Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

13 minutes ago, Issey said:

Kakav Radonja sad. Kod Lakija je sve crno ili belo, nema sredine. Ni ja ne bih gledao više Radonja krvava kolena sezone, to je vraćanje sa konja na magarca. Duško je jedno vreme od govana pravio pitu, ali ne može baš sve vreme. Pa ni večeras sa umornim Kampacom. Mi igramo bez centra bukvalno, bez skoka u odbrani. I što je najgore, bez šuta za 3. Dok je ulazilo, dobijali smo, sad kad ne ulazi, gubimo. Unakazio nas je jedan prosečan Gilespi. A Lučić kao i uvek protiv nas igra partije života. Onaj user na kraju 2/4 i to nevažeći, pogodio bi 5/5 protiv nas, a inače 1/100, bez preterivanja... 

 

Deluje sa strane da Duško brlja sa pertorkama, pre svega na početku utakmice. Ali ima neku svoju logiku. Na kraju je išao all-in sa udarnim triom ali nije uspelo. Ove Argentince i Nedovića je teško obuzdati, vuče ih lopta, iako ne ide šut, smanjuju se druge opcije, jer nemamo centra sem Petruševa. Ima i do toga što smo pročitani i lepo skautirani, a malo i do kvaliteta rostera. Ovako kako smo se mi raspali protiv Albe i Bajerna, tako se i Partizan raspao protiv nas. Ništa nije crno a ni belo, i daleko od toga da sad treba terati trenera. Nije Trinkijeri dunster.

 

Sad je važno da se ekipa oporavi, Cibonu odraditi sa Ilićem i Holandom, a onda od sledeće nedelje krećemo u novu seriju. Siguran sam da ćemo ponovo da dobijamo u seriji utakmice. Puna podrška za Duška i igrače.

 

Možda po prvi put u novijoj istoriji kluba, kuknjava na kvalitet igrača u rosteru jednostavno ne pije vodu. Evo recimo da ova bayernova ekipa nekim slučajem nosi zvezdine dresove, ljudi ovde bi rekli da je to ekipa za 6. mesto u ABA ligi

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Laki21 said:

Nećete Radonju?

 

Neka kupe Trinkijerija.

Jes jedino da Šakota pusti kosu ofarba je u crno i ne pere nekih godinu dana...gradjeni su isto.Par gostovanja "doktora" na pinku i od Šakote može i Laso da se napravi.

Link to comment
Share on other sites

Nije problem trener ili igraci vec Covic. 

 

On u ABA/Srbiji pravi show sa priticima i ostalim sranjima, ali u Evropi je on nebitan.

 

Imas Arenu, igras u Pioniru gde ljudi padaju u nesvest jer nije u "dobrim" odnosima sa Delijama pa ulazi ko kako hoce.

 

Drugo, sjebao sa Jovanovicem.

 

Trece, pare "nasao" kasno...

 

Cetvrto, Kampaca nije registrovao na vreme, samim tim ni Polonara nije dosao.

 

Opet vadi trenere iz naftalina i ako je Dusko ok covek.

 

Peto, opet krade pare preko Raduljice...i ko zna jos cega.

 

Sa vucicevom logistikom u Evropi je moralo bolje, ali nije za njega Evropa, ne zna i tacka. Da moze svaki mec da bude atmosfera linca...eh

 

Da vucic nije dosao na vlast, ovi sto ga podrzavaju bi ga prvi jurili motkom

 

Da se ne vracam na rodbinu, zetove, itd...

 

Kampaco nije smeo ici na oba meca..secam se kad su Milka vukli u Belorusiju a igrao na svaka tri dana po 35min..kad se raspao, svi na Milka..

 

Vuku ga trofeji kod kuce i to je to....kad vidis upravu i predsednika, sve ti je jasno.

 

Cak sam ubedjen da ce nam dati nogu posle ove sezone..

Edited by Devil In My Pants
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Redstar0356 said:

Nece niko da gleda krvava kolena sezone  al zato je super gledati 30-40 trojki po mecu. Ko Mutin Radnicki

Ne idu ti ta poređenja opet. Znaš li koliko je bilo utakmica od dolaska Ivanovića gde smo imali između 30 i 40 trojki na meču?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TB Told said:

Ne idu ti ta poređenja opet. Znaš li koliko je bilo utakmica od dolaska Ivanovića gde smo imali između 30 i 40 trojki na meču?

