Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Marinković je dosta slab, pokušava da uhvati neki šuterski ritam ali realno je tanak igrač koji napadački može da odigra dobro jednu od 5 utakmica. 

Ajde što nije na nivou napadački, nego što je počeo da igra neku matadorsku odbranu. Prošle godine na EP je bio vrlo solidan na toj strani, sad se stalno zalijeće na svog igrača pa ispada, kao da je iza njega JJJ pa je bitno samo da izađe agresivno na šut za 3.

 

46 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ne bih bas castio Brazilce stavljanjem u rang sa Italijom, ali su svakako svemirski brod za boranijicu protiv koje smo do sad igrali.

Gledao sam samo ajlajce Brazila protiv Australije, ali je tu imalo šta da se vidi, i to protiv jedne jake reprezentacije. Mi smo sporaći i nas Italijani udave zbog toga što ne možemo da ih pretrčimo, a mislim da bi Brazilci to rešavali znatno lakše njihovom atletikom.

Link to comment
Share on other sites

Meni deluje da je u ovakvoj okrnjenoj reprezentaciji Marinković malo pustio mudašca i umesto da minute kupuje odbranom kao na prethodnom takmičenju on rešio da se ispucava kao u onim irelevantnim KKP rosterima gde je bio napadačka vedeta. 

 

Ma da, svaka ekipa koja igra sa mnogo trčanja i šutiranja a da je pri tom taktički iole ozbiljna nama može da napravi problem tako da me baš zanima kako ćemo danas izgledati protiv Brazila.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ovo ce nam skoro sigurno biti najjaca provera, sto je samo jos jedna u nizu gresaka.
Ovoj ekipi trebaju pravi testovi, a ne utakmice poput one juce, Portorika i sl. Jer kad naidje neka od top ekipa u eliminacijama, moze da usledi sok, takozvani "udarac u zid" u ranoj fazi nekog od tih meceva, nakon cega povratka nema. 
Jedino ako nisu kao primarni cilj postavili prolazak grupa, u tom slucaju je i ovo u redu. Bez obzira koliko porazavajuce zvucalo.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, ovo je po meni bilo savim ok.

 

Brazil je fina ekipa koja je imala sasvim dobre rezultate na pripremama, pobedili su Australiju, igraII egal sa Italijom.

 

Mene da je neko pitao da li možemo da dobijemo neku solidnu ekipu bez Bogija i Milutinova, zaista bih rekao ne.

 

 

  • Like 14
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva timska pobeda, e baš mi je drago da su ovi momci pokazali da mogu pobediti bez Bogdana i Milutinova. 💙 Kakav je ovo boost samopouzdanja za njih! Kako smo odigrali završnicu, malo riskantno, malo inteligentno :Hail: Aleksa preorao teren, Jovke Jr je clutch :Hail: 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

Nisu doduše ni Brazilu igrali Huertas i Felicio.

 

E da, ali opet vazniji su za nas ova dvojica nego za njih, njih dvojica. Narocito jer im se vratio Neto pa deluje da ce imati nesto vecu ulogu u timu od Uertasa. Felicio im jeste vazan ali manjo od Cabocla a mozda cak i od Soaresa.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, je li Milutinov uopšte bio na klupi? 

 

Ja sam gledao samo četvrtu četvrtinu na nekom zrnastom strimu, tako da je možda do toga, ali ga nisam vidio, a vidio sam da je Bogdan bio tu.

 

Ukoliko Milutinov nije bio ni na klupi to znači da nešto ozbiljno nije u redu sa njim, ili je na terapiji za neku povredu, ili opet ima neku viruščinu kao pred EP...

Link to comment
Share on other sites

Zaista nema potrebe da budete ljubomorni na kolege grobare, moje srce je dovoljno veliko za sve. Ili dovoljno malo, kad me igrači iznerviraju .

 

Od bitnijih vesti, selektor deluje jako vitalno pored klupe, svidela mi se njegova angažovanost i što je nacrtao par stvari koje su igrači sproveli u delo. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...