Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Just now, Dracarys said:

To i ciljamo, sedmo mesto, zato sto je Memfis drugi.

 

Sa Nagetsima u finalu konferencije ili sa kojima vec. Nadam se da ce Sansi ici u njihovu polovinu, pa da se izmedju sebe kolju.

Sta si se prepao Nuggetsa? Nista spec. 

Ekipa za regulare.

Sunsi su vec druga prica. 

 

Ti bi preko Memphisa, Sakramenta da igras WCF? Eee tacno se vidi da ste EC dugo godina bili. Ovo je WC, jako od samog starta.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Miki28 said:

Sta si se prepao Nuggetsa? Nista spec. 

Ekipa za regulare.

Sunsi su vec druga prica. 

 

Ti bi preko Memphisa, Sakramenta da igras WCF? Eee tacno se vidi da ste EC dugo godina bili. Ovo je WC, jako od samog starta.

Ne moramo oduvek ici na najjace. Tako smo isli na Sanse pre dve godine, pa dok su ih obojica roviti tovarili, jedan se povredio ... Najzdravija ekipa ostaje, ova ekipa ima dubinu i moraju se AD i Bron sto vise cuvati. Imaju Vanderbilta i Bambu koji je sinoc bez problema spakovao dve trice, 13 skokova za 20 minuta, stabilan skok, dok ostali bekovi plesu u odbrani. 

 

Sta im radimo...

 

Memfis, pa onda neko od Sakramento-Dalas!

 

A ovi tamo neka se kolju!

DEN-GSW i PHO-LAC

 

 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Ne ne, redom Denver pa Klipane pa Sunse i onda protiv zveri zvane Janis u velikom finalu👍 

 

Pa sad imamo dubinu pa nek je iskoriste a ne da ovaj tvoj juri statse. Vidis da ide Beasley i Reevsa, pusti djecu da se igraju. Iskulira, podijeli koji pas, bicne ponesto i to je to. 

Strasan tim je Rob napravio, strasan. 

 

AD sinoc odmarao od 3/4. Ne sjecam se kad su zaredom u 2 meca odmarali obojica poslednjih 6-7 minuta a da nije odvaljivanje bilo na nasu stetu

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

hahaha e cirkusa

 

do juce sam morao da smirujem i ismevam Jokic fanboyse oko sebe, a sada cu uz kokice uzivati uz kukanje i opravdanja na forumu kad LAL izlete u prvoj rundi 


vec vidim:

 

miki: ma to sam onako gasirao situaciju krajem februara, bron luzer, trejduj ga pelinko pa da se igramo

 

delgado: vanderbilt ne moze da pogodi kad je sam, pelinka invalid da ide u golubare, dajte irvinga, lilarda i durenta pa da king plese ponovo u 39!!!

 

dracarys: ALE ALEEE SOMBORRR, sprdao sam vas sve vreme, tj 2018-2023, a iskren sam bio 2017. kada sam poceo pratiti kosarku zbog ovog divnog debelog momka!!!

  • Ha-ha 19
Link to comment
Share on other sites

@bosMan_jr dobar dobar. 

 

druga verzija, jbg nije Jokic imao pomoci. Ipak je igrao protiv bolje, talentovanije, iskusnije ekipe a nije da nije svoje isporucio. Nije lako igrati protiv Lebrona ( najboljeg strijelca svih vremena ) i AD ( zver kad je zdrav ). Jokic bio najbolji igrac na terenu.

Samo da vidimo ko ulogu Milsapa i Bartona preuzima ove sezone👍

Mlada ekipa, ima jos vremena za njih. Jokic ne osjeca pritisak, otisao na konjske trke posle ispadanja. 

 

E da, RingZ don't matter, nije titula ili propast sezona. X3 MVP ale ale

Edited by Miki28
typo
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Može da se organizuje kvalitetna tekma 3 na 3 između navijača LAL i Denvera. @bosMan_jr sudija 😄 

Miki u Kobijevom dresu, delgado u Bronovom... Ne znam šta ćemo sa Dracarysom, moraće on i delgado da budu izmena jedan drugom. 

