Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

3 minutes ago, freethrow said:

Pažljivo kada pričamo o Peđi. Čovek je bio 2. strelac NBA, vodio ekipu do finala Zapada, bio Allstar i nikada se nije bavio urbanizmom po Srbiji, bar ne da ja znam...

 

nije nikakav diss ka peji, samo treba imati svest da je franz specijalan igrač.

peja je eksplodirao u trećoj nba sezoni sa 23 godine.

https://www.basketball-reference.com/players/s/stojape01.html

 

..ako uporediš wagnerove statse (pošto smo već pisali o eye-testu) sa 21 godinom, videćeš da je nešto lošiji u šutu za 3pts ali su generalno tu negde

https://www.basketball-reference.com/players/w/wagnefr01.html

 

peja je jedan od najboljih šutera svih vremena ali poređenje franza i njega uopšte nije nešto outlandish

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 said:

Pa nije jer je 2 godine mladji. Isto tako mogu napisati da Peja sa 22 nije nivo Franza sa 22 jer znamo Peju sa 22 ( EP '99 i NBA post lockout ). Peja kao sto vec napisah je napravio iskorak u 3 svojoj sezoni u NBA a to je 00/01 sezona sa svoje 23 godine i onda je dosla dominacija na EP '01 i SP '02 uz fenomenalnu sezonu kada su igrali WCF protiv Lejkersa

Ma ok sve to, samo kažem trenutno. Mislim da se razumemo valjda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Darko said:

Ma ok sve to, samo kažem trenutno. Mislim da se razumemo valjda.

 

trenutno je franzova druga sezona [21god] kao pejina treca [23god]

 

naravno, druga su vremena pa je franz dobio priliku ranije a i tim mu je bio treshijana ali prati pejashina u stopu za sada.

Link to comment
Share on other sites

Na neki način sam u isto vreme unapred pomiren sa porazom, optimista i veoma nervozan.

 

Što se predviđanja tiče, noćas sam sanjao da mi i Nemci igramo odbojku, a ja gledam i čudim se kakav je ovo gameplan.

 

Srećno i da Aleksa, Jović i Dobrić postave Denisu neki trojni blok!

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, McLeod said:

Bonga im je jos jedan luksuz, napadacki poprilicno ogranicen, ali dobar defanzivni specijalac. Ono sto je dobro za nas je sto on verovatno nema neku ulogu u finalu, jer ne verujem da moze da cuva Bogdana, a mi nemamo profil krila koji bi isao na njega takodje.

 

Ja mislim da će baš njega staviti na Bogdana, on im je najbolji defanzivac na spoljnim pozicijama, pa i generalno. A ume da bude koristan i u napadu, iako to na ovom SP nije često pokazivao. Tajs takođe igra dobru odbranu, posebno na preuzimanjima.

 

Posle Kanade mi je ostao osećaj da možemo još bolje. Da li to možemo da ostvarimo u finalu ne znam, zavisi pre svega od glava igrača. Ne znam kako je njima, ja znam da ću dumrem još triput do utakmice.

 

Idemo momci, što se mene tiče vi ste ovde već ostvarili sve što sam ikada želeo od reprezentacije. Ovo danas je za vašu slavu i odlazak u legendu, niko to nije zaslužio više od vas.

  • Like 12
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Nemac do mene na plaži, Bajern Minhen kačket, majica, peškir... čekam ženu i dete sa doručka da uzvratim KKP materijalom.

 

Anyway, sve ste već rekli, nemam ništa da dodam.

 

Bilo je privilegija gledati ovo prvenstvo i jedva čekam da se vratim nazad i premotam sve sa SK.

 

Napred Srbija!!

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...