Nije isto kad opališ 30 trojki iz akcije i 30 trojki iz očaja sa 656 metara...

Zaobilazi se poenta mi u reketu nemamo šta da tražimo kad u njemu bleji centar od 1.65 i Mitrović koji i nije centar...

Sa petruševom koji je presedeo tekmu i Nedovićem koji je u trenucima kada je tekma bila 50/50 sedeo na klupi izgubili smo ulaz i tu je za nas tekma završena.

O kriminalnom skoku u odbrani ne želim ni da trošim reči...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Duško je istu stvar radio i u 6 vezanih pobeda. 

Prvo poluvreme ubaci sve igrače i gleda šta ima upotrebljivo, da li je neko taj meč u ritmu i onda u drugom najviše igraju oni za koje misli da će mu doneti pobedu. Evo i večeras u drugom nisu igrali ni Džoni, ni Pefi, ni Kuzmić. 

A on takve rotacije radi celu karijeru. I sve uspehe i neuspehe je pravio tako. 

 

Kad je došao, svi padali na dupe što ne pati od šablona, što ne mora zvezda tima da ima zagarantovane minute, a sad...alo Duško, đe ti Nedović, Vildoza i Faku 30+ minuta? Numeš da rotiraš kako sam ja zamislio. 

Ovo se sve objasnjava zapravo vrlo jednostavnim rezonom: to je u redu kad sistem sljaka..ovako.. ako je mucenje, brate, moraju bolji individualci vise da igraju..ne moze ovako
(ko ono bese rekao: "tim nije socijalna ustanova"?)

Nemoj me pogresno shvatiti..ja nisam protiv Ivanovica. Voleo bih da nas vodi i naredne sezone.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, nekoime123 said:

Nije isto kad opališ 30 trojki iz akcije i 30 trojki iz očaja sa 656 metara...

Zaobilazi se poenta mi u reketu nemamo šta da tražimo kad u njemu bleji centar od 1.65 i Mitrović koji i nije centar...

Sa petruševom koji je presedeo tekmu i Nedovićem koji je u trenucima kada je tekma bila 50/50 sedeo na klupi izgubili smo ulaz i tu je za nas tekma završena.

O kriminalnom skoku u odbrani ne želim ni da trošim reči...

Ne znam na šta odgovaraš. Ja sam odgovarao na netačnu insinuaciju da smo tim koji šutira 30-40 trojki po meču, što je netačno. Od dolaska Ivanovića samo su dve utakmice sa 30+ trojki, od kojih je jedna u jednoj od najboljih naših utakmica u El ove sezone, protiv Monaka.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

M n o g o. I previse. 

Kad opalis 30 trojki iz akcija, i nekako okej,   mi igramo ran en gan, to se primeti.

Samo dve takve utakmice u sezoni. Kao što rekoh ne postoji poređenje "krvava kolena" vs "30-40" trojki. Večeras je "disciplinovani" (a jesu disciplinovani) Bajern imao 33 šuta, od kojih su neki bili na početku napada. Zato što je moderna košarka takva, kad imaš otvoren šut to se koristi. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Drug Crni said:

Ovo se sve objasnjava zapravo vrlo jednostavnim rezonom: to je u redu kad sistem sljaka..ovako.. ako je mucenje, brate, moraju bolji individualci vise da igraju..ne moze ovako
(ko ono bese rekao: "tim nije socijalna ustanova"?)

Nemoj me pogresno shvatiti..ja nisam protiv Ivanovica. Voleo bih da nas vodi i naredne sezone.

Ja zaista ne mislim da smo izgubili zbog po 5 min igrača sa kraja klupe u prvom poluvremenu, posebno što smo imali +9 pred kraj, a oni nakon toga nisu ulazili. Znači to je ovde bilo skroz nebitno. 

Drugo poluvreme je bilo sasvim ok što se tiče rotacije. Mogao je Nedović više igrati, ali sad upadamo u zamku, koga poslati napolje od ove trojice, jer se ne može konstantno sa 3 niska. 

