Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Recommended Posts

2 minutes ago, Dracarys said:

Ako budemo drugi, idemo na Litvaniju u QF


Ne, idemo na A2/B3
Turska / Spanija i najverovatnije Francuska/Slovenija.

Jebote, ne prija mi pivo uz tekmu. Sve si u pravu naravno opet haha. Iskljucujem se danas drugari. First read, then comment dragi moj ja. 

Edited by Problem sa licnim greskama
Link to comment
Share on other sites

Da li je Kari nešto pričao o razlozima neuvodjenja Milutinova i DeDe?

Baš mi je čudno da Nikolicu ni minut ne uvede,da oseti malo utakmicu. 

 

Edit: baš mi je bila nekako ružna i glupa utakmica. Razumem da ovi naši neće mnogo da zapinju, razumem i da ti nije dan, da ti ne ide šut, razumem i da se štediš na difensu, .. ali ne mogu da razumem da celu utakmicu neće da se kreću, da probaju nešto, ulaz , neki cut, šta god..

Više sam gledao Ger - Slo i kraj Ita - Cro nego naše.  

Edited by Kenozoik
Link to comment
Share on other sites

Just now, Problem sa licnim greskama said:


Ne, idemo na A2/B3
Turska / Spanija i najverovatnije Francuska/Slovenija.

Nešto si pobrkao

 

Napisao sam, ako budemo drugi, onda zauzimamo D2

 

D2 vs C3 i A1 vs B4

 

Za B4 se bore Litvanija i Bosna. 

 

S tim ako Bosanci pobede, a Slovenci izgube od Francuza, onda je B4 Slovenija.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

Nešto si pobrkao

 

Napisao sam, ako budemo drugi, onda zauzimamo D2

 

D2 vs C3 i A1 vs B4

 

Za B4 se bore Litvanija i Bosna. 

 

S tim ako Bosanci pobede, a Slovenci izgube od Francuza, onda je B4 Slovenija.

Dobro je što ćemo do utakmice sa Poljskom znati kako izgleda taj dio kostura. Mada ja svakako ne bih kalkulisao.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, medobrundo said:

https://streamable.com/caqnnp

 

Delić atmosfere nakon utakmice  🤣

Luča i Nedović manje više bezbrižno blejali na klupi veći deo drugog poluvremena. Verujem da je sve ok.

 

Ne mogu da ocutim, iako mi je u pitanju drag forumas.

 

Bio sam u vagonu iza ovog sa caletom, cale prebledeo kao krpa, takvu smesu straha i stida na njegovom licu mislim da nikad nisam video pre.

 

Za koji moj krasni ima da skacete u vagonu metroa? Osim sto maltretirate random saputnike, mogu da mislim koliko je bezbedno za sve ljude u celom lancu.

 

I btw. voleo bih da sam video pola te energije na samoj utakmici, radije nego u metro stanici posle...

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Horium said:

 

Ne mogu da ocutim, iako mi je u pitanju drag forumas.

 

Bio sam u vagonu iza ovog sa caletom, cale prebledeo kao krpa, takvu smesu straha i stida na njegovom licu mislim da nikad nisam video pre.

 

Za koji moj krasni ima da skacete u vagonu metroa? Osim sto maltretirate random saputnike, mogu da mislim koliko je bezbedno za sve ljude u celom lancu.

 

I btw. voleo bih da sam video pola te energije na samoj utakmici, radije nego u metro stanici posle...

 

Jbg, šta da ti kažem, meni bilo top. Nastavljam ja 20om pivu kao što je obećano, a ako je nekom toliko neprijatno od skakanja i pevanja, evo ja plaćam uber, stvarno je relativno džabe.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darko said:

Kako ide, jel se gleda međusobna koš razlika ili totalna u grupi?

Gleda se međusobni skor, kada bi Srbija izgubila, bila bi iza Poljske.

 

Kada tri ili više reprezentacija ima isti broj pobeda, prvo se gleda broj pobeda isključivo između njih, ako time ne može da se odredi, onda ide koš razlika između njih.

