Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Recommended Posts

Dobric na tri je cak i mnogo bolji suter od Vanje. Defanzivni skok pa cak i odbrana su mnogo bolji. Ne znam sto on ostaje.9

 

Ristica znam dobro, veliki filozof..pametan igrac i cak ove pripremne meceve je odigrao dobro. Nece ni plakati za minutazom,a Petrusevu je bolje da pocne da igra bar pripremne meceve. Ristic je u svakom klubu ostavio trag i nema puno centara u Evropi koji ga mogu sacuvati.

 

MJK je po ukusu Karija, mozda je na kraju i zasluzio ovo. Surovo teska karijera, naplacena u poznim godinama. Dobar momak,cesto je u NS-u.

 

 

Kalinic i Lucic su svakako najbolji defanzivci i two way igraci. Guduric moze da ocetka svakog, mada ni on ne blista u odbrani.

 

Jokic, Milutinov i Ristic su najdominantniji centarski trio na EP. Jokic suvereni vodja, nadam se tj za zlato nam treba i odlican Vasa. 

 

Uloge su dobro poslozene pa sta bude bice. Jaretu ovaj ciklus moze pokazati koje su mu granice. Tip je igraca kad je gusto i ima prostor, sutnuce..mindset mu je dobar.

 

Kari sigurno ima postovanje igraca i drzace svlacionicu kako treba. Sve u svemu nadam se da cemo uci u cetiri najbolje.

 

 

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Beonegro said:

Pazite kad kiksaju Hrvati protiv Ukrajine pa nam oni dođu u osmini 😄

Pratim i podižem ulog za milijun tisuća kuna

9 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ristic je u svakom klubu ostavio trag

Bukvalno

 

Trag na parketu od olovnih nogu

  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Grupna faza svakako nije najvazniji deo turnira, ali svaki nas poraz bi bio prava mala senzacija obzirom na sastav grupe. Jedino je Ceska tu kao domacin sa Satoranskim mogla da ne bude totalni autsajder, ali ovako je i to otpalo. Svakako ne treba praviti preveliku dramu oko nase igre u grupi (osim ako ne izgubimo od nekoga) jer je jasno da imamo lufta da sporije upalimo pa da dizemo polako formu za najvaznije 4 utakmice.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zašto bismo izgubili ijednu utakmicu? U grupi smo jači od svih barem duplo. Verujem da nas mogu da sjebu/nadigraju samo SLO, FRA i GRE, a još veoma mali broj reprezentacija da nas dobije samo na neko šutersko ludilo ili naš totalni kanal. Jebiga, u četvrtfinalu EP moraš imati ozbiljnog protivnika. Nema ovde palamuđenja, idemo na to zlato konačno, moraćemo da pobedimo neke dobre reprezentacije na tom putu. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Zašto bismo izgubili ijednu utakmicu? U grupi smo jači od svih barem duplo. Verujem da nas mogu da sjebu/nadigraju samo SLO, FRA i GRE, a još veoma mali broj reprezentacija da nas dobije samo na neko šutersko ludilo ili naš totalni kanal. Jebiga, u četvrtfinalu EP moraš imati ozbiljnog protivnika. Nema ovde palamuđenja, idemo na to zlato konačno, moraćemo da pobedimo neke dobre reprezentacije na tom putu. 

boKme ti baš all in, ja bih nastupao sa ovakvim samopouzdanjem da nam je i Bogdan tu, ovako u slučaju našeg kanala mogu da nas dobiju i Litvanci i Njemci i Italijani i Turci, čak i Hrvati ako im se desi dan na koji ustanu na desnu nogu i ne seksuju verbalno jedni drugima ženskog roditelja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da zamislim takav kanal. Mislim da osim 3 glavna konkurenta za zlato mogu da nas dobiju samo Litvanci i to uz neku ludilo partiju i Italijani kao jedna od šuterski najpotentnijih ekipa na prvenstvu. Ostali mogu malo da nas muče ali toliko verujem u Jokića da mislim da će da reši svakog ako bude stani pani. Toliko verujem u tandem Kalinić - Lučić, gde su obojica u igračkom prajmu i imaju gomiletinu mudaških performansa u karijeri. Toliko verujem da ne može da se podudari veče gde se bar jedan naš bek ne razmaše. Toliko verujem da protivničke back up centarske linije nemaju šta da traže protiv Milutinova. Ako na sve to dobijemo i Vasu u top izdanju - to je to. A mislim da nam on i ne treba u nekoj mvp EL verziji.