Vildoza i Kampaco po 30 minuta igrali + nije bilo eksperimentisanja. Ja stvarno ne vidim zašto se večeras traži glava

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lose smo igrali, Bayern skoro pa nista bolje. Losa tekma. Mi idemo triput na + 8, +9 ili koliko vec i ne dotučemo grogiranog protivnika koji 5,5 minuta u 3/4 nista nije mogao da ubode. Mi smo u tom periodu u 3. i. 4. cetvrtini nesto i pogadjali, ali premalo za prelom. Uz to 5-6 (ili vise?) promasenih bacanja. A trojke se sutiraju iz svih pozicija, vrlo cesto su to i otvoreni i rezonski sutevi. Ali, ne znamo pogoditi. Sta se vezba na tim treninzima?

 

Meni je pad ove ekipe poceo u onoj revijalnoj ABA utakmici protiv Cedevite kuci kad smo igrali kao KKP na pocetku sezone za kos vise. Umalo nas tad nisu dobili, a mozda bi bilo bolje da jesu, jer bi ev. doslo do treznjenja. Ivanovic je nakon te utakmice za mene nepojmljivo mlako reagovao (ako uopste i jeste). A onda je posle pobeda javno kritikovao igrace... Pametan nisam...

 

Ovako je sve krenulo nizbrdo sa povremenim bljeskovima koji u stvari zamazuju oci. Necu o pojedincima, ali pozicija centra je za klub na EL nivou vec godinama neobjasnjivo losa. U ABA se to moglo izvuci nekako, ali vec prosle sezone je to bilo jedva. Za ABA imamo itekako sanse ako ne useremo kod komsija totalno motku i izgubimo 1. mesto. Za EL je kasno, nakon ovakve predstave sanjati o nekim serijama 8:0 do kraja je bespotrebno. Imamo mnogo, premnogo propustenih sansi protiv ekipa koje su u tom trenutku bile daleko iza nas ili kad smo bili favoriti kod kuce.

 

Ovi koji prizivaju Lessorta neka se sete gde je taj bio pre dve godine. Zoc se kockao i od njega napravio igracinu. Svaka cast. Ja ga onomad ne bih uzeo. Pa ovde su ga ljudi kleli i smejali se koliko je glup...

 

Ovi koji zele Radonjica nazad... Ne znam. Omiljen mi je trener, ali nisam za to da se sad vrati. Jeste isporucivao covek domace titule u serijama, ali njegovim odlaskom oba puta smo imali haos. Ne ulazim u to zasto je otisao ovaj put, ali imam utisak da nije morao. Ok, otisao je, ali neka se saceka sa povratkom. Nismo ni mi remontni zavod za trenere koji ca da dignu sidro posle 2 godine da se oprobaju u inostranom klubu. To nije kontinuitet koji mislim da nam treba. Ja sam trenutno jos uvek uz Ivanovica, ali potrebno ja da uzme dizgine u ruke i sredi ovo rasulo pa da tim opet na nesto lici.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ja zaista ne mislim da smo izgubili zbog po 5 min igrača sa kraja klupe u prvom poluvremenu, posebno što smo imali +9 pred kraj, a oni nakon toga nisu ulazili. Znači to je ovde bilo skroz nebitno. 

Drugo poluvreme je bilo sasvim ok što se tiče rotacije. Mogao je Nedović više igrati, ali sad upadamo u zamku, koga poslati napolje od ove trojice, jer se ne može konstantno sa 3 niska

Vildoza i Kampaco po 30 minuta igrali + nije bilo eksperimentisanja. Ja stvarno ne vidim zašto se večeras traži glava

Zato što smo izgubili, a umerenost nije odlika prosečnog navijača.

Nije problem koga poslati, već koga uvesti. Na polovini poslednje četvrtine je trebalo da se uvede neko sa klupe, da se pojača odbrana. Samo voleo da čujem koga bi to forumski stručnjaci uveli od trija Marković, Ivanović, Dobrić, a da su sigurni da bi se pojačala odbrana i da bi taj igrač imao bilo kakav učinak u napadu.

A priča o ispuštenom timu tek nema veze, u tri napada, pri rezultatima 75:66, 75:68 i 75:70 išlo se na akcije za dva poena i nije prošlo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jebiga, pucali smo u nogu s Vladom, al sad pucamo i u drugu sa Duskom, jer gubimo utakmice koje treba da dobijemo, ako hocemo da igramo Top 8.

 

Problem je sto se vidi nervoza kod igraca koji su se resetovali u mod gde mogu da izgube od svakog i bukvalno i na plus 10, par minuta pred kraj nista nije sigurno. Ima do Duska, al vala ima i do toga sto u tim trenucima, Kampaco, Vildoza i Nedovic, apsolutno ne smeju da dozvole da se utakmica izgubi, pa cak ni ovi sidekick poput Dobrica i Luke koji imaju xy pobeda u CZ. 

