Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

10 minutes ago, Miki28 said:

Ok. Ako Dusko ostaje nek napravi tim po svojoj volji pa da vidimo.

 

Svakamo smatram da je promasaj od trenera ali otom potom

Mistifikuje se mnogo to pravljenje rostera po svojoj volji. Ko zna kakva cemo sredstva imati na raspolaganju,a i ko zna kakav cemo tim sklopiti. Mozda bude i slabiji od ovogodisnjeg?

Link to comment
Share on other sites

U zavisnosti od toga da li igramo EL sledeće sezone postoje dva puta. Jedan je da Kampaco ostane i da se nadogradi tim na pozicijama gde smo tanki. Ili da ode Kampaco i da se pare predvidjene za njega usmere na sklapanje celog novog tima. Para će biti više nego prošle sezone samo da sa njima pametno raspolaže. Ako ode Kampaco nama treba komplet nova petorka. Plus još bar 3 EL igrača u rotaciji. Onda možemo da govorimo o nekim višim ciljevima. 

Kampaco ili novi plej

Beron ili neki sličan rasni šuter ( videli smo koliko znači kad imaš igrača tipa Panter na poziciji 2)

Kalinić

Mirotić ( za njega ćemo imati keš samo ako Kampaco ode) 

Novi centar. 

Zamene

Teo

Topić

Nedović

Lazić ( ako mora) 

Lazarević ( ako mora) 

Mitrović

Polonara

Sad ćete da kažete da sam lud i nerealan ali ako nemaš ovakvu prvu petorku sa adekvatnim izmenama teško da možemo nešto da očekujemo. Onda bolje da odmah igramo EC. 

P. S. I ovako smo opet tanki sa igračima na klupi. Lazić i Lazarević ono baš zauzimaju mesta kvalitetnim igračima.

 

 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice novca, mi nismo prebogata zemlja, ni blizu toga. Ali opet novac reda velicina 15-20 miliona evra za obe ekipe nije velika cifra za drzavu koja na mnogo manje vazne stvari ulupa vise novca. Ovde je kosarka sport broj 1 i potpuno je opravdano ulagati u nju. Ono sto nije opravdano jeste sipanje novca samo u 2 kluba, jer bi na primer jednom Čačku i 500k dodatnih para bio sevap.

 

Ne treba potcenjivati ni prihode od ulaznica i marketinga koji su veci nego ranije, posebno za klub koji igra u Areni. Nama ukupan budzet od 12-13 miliona vrsi posao. Tako da sam siguran da ce novca biti.

 

Sto se tice igraca, mislim da je Petrusevu od zivotne vaznosti da odigra jos jednu EL sezonu, ali se bojim da je njegov mindset takav da on jedva ceka da ode preko, grane, ali verovatno i preko okeana. Bojim se da ce debelo pogresiti.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Profesor said:

Sto se tice novca, mi nismo prebogata zemlja, ni blizu toga. Ali opet novac reda velicina 15-20 miliona evra za obe ekipe nije velika cifra za drzavu koja na mnogo manje vazne stvari ulupa vise novca. Ovde je kosarka sport broj 1 i potpuno je opravdano ulagati u nju. Ono sto nije opravdano jeste sipanje novca samo u 2 kluba, jer bi na primer jednom Čačku i 500k dodatnih para bio sevap.

 

1. Pa da, najbolje da KKCZ dobije 15 miliona, a eto i Borac da dobije 50 puta manje da se kaze da se i drugima daje. Bas smo velikodusni. Zato na malu naznaku da KKP dobija 1,5 puta vise odmah krecu teorije poput "drzava ih gura, drzavni projekat" i takve stvari.

 

2. Ko jos osim Srbije ima u steku 30-40 miliona evra (jer je to nesto za sta se ti i tebi slicni zalazete)? Nije ti malo cudno da bukvalno nijedna drzava osim Srbije i donekle CG (a i to je pitanje da li ce se nastaviti) ne zeli da se bavi sportom zvanim "ulaganje u popularne klubove"?

 

3. Kako to da do pre 2 sezone nije bilo ulaganja, nego je izgleda Vucic polako kuvao zabu, najpre sa Gistovima i Artsiomima od po pola miliona evra, da bi sad dosli do Mirotica kao nesto sto je new normal. Pa nije normalno i nikada nece ni biti.

