Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

18 minutes ago, Grunf said:

Ode Boriša na prvenstvo, ni kriv ni dužan.
 

 

Pre samo godinu je izasao evroligin 'film' Land of MVPs (Jokic, Micic, Teo).

Samo godinu dana posle Srbiju na SP predstavljaju Ristic, Simanic, Davidovac a na pleju su udarne igle Avramovic i Jovic (bez uvrede prema igracima)...

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic
On 8/22/2023 at 2:51 PM, Pero_Cameron said:

Pre samo godinu je izasao evroligin 'film' Land of MVPs (Jokic, Micic, Teo).

Samo godinu dana posle Srbiju na SP predstavljaju Ristic, Simanic, Davidovac a na pleju su udarne igle Avramovic i Jovic (bez uvrede prema igracima)...

 

Kako ovaj post zvuči drugačije nakon mesec dana...

 

Ima igala za udaranje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 8/17/2023 at 12:50 PM, DameTime said:

Jeste, zato je Dobrić najkonstantniji kad je najvažnije (v. pod ABA finale) i kad mnogo veće zvezde od njega napune gaće. Prema tome u POLUfinalu nas čeka Kobra mode. 

 

Quote

Imamo tečan napad i raduje cimanje u odbrani, lepo smo im čitali napade (iako nije najjači mogući protivnik). Nije Kari toliko izlapeo niti slep, vidi se šta su radili na ovim pripremama i mislim da ćemo igrati školski, proper basket jer nam je takav i sastav. 

 

Neke stvari su se ipak mogle videti još u pripremnom periodu.

 

Quote

Btw, meni se sviđa kako Dobrić igra ove pripremne, najkonkretniji je među bekovima i u najboljoj formi. 

 

@Chaos Is Me :classic_smile:

 

Naravno, najlošije je ostarila tvrdnja da Jovke ne može da izgura prvenstvo na poziciji prvog pleja na nekom visokom nivou. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

jović je odvalio protiv litvanije, verovatno jedna od njegovih najboljih partija u solidno bogatoj karijeri.

međutim, u semis i finalu nije odigrao dobro, odnosno, ni blizu neophodnog nivoa prvog pleja ali smo u semis imali puno drugih igrača da to nadoknade.

 

daleko od toga da sam nezadovoljan, odigrao je daleko iznad onoga što sam ja očekivao.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

jović je odvalio protiv litvanije, verovatno jedna od njegovih najboljih partija u solidno bogatoj karijeri.

međutim, u semis i finalu nije odigrao dobro, odnosno, ni blizu neophodnog nivoa prvog pleja ali smo u semis imali puno drugih igrača da to nadoknade.

 

daleko od toga da sam nezadovoljan, odigrao je daleko iznad onoga što sam ja očekivao.

 

Nije mi cilj da se drndamo ko je (bio) u pravu, verujem da je tebi najdraže što je Jovke odigrao turnir tako kako ga je odigrao. Samo za nauk da imamo više poverenja u te momke koji se odazovu, kakvi god da su. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, DameTime said:

Samo za nauk da imamo više poverenja u te momke koji se odazovu, kakvi god da su. 

 

Vidis ja sam dosao do suprotnog zakljucka.

Posto reprezentacija najbolje igra kada se ne veruje u nju, ne treba nikada imati poverenje u igrace, ko god da igra. 😄

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Filozofski vs Pravni fakultet?

Ima l` stream za taj hrkljus ili da citamo ovaj PbP?

:classic_biggrin:

11 minutes ago, DameTime said:

 

I posle ja kontriram :lol_2:

 

4 minutes ago, Horium said:

 

Excusez-moi, em sam bio debater na faksu, em sam iz pravnog miljea - djavolji advokat po vokaciji. 

Ja sam kontras sa pedigreom. 😤

 

2 minutes ago, DameTime said:

To je to, ne mozhe da se zhivi od pravnika na ovom 4umu! @Horium

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

To je to, ne mozhe da se zhivi od pravnika na ovom 4umu! @Horium

 

Nije to tako cudno kada se uzme u obzir da je jedno vreme samo pravni u beogradu primao oko 1500 studenata godisnje. 

 

Elem, da se vratimo malo na temu. 

 

Sada kada su se slegli utisci, moram da priznam da me je vrlo prijatno iznenadila nasa spoljasnja linija, a imajuci u vidu da je (potencijalna) unutrasnja linija jos uvek poprilicno mlada a vec kvalitetna, mislim da ima cemu da se nada reprezentacija u sledecih 4-5 godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Manu said:

Imaju li negde cele utakmice protiv Litvanije i Kanade sa Plavšićem? Red je da se to odgleda na miru jednom i da se sačuva za još mnogo puta nakon toga.

 

 

Jedva cekam da procitam tvoj post kako je bilo u Manili.

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...