Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Hm, ako je Kari imao napad samosvesti i uvideo da postaje senilan, možda je ovo upravo način da poništi komparativnu prednost koju ima protivnički stručni štab.

 

Situacija gde ni jedan ni drugi trener ne znaju šta se dešava je bolja od situacije gde samo Kari ne zna šta se dešava. Dakle ide se na haos i bezumlje.

 

Ristić prevodi loptu, protivnički stručni štab se gubi - Kari ih spušta na svoj nivo pogubljenosti i dobija na iskustvo.

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Jović je juče imao jednu groznu sekvencu na samom kraju treće četvrtine..mislim da je tako bilo..Kari se propisno izvikao na njega.

Jović je imao problema u def.skoku

Interesantno je bilo da ga je probao Kari na 3, to može biti zanimljivo 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Jović je imao problema u def.skoku

Interesantno je bilo da ga je probao Kari na 3, to može biti zanimljivo 


Tacno, 2 puta mu je lopta uzeta iz ruke, mada je prvi put bilo na cisto neiskustvo. Mnogo je snazan, mislim da to uopste nece biti problem. Nije bio jedini, svi su bili traumaticno u skoku, pre svega Ristic ali i Petrusev. Uzese Heleni 11 ofanzivnih skokova u prvom poluvremenu, mnogo je to bolje izgledao vec u drugom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A mene neko da pohvali sto sam rekao da spustamo Grke ispod 70, nista? Nema veze. P.S. Ono sinoc je bas plastican dokaz da nam Stefan Jovic treba samo kao osigurac i popuni broj. Kakav crni prvi plej, pa najgore segmente smo imali kad se Guduric trtio na prenosu nista drugo ne bismo gledali sa Jovicem, samo bez suta i prodora.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, McLeod said:

A mene neko da pohvali sto sam rekao da spustamo Grke ispod 70, nista? Nema veze. P.S. Ono sinoc je bas plastican dokaz da nam Stefan Jovic treba samo kao osigurac i popuni broj. Kakav crni prvi plej, pa najgore segmente smo imali kad se Guduric trtio na prenosu nista drugo ne bismo gledali sa Jovicem, samo bez suta i prodora.

BLa0eJp.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Пљувачи једва дочекали пораз на припремној утакмици. Прошле године смо те Италијане добили на припремама па изгубили на првенству нека сада буде обрнуто.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste da je pripremna utakmica ali mi je baš žao što nismo dobili ove prgavce.

 

Mora jače i čvršće protiv takvih protivnika. Aleksa pokazao u zadnjem minutu zašto će nam biti dobar.

 

Drago mi je što dobijamo Jovića. Bilo je nekoliko dobrih akcija u napadu, dobrog protoka lopte, samo da uđemo u šutersku formu.

 

Odbrana šuta očekivano kriminalna. Ne znam u kojoj meri to može da se popravi.

 

Aj pa da razbijemo komplekse kad rezultat bude bio bitan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bogoljub Gagic said:

Пљувачи једва дочекали пораз на припремној утакмици. Прошле године смо те Италијане добили на припремама па изгубили на првенству нека сада буде обрнуто.

 

Ne vidim da bilo ko pljuje. Uopste nije u pitanju poraz nego da mi nemamo nikakav koncept sem ispaljivanja trojki s 25% uspesnosti. Lako je glumiti moralnu vertikalu i to nazivati pljuvanjem. 

Ovo nije kosarka koju ova ekipa treba da igra, narocito ne u odbrani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako kažu naši stari bolje je izgubiti od Italijana na pripremnoj utakmici, nego na prvenstvu.

 

3 minutes ago, Don Dusko said:

Jeste takav stil danasnje kosarke ali ovo kako mi ispustamo je za detaljnu analizu.

 

Kao Partizan :wicked:

 

P.S. Bili smo u egalu iako su imali 43% za 3 pts na ekipnom nivou.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bogoljub Gagic said:

Пљувачи једва дочекали пораз на припремној утакмици. Прошле године смо те Италијане добили на припремама па изгубили на првенству нека сада буде обрнуто.

Ne znam ja ko je sta docekao....Svi smo mi zabrinuti jer vidimo dosta mana u nasoj igri....

 

Mislis da ce mane da nestanu protiv jacih protivnika od Talije?

1 minute ago, DameTime said:

Kako kažu naši stari bolje je izgubiti od Italijana na pripremnoj utakmici, nego na prvenstvu.

Bolje.Sad smo ispucali kvotu poraza od njih. :D

Link to comment
Share on other sites

Sa ovakvim Bogdanom tesko mozemo da dobijemo bilo koga> Raduju Milutinov i posebno Jovic.

 

Ono sto mene najvise brne je drugi Jovic. Bas bi nam znacilo njegovih 10-15 minuta po utakmici.

 

Nedovic moze odmah da se spakuje i vrati nazad. Nikad sramotnije izdanje nekog igraca nisam gledao, ne zbog promasaja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...