 

4. Sta je uopste poenta pracenja sporta - da gledamo samo duele KKP i KKCZ? Da to bude jedino vredno pracenja, da sve ostalo budu treninzi? Pa zato Vucic i ulaze, zato sto zna da se biraci kupuju tim koskama umesto da se ti isti biraci u realnom zivotu bore za sto bolje zivotne uslove. Nego daj KKP, daj KKCZ, daj da svima njima pokazemo da nam nisu ni do kolena. Meni je to patoloski pogled na sport i to je i prvi razlog zasto sam protiv bacanja para na zadovoljenje necije potrebe za stalnim uspesima i stalnom slavom.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goldberg said:

 

1. Pa da, najbolje da KKCZ dobije 15 miliona, a eto i Borac da dobije 50 puta manje da se kaze da se i drugima daje. Bas smo velikodusni. Zato na malu naznaku da KKP dobija 1,5 puta vise odmah krecu teorije poput "drzava ih gura, drzavni projekat" i takve stvari.

 

2. Ko jos osim Srbije ima u steku 30-40 miliona evra (jer je to nesto za sta se ti i tebi slicni zalazete)? Nije ti malo cudno da bukvalno nijedna drzava osim Srbije i donekle CG (a i to je pitanje da li ce se nastaviti) ne zeli da se bavi sportom zvanim "ulaganje u popularne klubove"?

 

3. Kako to da do pre 2 sezone nije bilo ulaganja, nego je izgleda Vucic polako kuvao zabu, najpre sa Gistovima i Artsiomima od po pola miliona evra, da bi sad dosli do Mirotica kao nesto sto je new normal. Pa nije normalno i nikada nece ni biti.

 

4. Sta je uopste poenta pracenja sporta - da gledamo samo duele KKP i KKCZ? Da to bude jedino vredno pracenja, da sve ostalo budu treninzi? Pa zato Vucic i ulaze, zato sto zna da se biraci kupuju tim koskama umesto da se ti isti biraci u realnom zivotu bore za sto bolje zivotne uslove. Nego daj KKP, daj KKCZ, daj da svima njima pokazemo da nam nisu ni do kolena. Meni je to patoloski pogled na sport i to je i prvi razlog zasto sam protiv bacanja para na zadovoljenje necije potrebe za stalnim uspesima i stalnom slavom.

 

Ne znam ni sto ti odgovaram. Nisi toliko nepismen da ne umes da citas, ako vec ne znas da sabiras. 15-20 miliona za obe ekipe nije isto sto i 30-40. Borac ne igra EL, ali bi sa dodatnih 500k mozda se priblizio Ligi sampiona. Ima tu jos kosarkaskih centara koji bi trebali dobiti finansijsku podrsku. Dokle god nema privatizacije u sportu i dovoljno privatnog kapitala ulaganje drzave je jedina opcija. Druga opcija je marginalizovanje kosarke u Srbiji. Da se ne lazemo klinci se loze na vrhunski basket i rezultate. Kada toga ne bude bilo, nece biti ni hajpa kod mladih za treniranjem kosarke. 

 

Zasto nije bilo ranije... pa jebem li ga 2015. godine budzet drzave je bio 8 milijardi evra, sada je 16. Mozda ima i do toga. Ima i do politike, zato mi se ne svidja zaboravljanje malih klubova. Ali je cinjenica da je KKP nakon veceg ulaganja drzave znacajno povecao i sopstvene prihode. Nek oba kluba dobiju pod 8 miliona, napravice sami jos 4-5. Dovoljno za neki legacy u EL. Mozda je tebi neopravdano, ja da se pitam povecao bih davanje klubovima, saml bih rasirio na veci broj klubova i veci broj sportova. Pricamo o 0,1 ili 0,2 procenata budzeta. Čak ni toliko, jer u budzet drzave ne ulaze budzeti javnih preduzeca koja dobrim delom ucestvuju u finansiranju klubova. A pre svega bih omogucio upliv privatnog kapitala. Kako domaceg, tako i stranog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PS Meni ne smeta sto Partizan dobija pare od drzave. Ali mi smeta sto su dobili vise novca od Zvezde u trenutku kada je Zvezda bila sampion i igrala EL, a Partizan bio 7. u Aba i dobio WC za Evro kup. A onda posle toga Zvezda opet bila šampion, a Partizan dobio WC za Evroligu i novac od starta sezone, dok je Zvezda kintu dobila u novembru/decembru. 

