Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

Sličnost sa slučajem Slovenija je to što igramo u finalu protiv neporažene ekipe koja je u polufinalu izbacila najvećeg favorita, pa smo se mnogi obradovali jer izgleda da su nam se povećale šanse.

 

Što se tiče ovih trejdova uspeha koje su ostvarili neki drugi ljudi, ako ima negde da se potpiše da se Noletovi grenslemovi daju u dobrotvorne svrhe, javljajte :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Skyglider said:

 

To se sećam odlično da smo se svi čudili kad je Bodiroga dobio MVP 1998 a ne Rebrača, super je Bodiroga bio ali Rebro baš pokidao tad i u napadu i u odbrani.

 

 

Bili su obojica dobri, Bodi verovatno dobio MVP pod utiskom onih 30+ poena u polufinalu i generalno bio malo konstantniji.

 

Bodi je data u polufinalu odigrao svih 45 minuta, nijednom nije izašao iz igre. Rebrača 42. Odmah sutradan igrali finale 36 i 33 minuta.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DameTime said:

 

:classic_laugh:

 

Inače, u finalu smo jer se @uini i ja nismo nijednom raspravljali tokom prvenstva. Toliko smo svi ujedinjeni!

 

muslim da je zato sto turnirski pdf nije otisao kod forumskog tudjina, nego je tu, u okviru kosarkaskog. al pomaze bog i za unity.

*mislim, ne muslim

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, drperce said:

ma gladm od jutros treci upis kako se kome dize kurac, a ne razmisljaju koliko imamo zenskih clanova na forumu, ti di nam ovde na repki najaktivnija ali tu su nam i Bojana i Zoi...

 

Cenim džentlmenstvo, ali bez brige, mi žene (najbolje) znamo da je erekcija prirodna pojava. Pogotovo ona jutarnja. :classic_smile:

  • Like 3
  • Love 2
  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Hteo sam da pisem onu analizu kao i pred polufinale i cetvrtfinale, pa sam vracao neke nemacke utakmice i sve mi vise nije dobro 😄

 

Ima stvarno dosta toga, ali zbog vremena verovatno necu moci da pokrijem sve. Probacu veceras, ali sto vise gledam to manje verujem da mozemo da pobedimo 😞

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, McLeod said:

Hteo sam da pisem onu analizu kao i pred polufinale i cetvrtfinale, pa sam vracao neke nemacke utakmice i sve mi vise nije dobro 😄

 

Ima stvarno dosta toga, ali zbog vremena verovatno necu moci da pokrijem sve. Probacu veceras, ali sto vise gledam to manje verujem da mozemo da pobedimo 😞

Предозирао си се материјалом. Опусти се мало 🙂 Ми дижемо форму, не они.

Edited by suptil
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, McLeod said:

Hteo sam da pisem onu analizu kao i pred polufinale i cetvrtfinale, pa sam vracao neke nemacke utakmice i sve mi vise nije dobro 😄

 

Ima stvarno dosta toga, ali zbog vremena verovatno necu moci da pokrijem sve. Probacu veceras, ali sto vise gledam to manje verujem da mozemo da pobedimo 😞

 

Super je bilo štivo za čitanje + u kombinaciji sa optimizmom koji si širio, i koji se ispostavljao opravdanim, fantastična kombinacija.

 

Sad je vrijeme da omašiš prognozu, ali bitno je da ne prekidamo tradiciju, zato piši 😁

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nemcima je savršeno odgovarao onaj run&gun basketball sa Amerima; ključ je da ne uletimo u to iako cepamo tranzišn ofens. Biće prilagodjavanja, u smislu toga da nam treba više od Milutinova unutra za pobedu, ali izvan toga i ove ćemo morati fizički da pregazimo sutra. Samo će biti još zahtevniji u tom smislu no verujem da je u momcima ostalo dovoljno goriva. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...