Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Recommended Posts

Evo ja prvi ustao. 😄

 

Bilo teško stići do hale posle rebaraca i 5 piva, a danas će još teže posle kolenice. 😄

 

Prilično dobra organizacija, i ispred hale i u hali. Ima da se pije, a i da se jede. Nema gužvi. Doduše, videćemo danas kad bude krcato. 

 

Samo da bacim hejt na jebenog DJ-a i taj NBA fazon na tekmama. Zabodeš, slušaš šta on pušta i gledaš na video bimu one neke debilizme, a utakmica se uveliko igra. Ili muzika dok igrači šutiraju bacanja...

Ili npr. Jokić i Micić kad su se nešto sapleli, ljudi gledaju da se nisu povredili, a DJ pušta "kad si srećan". Jebote... 

 

Da ne bude da samo kenjam na njegov račun, na kraju DJ pustio Freed from desire, pa onda još jednom kad je skontao da se masa popalila i krenula sa _____ on fire (ja sam ubacio De Jong). Sve se prelilo i na metro, bila ludnica.

 

Bilo je nekih klinaca koji su pokušavali sa nacionalističkim skandiranjima, ali masa ih je prilično iskulirala, što mi je drago. 

 

O utakmici ste već ispisali i nemam šta previše da dodam.

Jeste Holandija, ali nije svejedno kad ti bilo ko spusti razliku ko oni sinoć, pri čemu šta god šutnu uđe. 

Nadam se da će naši biti ozbiljni večeras. Ipak su Česi domaćini i što kaže Kari, protiv nas svi igraju ko da im je poslednja. 

Pa neka i večeras bude pobeda, za ostalo se ne brinem. 😄

 

  • Like 28
Link to comment
Share on other sites

Evo i mene :) 

Prvo negativno, debili su ladno pevali pesme o Rusima i Putinu, budu li danas opet to ponovili bas ce biti ozbiljno sranje, plus ce nama koji zivimo ovde zagorcati zivot. 

 

Van toga, lepa atmosfera, vecina ljudi su bili nasi, lagana tekma, na nasoj klupi deluje da je super atmosfera. 

Na kraju tekme ispred hale pevali zajedno sa Holandjanima Freed from Desire svako svoju verziju, bas je bilo simpaticno. Metro zamalo nije prevrnut bio, bas je bilo ozbiljno ljuljanje i skakanje.

Onda sacekali reprezentativce ispred hotela, i seli u pab pored kad se oko 12h pojavljuju Kalina i Davidovac :) stukli su jedno 3 runde sa nama, konsultovali se oko piva, bili su skroz opusteni i kul (mada ne podrzavam pivo dan pre tekme, ali eto makar mozda nekom kladionicaru pomognem koji odigra - na njih dvojicu :) )

  • Like 36
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dulematic said:

Samo da prijavim da ću da vas izveštavam iz Berlina sa polufinala i finala, a možda uhvatim i jednu četvrtfinalnu utakmicu, četvrtak večernju ako budu igrali naši i uspem da navatam kartu. Za finalni vikend karte kupljene 🙂

 

Čitam ovo, a čuvene reči Žofrija Lovernja mi se pojavljuju pred očima...

 

Inače, sinoć je Spasa izdominirao, brutalna partija. Znam, znam, čekaj bitne utakmice i jače protivnike, ali ništa što se dalje desi neće izbrisati ovaj fakat.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Magia said:

.

Onda sacekali reprezentativce ispred hotela, i seli u pab pored kad se oko 12h pojavljuju Kalina i Davidovac 🙂 stukli su jedno 3 runde sa nama, konsultovali se oko piva, bili su skroz opusteni i kul (mada ne podrzavam pivo dan pre tekme, ali eto makar mozda nekom kladionicaru pomognem koji odigra - na njih dvojicu 🙂)

DeDa lagano u plus večeras. Videlo se sinoć da mu je prazan rezervoar. Sad je i to sredio. 

  • Like 9
  • Thanks 1
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Inače, sinoć je Spasa izdominirao, brutalna partija. Znam, znam, čekaj bitne utakmice i jače protivnike, ali ništa što se dalje desi neće izbrisati ovaj fakat.

