Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Uf gde me nađe sa Loftonom i Parom.

Ja bih se na 4 raspitao šta je sa Australijancom Vajtom iz Denvera, ne verujem da ostaje u NBA, a za Evropu odličan igrač.

Ostalo mi se sve dojmi 

Ima nas ... :smiley53:

Ljubitelji dežmekastog juniora, lakše ga je preskočiti nego obići ... al neka. :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mickey bi nam odlicno legao, imao je nesto losiju sezonu, ali on sigurno drzi jaku cenu + ne znam kakav mu je status ugovora u Bolonji.

 

Sa Loftonom se nadam se salite, zabavljac masa, moze sa Bobijem jedino u John Wick 7.

 

Krilne pozicije su ti ok manje vise, zanimljivo i van Kaline nije preskupo. Ne znam koliko se Joelu ide iz Spanije, takvi obicno celu karijeru provedu u 3-4 spanske ekipe.

 

Za Elijah je receno, nista od njega.

Loyda verujem da ovi zadrzavaju, najbolji im je igrac realno gledano.

 

Dimitrijevica verujem da ce pojuriti Zeljko, nisam ga mnogo gledao iskreno, ali po svemu deluje da je spreman za EL.

 

Laprovitola mora uz jednog delrugacijeg pleja tipa Henry, posto je vrhunski strelac ali ne bavi se previse odbranom i povremeno organizacijom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bosMan_jr said:

Mickey bi nam odlicno legao, imao je nesto losiju sezonu, ali on sigurno drzi jaku cenu + ne znam kakav mu je status ugovora u Bolonji.

 

Sa Loftonom se nadam se salite, zabavljac masa, moze sa Bobijem jedino u John Wick 7.

 

Krilne pozicije su ti ok manje vise, zanimljivo i van Kaline nije preskupo. Ne znam koliko se Joelu ide iz Spanije, takvi obicno celu karijeru provedu u 3-4 spanske ekipe.

 

Za Elijah je receno, nista od njega.

Loyda verujem da ovi zadrzavaju, najbolji im je igrac realno gledano.

 

Dimitrijevica verujem da ce pojuriti Zeljko, nisam ga mnogo gledao iskreno, ali po svemu deluje da je spreman za EL.

 

Laprovitola mora uz jednog delrugacijeg pleja tipa Henry, posto je vrhunski strelac ali ne bavi se previse odbranom i povremeno organizacijom.

 

Lofton jeste specifičan igrač što bi reko Radonja. Ali kao što sam rekao, ja sam uvek voleo te igrače sa low post skillom, i mislim da se to polako malo vrača u modu. Posebno zato što je sad ogromno modernih viskoih igrača ggrađenih kao pogo štap. I onda ti kad spustiš loptu dole na nekoga kao Lofton, tu je game over.

 

Ma znam, Loyda sam napisao jer mi je on u posebno kategoriji igrača za koje mislim da su vredni svakog centa, i za koje mislim da se vredi isprsiti. On, Facu i Kalina. To je ta grupa.

Mene je on jednostavno kupio prošli put kad je bio kod nas. Elitni trpač, bez ikakvog traga diva mentaliteta kakav je uobičajen kod takvih igrača. I koji nije gadljiv na odbranu uopšte.

Znam da on najverovatnije ostaje tamo, ali ko če znati šta če pasti tim onim pijanim Rusima na pamet tamo u Monaku. Možda sutra vrate Bacona, dovedu Hillarda, i eto ga Loyd višak-

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, bosMan_jr said:

Mickey bi nam odlicno legao, imao je nesto losiju sezonu, ali on sigurno drzi jaku cenu + ne znam kakav mu je status ugovora u Bolonji.

 

Sa Loftonom se nadam se salite, zabavljac masa, moze sa Bobijem jedino u John Wick 7.

 

Krilne pozicije su ti ok manje vise, zanimljivo i van Kaline nije preskupo. Ne znam koliko se Joelu ide iz Spanije, takvi obicno celu karijeru provedu u 3-4 spanske ekipe.

 

Za Elijah je receno, nista od njega.

Loyda verujem da ovi zadrzavaju, najbolji im je igrac realno gledano.

 

Dimitrijevica verujem da ce pojuriti Zeljko, nisam ga mnogo gledao iskreno, ali po svemu deluje da je spreman za EL.

 

Laprovitola mora uz jednog delrugacijeg pleja tipa Henry, posto je vrhunski strelac ali ne bavi se previse odbranom i povremeno organizacijom.

