Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Nikad mi nećemo postati ozbiljan i kvalitetan klub u EL, koji ima iste takve ambicije apsolutno svake sezone (znači sa kojima jasno ulazi i još pre početka sezone i istih se čvrsto drži do kraja iste), već samo puki učesnici iste, žali Bože tolikih bačenih para ni na šta…

 

Rekoh već skoro da se Dubljević razmatra ozbiljno, kontaktiran je već 2-3 puta do sada, ali se nadam da ćemo zaobići i taj metak u širokom luku, kao i više puta pominjane penzose Teodosića, Marjanovića i/ili Bjelicu, a onda i nesportskog, prosečnog/ispod prosečnog košarkaša na EL nivou (pa čak i kao bekap opcija, hvala ali ne hvala, treba i mora promena a ne samo to bezvezno vraćanje bivših igrača i povratnika, nek zajebu to više jednom za navek aman za aman) i totalno zapuštenog čoveka Davidovca.

 

Davidovac i/ili Dubljević u ekipi su kao da smo zadrugarska ekipa na terminu, sa sve onim pivskim stomacima, totalno nesportskim životom koji vode, zapušteni max., atletski i fizički nivo KLS-a, a u odbrani rupetine i nepostojeći igrači, dok su u napadu čist prosek/ispod proseka.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

Mislim da se mora sacekati odluka EL gde igramo. Ali, ako hocemo da drzimo korak sa KKP nema vise polovicnih resenja. Ili dovodis zvezde i jasne prospekte ili ides u osrednjost i tamo ces da tavoris. Brzo ce se znati da li prepustamo tron KKP-u bez borbe ili idemo u sezonu da se vratimo gde pripadamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, drakon1 said:

Tacno. Ali, sad pravimo iskorak.

Navodno, mada od toga se već sad može reći da nažalost idalje nema ništa (ako dođe bilo ko od ovih koji se spominju, pa i kao bekap uloge) i posle svih ovih 10 godina pukog učestvovanja u EL i završavanja bilo kakve ozbiljnije priče u istoj još oko Nove godine.
 

Svi ovi navedeni igrači nisu za ozbiljnu i kvalitetnu EL ekipu koja kao ima ozbiljan cilj u istoj, a to je da prvo uđe u top 8, a onda posle i ode na F4 možda, a posle toga što da ne i napadne titulu (znači ta neka 3 cilja), mislim jeste nerealno ove druge dve stvari ali jbg mi smo Zvezda, i tako uvek i zauvek treba razmišljati i raditi apsolutno svaki navijač i oni koji su zaposleni u klubu, jer nikad nećeš ni uspeti ako ne težiš najvišem.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

Mislim da smo poranili sa ovom temom. Da smo osvojili ABA pa da kalkulišemo. Mi ovde pričamo o pojačanjima a ne znamo ni da li ćemo EL ili EC igrati. Po pojačanjima o kojima se spekuliše su svi za EC takmičenje. Razmazili su nas sa Kampacom pa smo umislili da smo pijani milioneri.

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, drakon1 said:

Dubljevic nam izgleda dostupan samo kad je u godinama i posle relativno ocajne EL sezone. Ne, hvala. Ni on, ni Teo, ni Polonara.

Apsolutno se slazem za svu trojicu a opet mislim da ce Dusko insistirati na Polonari, ako smo u euro ligi taj je kod nas jer ga niko drugi nece.

Link to comment
Share on other sites

Uspio se oduprijeti bata Andreju i njegovom naletu, oduprijece se i tom Vujku i Milenijum timu , sa sve dva ugradjena stenta.

 

I nakon toga ako Bog da bice ozvanicen kao dozivotni predsjednik KKCZ i napad na trofej EL.

 

Nadam se da ce pare od drzave da legnu na vrijeme i da se nece mijesati raznorazni ljudi u sklapanje ekipe (Dozet, Bagzi, Dusko...), jer nema jake Zvezde bez Nebojse Covica.

 

PG: Teodosic, Topic, stranac

SG: Nedovic, stranac

SF: Lazic, Lazarevic, stranac

PF: Mirotic, Davidovac, Ilic

😄 Bobi, Kuzmic, Raduljica, Mitrovic, Dubljevic

 

 

Edited by Sokmeniki
Edit: nije smajli nego pozicija C :
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Redstar0356 said:

Mene vise zanima sta ima od trenera da se probere

 

6 hours ago, Шутер из блока said:

Itekako ima boljih trenera koji mogu da se dovedu već sada, i koji su (ako bude bilo para) itekako realni, a evo prva dvojica koja mi padaju na pamet su Paskval i Sferopulos, em mlađi (nije im prošao zenit, niti su isti dostigli još, dok je Ivanović em star em mu je zenit prošao još otkad) em siguran sam moderniji/savremeniji (prate redovno trendove u košarci i žele da konstantno napreduju i usavršavaju se na dnevnom nivou, dok kod Ivanovića go nije slučaj), inovativniji, em uopšteno kvalitetniji i ozbiljniji, em i iskusni i iskustvo im uopšte ne manjka ili da u istom kaskaju za Ivanovićem, čak šta više tu su negde/isti su po tom pitanju. Sve ove stvari se pogotovu odnose na Paskvala, ali ništa manje ni na Sferopulosa.

 

Ali ajde, neka ga Duško (uz sve mane kojih itekako ima, i to nekih ozbiljnih i nedopustivih za tako iskusnog i kvalitetnog trenera), što rekoste bar to za početak da promenimo i uvedemo u klub - kontinuitet na klupi, da mu se daju odrešene ruke da sam sastavi ekipu i stručni štab (ako ima potrebe za pojačanjem i tu), po svom ukusu, viziji i košarkaškoj filozofiji.

 

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...