Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

12 minutes ago, Alex_Serbia said:

Koliko ce jos Pop drzati Sparse kao svoje taoce?

 

Don't get me wrong, svakim porazom Sparsa, makar jedno dete na svetu se nasmeši ☺️

 

Zar i dalje boli SAS dinastija? Pa proslo je skoro 10 godina 😄

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Alex_Serbia said:

Koliko ce jos Pop drzati Sparse kao svoje taoce?

 

Don't get me wrong, svakim porazom Sparsa, makar jedno dete na svetu se nasmeši ☺️

 

zbog cega smatras da ih drzi kao taoce? konacno tankuju k'o ljudi za gamechangera na draftu.

 

pustili su dobre igrace za koje smatraju da se ne uklapaju [murray, poeltl], izbacili perverznjaka [primo] a razvijaju one u kojima vide cinioce dobrog buduceg sastava [vassel, keldon, sochan, branham]

 

ako izvuku prvog pika, trebace im jos plejmejker da kompletiraju young core na svim pozicijama.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darko said:

 

:krstipd4:

 

Spursi protiv Majamija 2014-e su igrali baš lepu košarku. A ovo si još rekao kao navijač Raketa, svaka čast!

 

 

generalno od 1999. igraju jako lep basket kad god su konkurentni, ali dobro, ljudi često pomešaju ovih dana diskusioni forum sa tviterom, jer je samo fora da se omalovažava neko, bez da se uključi mozak ili br konsultuje infernet.

 

kao kad bi neki hejter dubsa sad krenuo da piše kako nisu lepu tekmu odigrali od run-TMC posade. to je taj neki nivo.

Edited by uini
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

generalno od 1999. igraju jako lep basket kad god su konkurentni, ali dobro, ljudi često pomešaju ovih dana diskusioni forum sa tviterom, jer je samo fora da se omalovažava neko, bez da se uključi mozak ili br konsultuje infernet.

 

kao kad bi neki hejter dubsa sad krenuo da piše kako nisu lepu tekmu odigrali od run-TMC posade. to je taj neki nivo.

 

Takoe. Guglao sam have spurs played pretty bball since 1999, ali mi gugl nije rekao nista. Samo neki xy ljudi, portparoli gugla. 

 

Kad malo i razmislim (ha, vidis da mogu!), to su bili zapravo ljudi sa svojim subjektivnim misljenjima. Go figure 🤷‍♂️

 

Zadnji put kada sam stavljao desanku na Svetu knjigu interneta, receno mi da mogu da ne gotivim bilo koju fransizu, a HR kaze da ne znaci da patim ili da se ne razumem u materijale 

Edited by Alex_Serbia
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Takoe. Guglao sam have spurs played pretty bball since 1999, ali mi gugl nije rekao nista. Samo neki xy ljudi, portparoli gugla. 

 

Kad malo i razmislim (ha, vidis da mogu!), to su bili zapravo ljudi sa svojim subjektivnim misljenjima. Go figure 🤷‍♂️

 

Zadnji put kada sam stavljao desanku na Svetu knjigu interneta, receno mi da mogu da ne gotivim bilo koju fransizu, a HR kaze da ne znaci da patim ili da se ne razumem u materijale 

 

i ovo potvrđuje tvoju tvednju da spursi nisu igrali lepu košarku 25 godina? 

naravno da jok, samo si se potrudio da napraviš zabavan post.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...