Grof je nas coek za brojke, cepamo statse, TS% itd itd pa dmsta nam bude odgovaralo vadimo kao oruzje. 

Russ je naravno cheat code, izgovor no1.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Ne moramo oduvek ici na najjace. Tako smo isli na Sanse pre dve godine, pa dok su ih obojica roviti tovarili, jedan se povredio ... Najzdravija ekipa ostaje, ova ekipa ima dubinu i moraju se AD i Bron sto vise cuvati. Imaju Vanderbilta i Bambu koji je sinoc bez problema spakovao dve trice, 13 skokova za 20 minuta, stabilan skok, dok ostali bekovi plesu u odbrani. 

 

Sta im radimo...

 

Memfis

 

 

ispravka

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Nicklord said:

Ja kad god uđem na ovu temu u poslednjih mesec dana vidim iste postove ali se samo broj strane menja. Čudnovato

Cekamo analizu neke utakmice? 

Evo jesi pogledao Juta-Okc ili Fila-Memfis? Ja jesam pa mozemo i o tim utakmicama. 

Ako nisi mozemo i neku drugu sa sinocnjeg programa? Mozda tada bude razlicito?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, DameTime said:

Može da se organizuje kvalitetna tekma 3 na 3 između navijača LAL i Denvera. @bosMan_jr sudija 😄 

Miki u Kobijevom dresu, delgado u Bronovom... Ne znam šta ćemo sa Dracarysom, moraće on i delgado da budu izmena jedan drugom. 

 

Delgado i Dracarys obojica u istom Bronovom dresu istovremeno, XXL veličina da mogu da stanu obojica.

 

Od manje bitnih stvari, sad vidim kako je Turner pokidao protiv Bostona sinoć al jbga poraz.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim problem sa ovom našom temom. Imamo gggggggg koji joj apsolutno najviše doprinosi, pored njega MrTwister-a kad se smiluje da nas počasti svojim prisustvom. 😛Onda Miki stalno kači nove informacije, fritrou isto pokreće razne diskusije, uini, Chaos kad se seti da baci koju, obično da "presudi" u nekoj diskusiji, Dracarys koji je malo ozbiljan a malo nas troluje... Pored toga još ljudi koji svakodnevno posećuju ovu temu. Jbg topik čine forumaši a niko nije kriv što najćešće komentarišu navijači Lejkersa i Jokića. 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, DameTime said:

Može da se organizuje kvalitetna tekma 3 na 3 između navijača LAL i Denvera. @bosMan_jr sudija 😄 

Miki u Kobijevom dresu, delgado u Bronovom... Ne znam šta ćemo sa Dracarysom, moraće on i delgado da budu izmena jedan drugom. 

Imaju Fejkersi najjacu spin masineriju na svetu. Pazi sto hoce da nas uvuku u pricu i neko prepucavanje, a mi tri nivoa iznad njih i nemamo sta uopste njima da se bavimo jer nam nisu konkurencija uopste.

 

Mi smo gore u borbi za titulu sa Baksima i Seltiksima, molim Fejkers fanove da se macuju sa Oklahominim ko ce biti 11. na zapadu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Može da se organizuje kvalitetna tekma 3 na 3 između navijača LAL i Denvera. @bosMan_jr sudija 😄 

Miki u Kobijevom dresu, delgado u Bronovom... Ne znam šta ćemo sa Dracarysom, moraće on i delgado da budu izmena jedan drugom. 

Miki bi se povređivao u svakom minutu po jednom, pa bi slagao face na klupi do sledeće pauze, a delgiša i draki bi tvitovali nakon svakog napada, ugovarali žurke i smišljali rekorde u vezivanju pertli, tapkanju levom rukom i slično. Pobili bi se međusobno pre kraja basketa. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Miki bi se povređivao u svakom minutu po jednom, pa bi slagao face na klupi do sledeće pauze, a delgiša i draki bi tvitovali nakon svakog napada, ugovarali žurke i smišljali rekorde u vezivanju pertli, tapkanju levom rukom i slično. Pobili bi se međusobno pre kraja basketa. :classic_biggrin:

 

Miki bi trejdovao delgada i Dracarysa u Heat ili Kavse do kraja tekme 🙃

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...