Jump to content

UEFA Champions League 2022/23


Don Juan

Recommended Posts

Konačno Gvardiola da skine tu nesreću što ga vukla otkad je otišao iz Barse.

Utakmica je bila jezivo dosadna do pogotka Rodrija,potom se zakuvalo do kraja,šanse na obe strane.

Lukaku je morao gadjati ugao pri onoj šansi,ne ide nikako u sredinu,svaki golman po automatizmu će tamo ići.Inače je uneo živost u igri,i trebao je on da počne,Džeko bi bolje doprineo kao džoker sa klupe.

Lautaro je po mom mišljenju tragičar utakmice.Puno loših prijema,sebičnost kad je šutirao maltene iz mrtvog ugla,a imao je boljih opcija.

Ederson na kraju izrastao u heroja.

Žabari na kraju 0/3 u finalima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nista vise šmek fudbala, nista vise tvoja skola, nista da iskopas nekog mladog igraca iz lige i da lansiras u zvezde pa da ti donese trofeje. 

 

Nema. 

Vec dugi niz godina. 

Ovo je samo ekser u kovceg. 

Dovedi arape, kupi najbolje, plati, pretplati. Imaj osvajaca Pl prikovanog za klupu. 

 

Sve moze, proklete pare. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne moze se reci da je utakmica bila previse zanimljiva, ali s obzirom da su prognoze bile da ce Siti da isprasi Inter ovo je bilo sasvim zadovoljavajuce i dostojno finala. Dobra partija Intera, defanzivno odlicno postavljeni, a uspeli su da naprave i nekoliko velikih prilika za gol. Zasluzili su da daju bar jedan gol i moze se reci da su propustili lepu sansu da naprave senzaciju, jer Siti nije bio bas na nivou. Nekako je bio stegnut, nisu imali raspolozenog igraca, a povredom De Brujnea su postali zreli za poraz. Navijao sam za Inter, ali ne mogu reci da mi je krivo sto je Siti osvojio, pokazali su najvise tokom sezone, igrali najlepsi fudbal i ovo je ipak zasluzeno. 

Link to comment
Share on other sites

 

13 hours ago, Perkos2 said:

Evo stigli su Zvezdu po broju osvojenih evro titula

 

jbt real 14 titula, sve da ne uzmu ni jednu za to vreme nece ih niko stici za 100 godina ono lagano. 

sa druge strane jedna titula nam fali da potvrdimo da smo top 10 klub u evropi. 😄

 

13 hours ago, DameTime said:

Dobro, uzeše plastičari konačno tu LŠ posle spucanih stotina miliona funti. 

 

vise ce biti milijarde i milijarde. ne pratim ovo smece od sporta, ni tekmu juce nisam gledao ni golove nisam jos video ali ovde vidim da bila spektakularna tekma. smece od sporta, dosadno, sa veoma cestim uticajem sudija na ishod, var sprdnja itd. sport gde primitivni zaostali arapi i njihova nafta bukvalno vladaju. imas naftu i kupis sta hoces, koga hoces i to je kao neki uspeh.

evo citam neki seik saban ne zna sta ce sa parama pa ponudio valjda 5.5 milijardi za utd.

bolest. 

 

Link to comment
Share on other sites

Da hoce da presuši ta nafta vec jednom

12 hours ago, Bugl Khan said:

Reagirao je školski. Sad što je baš pogodio Edersona u nogu, jbg. 

Mamlaz je postavio glavu umesto da glavom udari tu loptu. Zamisli da je Lewa tu bio. Otisla bi kao metak bar dva metra od golmana.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, berti said:

 

Mamlaz je postavio glavu umesto da glavom udari tu loptu. Zamisli da je Lewa tu bio. Otisla bi kao metak bar dva metra od golmana.

U pravu si (i ostali koji su tvrdili), pogledao sam sad ponovo. Osobno imam traume od Rakitićevog zicera protiv Španjolske 2012. pa čim vidim šansu glavom, ako ju udari u pod, zadovoljan sam.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Bugl Khan said:

U pravu si (i ostali koji su tvrdili), pogledao sam sad ponovo. Osobno imam traume od Rakitićevog zicera protiv Španjolske 2012. pa čim vidim šansu glavom, ako ju udari u pod, zadovoljan sam.