 

 

 

Edited by Dracarys
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Horium said:

 

Ne mogu da ocutim, iako mi je u pitanju drag forumas.

 

Bio sam u vagonu iza ovog sa caletom, cale prebledeo kao krpa, takvu smesu straha i stida na njegovom licu mislim da nikad nisam video pre.

 

Za koji moj krasni ima da skacete u vagonu metroa? Osim sto maltretirate random saputnike, mogu da mislim koliko je bezbedno za sve ljude u celom lancu.

 

I btw. voleo bih da sam video pola te energije na samoj utakmici, radije nego u metro stanici posle...

Bezbedno je. Imas na desetine klipova na internetu gde pun vagon navijaca skace u metrou, a u realnosti se to desavalo verovatno na desetine hiljada puta, nikad nisam cuo da je stao metro zbog toga ili tako nesto.

 

Stid od maltretiranja rendom putnika ili sto se peva Ceca je razumljivo ali kako god to zvucalo sad, bezbedno je da nekoliko desetina ljudi skace u metrou.

Link to comment
Share on other sites

...

inace, za ocekivati je bilo da igramo u ovom rutina-modeu, tako smo igrali svaku drugu b2b partiju. ne znam da li u tekmama na ispadanje postoje b2b tekme? ako postoje, mozda je to razlog ovog jokicevog igranja 30mins, da se testira stamina x efikasnost i taj deo je svakako sjajno prosao. 

 

nisam imao pojma da je nedovic opet u problemu, neverovatno.

 

sve u svemu, nadamo se da je lucho okej i da ce milutinov i vanja zaigrati sledecu, za nedovica je mozda najbolje racunati ga kao bonus nadalje na prvenstvu, ako se pojavi negde, super : (

 

mislim, zao mi je decka, ujedno mu i cestitam na karijeri, nije lako svako malo praviti pauzu i ulaziti u ritam.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Beonegro said:

Nije mi dobro od Karijeve izjave da ne zna koliko su ozbiljne povrede


Kari ne gotivi Novu. Stalno ih napusava (vec je pocelo u pripremnom periodu). Gostovao je tamo pa im se zamerio zbog nekih izvestavanja u pripremnom periodu. Na svakoj konferenciji kada novinari Nove postavljaju pitanja daje kratke izjave na "bazi kurca" 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Beonegro said:

Nije mi dobro od Karijeve izjave da ne zna koliko su ozbiljne povrede

 

bilo bi cudno da na konferenciji nakon tekme zna nesto, taman da ne treba da se snima ista. ja nisam primetio kod lucica to neprirodno sletanje koje se pominje [eto me, gde budim svog usnulog inner-doktora via tv prenos], stekao sam utisak da se vise uplasio od potencijalno nezgodne situacije.

 

nek' odmori lucha poslednju u grupi a vanja i milutinov da se vrate i to je to.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Meni je ono Lučino izgledalo užasno, aint gonna lie, nadam se da grešim. Nedovića nisam uopšte primetio šta i kako.

Jaramaz je ozbiljan pleja, a na kraju ga je povukla lopta kao na basketu, nije nikome dao poslednje 3 lopte, hteo je da završi sa jedno 10-15 vezanih. Nema veze, jako dobar igrač.

Kalina i Luča su heart and soul ove ekipe, hvala Pešiću.

Jokić je neverovatno dominantan, ali moram da primetim da ovaj updateovani sudijski kriterijum omogućava Jokiću i Janisu da ovako dominiraju - potpuno zasluženo, ali samo kažem da je suđenje od pre 5-10 godina pljuštale bi tehničke, koraci, 3 sekunde i sve ostalo.

Nedostajao je Vanja jako, Gudurex solidan, na momente baš dobar.

MJK dosta van ritma, dad body, spore noge, nije ovo ekipa koja bi mu ležala.

Svideo mi se jako ćelavi plej Izraela, klinac sa 20 poena - brz, lep izbačaj, pegla odbranu.

Ne pravim poređenje igrački, ali Avdija me jaako podsećao na Bodirogu, sporošću, mirnoćom, mehanikom šuta, pregledom igre.

Guy Goodes me podsetio koliko sam mator.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...