Najznačajniji aspekt te činjenice je to da su povreda i strah od iste očigledno prevaziđeni.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Magia said:

Onda sacekali reprezentativce ispred hotela, i seli u pab pored kad se oko 12h pojavljuju Kalina i Davidovac 🙂 stukli su jedno 3 runde sa nama, konsultovali se oko piva, bili su skroz opusteni i kul (mada ne podrzavam pivo dan pre tekme, ali eto makar mozda nekom kladionicaru pomognem koji odigra - na njih dvojicu 🙂)


prvo sam pomislio da bi bilo dobro da se što prije maknemo iz Češke pa sam se sjetio da idemo u Njemačku tako da ništa jbg.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Kari ovo osvaja laganeze, kao EP 2001 u Letoniji , kad smo se prosetali do trofeja, sa jednom minom - Spanijom u 1/2 , sa tada mladim nadolazecim Gasolom, Navarom i ostalima. 

Tako ce biti sada, zlato sa svim pobedama, prosek razlika u utakmicama ce biti 15ak poena. 

Sinoc smo ko iz sale zabili 100tku, odbrana je igrana koliko treba, bez potrosnje, kad se zainatimo, svakog mozemo da spustimo na 65 70 poena, a i da bude i 80, uvek mozemo da zabijemo 90,100. 

Svetislav i reprezentacija je nekako prirodan spoj. 

 

Naravno, posto znam da budem prisoner of the moment, ako slucajno podbacimo danas, verovatno cu da korigujem misljenje, a mozda i ne. Ipak, Jokic je Jokic, nema zajebavanja sa njim. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Magia said:

 

Onda sacekali reprezentativce ispred hotela, i seli u pab pored kad se oko 12h pojavljuju Kalina i Davidovac 🙂 stukli su jedno 3 runde sa nama, konsultovali se oko piva, bili su skroz opusteni i kul (mada ne podrzavam pivo dan pre tekme, ali eto makar mozda nekom kladionicaru pomognem koji odigra - na njih dvojicu 🙂)

3 runde za ljude tih gabarita je jedna za ljude prosecne visine i tezine

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Kari ovo osvaja laganeze, kao EP 2001 u Letoniji , kad smo se prosetali do trofeja, sa jednom minom - Spanijom u 1/2 , sa tada mladim nadolazecim Gasolom, Navarom i ostalima. 

Tako ce biti sada, zlato sa svim pobedama, prosek razlika u utakmicama ce biti 15ak poena. 

Sinoc smo ko iz sale zabili 100tku, odbrana je igrana koliko treba, bez potrosnje, kad se zainatimo, svakog mozemo da spustimo na 65 70 poena, a i da bude i 80, uvek mozemo da zabijemo 90,100. 

Svetislav i reprezentacija je nekako prirodan spoj. 

 

Naravno, posto znam da budem prisoner of the moment, ako slucajno podbacimo danas, verovatno cu da korigujem misljenje, a mozda i ne. Ipak, Jokic je Jokic, nema zajebavanja sa njim. 

 

 

puno hot tejkova, pocevsi od mesta odrzavanja eurobasketa 2001 ( :

Edited by uini
  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, dekifisher said:

Pa ne baš u potpunosti jer bila je jedna lopta kada se mislim Vanja bacio na nju a Vasa bio blizu ali se izmakao.

Rekao bih da je to više oprez i procena situacije da ta lopta nije toliko bitna. Obradovalo me je kad sam video da se bez problema zaleće u reket, u meso, toga se uvek najviše plašiš kad si rovit.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Kari ovo osvaja laganeze, kao EP 2001 u Letoniji , kad smo se prosetali do trofeja, sa jednom minom - Spanijom u 1/2

EB 2001 je igran u Turskoj.

Koliko se sećam , u grupi su nam Nemci pravili probleme. Utakmica je resena tek zadnjih par minuta. Slično kao sa Špancima u 1/2.

Link to comment
Share on other sites

Kad se sumiraju utisci, lepo smo otvorili ovo EP. Ima određenih bojazni, pre svega kad je u pitanju odbrana - mora se zategnuti i moraju svi dati barem minimalan effort jer je poznato da protiv nas svi ubacuju belu tehniku i imaju rekordan % ubačenih trojki. Raduje MVP partija Vase, kao i partije Vanje, Jareta, toliko prozivanih Kuridže i Ristića, a uz doziranu minutažu dajnemik dua Luča-Kalina i Jokića. 

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan 'ot tejk: dobijamo Čehe lakše nego Holanđane, jer nema šanse da šutiraju ni blizu toga kako su Holanđani šutirali prvih 30 - 35 minuta. Mogao bi čak da im se desi i kompletan spadogać pred domaćom publikom. Missim biće oni naloženi da se vade za jučerašnji poraz, ali džaba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...