Ja mislim da bi Lofton izdominirao u EL, a za Parru mislim isto da ostaje u Španiji. On je ako se ne varam bio letos u repki i verovatno će u nekom momentu završiti u Realu/Barsi.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, bosMan_jr said:

 

 

Sa Loftonom se nadam se salite, zabavljac masa, moze sa Bobijem jedino u John Wick 7.

 

 

Treći Loftonov advokat se javlja na raport.

 

Ne postoji bolje zabavljanje mase od gledanja konstantog sipanja u koš, na najrazličitije načine, dok protivnik neverue kako to uspeva liku sa tolikim procentom masti :whistling:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Treći Loftonov advokat se javlja na raport.

 

Ne postoji bolje zabavljanje mase od gledanja konstantog sipanja u koš, na najrazličitije načine, dok protivnik neverue kako to uspeva liku sa tolikim procentom masti :whistling:

Ko kaze da ne mozete igrati kosarku sa 60% masti u telu  :whistling:

 

 

  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako izuzmemo potpis igraca sa povredom ciji se oporavak toliko oduzi da preskoci celu sezonu, ovo Vildozino dizanje rucne posle dogovora sa PAO ma kad se ono formalno desilo tokom sezone je nesto najodvratnije sto sam video u savremenom sportu. 

  • Like 26
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Vildoza je zanimljiv igrač, ali sklon povredama i oscilacijama. Kad je u ritmu ne možeš ga zaustaviti kad nije ne možeš ga naći na mapi. Takve igrače ne bih nikad u ekipi. Hvala mu na svemu. Vukao nas je sam jedan period i to najbitniji inače bi ovo bila sezona za ne pamćenje. Puno sreće u karijeri, da ga zaobidju povrede i da kada igra protiv nas raskine sa devojkom. ❤️

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdan said:

Bas je frustrirajuce sto nikad ne uspemo da zadrzimo nosioce. Glavni razlog zasto nismo napravili famozni iskorak u EL, svake sezone po 7,8 novih igraca...

Valjda ce se ove sezone, ako vec ima para, praviti ugovori na 2 ili 3 godine. Ili ako vec mora 1+1 da to bude sa opcijom gde se mit pitamo da li nas neko nakon godinu dana napusta ili ne. To bi bilo nesto sasvim novo za nas....

 

razmislja i seti se Aaron White: Oh wait... Mozda bolje bez te opcije ako ne znamo kako se koristi...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdan said:

Bas je frustrirajuce sto nikad ne uspemo da zadrzimo nosioce. Glavni razlog zasto nismo napravili famozni iskorak u EL, svake sezone po 7,8 novih igraca...

 

Čovićeva krivica.

 

Kako Ostoja dobije wild card, dovede bombe za eurocup, zadrži nosioce?

 

Sposoban da ne bude kompletan idiot, za razliku od onog u naočari.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

 

*#*@*#&#*/&£&/@***

 

Samo ne tamo! 

Opet nam svi u serijama ulaze u igrace. Real, Pao, Oly...A nismo nesto ludovali...

1 minute ago, Holivud said:

 

Čovićeva krivica.

 

Kako Ostoja dobije wild card, dovede bombe za eurocup, zadrži nosioce?

 

Sposoban da ne bude kompletan idiot, za razliku od onog u naočari.

 

 

Kazem opet: ovaj put je jasno da imamo para. Za razliku od KKP-a to prosle sezone nama nije bilo jasno.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drakon1 said:

Opet nam svi u serijama ulaze u igrace. Real, Pao, Oly...A nismo nesto ludovali...

Kazem opet: ovaj put je jasno da imamo para. Za razliku od KKP-a to prosle sezone nama nije bilo jasno.

 

Nisam siguran, sa Čovićem se nikad ne zna, on je majstor da zajebe stvar.

 

Naduven od sopstvenog ega, umesto da ide da kampuje ispred AVove kancelarije, zna se kako se dobijaju državne pare. Ostoja poslušan, sve na finjaka "gospodine predsedniče, gospodine predsedniče" op, 25 miliona za gospodina.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma dzaba i da imamo para kad sa njima ne znamo da raspolažemo. Dovešćemo opet škart domaću osnovu i nekoliko preplaćenih stranaca sumnjivog kvaliteta. 

Jer ako Dozet ima spisak koji je na stolu, znači Čović ga ostavio pre odlaska u bolnicu. Da ništa ne prepusti slučaju. Da je rekao Duško ostavio spisak pa da ne strepim, ovako... Još jednom, ako se ove sezone pokaže da imamo para a mi ne dovedemo 5,6 EL igrača nikad od nas klub za EL neće biti i onda bolje nas poslati u EC ili u Fiba LŠ. 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...