Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ajde ljudi polako. Opet letimo iz krajnosti u krajnost. Isto onako koliko je bilo nerealno kad smo pravili onu seriju pobeda, sada je isto tako nerealan ovaj pad. Ja verujem da će se Duško i ekipa uzdići i uskoro će sve doći na svoje. Ozbiljni porazi u poslednja dva kola ali trebamo uzeti u obzir da je ovo prva ozbiljnija utakmica u kompletnom sastavu ( izuzev kapitena). Imamo ako ništa drugo kvalitet spolja. Samo Mitar i Filip da udju u svoj dobar mod i biće sve to okej.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Perkos2 said:

tačno i zaslužejemo čović dok je živ a posle da ga nasledi sinFilip

zagovna ove sezone sve što se zagovnati moglo, bace mu pojas za spasavanje dovođenjem ivanovića i vildoze a on kad kola krenu nizbrdo brže bolje organizuje njihov linč

Od idiotarije sa Vajtom gde klub aktivira opciju +1 a onda raskine ugovor sa njim pre nego sto pocnu i pripreme

Adams, Holand,  VladaYo, Kuzmic

Raduljica slag na torti

Dovedes trenera da spasava sezonu a onda posle dve nedelje dobije 3 meseca zabrane doselekcije

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, John Terry said:

 

Ne skroz od navijaca, ali delimicno. I KLS je za ljude, ako imamo toliko onda tamo. Ja necu manje navijati za Zvezdu bili smo mi i na dnu ne tako davno. Ovo kako se radi ne vodi nigde, promovise politicko ulizivacki metod rada koji nikad nije davao zdrave plodove.

Pazsad,ja ovako pricam kad me iznervira Zvezda i kad sam ljut.Idem na skoro sve utakmice u sezoni i apsolutno se slazem sa tobom,cak i navodim primer da se dete isto voli kad dobije 1 ili kad dobije 5.To na politicku gadljivost mozemo da polemisemo ali pre cele ove nove ere od 2012.Sad kad nas podmazuju javna preduzeca godinama a nama bas i i ne ide(ponekad i ide)bilo bi krajnje licemerno.Inace se protiv radikala borim i zgrazavam od kad sam prvi put video seselja i njegovu svitu.Pre nekih 7 godina smo igrali kup protiv kluba ciji igrac nije mogao da dodje jer mu se oprasila prasica.Meni je to romantizovanje sportskog siromastva.Jbg liberalni kapitalizam ili ti sto ulazis u frku kad si slabiji.Ili igraj ili prestani da kukas za prasicom.Sto mogu da porucim isto i nama,ali samo sto postoji kvaka da koramo imati rezervni izvor prihoda a to svakako nije novac navijaca.

11 minutes ago, Sector said:

Šta nam odgovara večeras od rezultata? 

3 0 u derbijuda smirim ove glasne komsije….

https://youtu.be/vxPpLwD120A

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sector said:

Šta nam odgovara večeras od rezultata? 

 

Sad sam gledao raspored i svi naši rivali imaju zajeban raspored. Šanse su nam male ali i dalje postoje. Prema mojoj računici, koja će se ispostaviti kao tačnom, mi ćemo do kraja imati 7 pobeda i 1 poraz. Da li će to biti dovoljno za TOP8 videćemo.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Volter said:

 

Sad sam gledao raspored i svi naši rivali imaju zajeban raspored. Šanse su nam male ali i dalje postoje. Prema mojoj računici, koja će se ispostaviti kao tačnom, mi ćemo do kraja imati 7 pobeda i 1 poraz. Da li će to biti dovoljno za TOP8 videćemo.

Svaka čast druže ti si luđi optimista i od mene.

 

 

Inače, prednost jučerašnjeg poraza je što sam danas mogao normalno da uđem na sajt, a ne da čekam 73 minuta da bih kupio jednu kartu. Takođe se nadam da neće biti onolikog haosa pa ću zapravo moći da gledam utakmica sa tribina a ne sa stepeništa.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ume li neko da pojasni čuvenu Duškovu taktiku gde Kuz igra svaku tekmu prva tri i po minuta, a onda kada nas protivnik razguzi pod košem gde ne možemo loptu da uhvatimo ni napred ni nazad, ne uđe više ni sekunda?

