Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

44 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Nije Hassan Martin ništa slabiji igrač od Landrya Nnoka.

 

Ovo je besmislica, budući da je Noko rim protector i da može da obezbedi kako defanzivni tako i ofanzivni skok, tj kontrolu reketa što Martin nije sposoban ni u vlažnim snovima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

 

Ovo je besmislica, budući da je Noko rim protector i da može da obezbedi kako defanzivni tako i ofanzivni skok, tj kontrolu reketa što Martin nije sposoban ni u vlažnim snovima.

 

Slažem se da je Nnoko bolji u tim stvarima, dok je Martin u nekim drugim. Mislio sam na overall kvalitet. Tu je to negde. 

 

Što se tiče kontrole reketa, to je po mom mišljenju timska stvar. Kod defanzivnog skoka moraju da učestvuju svi, inače nema leba. Neki centri su naravno malo bolji što se toge tiče, drugi slabiji. Ali skoro svi če imati problema ako im se budu iz zaleta penjali na glavu sa krilne pozicije. Tako da veliki deo zasluga za Nnokovu skakačku dominaciju je imao i ostatak tima. Da nije Lazić na 4 metra od koša nabijo lakat u prsa protivničkom krilu koji je razmišljao da se zaleti u reket, imao bi i Nnoko večih problema.

 

Za defanzivni skok je presudan totalni fokus cele petorke i uigranost u smislu gde ko mora da stoji u različitim situacijama. U zavisnosti od toga koaj se odbrana igra, kako stoje protivnici i odakle je upučen šut.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Кад се вратим на почетак овосезонске ЕЛ ми смо били најслабији састав на папиру и са најгорим тренером/кондуктером у истој.Прикључење Вилдозе и долазак тренера нас је мало диго а ово данас/задње време је реалност овог састава.Надам се да ће одиграти још пар квалитетних утакмица до краја ЕЛ и уиграти се добро за плејоф Абе.Нисам сигуран да ће идуће сезоне ,ако опет освојимо регион,вођа дозволити ситуацију од прошле сезоне када је свесно протежирао један клуб упркос резултатима ,мислим да му се нису "захвалили"на прави начин.

Link to comment
Share on other sites

Jesam ja nesto propustio? Sta smo ono bese sa N'nokom uradili u EL? Ah,da, bili smo mu odskocna daska za Real, Barsu i Efes, ali je pogresno skrenuo kod Albukerkija i zavrsio u Betisu i Koreji🙄

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Petrusev je jedini visoki koji može da operiše na visinama gde su uzimaju skokovi, samim tim je i najbolji skakač. Mitrović i Martin, svako iz svog razloga, nikako ne mogu dohvatiti lopte koje su iznad obruča. To se jednostavno neće promeniti
Nama je ubedljivo najbolji centar Kuzmić ali on zbog čudnih razloga ne može igrati osim prva 3 minuta prve četvrtine. Najveće pojačanje na centru bi nam bio Kuzmić koji bi igrao prva 4 minuta SVAKE četvrtine.

Samo treba da se setimo početka sezone i Jovanovića kao trenera, Jorovica i Simona kao pomoćnike i White-a kao prvo pojačanje i odgovor na Exuma i Nunalija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wingwalker said:




 

 


" Bentil je sa crveno belima je potpisao dvogodišnji ugovor.
Ovog 27-godišnjaka visokog 205 centimetara (110 kg), odlikuje izuzetno čvrsta igra u odbrani..."

 

 

Ovo je za ozbiljnu kuku i motiku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Wingwalker said:




 

 


" Bentil je sa crveno belima je potpisao dvogodišnji ugovor.
Ovog 27-godišnjaka visokog 205 centimetara (110 kg), odlikuje izuzetno čvrsta igra u odbrani..."

 

 

Koliko to znači, vidimo u ovom slučaju: 

“Popularni “Kalina” je u sredu potpisao dvogodišnji ugovor sa Crvemom zvezdom i predstavljaće ogromno pojačanje za ekipu koju u narednoj sezoni očekuju utakmice na 4 fronta.”

No, ne sumnjam da je Bentil potpisao na dve godine bez potencijalnog izlaza. Kod naše sreće možda i ima opciju na treću godinu. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milko Miller said:

Koliko to znači, vidimo u ovom slučaju: 

“Popularni “Kalina” je u sredu potpisao dvogodišnji ugovor sa Crvemom zvezdom i predstavljaće ogromno pojačanje za ekipu koju u narednoj sezoni očekuju utakmice na 4 fronta.”

No, ne sumnjam da je Bentil potpisao na dve godine bez potencijalnog izlaza. Kod naše sreće možda i ima opciju na treću godinu. 