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Profesor said:

 

Ne znam ni sto ti odgovaram. Nisi toliko nepismen da ne umes da citas, ako vec ne znas da sabiras. 15-20 miliona za obe ekipe nije isto sto i 30-40. Borac ne igra EL, ali bi sa dodatnih 500k mozda se priblizio Ligi sampiona. Ima tu jos kosarkaskih centara koji bi trebali dobiti finansijsku podrsku. Dokle god nema privatizacije u sportu i dovoljno privatnog kapitala ulaganje drzave je jedina opcija. Druga opcija je marginalizovanje kosarke u Srbiji. Da se ne lazemo klinci se loze na vrhunski basket i rezultate. Kada toga ne bude bilo, nece biti ni hajpa kod mladih za treniranjem kosarke. 

 

Druze, ako se pominju igraci kao sto su Campazzo, Mirotic, Punter, Nedovic, Vildoza, LeDay... to ne mozes sa po osam miliona. Recimo, Alba i Zalgiris imaju toliko (mozda malo vise) pa pogledaj koje igrace dovode i koliko su daleko od potpisivanja milionskih ugovora.

 

Nema privatizacije ni u drugim zemljama pa to ne znaci da se bacaju pare na klubove koje narod hoce da gleda. To je bukvalno stanje takvo kao da nema razlike ko sta napravi na terenu, daj da svi glasamo i ko pobedi na izborima osvojio je titulu, a ko je kriv sto su ljudi zaljubljeni u KKP i KKCZ i vole te koske vise od realnih stvari? Eto, svi ostali klubovi u regionu nemaju to jato navijaca koji zude za slavom i pobedama, neka ih da uvelicaju uspehe projektima.

 

Dalje, o kojem hajpu pricas? Najvece uspehe u kosarci ostvarili smo u vreme kada nije bilo novca, najvise igraca je dobilo prilike kod Vujosevica koji bukvalno nijednog igraca koji je znao da tapse loptu nije mogao da zadrzi.

 

Postoji i treca opcija - da se klubovima da tek toliko da budu ubedljivo najslabiji u EL i da ne budu sigurni ucesnici tog takmicenja, pa da oni svojim radom naprave sto bolje rezultate. Jer, ako cemo tako da se igramo, sto CG ne da Buducnosti milione za jedan old skul duo Mirotic - Dubljevic pod kosevima? Pa zato sto niko nije zaludjen kao ljudi u Srbiji i niko nije tako pokvaren kao Vucic. 

 

23 minutes ago, Profesor said:

Zasto nije bilo ranije... pa jebem li ga 2015. godine budzet drzave je bio 8 milijardi evra, sada je 16.

Mozda ima i do toga. Ima i do politike, zato mi se ne svidja zaboravljanje malih klubova. Ali je cinjenica da je KKP nakon veceg ulaganja drzave znacajno povecao i sopstvene prihode. Nek oba kluba dobiju pod 8 miliona, napravice sami jos 4-5. Dovoljno za neki legacy u EL. Mozda je tebi neopravdano, ja da se pitam povecao bih davanje klubovima, saml bih rasirio na veci broj klubova i veci broj sportova. Pricamo o 0,1 ili 0,2 procenata budzeta. Čak ni toliko, jer u budzet drzave ne ulaze budzeti javnih preduzeca koja dobrim delom ucestvuju u finansiranju klubova. A pre svega bih omogucio upliv privatnog kapitala. Kako domaceg, tako i stranog.

 

Mislis, sad smo postali ekonomski tigar? Pa o tome ti i pricam, svi gutaju te SNS lazi i prisustvo Obradovica, Ivanovica i njihovih milionskih sastava i sluzi da bi se lakse gutale te lazi.

