbiljnije pare ulaze u klub na leto ali neće kod Čovića u ruke. Što mi malo uliva nadu. Ali ajde da vidimo i sve to zvanično i kako i u kom smeru će ići. 

Nadam se da to znaci da cemo ipak igrati EL i sl sezone. Jos vest da Dubai verovatno nece... 

Link to comment
Share on other sites

Ja Gurovića lično znam iz neke druge priče. On nije upleten samo u ono u šta nije hteo da se petlja. Ozbiljnu poziciju u SNS garnituri ima a naravno da je ušao iz građevinskih razloga. Ali ako treba da biram Drčelu, Vasića, Gurovića, Rakočevića i Miličića pre ću njih da biram nego Čovića, Dozeta i Vasiljevića. 
P. S. Gurović jeste prijavljen za nasilje u porodici ali je verovali ili ne i njega žena tukla. Ozbiljna je i teška glava žena. Nije tu samo on bio glavna figura. 
Kaži nam koju ti poziciju imaš u sns garnituri???

Razumem anti Čović stav ali podrška Gurketu i Miličiću???




Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Čočo said:

Ozbiljna se SNS garnitura pravi. Mislim da je to to od Čovića. Možda bude počasni predsednik ali se neće više ništa pitati. Ovo su već dobri znaci posle dužeg vremena. 

Eto testa za nas Zvezdase da pokazemo kakvi smo. Da vidimo sta sve mozemo da progutamo zarad boljeg i skupljeg rostera.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Eee moji levati... Ide kraj prelaznog roka, nema četvorke... To Čović pušta patke da će doći neko umjesto njega... Prevešće on Gurovića i te neimare žedne preko vode, oni mogu voditi FMP, da se kale malo... A onda ide ljetni prelazni rok... Kakvu će Čoki odraditi selekciju, Sferopulos nam neće ni trebati... Ostaviće mu Gileta da ga brusi... 

Edited by Ab1995
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, YAO said:

Ovo je extra kad se ljudi tese sto je Partizan izgubio

I zato se nije šalio dr robotike kada je rekao da se nismo ložili na plejof. Loženje je samo u poređenju sa KKP bar od kad je on tu. Kome je uteha pobeda Splita, taj je zaslužio tri sezone slavlja 17og mesta u EL jer jer KKP 18ti.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

Niko to izgleda ne smatra za ozbiljnu pretnju, ali nama je Buducnost na dve pobede i imaju bolji medjusobni skor.

Pa i nije ozbiljna pretnja. Evo da kažemo da uzmu te dve pobede i budu prvi. Zvezda je druga, Cedevita treća a Partizan četvrti. Ja tu ne vidim njih u finalu, tako da nam to ništa ne kvari domaći teren.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, paxxx said:

I zato se nije šalio dr robotike kada je rekao da se nismo ložili na plejof. Loženje je samo u poređenju sa KKP bar od kad je on tu. Kome je uteha pobeda Splita, taj je zaslužio tri sezone slavlja 17og mesta u EL jer jer KKP 18ti.

Pa brate niko ne slavi poraz Partizana od Splita, niti se time tješi... Al zar ti taj poraz komšija ne govori koliko je teško držati fokus, nivo igre iz EL, pa na kraju krajeva i motivaciju za svaku utakmicu... Pa španski evroligaši imaju bruku poreza u ACB ligi(naravno jače takmičenje, al suština je ista)... Pogotovo što je Partizan protiv Splita imao mnogo svježije igrače kao što su Ponitka, Smit, koji su igrali 10 min zajedno prošle sedmice... Pa igra i ta Budućnost nešto u pm, treniraju ljudi, bore se.. Sad ste vi razočarani što je ekipa pukla na 5,6 minuta prije kraja 20 razlike, a u par navrata se vračala na - 6...nije baš da se nije pokušalo i da smo se brukali... Na kraju krajeva protiv  Partizana Teodosić i Nedović su "kupili pravo" da se raspadnu u Podgorici u rezoltatski nebitnoj utakmici, koliko god to ružno zvučalo... Ne ti, al' pojedinci o Nedoviću pišu kao da je u najmanju ruku Lazarević, nakon svakog, ali svakog poraza... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, srlepajce said:

 

 

Jbt budi gospodin, malo dostojanstva a ne sirovincina obicna

A jeeeeste, mogao si komotno da mu kažeš da bude zmaj ili vodo-toranj. Jednako moguće kao i da bude gospodin.

Ukratko ko želi Gurovića da Bog da mu u kući i na poslu bio takav jedan.

 

I u svetlu njegovih otkrića, da se na vreme pojure Čima i Hauard i da se iskoristi to što ih trener ne miriše.....

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...