Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

Ekipa racionalni analitičari - tu
Ekipa palimo sveće i molimo se - tu

Ekipa džinkseri -tu

Ekipa usrali se kao grlice feat. ekipa lažemo da ćemo podneti mirno šta god da bude - tu

Ekipa tumačimo snove, gledamo u karte, kuglu, iznutrice i pasulj -tu

Ekipa čvrsto verujemo - tu

Ekipa ločemo još od prekjuče - tu

 

Da vidimo, fale još ekipa neće nam dati, sve je to sveCka zavera protiv Srba i ekipa nije bitno, dobićemo ih na OI. :classic_biggrin:

  • Like 22
  • Love 7
  • Thanks 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Čočo said:

3️⃣🕰️

 

Veliki si Nole, veliki! ❤️

1 minute ago, Barkley#34 said:

Ekipa racionalni analitičari - tu
Ekipa palimo sveće i molimo se - tu

Ekipa džinkseri -tu

Ekipa usrali se kao grlice feat. ekipa lažemo da ćemo podneti mirno šta god da bude - tu

Ekipa tumačimo snove, gledamo u karte, kuglu, iznutrice i pasulj -tu

Ekipa čvrsto verujemo - tu

Ekipa ločemo još od prekjuče - tu

 

Da vidimo, fale još ekipa neće nam dati, sve je to sveCka zavera protiv Srba i ekipa nije bitno, dobićemo ih na OI. :classic_biggrin:

 

Svi smo tu kao nekada! 😄 

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Ekipa racionalni analitičari - tu
Ekipa palimo sveće i molimo se - tu

Ekipa džinkseri -tu

Ekipa usrali se kao grlice feat. ekipa lažemo da ćemo podneti mirno šta god da bude - tu

Ekipa tumačimo snove, gledamo u karte, kuglu, iznutrice i pasulj -tu

Ekipa čvrsto verujemo - tu

Ekipa ločemo još od prekjuče - tu

 

Da vidimo, fale još ekipa neće nam dati, sve je to sveCka zavera protiv Srba i ekipa nije bitno, dobićemo ih na OI. :classic_biggrin:

 

Pa realno samo sudije mogu da nam otmu ono što nam pripada.

 

3p3rik.jpg

  • Like 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Онда ако се пореди старт каријере заборавља се да је Пеђа са 20 година био први стрелац Евролиге и Грчке лиге.

Ово данас неће бити последњи плес Карија Пешића већ још једна његова медаља, а последњи плес ће одрадити у Паризу.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

To je besmisleno. To je kao kada bih Vembanjamu upoređivao sa MJ i kažem, pa MJ nije ništa uradio sa 22 godine LIČE.

 

uporediva je pejina treca sezona sa wagnerovom drugom u nba, kao i nacin igre i slicno. dzaba se ljutis. imaju vise slicnosti nego razlika

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

uporediva je pejina treca sezona sa wagnerovom drugom u nba, kao i nacin igre i slicno. dzaba se ljutis. imaju vise slicnosti nego razlika

Jedino ako se gledaju suve brojke. Kontekst je potpuno drugaciji. Morace malac da pojede jos dosta pasulja, da bi mogao u istu recenicu sa imenom kao sto je Peja. :classic_biggrin:

Ali kao sto neko rece, daj da gasimo ovu pricu, nit' je mesto nit' vreme.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

@Barkley#34 fali Medo..izgleda da se zamonašio u nekom košarkaškom manastiru i tihuje..:smiley50:

Ma jok, svi smo u nekoj formi pokajanja, ovo je trenutna raspodela ekipa, poslednjih dana.

 

Naravno, iz opravdanog razloga fali i ekipa surovo klubašenje, ali ne sumnjam da će se u slučaju poraza javiti da kažu reč dve o Bogdanu, Milutinovu, Guduriću, D&D...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

3 minutes ago, McLeod said:

Ma jok samo nestane kao i obicno kad ispadne da sve sto je pisao nema veze sa zivotom, po ko zna koji put.

 

Za razliku od nekih koji ce da ostanu i ako nisu u pravu.

Nema veze, volimo te svakako.

Edited by MilošVB
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Cavani said:

Fun fact, upravo sam cuo da danas uz kosarkase i Noleta, igraju i fudbaleri. Hahaha, pa njih niko me jebe dva posto.

Jedina slicnost izmedju njih i kosarkasa je sto ni jedni ni drugi nemaju pojma da igraju fudbal.

Ja potpisujem da bi Aleksa bio bolji zadnji vezni nego svi ovi fudbaleri zajedno. Evo sutra da ga stave u tim.😄

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drug Crni said:

To je "naših" 3 sata..na njivi vreme sporije prolazi..:classic_biggrin: Šalim se,naravno,ne zameri..

Ma šta da zamerim, zato sam i otišao ranije na njivu, da završim sve na vreme i nekako se izmorim da bih odspavao do tekme ali ne ide.

 

3 sata do tekme, društvene aktivnosti kod mene ne postoje kad je bitna utakmica...Ostaje mi samo da krenem sa votkom već od pola 1.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...