Inter treba da zadrzi mamlaza zbog domaceg prvenstva. Da ti igra, daje golove levatorima. Za bitne evropske utakmice ga uopste ne stavljati u tim, ni na klupu. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mucena Buducnost je pregazena na gostovanju Breidabliku, rezultat je bio cak 5:0 za trenutno treceplasirani tim islandske prve lige. To je bio turnir, Breidablik je dobio u polufinalu Tre Penne iz San Marina sa cak 7:1, Buducnost je dobila prvaka Andore sa 3:0.

 

Fudbal u Crnoj Gori tone li tone i sada je vec dosao do dna.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Bugl Khan said:

2003? 2005? 2008? 2013? 2019?

2003 Milan-Juve

2005 Liverpul-Milan

2008 Man Utd-Chelsea

2013 Bayern-Dortmund

2019 Chelsea-City

2023 City-Inter

 

Misli na to kad spanski tim dodje do finala onda i uzme titulu svaki put posle tog finala 2001 Bajern-Valensija

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/30/2023 at 10:44 PM, goldberg said:

Mucena Buducnost je pregazena na gostovanju Breidabliku, rezultat je bio cak 5:0 za trenutno treceplasirani tim islandske prve lige. To je bio turnir, Breidablik je dobio u polufinalu Tre Penne iz San Marina sa cak 7:1, Buducnost je dobila prvaka Andore sa 3:0.

 

Fudbal u Crnoj Gori tone li tone i sada je vec dosao do dna.

masane, zeta ce da igra ligu sampiona masane.

Link to comment
Share on other sites

Just now, fradler said:

 

I upravo je 0-3 u sred Budimpeste. Nema drugog objasnjenja sem da im je Pesic vec zatrovao svlacionicu.

 

Gledo sam taj Klaskavik lani u kvalifikacijama i ličili su mi na neki mini Bodo Glimt. Od originalnog su izgubili u kvalifikacijama LŠ (dobili prvu 3-1), da bi nakon toga  u kvalifikacijama konferencije izbacili Sutjesku i na penale ispali od Balkanija. Koji trenutno u svom dvomeču protiv ludogoreca ima dva gola prednosti.

 

In other words, nimalo naivna ekipa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znam znam, slicna prica kao islandski Breidablik koji je sinoc i drugi put pobedio uvek neugodni Samrok, a pre toga masakrirao Buducnost 5-0. Gledao sam taj mec, ljudi igraju fudbal kakav 80% superligasa moze samo da sanja.

 

No, svejedno, poluvreme 0-3 u Budimpesti je ipak sok. Fradi je u manje-vise istom sastavu rutinirao LE grupu ispred nas, Trabzona i Monaka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam meč Zrinjskog i Urartu u Jermeniji. Taj stadion ima jednu tribinu ako sam dobro primetio i pitam se kako UEFA dozvoljava da se kvalifikacije igraju na takvim mestima, a ne da TSC da igra na onoj predivnoj Areni u B. Topoli.

 

Edit. Ipak se igralo u Mostaru ali ono je ispod nivoa TSC Arene.

Edited by Drago
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Drago said:

Gledam meč Zrinjskog i Urartu u Jermeniji. Taj stadion ima jednu tribinu ako sam dobro primetio i pitam se kako UEFA dozvoljava da se kvalifikacije igraju na takvim mestima, a ne da TSC da igra na onoj predivnoj Areni u B. Topoli.

 

Edit. Ipak se igralo u Mostaru ali ono je ispod nivoa TSC Arene.

Što nema stadion Zrinjskog? Mislim, skupine Lige prvaka se igraju na Maksimiru. Ako to prolazi, onda ne znam što bi trebalo u Mostaru biti neoprostivo.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bugl Khan said:

Što nema stadion Zrinjskog? Mislim, skupine Lige prvaka se igraju na Maksimiru. Ako to prolazi, onda ne znam što bi trebalo u Mostaru biti neoprostivo.

 

 

 

 

 

Meni ne deluje da bi ovde mogla da se igra grupa Lige Šampiona.

 

Da se razumemo, ja sam za to da klubovi uvek nastupaju na svojim matičnim stadionima. Samo što bode oči kada vidimo gde se sve igraju utakmice pod UEFA sankcijom što klupske, što reprezentativne, a TSC Arena ne prolazi neke stroge zahteve.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Ne znam čemu se radi. Zašto TSC ne smije. 

 

Kapacitet stadiona mora biti najmanje 8000 mesta, geniji koji su pravili njihov stadion su isplanirali kapacitet od samo 4500.

 

Inace, stadion Zrinjskog je jedan od najgorih ikada, ko je ono smisljao? Jedna ogromna tribincina na jednoj strani i nista na ostale tri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...