Jump to content

UEFA Champions League 2022/23


Don Juan

Recommended Posts

22 minutes ago, goldberg said:

 

Kapacitet stadiona mora biti najmanje 8000 mesta, geniji koji su pravili njihov stadion su isplanirali kapacitet od samo 4500.

 

Inace, stadion Zrinjskog je jedan od najgorih ikada, ko je ono smisljao? Jedna ogromna tribincina na jednoj strani i nista na ostale tri.

2 tribine ima Zrinjski. Nema ove iza golova.

Link to comment
Share on other sites

Zrinjski igra na čuvenom stadionu pod Bijelim bregom, na kome je igrao Velež do rata. Ta ogromna tribina je tako projektovana jer je praktično ukopana u brdo, odnosno iskorišćen je pad brda za tribinu.

 

Ne znam u kakvom je stanju stadion, stolice na slici deluju uredno. Ako je sve ostalo u ok stanju ne vidim zašto je problem da se kvalifikacije igraju tamo. Čak je verovatno bolji pogled na teren u odnosu na neke manje stadione koji imaju sve četiri tribine ali niske pa se ništa ne vidi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Bugl Khan said:

2 tribine ima Zrinjski. Nema ove iza golova.

Ta druga već neko vreme nije u upotrebi. Sad su neki paravani ispred nje. Što se tiče prostora iza golova, mislim da nije ni moguće ništa doraditi, s jedne strane je pomoćni teren, a sa druge neke zgrade čini mi se.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Pero_Cameron said:

Ta druga već neko vreme nije u upotrebi. Sad su neki paravani ispred nje. Što se tiče prostora iza golova, mislim da nije ni moguće ništa doraditi, s jedne strane je pomoćni teren, a sa druge neke zgrade čini mi se.

Ma mislim da nije u upotrebi jer ju obnavljaju i uređuju za eventualne skupine. To im je izuzetno bitno jer UEFA parama bi postali nedostižni ostalim BiH klubovima. 

Link to comment
Share on other sites

On 7/20/2023 at 12:40 AM, Barkley#34 said:

Zrinjski igra na čuvenom stadionu pod Bijelim bregom, na kome je igrao Velež do rata. Ta ogromna tribina je tako projektovana jer je praktično ukopana u brdo, odnosno iskorišćen je pad brda za tribinu.

 

Ne znam u kakvom je stanju stadion, stolice na slici deluju uredno. Ako je sve ostalo u ok stanju ne vidim zašto je problem da se kvalifikacije igraju tamo. Čak je verovatno bolji pogled na teren u odnosu na neke manje stadione koji imaju sve četiri tribine ali niske pa se ništa ne vidi.

 

Nije problem da se igraju kvalifikacije, nego vizuelno stadion ni ne podseca na stadion. Postoji razlog zasto se na tim lokacijama ne grade tribine.

 

Verovatno imaju bolji pogled na teren od stadiona kao sto je "Cika Daca", ali ti osim terena fakticki vidis i jednu malu tribinicu preko puta i nista oko golova. To je kao da sa neke ogromne zgrade gledas mec na nekom od pomocnih terena.

Link to comment
Share on other sites

Crnogorski fudbal je dotakao samo dno. Buducnost gubi 5:0 od Islandjana, Arsenal Tivat izgubio kuci 6:1 od Alaskerta iz Jermenije. Sutjeska na jedvite jade prosla amatere iz San Marina. (Sledeci protivnik im je Santa Koloma iz Andore, imali su srece reklo bi se, ali me ne bi nimalo iznenadilo da ispadnu)

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/21/2023 at 2:41 PM, Barkley#34 said:

 

 

Sad sam pogledao i video da su ovi bas dominantni u svojoj ligi, imaju nekih 25 pobeda i par remija, bez poraza.

 

Mogu lagano do grupne faze EC.

