Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

1 minute ago, Duh koji lebdi said:

Kako god, i prolaskom jake Kanade u polufinale mi dobijamo siguran plasman na OI, zatim sansu da se sa njima borimo za finale pa ko pobedi, ali i priliku da se protiv Nemaca ili Latvije uzme bronza, sto ne deluje previse nerealno. 

Znas i sam kakvi izadjemo na takve meceve. 

 

Ja mislim da je nama laksi protivnik Kanada nego Slovenija. Pogubili bi se Kanadjani od vaznosti meca, imaju ozb kamenjare u ekipi koje bi mogli da iskoristimo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Znas i sam kakvi izadjemo na takve meceve. 

 

Ja mislim da je nama laksi protivnik Kanada nego Slovenija. Pogubili bi se Kanadjani od vaznosti meca, imaju ozb kamenjare u ekipi koje bi mogli da iskoristimo.

 

Ma nije uvek bas tako u borbi za bronzu, nego smo mi  nekako jos pod utiskom 2010. godine. Ajde neka bude tako kako ti kazes, al ja sam nesto prognozirao sportska desavanja za ovaj period i zakljucio sledece -

 

Djokovic osvaja US Open (hihihi), odbojkasice srebro,

kosarkasi bronzu,

odbojkasi cetvrto mesto,

Zvezda prima pet komada od Sitija 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

Znaju li se termini za petak?

Mi u 10.45h a Ameri u 14.40h

2 minutes ago, Duh koji lebdi said:

 

Ma nije uvek bas tako u borbi za bronzu, nego smo mi  nekako jos pod utiskom 2010. godine. Ajde neka bude tako kako ti kazes, al ja sam nesto prognozirao sportska desavanja za ovaj period i zakljucio sledece -

 

Djokovic osvaja US Open (hihihi), odbojkasice srebro,

kosarkasi bronzu,

odbojkasi cetvrto mesto,

Zvezda prima pet komada od Sitija 🙂

Iskreno, sve bi to dao za zlato kosarkasa

Edited by Miki28
typo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Crno i Crveno-Beli ljubitelji kosarke - da li bi ste i sta je maksimalno sto bi dali u zamenu za zlatnu medalju repke?

 

U opticaju su:

- Titula EL (bezuslovno, neka je uzmu i komsije)

- Titula EL (ali da je ne uzmu komsije)

- A licenca za EL (bezuslovno, neka je dobiju komsije)

- A licenca za EL (ali da je ne dobiju ni komsije)

- F4 EL (bezuslovno)

- F4 EL (ali da komsije ne odu na F4)

- Top8 EL (bezuslovno)

- Top8 EL (ali da komsije budu losije)

- Titula ABA lige (bezuslovno)

- Titula ABA lige (ali da je ne uzmu komsije nego recimo Buducnost)

- Titula KLS

- Titula Kupa

 

Naravno mogu kombinacije ovih opcija gore, recimo ja bih dao A licencu (bezuslovno) + F4 EL (bezuslovno) + Titulu ABA (bezuslovno) + Titulu KLS + Titulu Kupa. Dakle neka komsije (Partizan) dobiju i A licencu i odu na F4 i uzmu sve trofeje u regionu, samo da osvojimo zlato sa repkom 😄 

 

Jedino sto ne bih menjao je titula u EL 😄 Ne razmisljam sebicno nego racionalno - da neki nas klub nece imati puno prilika za EL titulu, dok ce repka itekako imati prilika za zlata... 

 

Budite i kreativni pa dodajte i po zelji nesto, tipa 20mil budzet u narednih 5 sezona 😄 but keep it real (kao ovih 100mil je realno lol).

Link to comment
Share on other sites

Bukvalno sve što si naveo pa i više od toga.

Nikad me manje nisu interesovali Zvezda i Partizan sa svojim legijama stranaca i Psihom kao utvarom koja se nadvila nad oba kluba.

 

- gašenje oba kluba za zlato na SP i OI, gde treba da potpišem?

 

 

  • Like 15
  • Love 1
  • Thanks 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Indig0 said:

- gašenje oba kluba za zlato na SP i OI, gde treba da potpišem?