 

Malo sam guglao, ne mogu da pronađem na kom koledžu i trenerskoj školi se to uči?

Ako ima neki kurs, rad sam da ga pohađam.

  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Potražnja za kartama je već opala a ovde se kuka o Areni,ali uopste nisam protiv toga...prvi neću kupiti kartu sve dok samoprozvani doktor ne ode i pusti ovaj mučeni klub na miru.

 

Dosta su moju podršku dobijali skotovi iz uprave koji mi podmeću godinama Lazića Radanova Lazarevića Davidovca Markovića i ostale rukometaše koji nisu ni za basket ispred zgrade.

 

A kampaca nek plati kao i ostale promašaje iz svog dzepa pošto je on poznat kao veliki biznismen koji pliva u lovi iz firmi koje su godinama u bankrotu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nekoime123 said:

Potražnja za kartama je već opala a ovde se kuka o Areni,ali uopste nisam protiv toga...prvi neću kupiti kartu sve dok samoprozvani doktor ne ode i pusti ovaj mučeni klub na miru.

 

Dosta su moju podršku dobijali skotovi iz uprave koji mi podmeću godinama Lazića Radanova Lazarevića Davidovca Markovića i ostale rukometaše koji nisu ni za basket ispred zgrade.

 

A kampaca nek plati kao i ostale promašaje iz svog dzepa pošto je on poznat kao veliki biznismen koji pliva u lovi iz firmi koje su godinama u bankrotu...

Pa prosto prestanes da pratis dok je tu i nema nervoze.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, srlepajce said:

Kakva je pljuvacina po Dusku po drustvenim mrezama da nisam navijac kkcz pozeleo bih Covica jos 20 god da jase sa svojim idiotarijama

 

Zamisljam ga kako sedi u fotelji, cita komentare i govori "kakav sam ja meni kralj" 

Pljuvačina nije ali kritika jeste. Nekompletna i tek preuzeta ekipa mu je bolje izgledala od ove kompletne koju trenira i poznaje već par meseci. Sigurno da može i mora bolje. Velika razlika postoji i u defanzivnom pristupu kod nekih igrača, a i timske odbrane generalno. To je vidljivo i na obično gledanje bez nekih dubljih analiza.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Pa ko nam kriv sto ne umemo da potpisemo Ledeja na 2 godine nego Bentila

Bolje Bentil plus Raduljica nego jedan Ledej

13 minutes ago, Laki21 said:

Ume li neko da pojasni čuvenu Duškovu taktiku gde Kuz igra svaku tekmu prva tri i po minuta, a onda kada nas protivnik razguzi pod košem gde ne možemo loptu da uhvatimo ni napred ni nazad, ne uđe više ni sekunda?

 

Malo sam guglao, ne mogu da pronađem na kom koledžu i trenerskoj školi se to uči?

Ako ima neki kurs, rad sam da ga pohađam.

Ima, kurs drzi Kari Pesic

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

Ume li neko da pojasni čuvenu Duškovu taktiku gde Kuz igra svaku tekmu prva tri i po minuta, a onda kada nas protivnik razguzi pod košem gde ne možemo loptu da uhvatimo ni napred ni nazad, ne uđe više ni sekunda?

 

Malo sam guglao, ne mogu da pronađem na kom koledžu i trenerskoj školi se to uči?

Ako ima neki kurs, rad sam da ga pohađam.


Ja pokusavam da izguglam mesecima kako je moguce da smo na 3 postojeca plejmejkera doveli Kampaca sa sutem za 3 u EL ispod 40% na vec poenterski ogranicenu ekipu...pritom svi znamo koje kvalitete Kampaco poseduje i da bez centra ne može da ih "pokaže"...

Mi smo Markovića imali za 360k evra nije nam trebao ovaj za 1.8m evra...

i njemu da das tu minutazu nakupio bi 5 asistencija i omašio 8 od 10 trojki.

