Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Mislim da ni Dozet sam ne zna šta je rekao i šta hoće. Domaća osnova će nam biti ovo što trenutno imamo ( Nedović, Lazić, Lazarević i Topić) i možda još dvojicu ako dovedemo ( Deda + 1). Ostalo će biti sve stranci nosioci. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, deez nuts. said:

U jbt 32 stranice (na tt). 
 

Jel moze neki remize dosadasnjih rumora…

 

Napustili nas svi sem Nedovića i Ivanovića (valjda).

 

Potpisali smo Tea, Pengosa, Leea, Winstona, Holinsa, Kalinu, Mirotica, Polonaru, Davidovca, Bjelicu, Bobija, Dejvisa, Dubljevića...

 

I da najvažnija rokada

Nebojša out

Vujko in

 

Od ostalih vesti

-Vini izbacio Žalgirio iz el

-Pop Ilija postao najpouzdaniji insajder

-Šuter šutirao u bloku do pola stranica, došao Guru i uzeo loptu

-Twitter prati pomno vox92

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 27
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, quentin said:

Iskreno, ono Dozetovo kako su nam prva meta bivši Zvezdini igrači baš mi i ne ukazuje na to da Duško bira pojačanja

 

Dozetov intervju ne ukazuje ni na sta jer je covek totalno neupucen.

 

Evo samo ovaj deo: "Centara nema mnogo na tržištu"

 

A jedino cega ima puno na trzistu su centri u Evroligi. Ima ih 20 slobodnih trenutno.

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, suptil said:

Ako izuzmemo potpis igraca sa povredom ciji se oporavak toliko oduzi da preskoci celu sezonu, ovo Vildozino dizanje rucne posle dogovora sa PAO ma kad se ono formalno desilo tokom sezone je nesto najodvratnije sto sam video u savremenom sportu. 

 

Doslovno mi se zgadio.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Dozetov intervju ne ukazuje ni na sta jer je covek totalno neupucen.

 

Evo samo ovaj deo: "Centara nema mnogo na tržištu"

 

A jedino cega ima puno na trzistu su centri u Evroligi. Ima ih 20 slobodnih trenutno.

 

 

Na koga li je ovde mislio?

 

Quote

Xxxxx je momak koji drži svlačionicu, radi mnogo toga za Zvezdu što se toliko ne vidi. Kao i da je mnogo više od odbrambenog igrača, sa najviše poena iz ’pik en rola’.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Benito said:

Ne znam otkud ova pomama za Miroticem, covek ima predugovor sa Milanom..

Bolje rečeno ponudu, al to nije ni blizu ... ima i Teo ponudu Virtusa pa ga sele u Zvezdu.

Sve je to na dugom štapu, pregovara se sa više klubova pa šta pretegne.

M'Baye imao dogovor sa nekim turskim klubom pa završio u CSKA ...

Link to comment
Share on other sites

Pangos/Laprovitola, Topic

1/2 Walden 

Nedovic, Damyean Dotson/Axel Bouteille/Austin Hollins 2/3

Kalinic, DeDa 3/4

Mirotic, Mbaye 4/ James Webb III/Nick Perkins 4/5 

Davis, Petrusev 5/4, Mitrovic.

+ Lazic, Ilic.

Edited by Pero
Link to comment
Share on other sites

U dolazak Mirote i Kaline ne verujem a za Tea se iskreno nadam da će karijeru ipak završiti u Bolonji...?

...neki realniji potpisi:

Pengos rizični
Ponitka almost famous
Polonara mad dog
Poarje hard roker.

...fali samo još Prepelič za 5xP :)

Pengos je i dalje ultra retka zverka ali cenim da će se manje cimati za njega kolika će otimacina biti za Slukasa i Laprovitolu.

Ponitka je u onoj kategoriji:
''Sad bi trebalo da ga krene..." 29 godina...u ovih par sezona u EL gravitira tu oko 9 ppg i solidnih PIR 13.

Polonara, dokazani hasler verovatno bi kod Duška dao svoj max...imao bi veću minutažu nego u Žalgirisu gde je prošao prilično loše i moraće da poradi na tom rejtingu.

Poarje je željan košarke...uz Tavaresa nije prešao 15 mpg.
2.13m, po snazi i eksplozivnosti podseća na Lesora...ali i po pameti. Sad sa prstenom dodje nešto skuplji...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Wingwalker said:

U dolazak Mirote i Kaline ne verujem, Tea baš i ne bi teo...šta mu fali da završi karijeru u Bolonji...?

...neki realniji potpisi:

Rizični Pengos, almost famous Ponitka, Mad dog Polonara, Hard Rocker Poarje...

Sad vidim da mi fali samo još Prepelič za 5xP 🙂

Meni je recimo Kalina sve realniji.

Ako je tacno da su Sarasu ponudli bezobrazno malih 600k godisnje, ko zna koliko su ponudili Kalini. Vrlo je moguce da pokusaju da izadju i iz tog ugovora.

Sa druge strane, retko koji top tim moze da mu ponudi 30 minuta u najbitnijim utakmicama.

Kapiram da bi sa ponudom mogao da uleti neki Monako, Pao ili evetualno Armani.

Ako je ova moja logika tacna, nema tu nekih konkurerata koji mogu da mu ponude ono sto je na papiru imao u Barsi proslog leta (napad na titulu, vrhunski klub i plata, odlican trener). U toj situaciji, nema puno razloga da odabere neki klub pre nas (uzimam u obzir nasu sklonost ka preplacivanju domacih igraca).

Naravno, uvek moze da se zaleti neki Real ili Oly i pokupi ga, mada ne vidim da je to trenutno mnogo realna opcija.

 

Sto se nas i ovih manje zvucnih igraca tice, da li bi mozda Brusino mogao da figurira kao pojacanje na poziciji Argentinca? Finu sezonu je imao na Kanarima, moze neko da kaze neku rec o njemu ako ga je pazljivo gledao.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pero said:

Pangos/Laprovitola, Topic

1/2 Walden 

Nedovic, Damyean Dotson/Axel Bouteille/Austin Hollins 2/3

Kalinic, DeDa 3/4

Mirotic, Mbaye 4/ James Webb III/Nick Perkins 4/5 

Davis, Petrusev 5/4, Mitrovic.

+ Lazic, Ilic.

Ovo je jedan od realnijih sastava do sad.

Jos ako umesto Filipa (ne ocekujem da ostane) dodas neku cepanicu od 215 koja ume da pokupi skok i odigra pristojnu odbranu (ne ne mislim na Kuza), te dodas Polonaru na 4, mislim da koncepcijiski stizes do onoga sto bi neki od nas zeleli da vide.

Jedino mi Kori ovde malo skripi, mada je jako tesko naci igraca spolja koji je dobar u odbrani, jak na lopti i pri tome ima pristojan iq. Ovo poslednje je ono sto Koriju najvise fali da dostigne karijere i primanja Lojda i Bilija.

Videcemo koje su Duskove ideje, u kojoj meri ce rizikovati i pokusavati da zaobidje Coviceve i Miskove finte.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...