Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

10 minutes ago, Čočo said:

Pa zna se za šta služi domaća osnova koju mi jurimo. Za pranje para. To sa strancima teško da možeš. Ovako dovedeš Raduljicu za 400 hiljada, napraviš dogovor njemu dvesta i da ne radi ništa a dvesta u dzep. Tako će sad još neko da zauzme njegovo mesto. Kao što je pre njega bio Simonović, pre Simonovića bio Kešelj.

Malo je bezveze stavljati Simketa u taj kos.

Na stranu to sto je 2 najbolje sezone ostavio kod nas, za razliku od ostalih koje si pomenuo Simke se bar udostojio da se pojavi spreman i da svoj maksimum i na kraju karijere.

On mi je tu vise za poredjenje sa Kuzom i Pefijem. Jesu preplaceni, jesu matori, ali bar znas da ces da dobijes nesto igracki od njih. 

Edited by Nenadd
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Nenadd said:

Malo je bezveze stavljati Simketa u taj kos.

Na stranu to sto je 2 najbolje sezone ostavio kod nas, za razliku od ostalih koje si pomenuo Simke se bar udostojio da se pojavi spreman i da svoj maksimum i na kraju karijere.

On mi je tu vise za poredjenje sa Kuzom i Pefijem. Jesu preplaceni, jesu matori, ali bar znas da ces da dobijes nesto igracki od njih. 

 

Tačno. Simonović je u poslednjoj profeisonalnoj sezoni u Zvezdi bio zategnut kao sajla, u punoj snazi, iako je već imao 36. To što nije imao mesta u timu jeste prava odluka, ali je bio uvek spreman da uskoči. I bilo je povreda i korone i svega i svačega, pa je i igrao. A vidite na šta liči Raduljica. Da ne pričam o Štimcu, koji je vreća sala celu karijeru. I pritom ga time ne vređam, stvarno tako izgleda sve vreme. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

 

Tačno. Simonović je u poslednjoj profeisonalnoj sezoni u Zvezdi bio zategnut kao sajla, u punoj snazi, iako je već imao 36. To što nije imao mesta u timu jeste prava odluka, ali je bio uvek spreman da uskoči. I bilo je povreda i korone i svega i svačega, pa je i igrao. A vidite na šta liči Raduljica. Da ne pričam o Štimcu, koji je vreća sala celu karijeru. I pritom ga time ne vređam, stvarno tako izgleda sve vreme. 

Fizički izgled ne uzimam u obzir već to da uzimaš dobre pare a sediš iza koša. I Raduljica izgleda fizički bolje nego kada je bio u najboljoj formi i igrao EL i bio i reprezentaciji, ako ćemo o salcima i sajlama. Ne trebaju nam manekeni i statisti nego košarkaši. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Čočo said:

Fizički izgled ne uzimam u obzir već to da uzimaš dobre pare a sediš iza koša. I Raduljica izgleda fizički bolje nego kada je bio u najboljoj formi i igrao EL i bio i reprezentaciji, ako ćemo o salcima i sajlama. Ne trebaju nam manekeni i statisti nego košarkaši. 

 

Mislim da se nismo razumeli. Ne pričam ti ja o tome da se ložim na Simonove trbušnjake, već o tome koliko je fizička sprema bitna za igrača. Raduljica izgleda fizički bolje? Po čemu? Ispija dnevno 2 piva, umesto 4 koliko je ranije? Čovek ne bi mogao da sastavi 10 minuta utakmice ni protiv Crnokose. Čovek se ne bavi profi košarkom 7-8 godina. Simonović je mogao da uđe sa klupe posle 5-6 mečeva bez ijednog minuta i da saspe nekoliko trojki. Šta bismo dobili od Raduljice, koji izgleda nikad bolje? 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Brat od Korneta said:

Igra pristojnu odbranu, borac je i uvek daje maksimum

 

Ja se nebi složio sa ovim. Za njega je ovde na forumu uvek važilo kako je strašan defanzivac i šta več ne, ali ja sam ga više puta "ulovio" kako se šteka u odbrani. Posebno kad treba probiti neki blok itd. I jako mi je bilo čudno to njegovo ponašanje, jer je izgledalo kao da neče, a ne kao da nemože. Sad dal je to kod njega redovna pojava, ili je tada vukao neku povredu pa nije bio na 100 %, ili su plate kasnile, to neznam.

 

Mislim da je posle sezone išla i priča kako Radonjić nije baš nešto oduševljen nad idejom da se ga zadrži. Naravno, to su bili rumours, za koje nemogu da tvrdim da su istiniti. Ali ako su bili, to verovatno dosta kaže o njemu kao defanzivcu.

 

Da se razumemo, da je bio rupa, nije. Ali da je bio neki lockdown defender kao Hollins, ni blizu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

 

Mislim da se nismo razumeli. Ne pričam ti ja o tome da se ložim na Simonove trbušnjake, već o tome koliko je fizička sprema bitna za igrača. Raduljica izgleda fizički bolje? Po čemu? Ispija dnevno 2 piva, umesto 4 koliko je ranije? Čovek ne bi mogao da sastavi 10 minuta utakmice ni protiv Crnokose. Čovek se ne bavi profi košarkom 7-8 godina. Simonović je mogao da uđe sa klupe posle 5-6 mečeva bez ijednog minuta i da saspe nekoliko trojki. Šta bismo dobili od Raduljice, koji izgleda nikad bolje? 