Moguće da je 2+1. Automatski se pokreće opcija +1 ako odeš u Ganu u sred sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Испада да ће отићи ови које прижељкујемо да остану осим Немање а да остају ови који би већ требали да одјављују Бг хахаха

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

 

 

Od ovih sedam zadnjih poraza Ivanović je katastrofalnim vođenima meča i još bednijom rotacijom zaslužan za najmanje 5/7, dakle direktni krivac.

Ne postoji racionalno objašnjenje za njegove rotacije protiv Albe i sinoć, npr.

ja sam za to da se vrati Vlada

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, srlepajce said:

Kakva je pljuvacina po Dusku po drustvenim mrezama da nisam navijac kkcz pozeleo bih Covica jos 20 god da jase sa svojim idiotarijama

 

Zamisljam ga kako sedi u fotelji, cita komentare i govori "kakav sam ja meni kralj" 

Већ видим твитове и коментаре како није он водио екипу кад се побеђивало него шпанац

иста прича као са Декијем 🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

 

 

Od ovih sedam zadnjih poraza Ivanović je katastrofalnim vođenima meča i još bednijom rotacijom zaslužan za najmanje 5/7, dakle direktni krivac.

Ne postoji racionalno objašnjenje za njegove rotacije protiv Albe i sinoć, npr.

Не само оне беспотребне ротације него на крају и неротације кад је требало. Играмо у 5 са Немањом, Луком и Факуом пуцамо са одбраном а у нападу нико од високих да гради да омогући једном од ове тројице брзанаца улаз за поене или бацања, него се нашутавамо ван линије за 3п и губимо предност и на крају меч!?

Опет ово је само последица Ћокија и његових фамозних 50 година у кошарци гдје му увијек фали неки Q. Не постоји нормалан посао да ти треба успјех, а гдје не правиш план и покушаш сваке године да не направиш грешке из претходног периода. Тек у спорту се то не прашта. Да се не враћамо назад превише, пред ову сезону и у току ове сезоне гдје смо (као и комшије) омастили бркове од државе и заболи баш озбиљне уговоре хронологија је отприлике била:

- лиферовали тренера који је напокон сазрео и који је барем обезбијеђивао 40' борбе, дисциплине и концентрације

- лиферовали лидера тима и капитена који је имао муда до кољена, злато за сваки тим којем се понуди бланко

- уложили никад веће паре на бековску линију

- нисмо купили озбиљног центра већ довели Радуљицу који служи за исисавање пара

- зајебали папире заа најскупљу аквизицију

- зајебали због тога и куповину Полонаре и додатно сузили некомплетан (а велики ростер)

итд. итд. да не анализирам у дубину

 

И сад причамо о искораку у Европи са краљем сујете који сваки, али сваки пут нешто усере, неће да може...

п.с. то што комшије иритирају са кукњавом и глуматањем а зна се да им је све обезбиједио Вучић, то је један пар опанака, чињеница је да су у односу на прошлу годину оставили тренера, и докупили на онај ростер све што су могли да би га комплетирали додатно

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, srlepajce said:

Kakva je pljuvacina po Dusku po drustvenim mrezama da nisam navijac kkcz pozeleo bih Covica jos 20 god da jase sa svojim idiotarijama

 

Zamisljam ga kako sedi u fotelji, cita komentare i govori "kakav sam ja meni kralj" 

tačno i zaslužejemo čović dok je živ a posle da ga nasledi sinFilip

zagovna ove sezone sve što se zagovnati moglo, bace mu pojas za spasavanje dovođenjem ivanovića i vildoze a on kad kola krenu nizbrdo brže bolje organizuje njihov linč

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LightWeight said:

Већ видим твитове и коментаре како није он водио екипу кад се побеђивало него шпанац

иста прича као са Декијем 🤣

Ma sta zna Dusko, samo je 30 godina trener. Tako su i prekoputa govorili za Zoca kad vezu neke poraze.

 

Kad bismo bili ozbiljan klub Kampaco, Vildoza i Petrusev moraju da budu tu i sledece sezone. Nedovic svakako ima ugovor na 3 godine. Dobric moze, ali da bude neka druga, treca opcija na krilu-beku. Mitar eventualno kao treci centar, Lazarevic u FMP. Kapiten svakako nece nigde dok on sam ne odluci. Bentil, Holand, Raduljica, Kuzmic da se rastajemo polako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Devil In My Pants said:

Ma pitam ovako...sta je znacajnije, ajde tako da se izrazim?

Jeste da sam rekao da ću odmoriti od teme ali ne vredi hahah.

 

8 od 10 puta bih izabrao osvojenu abu pre prolaska u TOP8.  Mi 90 posto ne bi prošli TOP8 pa bi gledali 3 utakmice više i ložili se uuu top8, a to loženje bi mi značilo tačno dva puta. Sad kad bi pitanje bilo F4 tu bih 10 od 10 puta izabrao F4

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...