 

Sto se tice zreba za LS, u drugom kolu se sastaju: Sampion Islanda - sampion Danske, sampion Svedske - sampion Farskih ostrva, sampion Finske - sampion Norveske.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, goldberg said:

 

Sad sam pogledao i video da su ovi bas dominantni u svojoj ligi, imaju nekih 25 pobeda i par remija, bez poraza.

 

Mogu lagano do grupne faze EC.

 

Sto se tice zreba za LS, u drugom kolu se sastaju: Sampion Islanda - sampion Danske, sampion Svedske - sampion Farskih ostrva, sampion Finske - sampion Norveske.

Da nije neki njihov Vucic umesao prste tu??

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, goldberg said:

 

Sad sam pogledao i video da su ovi bas dominantni u svojoj ligi, imaju nekih 25 pobeda i par remija, bez poraza.

 

Mogu lagano do grupne faze EC.

 

danas u zurnalu citam intervju nekog naseg lodera sto igra za njih, deni pavlovic se zove.

kaze da je na golu lik koji se vratio iz penzije, a da je jedan deo karijere igrao kao stoper, a i da treci golman ima 50 godina. ovakve price se mogu cuti mozda u nasem cetvrtom rangu takmicenja, ili nize, nikako ne u srpskoj ligi. no, njihovi rezultati pokazuju da su daleko od amaterskog kluba. lagana eliminacija zahuktalog ferencvarosa je vise nego ozbiljan rezultat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

ТСЦ је имао среће на жребу трећег кола квалификација за Лигу шампиона. Клуб из Бачке Тополе добио је најлакшег од потенцијалних противника – Брагу.

Први мечеви трећег кола квалификација за Лигу шампиона играју се 8. и 9. августа, реванш су седам дана касније.

Победник ће ићи у плеј-оф за Лигу шампиона, док ће поражени ићи директно у групу Лиге Европе.

 

ТРЕЋЕ КОЛО КВАЛИФИКАЦИЈА ЗА ЛШ

 

Стаза пратилаца

 

Брага (Португалија) - ТСЦ (Србија)

Ренџерс (Шкотска) - победник Сервет (Швајцарска) / Гент (Белгија)

победник Дњепар (Украјина) / Панатинаикос (Грчка) - Олимпик Марсељ (Француска)

ПСВ (Холандија) - Штурм (Аустрија)

 

Podebljao sam deo s kojim se ni najmanje ne slazem, mada bili bi (TSC) autsajderi protiv svakog od mogucih protivnika.

 

EDIT: sad vidim, nije svaki tim koji se nasao u trecem kolu bio potencijalni protivnik, nego samo Marsej, PSV i Rendzers (pored Brage). Ok, onda mogu da kazem da mogu da budu zadovoljni zrebom.

Edited by RatzenStadt
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Da. Stativa Ludogoreca u 88. pri rezultatu 1-1. Gol Olimpije za  2-1 u 92. I onda odbranjen penal u 100. minutu

Dajte sazetak meca ako postoji 🙂 

DAkle, Olimpija obezbedila Evropu.

Link to comment
Share on other sites

Pratim malo rezultate pa mi dva upadoše u oči :

Haken - Klaksvik 2:2

Molde - HJK 0:0 

 

Već se uveliko igra drugo poluvreme pa pri ovim rezultatima Haken ide u produžetke a Molde ispada ...

Pišem ovo jer kako god da se završe mečevi uvek me iznenadi koliko su se zadnjih godina te skandinavske lige srozale,možda i drastičnije od npr. Poljaka ili Rumuna ...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, Danci su za njih bukvalno Premijer liga ...

Inače, prošla sezona u Danskoj je bila ekstrazanimljiva ...

Šibanje do poslednjih par kola izmedju Kopenhagena,Nordsjlanda,Arhusa i Viborga za titulu ...

Midtylland je inače završio sezonu play out grupi, kroz baraž se plasirao za izlazak u Evropu ... 🙂

Odlični su za praćenje,jedna od najizjednačenijih liga u Evropi ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...