Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, gggggggg said:

mozda doncic

Mislim...pristrasan sam po pitanju Jokica i mislim da je jednak (ako ne bolji trenutno) sa svim gore navedenima. Ali ja zaista ni u ludilu ne bih uzeo Luku prije Jokica...

Inace, svi su yeben zvijeri od igraca...koga god uzmes, ne mozes pogrijesiti. 🙂

Link to comment
Share on other sites

mnogo me zanima na sta ce liciti clippersi sa westbrookom. izgleda da ce startovati a da mann ide na klupu. nisam siguran da je to najbolja ideja od starta, igrali su sasvim dobro u poslednje vreme sa manom na pleju. 

mozda zele sto pre da imaju sto vise informacija o westbrooku i da li uopste moze funkcionisati ova ekipa s njim pa da ga sutnu u slucaju loseg vajba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fuck, kakvo pitanje. Zavisi od ekipe. Ali koliko se ovde disrispektuje Jokić to je skandalozno, kao da je neki masterchoker a ne najbolji košarkaš svih vremena koji vuče grupe građana. Pa moja porodica slavi svetog Wardella i imam oslikan plafon sa dresom Stefa i moštima Kerra, pa nisam siguran 100% da bih radije (ovogodišnjeg) Stefa uzeo negoli Nikolu. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, bosMan_jr said:

dracarys: ALE ALEEE SOMBORRR, sprdao sam vas sve vreme, tj 2018-2023, a iskren sam bio 2017. kada sam poceo pratiti kosarku zbog ovog divnog debelog momka!!!


Imao je toliko zanimljivih opcija gde ne bi morao da ga se ''odrekne'', a izabrao je put crnog labuda. On je, jelte, dosao na forum kao beli.

 

Natali Portman da mu pozavidi na transformaciji.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Janisa biram na keca zato što je najbolji 2-way igrač u ligi i mislim da je sigurica za PO tj. pucanje na titulu. Što se tiče preostale dvojice koju spomenuh, kriterijum je isključivo taj da ih gotivim više od Jokića a smatram da mogu isporučiti takve brutalne partije i u PO. 

Edited by DameTime
slova
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...