Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

8 hours ago, DameTime said:

Rano je počeo sa suptilnim odjebavanjem. Bojim se da će Jokićevaca ostati za pod šljivu, ako i toliko.

Biće uvek Jokićevaca ako gledamo NBA, ali odnos prema reprezentaciji je sramotan

7 hours ago, Darko said:

I meni je to jadno. Da je bar imalo zagrejan, valjda bi rekao nešto tipa "imam želju, ali zavisi jer mnogo toga može da se desi za godinu dana" itd itd. Izgleda da onaj podvig tima u svetskom nije ostavio neki dublji trag na njega.

Očigledno ne želi da igra, a i ako bude na OI biće to preko one stvari 

1 hour ago, Kronostime said:

Zasto bruka?

Ko zna sta sve moze da se izdogadja za godinu dana?

Recimo Aron Gordon je na istom medija danu izjavio da bi voleo da igra za USA. 

Igraću ako budem zdrav , prosto.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Milos 3.14 said:

Biće uvek Jokićevaca ako gledamo NBA, ali odnos prema reprezentaciji je sramotan.

 

Znam, zaebavam se malo 😄

 

Najgore je što on nema muda da zauvek odjavi reprezentaciju. Više bih ga poštovala da otvoreno kaže kako njega to ne zanima i da bi leti radije nešto drugo radio. 

 

Nadam se da ovaj put neće biti cirkusijada kao prošli. Ili neka Savez saopšti na vreme ili neka on sam izda neko PR saopštenje, ne na dan okupljanja. Imamo baš lepu atmosferu u nacionalnom timu i imaće ko da igra, ne treba nam prenemaganje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Dusko said:

Dobro ljudi ima jos godinu dana do Olimpijade. Nije svako Luka pa da kaze odmah ako bude zdrav i u mogucnosti da ce igrati.

 

Mogao je gospocki da kae da će sigurno doći na proslavu ako ih baba ceca opet počasti svojim prisustvom

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Aj sad, prišljamčivanje. Zvali su ga drugari, nije upao sam. Tim to definitivno drugačije posmatra od nas.

 

Dali su mu akontacionu ljubavTM, ako bude zdrav a ne odigra OI ne postoji deterdžent koji će ga oprati za takvu izdaju ekipe, što se mene tiče.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...