Jump to content

Srbija u Kataru


Recommended Posts

Lako je pljuvati Mitra sad, koji jeste promašio mnogo toga ali se kod njega videla barem neka želja da se nešto dogodi. Na odgovornost se mora pozvati pre svega Piksi, koji je katastrofalno vodio utakmicu (tj. nije je vodio); zašto Mitar igra 90 min ako je evidentno s jednom zdravom nogom? Da li to znači da su Vlahović i Jović u još lošijem stanju od njega? Takođe ga treba pitati za fizičku pripremu ovih igrača koji u kvalifikacijama nisu delovali baš toliko loše, iako su igrali protiv evropskih ekipa. Gde je plan B kad ne ide sve onako kako je on zamislio? Klasičan srpski mentalitet. Tadić je drugi u redu za odgovornost, bila su mu puna usta izjava kao i Piksiju, a na terenu se ne vidi drugu tekmu za redom. Sramota za jednog kapitena. Ako neće da prihvate tu odgovornost, nek se teraju.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, ja stvarno ne znam o cemu vi pisete. Ako Svajcarci odigraju nereseno, nama treba pobeda od dva razlike. Ako izgube, treba nam bilo kakva pobeda. Ali to je krajnje nebitno, jer mi sa ovakvom igrom ne mozemo da pobedimo.

 

Bilo bi nebitno i to da bi nam verovatno trebalo nereseno da smo nekako uspeli da pobedimo, jer sa ovakvom igrom ne mozemo ni do iksa.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ovoliko pljuvačine na igrače i stručni štab mi baš bode oči. Jel bi bilo bolje da se nismo kvalifikovali? Siguran sam da im nije lako, zato su i izgledali izdrkani u nekoliko navrata večeras. Šta je tu je, ovo je najbolje što imamo. 

 

A to da smo ekvivalent Hrvatske košarkaške reprezentacije u fudbalu, stoji dok se ne dokaže suprotno, nadam se već u petak.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Piksi se cudi sto smo igrali sa zadnjom linijom tako visoko, pravili te ofsajde... Alo, pa mozemo mi da se cudimo. Ti ne treba da se cudis, ti treba da dreknes tamo i kazes sta da rade. Pa na tenisu gde je zabranjeno,  treneri vise ucestvuju nego Piksi sto utice na desavanja na terenu..

Cist poraz trenera.

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

Mitar bio ocajan, sve stoji. Ali jel on zaista osoba o kojoj treba da se prica kao jednom od krivaca....na 3:1 za nas? Sta, malo smo dali golova pa su njegovi promasaji doveli do ovoga?


Pricao sam i o Milenkovicu. Sta on dva puta blene kad se ovi setaju u gol. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dzistrou said:

Na 3-1 su Sergej/Tadić i Mitar morali napolje. 

 

Umesto Pavlovića je u igru morao Babić. 

 

Skandalozno vođenje utakmice od strane Piksija i još jedna skandalozna partija kapitena Tadića.

 

 

Tadić je serrvirao barem tri mrtve šanse Mitroviću ali džaba a da bi se videle njegove lopte moramo da imamo nekog bržeg igrača a ne da samo može Kosotiću da pusti loptu u prostor. Ovaj tim je izgubio svoju glavu i ne igra kao tim, zašto i zbog čega sad je kasno da se raspravlja. Piksi je neke stvario posložio one sad ne funkcionišu a on dosta tvrdoglav pa ne želi da odustane od tog svog pravca i verovanja u određene fudbalere i kad je vidljivo da im ne ide.

Meni su igrači komplet razočaranje, ovakav pristu takmičenju na koje su otišli je sramotan. Učešće na SP podrazumeva kompletnu pripremu igrača, pošto su naši igrači po evropski klubovima i nije bilo vremena da se sprovode pripreme oni su sami trebali da svako ponaosob odradi psihooleške ripreme a ne da ne zanju šta će sa loptom i kad su totalno sami.

Ne može ni jedan trener sve to da nadoknadi.

  

Link to comment
Share on other sites

Kad se povredio Pavlovic samo je sa Mladenovicem trebao preci na 4 nazad,osveziti sredinu  i napad.

Tako bi jesnostavno priveli utakmicu kraju sa vjerovatno jos jednim datim golom. 

Kamerunci za razliku od nekih proslih vremena su bas bas bezveze ekipa i stavrno steta sto nismo pobedili.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Da je dobar dan, nije baš... Osećamo frustraciju što se tiče rezultata. Imati 3:1 na ovom nivou i dopuistuti da se vrate... Zista frustrirajuće... Reagovali smo dobro posle primljenog gola, uspeli da postignemo tri gola gola i promašili neke odlične šanse. Visok izlazak naše odbrane na 3:1, pokušaj pravljenja nekog ofsajda je apsolutno zabranjen na ovom nivou. To je totalno, onako amaterski. Sve to nas je koštalo izgubljenih bodova u meču. Statistika i posed lopte, dominantnost na terenu, u ovom trenutku ništa ne znače", rekao je Piksi za Arenu Sport.

Ovo izjavi trener ekipe koja je to uradila, i to dva puta preslikano. Aj i ti kući Piksi :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Borky said:

Kad se povredio Pavlovic samo je sa Mladenovicem trebao preci na 4 nazad,osveziti sredinu  i napad.

Tako bi jesnostavno priveli utakmicu kraju sa vjerovatno jos jednim datim golom. 

Kamerunci za razliku od nekih proslih vremena su bas bas bezveze ekipa i stavrno steta sto nismo pobedili.

Bigno, iskoristis momemntum od treceg gola jos 5-6 minuta i onda smiris igru i postavis se defanzivnije sto je logicno... Taman oko 60og minuta jer je vidno da nekim igracima itekako fali kondicije. Ali eto mi smo mjenjali u 78 kad je vec bilo kasno...

Link to comment
Share on other sites

Nije Mitar Levandovski. Takav je kakav je. Piksi je kriv sto ga nije izveo i to je to. Pre 4 godine smo imali Tadica u prajmu, a to je velika razlika. Posle ovog prvenstva cemo tek imati problem na toj poziciji.

 

Svaki trener ima neke svoje fiks ideje. Imao je i Radomir svoje bubice sa Rukavinom i jos nekim igracima.

 

Svakako mi boljeg od Piksija nemamo i on ima mnogo vise dobrih osobina, nego losih. Ultimativno je vazno da ostvarimo kontinuitet sa njim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Primiti dva gola iz onakvih kontri pri rezultatu 3:1 je skandal. Uz sve promasaje Mitra, i sebicnost istoga j Kostica na kraju, ovo ide na dusu Piksiju.

 

U slucaju istog broja bodova, jel se gleda medjusoban duel ili ukupna gol razlika?

 

P.S. Promasio je svaku izmenu, plus je kasnio sa izmenama, pre svega Kostica (dusa mu bila u nosu) i Mitra je morao da menja (jedva se kretao).

Edited by Klipan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...