Nismo se razumeli svakako. Mi smo jedina ekipa koja ima masno plaćene igrače da sede iza koša. Iza koša sediš ako si povređen i tu je kraj svake priče ili ako si mlad i čekaš priliku da uskočiš ako dodje do neke povrede. 

1 minute ago, John Terry said:

Odakle taj stav o Raduljici? Jel to neko zna kao cinjenicu da je covek notorni alkoholicar ili ljudima smeta sto covek slusa RNR?

Čovek pije pivo, uslikaju ga i već je alkoholičar. 😅

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, John Terry said:

Odakle taj stav o Raduljici? Jel to neko zna kao cinjenicu da je covek notorni alkoholicar ili ljudima smeta sto covek slusa RNR?

ljudima smeta što je celu sezonu presedeo pored terena a nije povređen već nespreman za utakmice, ta nespremnost sigurno dolazi zbog nekog problema koji ima 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

ljudima smeta što je celu sezonu presedeo pored terena a nije povređen već nespreman za utakmice, ta nespremnost sigurno dolazi zbog nekog problema koji ima 

 

Nije on nespreman, vec je vec nekoliko sezona penzioner, a sto smo ga podgrejali je pitanje za Covica a ne razlog da se hejtuje taj lik. Covic je tu petljao i muvao. Raduljica vec nekoliko godina nije ozbiljan igrac.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, L' Imperatore said:

Ja se nebi složio sa ovim. Za njega je ovde na forumu uvek važilo kako je strašan defanzivac i šta več ne, ali ja sam ga više puta "ulovio" kako se šteka u odbrani.

 

Jasno sam napisao pristojan defanzivac, sto on i jeste. Nikada nisam napisao strasan defanzivac jer tad nisam ni pisao na forumu. Znam da nisi mislio na mene al eto kapiram da se mozemo sloziti da je pristojan defanzivac kako sam napisao.

 

16 minutes ago, L' Imperatore said:

Mislim da je posle sezone išla i priča kako Radonjić nije baš nešto oduševljen nad idejom da se ga zadrži. Naravno, to su bili rumours, za koje nemogu da tvrdim da su istiniti. Ali ako su bili, to verovatno dosta kaže o njemu kao defanzivcu.

 

Hteo je da ga zadrzi Radonja, Volden je trazio 450k i to puta dve godine tada je Radonja procenio da cemo moci da nadjemo boljeg od njega, i nasli smo, Holinsa, i to za 400k. Plus smo dobili i 100k obestecenje za Voldena a dobili bi i vise da mu se nije dugovala lova.

 

18 minutes ago, L' Imperatore said:

Da se razumemo, da je bio rupa, nije. Ali da je bio neki lockdown defender kao Hollins, ni blizu.

 

Onda se slazemo nema sta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, John Terry said:

 

Nije on nespreman, vec je vec nekoliko sezona penzioner, a sto smo ga podgrejali je pitanje za Covica a ne razlog da se hejtuje taj lik. Covic je tu petljao i muvao. Raduljica vec nekoliko godina nije ozbiljan igrac.

ima valjda malo i do njega u svoj toj priči, nije ga čović kidnapovao i na silu doveo u klub

Link to comment
Share on other sites

Da se upišem i ja sa željama kombinovanim sa pričama i pričicama

 

Laprovitola, Teodosić, Topić
Beron, Nedović, Lazić
Kalinić, Davidovac
Simonović, Polonara, Lazarević
Dejvis, Dubljević, Ilić

 

Spoljna linija ne daj ti Bože, stolicu ne bismo sačuvali, ali barem bi bila žurka.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Боги said:

Da se upišem i ja sa željama kombinovanim sa pričama i pričicama

 

ne ide da kombinuješ abrove i želje, pogotovo što abrova ima bezbroj.

npr, bili beron; postoji makar tri razloga zašto ne bi došao. ne dopada mu se uloga navijača u celom kontekstu, navijačima se ne dopada što se radovao, nema šanse niti smisla da dovodiš skupog igrača tamo gde već imaš najskupljeg, pri čemu obojica ne umeju da igraju odbranu.

 

takođe nema šanse da marko nastić iz barselone bude kombina sa teokratijom. ali u odnosu na beron-nedović, to je još solidno promišljen duo.

kalina bez komentara. simonović je onaj momak što greje klupu bullsa? taj dečko ne zna bazično da se postavi u odbrani i da preuzima, što znači da starter ne bi bio, pogotovo pored polonare.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

navijačima se ne dopada što se radovao

 

Poželjan scenario:

 

Beron daje trojku za pobedu.

Beron odlazi uplakan na klupu, skida dres, baca ga na parket Pionira, pisa po dresu Armanija.

Uzima bič, sam se bičuje 30 puta.

Izlazi na parket iako je igra u toku, ljubi grb Zvezde ala Saša Obradović.

Uveče izbacuje na tviter "Spremte se spremte"

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Hajde i ja da probam:

1.Kampaco, Li, Top

2.Beron, Nedovic, Lazic

3.Kalina, Deda

4.Polonara, Ilic, Rukometas

5.Mitotic, Martin, Mitar

 

Idem i na fudbal sad da bacim jednu nerealnu postavu(vidaut srna and gobelja afkors).

Edited by Crni
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...