Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

9 minutes ago, Урош19 said:

Ako se ne varam KLS za strance trenere ima neke debilne uslove.

Ispunjavaju te retardirane uslove, koliko ja znam.

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Super ako je pouzdan. DeDa će biti rezerva, tako da nije loš izbor. 

 

Za ovu informaciju ne važi, uostalom svi greše.

Edited by Шутер из блока
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Шутер из блока said:

.

Za ovu informaciju ne važi, uostalom svi greše.

S obzirom da ima celih 5 tvitova na svom nalogu i nalog otvorio pre 20 dana, nije imao prostora ni previše da pogreši, ali ti si već utvrdio da je pouzdan.

 

Nego, baš mi je milo što je Guru postao moderator pred ovo leto, pa se nadam da će ovakve stvari držati pod kontrolom. 

Kladim se da već ima prvog pika. Tema jeste slobodnija, ali nisu ovo facebook komentari. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Redstar0356 said:

Pa sta? Kls moze da se igra i  bez trenera s obzirom da komsije ne igraju

Moze, ali ne moze da se registruje, a to povlaci i registraciju za sva takmicenja. Sto se trenera tice, svi slobodni treneri su vise za EC.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Moze, ali ne moze da se registruje, a to povlaci i registraciju za sva takmicenja. Sto se trenera tice, svi slobodni treneri su vise za EC.

Paskval i Sferopulos EC treneri? A ako nisi njih uzeo u obzir jer su nerealni, to nije tačno jer su itekako su realni.

18 minutes ago, Delija Zabalj said:

Nadam se da cemo dovesti kvalitetna pojacanja 

Od toga će ostati samo nada. Samo fali da na ove koji imaju ugovore i za sledeću sezonu (Martin, Bentil, Ilić, Nedović, Lazić i kamiondžija) ostanu svi oni i dođu ovi (ili uopšte neki od njih) krševi koji se najavljiju pa da cirkus bude kompletan. Mi izgleda nadokanđujemo prethodne prelazne rokove ili prelazni rok, tamo negde neka sezona 16/17 pa nadalje naredne nekoliko.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Шутер из блока said:

Paskval i Sferopulos EC treneri? A ako nisi njih uzeo u obzir jer su nerealni, to nije tačno jer su itekako su realni.

Od toga će ostati samo nada. Samo fali da na ove koji imaju ugovore i za sledeću sezonu (Martin, Bentil, Ilić, Nedović, Lazić i kamiondžija) ostanu svi oni i dođu ovi (ili uopšte neki od njih) krševi koji se najavljiju pa da cirkus bude kompletan. Mi izgleda nadokanđujemo prethodne prelazne rokove ili prelazni rok, tamo negde neka sezona 16/17 pa nadalje naredne nekoliko.

O Sferopulusu necu ni da razmisljam, jer je on po meni  EC trener, a Paskval je produzio ugovor sa Zenitom. Jedini slobodan je Trinkijeri, a taj film necemo gledati, pogotovu ako se pitaju navijaci.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

O Sferopulusu necu ni da razmisljam, jer je on po meni  EC trener, a Paskval je produzio ugovor sa Zenitom. Jedini slobodan je Trinkijeri, a taj film necemo gledati, pogotovu ako se pitaju navijaci.

Sferopulos je možda trenutno i kvalitetniji i ozbiljniji trener od Ivanovića, savremeniji/moderniji i inovativniji, nije dostigao još, a kamoli prešao, zenit karijere (što Ivanović jeste, i to mislim ne tako skoro) i mlađi (u smislu da su tek kvalitetne i ozbiljne sezone ispred njega), iskusan (možda ne kao Ivanović, ali nije uopšte neiskusan). A Paskval jeste potpisao novi ugovor ali sigurno ima izlaz iz istog u slučaju neke EL ponude, i verujem da to nije mnogo i da je izvodljivo da se plati.

 

Trinkijeri naravno da ne.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Шутер из блока said:

Sferopulos je možda trenutno i kvalitetniji i ozbiljniji trener od Ivanovića, savremeniji/moderniji i inovativniji, nije dostigao još, a kamoli prešao, zenit karijere (što Ivanović jeste, i to mislim ne tako skoro) i mlađi (u smislu da su tek kvalitetne i ozbiljne sezone ispred njega), iskusan (možda ne kao Ivanović, ali nije uopšte neiskusan). A Paskval jeste potpisao novi ugovor ali sigurno ima izlaz iz istog u slučaju neke EL ponude, i verujem da to nije mnogo i da je izvodljivo da se plati.

Sferopulus sve sto je postigao u svojoj karijeri , a nije nista, je jahanje na talasu Olimpijakosovog tima koji mu je ostavio predhodni trener. U Makabiju je vec pokazao svoje umece. On Ivanovicu ne moze da bude ni pomocni, a ne da je ozbiljniji trener od njega. Koliko je dobar i cenjen, pokazuje i to koliko je trazen od trenutka kada je najuren iz Makabija. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Sferopulus sve sto je postigao u svojoj karijeri , a nije nista, je jahanje na talasu Olimpijakosovog tima koji mu je ostavio predhodni trener. U Makabiju je vec pokazao svoje umece. On Ivanovicu ne moze da bude ni pomocni, a ne da je ozbiljniji trener od njega. Koliko je dobar i cenjen, pokazuje i to koliko je trazen od trenutka kada je najuren iz Makabija. 

I da je Efes potpisao Erdema Džana, a Baskonija produžila Penjaroju, a navodno je bio u opticaju za oba kluba.

Link to comment
Share on other sites

Dzabe prica na temu pojacanja, prvo da se zahvalimo covic dr.nebojsi.

Celavi limar iz prislonice je obrisao patos s njim. Nekad sam verovao da covic zna nesto o kosarci, ali on je samo jos jedna maligna paradigma naseg drustva. Jedan kosarkaski nemac pojma, strucnjak i kosarkaski radnik na nivou ostrascenog simpatizera ispred dragstora. Ovaj frankestajn od tima niko zdravog razuma ne bi sklopio. I to nije prvi put! Bukvalno jednu sezonu nismo odigrali a da nismo imali epske fejlove i kratere na nekim pozicijama.

 

Pretpostavljam da se sad radi na umirivanju zvezdaske javnosti dovodjenjem nekog osvedocenog zvezdasa teskasa, citaj teodosica. Neko ko bi nam naravno u talu sa gazdom izbio jos koji milion. To bi samo bila potvrda da je covek notorni idiot i neznalica. Nadam se da je beli zavrsio karijeru jer tek on nista ne bi mogao da isporuci. Ne ginu ni price o povratku nekog od ljubimaca navijaca (davidovac).

 

Jako nam je bitna ta domaca osnova pa ce se opet juriti neki igraci u padu karijere. Dubljevici vise ni sam ne znam ko.

 

Hvala covicu na svemu, ali ako ne ume bolje od ovoga vreme je da to proba neko drugi!!!

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...