 

Pa da, najbolje da tako pricamo - pretpostavljam da drzava moze i da odredi minimalnu platu od 100 hiljada evra jer sta je to, koliko procenata budzeta? Shvatas li da ne mozes da dodas nesto nekome, a da ne uzmes od neceg drugog? Odnosno mozes, mozes da se ludacki zaduzujes kao i ovi na vlasti jer racunaju da nakon sto oni sjasu vec jednom nije ni bitno sto ce nastupiti potop.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Za Nedovića:

Lik je:

- 1. i osnovno je plaćeno 300K evra obeštećenje PAO-u, onda mu je data plata od 1.1M evra po sezoni (uz sigurno dobre bonuse) i na kraju ugovor na 3 godine (slovima TRI jebene godine takvom igraču)

- 2. injury-prone igrač par ekselans i uopšteno fizički godinama već sve više i više nespreman i u očajno fizičkom stanju iz sezone u sezonu,drugo već ulazi u ozbiljne godine kad će mu biti samo vremenom sve teže i sve više vremena će mi trebati za oporavak od neke ne daj Bože nove povrede (ma ne mora ni povreda, kod njega je dovoljan neki malo jači udarac i sledi odsustvo na neko vreme, prosto i jednostavno premekan je igrač) i uopšteno oporavak tela posle treninga i/ili utakmice

- 3. nekonstantan do bola, odigra jednu dobru (ne čak ni odličnu) utakmicu na svakih mesec dana

- 4. nedisciplinovan (a onda i zbog toga sebičan i bezobrazan prema treneru, stručnom štabu i saigračima) je do bola

- 5. neracionalan i netimski igrač

- 6. totalno bez šampionskog i pobedničkog mentaliteta kakav MORA da ima apsolutno svaki igrač u Zvezdi

- 7. ovakav i ovaj igrač ne može i ne sme da bude projektovan na startu sezone kao glavni igrač i lider jedne EL ekipe (a kamoli neke ozbiljne i kvalitetne koja ima ozbiljne ambicije u EL), baš zbog svih ovih loših stvari koje sam naveo, e a nama je on upravo za to projektovan pre početka sezone, ogromna bruka i sramota, a i neznanje i amaterizam Čovića zbog kog je i došao, i samo zato što je njegov kum, populistični potez Čovića da (proba) da umiri Zvezdašku javnost kad je otišao Kalinić prošle sezone

- 8. lik je klasičan maneken i igrač za neke rekreativo ekipe, a ne one sa najvišim i takmičarskim ambicijama u svim takmičenjima koje igra, a pritom se i štedi i jajari u odbrani pogotovu, ali i u napadu (kroz izbegavanje ulaza u velikoj većini sezone u napadu, a u odbrani hodanje/trčkaranje, ne igranje iste "u kost" apsolutno svaku utakmicu (jer tako mora u dresu Zvezde), apsolutno svaki put preuzimanje kad brani p&r igru (znači čist primer nezanimanja i nezalaganja u igranju odbrane), u 1 na 1 situacijama ga prolazi ko kako hoće kao od šale i lagano ga voze kao na ringišpilu, u timskoj odbrani ispada kao iz voza, u strani pomoć i rotacijama kasni i ispada lagano, itd., ma bre bukvalno igrač manje u odbrani i nepostojeći u istoj)

- 9. egoista i sujetan jako

Na osnovu svih ovih stvari on apsolutno ne zaslužuje i ne sme da ostane u roster za sledeću sezonu, i on mora otići kako zna i ume, a koliko znam i Duško to hoće, tako da se nadam da će se to desiti. Hvala za sve i srećno i sve najbolje u nastavku karijere i životu.

 

Posle njega odmah i Petrušev, vrlo slične/skoro iste mane imaju, maneken je i premekan i on, tako da i njemu hvala za sve i srećno i sve najbolje u nastavku karijere i životu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo Kampaco (znam da neće ostati nažalost ali pričam hipotetički) treba i sme ostatiti iz ovog rostera (bolje reći skarabudževine, nadam se da je dozvoljeno ovo reći, Čovića), to je jedino ozbiljno i kvalitetno, a onda da se oko njega napravi ekipe za najviše domete u svim takmičenjima koje ćemo igrati naredne sezone. 12 novih igrača, 12 novih igrača, (kako?/nerealno?, ne zanima me, nek nađu pare kako znaju i umenu i nemoj da se igraju više nikad ovako, previše je bilo) ali da se konačno jednom odradi prelazni rok i sklopi ekipa kako treba za apsolutno sva takmičenja, a pogotovu za EL i gotovo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, goldberg said:

Druze, ako se pominju igraci kao sto su Campazzo, Mirotic, Punter, Nedovic, Vildoza, LeDay... to ne mozes sa po osam miliona. Recimo, Alba i Zalgiris imaju toliko (mozda malo vise) pa pogledaj koje igrace dovode i koliko su daleko od potpisivanja milionskih ugovora.

