Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

5 minutes ago, suptil said:

 

 

Eto nama crveno-belog Ostoje.

 

Jako slican put, biznismen, uzeo se neke funkcije u Sportskom Drustvu, klubovima (pisu da je dobro vodio dzudo klub), napredovao hijerarhijski... Samo jos da vidimo da li i zvanicno ima clansku kartu (ne mislim na KK/FK nego na partijsku) kao Ostoja. 

 

Losiji od Covica valjda nece biti. Samo neka se ne mesa u ono sto nije njegov posao i ne kenja sa saopstenjima i vec je daleko bolji. 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Eto nama crveno-belog Ostoje.

 

Jako slican put, biznismen, uzeo se neke funkcije u Sportskom Drustvu, klubovima (pisu da je dobro vodio dzudo klub), napredovao hijerarhijski... Samo jos da vidimo da li i zvanicno ima clansku kartu (ne mislim na KK/FK nego na partijsku) kao Ostoja. 

 

Losiji od Covica valjda nece biti. Samo neka se ne mesa u ono sto nije njegov posao i ne kenja sa saopstenjima i vec je daleko bolji. 

 

Je l` dolazi i Ivan Bosnjak u paketu s` njim?

Link to comment
Share on other sites

Inace potpuni sok za mene je kad sam shvatio da je ostoja tipa 80o godiste, nisam mogao da dodjem sebi od te informacije 😂

 

sto se tice sutera iz bloka, ja stvarno ne razumem da mu se ovoliko dugo dopusta ovakav spam na vise tema

 

sto se tice @Dropkick Murphys spiska: jedino je Goga mozda na dugom stapu realan, a dobro pojacanje od ovih. Njega bih bas voleo. I Kalinic naravno.

 

Reynolds je obnovio u Rusiji, a i specifican je igrac. 
Sandro je daleko od nas, Lofton je zabavljac publike

 

Simonovic mi je meh, nije odigrao 5 ozbiljnih tekmi u karijeri. Bolji je Petrusev sa ovom sezonom u Evropi, a videli smo i njega na kraju. Ali ok, alo ne bude nista drugo ok.

Edited by bosMan_jr
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stanko1997 said:

Daj jbt zaustavite ovog lika dok nam i ovu temu nije zgadio, a da nije ni počela. Čovek šta god pročita misli da je istina, eno ga Vinston se već slika na Malom Kalemegdanu. Ae bre više...

Evo oladiću sa pisanjem, da vas pustim da "uživate" u "fantastičnom" prelaznom roku koji nas očekuje, tačnije prepuštam Čoviću i/ili Ivanoviću (sa sve njegovim prosečnim/ispod prosečnim EL igračem Polonarom za kog je zapeo kao pijan plota) da vas zgade sa "pojačanjima". 🙂

Edited by Шутер из блока
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Шутер из блока said:

Evo oladiću sa pisanjem, da vas pustim da "uživate" u "fantastičnom" prelaznom roku koji nas očekije, tačnije prepuštam Čoviću i/ili Ivanoviću da vas zgade sa "pojačanjima".

Hvala brat moj!

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Шутер из блока said:

Evo oladiću sa pisanjem, da vas pustim da "uživate" u "fantastičnom" prelaznom roku koji nas očekuje, tačnije prepuštam Čoviću i/ili Ivanoviću (sa sve njegovim prosečnim/ispod prosečnim EL igračem Polonarom za kog je zapeo kao pijan plota) da vas zgade sa "pojačanjima". 🙂

Piši češće, pusti njih.

  • Like 1
  • Ha-ha 15
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ljubitelj baklave said:

Meni se vise svidja koncept sa hard work i domacom baazom, pa kao Dejo 2017 kad je igrao vrh basket sa tadasnjim timom ili kad je Vujosevic otisao na final 4 sa klincem Veselim i Vranjesom dva stranca plus Maric. 

Samo što su se vremena promenila.

Pre svega sistem takmičenja u kojem sada igraš sa svima, a rivali nisu Marusi, Orlean, Neptunas, Strazbur i slični.

A 2017 selekcija nije pravljena po sistemu daj šta daš samo da je domaći, već su domaći igrači bili u timu planski.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, fradler said:

Henri, Teo

Nedovic, Holins

Gedraitis, Lazic, Lazarevic

Polonara, Bjelica

Bobi, Mitrovic, Kuzmic

 

+ Topic, Saranovic, Ilic

 

Eto, resio sam vam sve. 

 

Ova dvojica bi se potukla u osmom sekundu prvog treninga

  • Like 6
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

A ovamo si protiv domace osnove... 😄

 

Domaća osnova su mediokriteti koji se vukljaju po klubu iz godine u godinu a služe samo da se Čović pohvali brojem Srba u ekipi.

 

Igrači koji mogu ozbiljno da doprinesu poput Kaline, Nedovića, Štimca, Gudurića, Milutinova i sl. meni ne smetaju. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Brendon je isto moj, ne dam ti zasluge ako ga dovedemo. 
 
Samo ga zaboravih u prethodnom postu. 
Znači centre smo rešili Dejvis&Goga. Komisija drop, bosman, mister.
Možda je malo ali i drugi forumaši neka se iskažu.
Štimara zadužen za centarsku tehniku u klubu i treći čovek za jamb Radulji i Kuzu.
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, bosMan_jr said:

Grant - Teodosic - Topic

 

Nedovic - Holinsoliki igrac ali ne Holins (slobodno mi dajte nekog)

 

Kuric

 

Kalinic - Lazic - Lazarevic


Derik Vilijams - Bjelica

Ilic


Bitadze - Brendon Dejvis 

Ханга на место Холинса и Давидовацна место Бјелице и бомбона.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...