Navukli smo sebi problem uzalud po meni jer Kampaco nema poene u rukama nego organizaciju igre a videsmo svi juce kako "organizuje" igru...ja mislim da gore u napadu nismo mogli da izgledamo.

Al za tu kriminalnu organizaciju igre ne mogu da krivim Kampaca nego ostale balvane oko njega,mislim da je za tu lovu mogao da se dovede Polonara i još jedan solidan šuter (mozda cak i centar) i napravi konkurentna ekipa za top8...

Ali jebiga ja kao i vi ne radimo 50 godina u kosarci pa ne vidimo isto sto i ćoravi "doktor".

 

Link to comment
Share on other sites

Jedna od retko dobrih stvari apropo ove zabrane je što nismo doveli Polonaru. Lik je u slobodnom padu, pitanje je da li će nakon ove sezone uspeti da zabode evroligaški ugovor kad se i u Žalgirisu ne sastavlja. Ništa nam ne bi on doneo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

Mi potpisujemo dvogodisnje samo sa onima koje niko nece.

 

Valjda ne računaš Nedovića jer je trogodišnji?

A i Vildoza je potpisao dvogodišnji ugovor.

 

edit:
Pa i Kampaco je do 23/24.

Edited by uvrnuto
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Boaće said:

Jedna od retko dobrih stvari apropo ove zabrane je što nismo doveli Polonaru. Lik je u slobodnom padu, pitanje je da li će nakon ove sezone uspeti da zabode evroligaški ugovor kad se i u Žalgirisu ne sastavlja. Ništa nam ne bi on doneo.

Doveli smo Bentila koji je jedva imao 4.6pts u proseku u Milanu na maltene slicnu minutazu kao Polonara u Zalgirisu...A pošto je barem kod Duska Polonara igrao na solidnom nivou mislim da ga ovde nista nebi sprecavalo da uradi isto.

1 minute ago, uvrnuto said:

 

Valjda ne računaš Nedovića jer je trogodišnji?

A i Vildoza je potpisao dvogodišnji ugovor.

 

edit:
Pa i Kampaco je do 23/24.

Mogli bi da opravdate ocekivanja jednom i uzmete trofej da vise ne gledam ovog ćoravog smrada 🙂

Prošle sezone kad je bio na kraju mandata sam iskren da budem više navijao za vas nego za nas...ali avaj vi ko da ga namerno držite u ovom klubu.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uvrnuto said:

 

Valjda ne računaš Nedovića jer je trogodišnji?

A i Vildoza je potpisao dvogodišnji ugovor.

 

edit:
Pa i Kampaco je do 23/24.

 

Više sam frustriran nego racionalan trenutno.

 

Ne verujem da će kampaco ostati. Vildoza hoće ako ga budemo hteli a kampaco ima izlaznu klauzulu 50k evra što je suma koju svako može da plati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, John Terry said:

 

Više sam frustriran nego racionalan trenutno.

 

Ne verujem da će kampaco ostati. Vildoza hoće ako ga budemo hteli a kampaco ima izlaznu klauzulu 50k evra što je suma koju svako može da plati.

Vildozu mi sigurno hocemo da ostane, ne znam da li ce...ali daleko je to. Mi ove godine nismo sastavili ekipu do 1.marta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, leki bg said:

Vildozu mi sigurno hocemo da ostane, ne znam da li ce...ali daleko je to. Mi ove godine nismo sastavili ekipu do 1.marta.

 

Hteo sam reći da Vildozu neće biti toliko teško zadržati jer mu se vide očigledne mane u igri, neće biti toliko tražen kao Faku koji je beli medved kada se radi o pravim plejmejkerima.

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno je kako se sve promeni kroz par nedelja

Pocetak sezone mi potpuna depresija komsije u nebu od lozenja

Posle nekih dva meseca skroz drugacija situacija mi lozenje oni kanal

i evo sad opet mi u kanalu a oni borba za top8 

Mnogo cudna sezona 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...