 

Pominje se svasta, ja i ne obracam paznju na to. Mogu da se naprave dobri timovi i bez igraca koji kostaju preko miliona. Kampaco je stvarno igracina, ali on ne vredi 2.5 miliona. Kao sto ne vredi ni Panter, ali su ga oni platili da bi dosao u EC ekipu. Mi smo Lojda placali 600-700k, ako i toliko. Ukupan budzet 12-13M je dovoljan za aktivnu borbu za top 8 ili neki buduci plej in. 

 

50 minutes ago, goldberg said:

Dalje, o kojem hajpu pricas? Najvece uspehe u kosarci ostvarili smo u vreme kada nije bilo novca, najvise igraca je dobilo prilike kod Vujosevica koji bukvalno nijednog igraca koji je znao da tapse loptu nije mogao da zadrzi.

 

 

Igrali su nam klubovi aktivno EL posle sankcija iako nije bilo para i bilo je bas dobrih domacih timova. Ali okolnosti su se drasticno promenile. Kinta igra vecu ulogu nego pre 20 godina kada je mnogo toga moglo na talenat.

50 minutes ago, goldberg said:

Mislis, sad smo postali ekonomski tigar? Pa o tome ti i pricam, svi gutaju te SNS lazi i prisustvo Obradovica, Ivanovica i njihovih milionskih sastava i sluzi da bi se lakse gutale te lazi.

 

Pa da, najbolje da tako pricamo - pretpostavljam da drzava moze i da odredi minimalnu platu od 100 hiljada evra jer sta je to, koliko procenata budzeta? Shvatas li da ne mozes da dodas nesto nekome, a da ne uzmes od neceg drugog? Odnosno mozes, mozes da se ludacki zaduzujes kao i ovi na vlasti jer racunaju da nakon sto oni sjasu vec jednom nije ni bitno sto ce nastupiti potop.

 

Sad vec ulazimo u ekonomske teme. I dalje smatram da se jako mnogo para trosi na gluposti i rasipanje. Treba biti objeltivan i reci da nas javni dug nikako nije veliki u danasnjoj evropi. 

Edited by Profesor
Link to comment
Share on other sites

Dalje, rukometaši Lazarević (ni kao 3. opcija, kamoli neka veća uloga), Ilić (isto kao i za prethodnika), pa onda Mitrović (ako neće ulogu max. 3. centra), sva trojica američkih stranaca, kamiondžija, Kuzmić i Ivanović paljba koliko već sutra, previše je bilo.

Lazić samo kao max 3. opcija na svojoj poziciji, ako neće i on zna gde su vrata.

Topić kao 3. opcija na pleju, ili nek ide na pozajmicu jednu sezonu u FMP ili Megu pa nek se vrati posle toga.

 

Ako želimo da budemo ozbiljan i kvalitetan EL klub apsolutno sve ove stvari se moraju desiti, uz naravno totalni remont uprave i ostalih bitnih stvari u klubu pored terena, bez ikakvog preterivanja, a ako ne sve ostalo je samo prosipanje iz šupljeg u prazno i seci uši krpi dupe (kao uostalom što je, nažalost, i apsolutno svake sezone maltene ovih 10 sezona kontinuiranog samo pukog učestvovanja u EL).

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

Ako dovedu Teodosića (za bilo koji ulogu), Marjanovića, Bjelicu i/ili Dubljevića, pa i Polonaru, ali pogotovu ove penzose domaće, treba bojkotovati KK i oterati svakog ko uopšte pokuša, a kamoli ne daj Bože uradi to, iz iste stope, jer je to apsolutni zločin prema klubu koji se nastavlja iz sezone u sezonu, vređanje inteligencije i pravljenje na budalu, i ništa više od toga.

 

Ne bih voleo ni Davidovca da vratimo, za bilo koju ulogu, dosta mi je više i preko glave, jer je to samo presipanje iz šupljeg u prazno i menjanje "glava za glavu" nekog od ovih domaćih šljakera (Dobrića), a i dosta je više sa tom "domaćom osnovnom" i vraćanjem bivših igrača/povratnicima, patkometrije i palanačkog mentaliteta Čovića.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Profesor said:

Pominje se svasta, ja i ne obracam paznju na to. Mogu da se naprave dobri timovi i bez igraca koji kostaju preko miliona. Kampaco je stvarno igracina, ali on ne vredi 2.5 miliona. Kao sto ne vredi ni Panter, ali su ga oni platili da bi dosao u EC ekipu. Mi smo Lojda placali 600-700k, ako i toliko. Ukupan budzet 12-13M je dovoljan za aktivnu borbu za top 8 ili neki buduci plej in. 