 

No, da se ne lazemo, ovo je tim koji po kvalitetu treba do zadnjeg kola da se kolje za Top 8 i da udje, a mi smo vec sad prakticno otpisani. Cinjenica je da nam fali pravi centar, ali uvek nesto fali, medjutim i kao takvi treba da dobijemo Albu kuci, te da ne gubimo dobijene tekme od Zalgirisa i Bajerna. 

 

Sve ovo ce da ispegla ako se uzme ABA, ali ne znam, bice na jednu loptu ponovo, a Partizan za razliku od nas, kako sezona odmice, sve vise dize formu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

po meni sve se raspalo potpisivanjem Kampaca, tog trenutka sve je postalo jedan sizofreni cirkus, I trener I igraci su se pogubili, izgubili fokus i veliki deo energize I paznje je stracen na neka off court desavanja

nismo mi klub za igrace tog nivoa, I jednostavno mi sve to izgleda vrlo neprirodno, u pola sezone dolazi mesi, potpuno se odlepljujemo od realnosti I sve to uvlaci ekipu u neki limbo u kome se gubi hijerarhija I ceka se dolazak mesije 

na kraju, niko ne sme ni da spomene procente I selekciju suta Kampaca veceras koja je tragicna+Vildozu koji se takodje raspada

Edited by SunZero
  • Like 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kao da je finale Kupa bilo pre dve godine, a ne pre 10ak dana, gde se isti taj Zelimir samounisto i sa +18 zavrsio na -10. Ovde se ide iz krajnosti u krajnost, veoma detinjasto. 

 

Cak mislim da ce Zelimir i da ga ispusi za top 8, jer ima uzasan raspored u narednih 8 kola, tako da i te price o super timu su smesne, kao da ih nismo gledali ranije milion puta. Ko ih ne zna, skupo bi ih platio. 

 

Svakako ni KKCZ ni oni nemaju sta da traze u top 8, bez prednosti domaceg terena protiv Barse, Reala ili Olimpijakosa, zaista i ne znam cemu ta fascinaranost sa top 8. Igrali smo mi 1/4 protiv CSKA pa se niko toga i ne seca niti se to potencira previse. 

 

Na kraju ce se sve svesti na ABA finale i serija za sve klikere, to ko osvoji, taj ce i biti pobednik citave price, nikavi top 8 i slicne price nece da promene to. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni su uvek malo problematicne te price da smo po kvalitetu trebali da budemo u gornjoj polovini, ali nismo smeli da izgubimo od Albe, Armania, Zalgirisa itd. Mislim fakat mi smo te utakmice izgubili, i jos masu drugih. Ne razumem kako se to meri kvalitet ako ne po tome kako tim zna da privede kraju tesnu utakmicu.

Imamo previse igraca koji vrlo malo doprinose i nikad ne znas da li od njih mozes ista da ocekujes. Mislim da bismo mnogo bolje prosli da smo zadrzali Dedu, umesto sto smo se isprsili za momcine tipa Raduljica, Bentil i Holand. Jedino sto ne znam da li bi Deda opet pristao da nam bude prvi centar, kad vec nismo hteli propalog Lesora koji ima low bb IQ.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, duboko said:

. Jedino sto ne znam da li bi Deda opet pristao da nam bude prvi centar, kad vec nismo hteli propalog Lesora koji ima low bb IQ.

 

Statistika Lesora iz finala Aba 

18

2

19

 

Protiv Mitrovica i Kuzmica. 

 

Pa nisu oni za godinu dana toliko propali a mozda ima nesto i do taktike. 

 

I nije Deda kao Deda penicilin za Ledeja, samo treba neko da objasni igracu kako da ga brani, treba da postoji timska odbrana da bi individualac u odbrani iskocio. 

Edited by Redstar0356
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A zamislite kako je sada navijačima Makabija. Otresu 98% ekipa kod kuće, a izgube od luzera, koji u poslednjih 8 kola imaju pobedu samo protiv njih. Da, prespavao sam noć i utiska sam i dalje da ćemo od preostalih 9 (sada već 8 ) mečeva, izgubiti većinu, da ne kažem gotovo sve, kao što sam i napisao juče pre Bajerna. 

Edited by ǝɔɐɟ ǝdɐʇ
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...