  • Like 10
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Chaos Is Me said:

Zašto bismo izgubili ijednu utakmicu? U grupi smo jači od svih barem duplo. Verujem da nas mogu da sjebu/nadigraju samo SLO, FRA i GRE, a još veoma mali broj reprezentacija da nas dobije samo na neko šutersko ludilo ili naš totalni kanal. Jebiga, u četvrtfinalu EP moraš imati ozbiljnog protivnika. Nema ovde palamuđenja, idemo na to zlato konačno, moraćemo da pobedimo neke dobre reprezentacije na tom putu. 

 

Zato što poraz u grupi može biti pozitivan šamar da nismo nepobedivi i da se mora igrati ozbiljno i fokusirano do samog kraja. Meč protiv TR pokazao je da momci to očigledno još nisu ukapirali. Nešto ne verujem da ovaj tim može bez poraza do zlatne medalje, ali bih bila najsrećnija da me demantuju.

 

Plus, ne verujem Miciću i Nedoviću, pa kontam da ako bi nas već kanalili nek to urade u grupi, a ne u četvrtfinalu, polufinalu ili nedajbože finalu. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Beonegro said:

boKme ti baš all in, ja bih nastupao sa ovakvim samopouzdanjem da nam je i Bogdan tu, ovako u slučaju našeg kanala mogu da nas dobiju i Litvanci i Njemci i Italijani i Turci, čak i Hrvati ako im se desi dan na koji ustanu na desnu nogu i ne seksuju verbalno jedni drugima ženskog roditelja

 

ako sam dobro razumeo kaosa a usput razumeo da su nam potencijalni rivali u 1/4finals upravo litva, francuzi i slovenci, ja se slazem [ako je na to mislio] da tu nemamo sta da biramo, jer svi oni mogu da nas dobiju a i mi jednako da se pomucimo da ih dobijemo. pa u tom smislu nema sta da se bira.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tanka je ta kalkulacija da gađamo drugo mesto u grupi pa da u QF idemo na Španija/Turska ili Nemačka. Pre svega jer nije izvesno da će Nemci biti četvrti u B grupi, a o komplikaciji u osmini finala da ne pričam (Hrvatska/Italija). Mislim da ćemo grupu igrati u 3./4. brzini sa skoro svim igračima. Ako se i desi slučajno neki poraz možda nas i ne košta prvog mesta jer su ostale ekipe (osim Holandije) prilično ujednačene.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda cu zvucati prepotentno, ali za mene bi na ovom prvenstvu neuspeh bio sve osim zlatne medalje.

 

Konacno imamo sve sto nam je potrebno za najsjajnije odlicje, i sa pravom nas svi svrstavaju u red prvih favorita.  

 

Tu su odlican i trofejni trener, skoro svi najbolji igraci kojima raspolazemo i ono najvaznije sjajna atmosfera. 

 

Verovatno necu biti razocaran i ukoliko ne bude zlata, a posibamo se muski i pruzimo maksimum na terenu, ali da budem iskren prizeljkujem i ocekujem zlato. Ko zna kada ce nam se ponovo ukazati ovakva sansa.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poraz u grupi bi bio tragedija i pokazatelj da nešto žestoko ne štima.

 

U bilo kojoj drugoj grupi ne bih mislio to. Da imamo neku nagaznu minu kao što su Hrvati, Italijani, Litvanci, apsolutno ok da se desi loš dan i izgubiš od takve ekipe u grupi. To su ekipe sa sasvim solidnim kvalitetom.

 

Ali da kiksaš protv Izraela, Poljske, Češke? Baš loše.

 

 

Kako god, uveren sam da neće biti problema. Odigraćemo bar jednu slabiju tekmu, ali i to na kraju rutinirati.

Edited by realno *w
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Iako veoma cenim Kejosa,ovde sam #teambeo. Takvu vrsu samouverenja u zlatnu medalju bih imao da je Bogdan ovde. Ne kazem da bez njega necemo i uzeti tozla,ali nismo apsolutni favoriti u smislu "na nama je da ga ispustimo".

Ono gde se ne slazem sa Beom je da nas Turska moze iznenaditi,jer ne moze. Ne zato sto smo ih dobili pre par dana,nego zato sto su izvan Istanbula kurton.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Poraz u grupi bi bio tragedija i pokazatelj da nešto žestoko ne štima.

Što se tiče situacije u grupi, najveća neizvjestost bi morala da bude oko toga da li će gospođi i meni za tu fazu takmičenja biti dovoljna 2 litra džina i 12 litara tonika 🤔

Edited by Beonegro
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...