 

Samo sto su i KKP i KKCZ imali vise od toga ove sezone, u tome je problem.

 

Na primer, KKCZ je u sezoni 2018/19 imala budzet od 8,3 miliona evra:

 

Quote

"Naš budžet ove sezone biće 8,3 miliona evra, jer ne možemo da imamo manji budžet od 5,5 miliona. U tom budžetu su i obaveze iz prošle sezone... Tačno je ono što je rekao Siniša Mali za pomoć države našem klubu", rekao je Čović.

 

Pa sad pogledaj koliko je ovaj sastav skuplji ako se prica da samo Nedovic ima preko milion evra godisnje.

 

17 minutes ago, Profesor said:

 

Igrali su nam klubovi aktivno EL posle sankcija iako nije bilo para i bilo je bas dobrih domacih timova. Ali okolnosti su se drasticno promenile. 

 

Igrao je KKP i imao dve sezone sa 2-12. Po tebi niko zivi ne bi trenirao kosarku u Srbiji tada, a to nije bio slucaj.

 

Dalje, mesas hajp oko uspeha i hajp oko trosenja novca. Vujosevic je 2009. godine izborio plasman u TOP8 EL nakon sto su mu otisli Palacio, Pekovic i Kecman, a dosli samo klinac iz Slovana i centar od jedva dva metra. Onda se i taj tim raspao jer su otisla trojica domacih mladih igraca (Tepic, Novica, Tripkovic - TNT) i Lazme, a dosli Maric, McCalebb, Roberts, sve same igracine sa ozbiljnom ulogom u EL - ali kada bi se salili.

 

Okolnosti su se toliko promenile jer mediji loze narod da je sasvim normalno ziveti u iluziji da je Srbija SFRJ (otud i ono "kako nasi ponosi obesmisljavaju ABA ligu, ma gasi to BRE!"), sto je samo terminalna faza i ove zemlje i ovog rezima. Nesto ce morati da se menja, jer ovako vise ne moze jos dugo.

 

17 minutes ago, Profesor said:

Sad vec ulazimo u ekonomske teme. I dalje smatram da se jako mnogo para trosi na gluposti i rasipanje. Treba biti objeltivan i reci da nas javni dug nikako nije veliki u danasnjoj evropi. 

 

Pa slazem se, jako mnogo novca se trosi na velicanje jednog rivalstva umesto da se deci obezbede moderni uslovi da sama pozele da se bave kosarkom, da im se plate treneri, da se pokrene kampanja treniranja kosarke, da se na kraju krajeva novac daje onima koji rade sa nasim mladim igracima (a to nisu Obradovic sa svojim Fenerbahceom iz Srbije i Ivanovic sa 14 stranaca ili iskusnih skupih domacih igraca).

 

Sustina je da se ljudima vec dve sezone vredja inteligencija - eto, KKP zovu u EL, jedva ih tamo cekaju, sline im cure niz bradu kad gledaju 20 hiljada kako urla na tribinama i Obradovica pored parketa, pa eto morao je i Vucic da se otvori, prepoznala drzava uspesni brend. A zapravo je bilo obrnuto, prvo je Vucic uradio sve sto je trebalo da Obradovicu obezbedi milionske igrace, a onda je EL oberucke prihvatila takav tim kao sto je prihvatila i Monaco sa 3000 ljudi koji uredno sede i masu salovima.

 

Mislim, vec 20 godina ta ista EL nikako da se seti da pozove prvo KKCZ, pa onda i KKP, da dobiju te najbolje meceve ikada, sad su im se odjednom upalile lampice kad je diktator totalno poludeo i kada su KKCZ i KKP poceli da se povezuju sa skoro svim skupim igracima u EL (Sloukas, Mirotic, Kalinic, Nedovic, Teodosic, Punter, LeDay, Vildoza, Nunnally, da ne nabrajam dalje...)

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...