 

Gasenje klubova bi nazalost znacilo da prestajemo da budemo kosarkaska nacija... tako da mozemo sada uzeti zlato i mozda jos nekad ali u roku od max 10 godina bi bili marginalizovani i ne bi imali vise sanse. 

 

A dodao si i zlato na OI 😄 podizes ulog i sa jedne i sa druge strane. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kooineeperk said:

Gasenje klubova bi nazalost znacilo da prestajemo da budemo kosarkaska nacija... tako da mozemo sada uzeti zlato i mozda jos nekad ali u roku od max 10 godina bi bili marginalizovani i ne bi imali vise sanse. 

 

A dodao si i zlato na OI 😄 podizes ulog i sa jedne i sa druge strane. 

Rekao si da dodamo još neki zadovoljavajuć scenario. 🥲

 

S obzirom kakva je politika domaćih klubova, gledajući i one koji igraju KLS, generalno nisam optimista šzo se tiče budućnosti.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Kooineeperk said:

Dakle neka komsije (Partizan) dobiju i A licencu i odu na F4 i uzmu sve trofeje u regionu, samo da osvojimo zlato sa repkom 😄 

Može, hvala ti. :thumbsup:

 

38 minutes ago, Indig0 said:

gašenje oba kluba za zlato na SP i OI, gde treba da potpišem?

Na prijemu u Kovin. :classic_sleep:

 

Ajde, bre, kakvi su vas "koga više voliš, mamu ili tatu" scenariji spopali?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Kooineeperk said:

Crno i Crveno-Beli ljubitelji kosarke - da li bi ste i sta je maksimalno sto bi dali u zamenu za zlatnu medalju repke?

 

U opticaju su:

- Titula EL (bezuslovno, neka je uzmu i komsije)

- Titula EL (ali da je ne uzmu komsije)

- A licenca za EL (bezuslovno, neka je dobiju komsije)

- A licenca za EL (ali da je ne dobiju ni komsije)

- F4 EL (bezuslovno)

- F4 EL (ali da komsije ne odu na F4)

- Top8 EL (bezuslovno)

- Top8 EL (ali da komsije budu losije)

- Titula ABA lige (bezuslovno)

- Titula ABA lige (ali da je ne uzmu komsije nego recimo Buducnost)

- Titula KLS

- Titula Kupa

 

Naravno mogu kombinacije ovih opcija gore, recimo ja bih dao A licencu (bezuslovno) + F4 EL (bezuslovno) + Titulu ABA (bezuslovno) + Titulu KLS + Titulu Kupa. Dakle neka komsije (Partizan) dobiju i A licencu i odu na F4 i uzmu sve trofeje u regionu, samo da osvojimo zlato sa repkom 😄 

 

Jedino sto ne bih menjao je titula u EL 😄 Ne razmisljam sebicno nego racionalno - da neki nas klub nece imati puno prilika za EL titulu, dok ce repka itekako imati prilika za zlata... 

 

Budite i kreativni pa dodajte i po zelji nesto, tipa 20mil budzet u narednih 5 sezona 😄 but keep it real (kao ovih 100mil je realno lol).

 

Titula svetskog prvaka nema cenu. Ja sam par postEva gore dao neku prognozu sta nas ceka ovih dana - bronza bi meni licno bila kao zlato.

O finalu da i ne pricam, a titula sampiona bi mi bio jedan od najlepsih momenata u zivotu. Kosarkasku reprezentaciju volim kao dete, kevu, caleta, brata, kao svoju krv. 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Indig0 said:

Rekao si da dodamo još neki zadovoljavajuć scenario. 🥲

 

Mislio sam na tas suprotan od zlatne medalje na SP 😄 

 

50 minutes ago, Barkley#34 said:

Može, hvala ti. :thumbsup:

 

Nema na cemu brt, (skoro) sve za repku! 🙂 Ali da ne slavis zlato i promenis drzavljanstvo 😛 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

Crno i Crveno-Beli ljubitelji kosarke - da li bi ste i sta je maksimalno sto bi dali u zamenu za zlatnu medalju repke?

 

 

Kratko i jasno - Sve navedeno. Nosi. Mali je broj stvari u ovom zivotu u vezi koje osecam strast kao sto je to slucaj sa kosarkaskom reprezentacijom.

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...