Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Spursi 2014e su najlepša i najlogičnija košarka ikada. 

 

Mnogi kažu da su Dubsi igrali lepo i jesu posebno kad su uzeli prvu titulu sa ovom ekipom ali oni ipak počivaju na činjenici da Steph pogađa šuteve za koje bi svaki drugi smrtnik zaslužio šamar kakva je to divljina. Meni je to fascinantno ali ne baš prelepo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jesam, ako mislimo da idemo na sesto mesto i direktan ulaz u plej of, ova utakmica se mora dobiti. Sa Dalasom igramo jos jednu utakmicu sredinom marta. Od tih utakmica najvise zavisi da li idemo direktno.

 

Inace, mislim da veoma lagano obezbedjujemo poziciju 7-8 pred plej in.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih generalizovao Spurse, iako ih naravno ne volim nimalo. Imali su oni sezona jako lepe, ciste kosarke, a jednako i onih kada im je 2/3 rostera vise tuklo protivnike, nego sto je igralo kosarku. Naravno da necu moci da zaboravim 2007. nikada, ali nije fransiza San Antonio kriva za tu pljacku. Oni su igrali to sto su igrali tih godina (meni su naravno taj roster pun prljavaca i i te njihove 'forice' na parketu bili ogavni) i to je to. Duncan je nekako uvek tu strcao u svakom smislu, i ljudskom i kosarkaskom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, uini said:

pelikani su zrtvovani na odru pocasti sampionima 1972/73 sezone.

 

mitch lob se vratio, festive raspolozenije svuda naokolo, rj barrett sabio

 

 

 

ladno je proslo 50 godina od poslednje titule knicksa, unfuckinbelieveable.

 

8 hours ago, uini said:

 

zbog cega smatras da ih drzi kao taoce? konacno tankuju k'o ljudi za gamechangera na draftu.

 

pustili su dobre igrace za koje smatraju da se ne uklapaju [murray, poeltl], izbacili perverznjaka [primo] a razvijaju one u kojima vide cinioce dobrog buduceg sastava [vassel, keldon, sochan, branham]

 

ako izvuku prvog pika, trebace im jos plejmejker da kompletiraju young core na svim pozicijama.

 

daj, nemoj da zajebavas, koji su core vassel, keldon johnson, sochan i branham? za ovog zadnjeg nisam ni cuo. sve sam prosek ili ispod toga. trebace im nekoliko dobrih draftova da se povrate, usralo ih s wembyjem ili ne ovog juna.

1 hour ago, DameTime said:

Zaista je sramotno guglati beautiful game kad se već zna šta je to. Prvih 5 utakmica Portlanda u ovoj sezoni. 

 

ja kad guglam beautiful game meni izlaze sunsi 2004/05 i sunsi 2006/07. svakako je lepota u ocima posmatraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, João Palhinha said:

daj, nemoj da zajebavas, koji su core vassel, keldon johnson, sochan i branham?

 

givony bas nahvalio sohana i branhama, pogotovo ovog prvog. branham ima dobre statse u poslednjih desetak gameova ali ko zna koliko to znaci u ovoj situaciji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...