Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Ako uzmemo u obzir sastav generalno i nisam toliko nezadovoljan. 
Dve stvari koje najvise zabrinjavaju su cinjenica da imamo samo dva igraca koja su u stanju da konstantno pogadjaju sut za 3 i Bogdanoviceva - Mitar Miric siske sa fejdom sa strane - frizura

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Kad?


Na treninzima. 😄 
Ipak ce ih biti jos 30ak. Druge nema. Ali na kraju krajeva je ovo ipak bila prava letnja prijateljska uz prangijanje i nonsalantnost. 

 

Inace da pohvalim slobodna bacanja. Ne secam se da smo ikada imali 14/15 u kojoj god utakmici 😄 
Ima ovde dosta neupotrebljivih igraca. Morace da riljaju pojedinci 32min po tekmi. 

Mislim da ce Jovic ovo podici na dosta bolji nivo.

Dve stvari brinu a to su spoljne rotacije na outlet (nas najveci problem) a i disfunkcionalnost unutrasnje linije sem Milutinova gde se svaki kos mora slaviti kao gol. Neko od Petruseva, Smajlija, Ristica, Jovica ce morati da doprinosi na prvenstvu. Ne moraju svi od jednom 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne svidja mi se ovo drzanje Bogdana na klupi dok je bio egal bez obzira na licne.

Sad je prilika da se naštima ko je gazda i kome ce lopta u ruke.
 

Pozdravljam klupiranje Nedovica , jer je ovo bilo jako neozbiljno i nezrelo. Samo jos Itudis da je usao i da ga resi 1 na 1. 
Jbg nece biti puno slabijih igraca od Bohoridisa Moraitisa da se krije u odbrani.

Edited by Admiral
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Admiral said:

Ne svidja mi se ovo drzanje Bogdana na klupi dok je bio egal bez obzira na licne.

Sad je prilika da se naštima ko je gazda. 
 

Pozdravljam klupiranje Nedovica , jer je ovo bilo jako neozbiljno i nezrelo. Samo jos Itudis da je usao i da ga resi 1 na 1. 
Jbg nece biti puno slabijih igraca od Bohoridisa Moraitisa da se krije u odbrani.


Kari je dosta popizdeo kada ga je Bochoridis jednostavno pretrcao bez finte. I to je Neda pre toga uzeo neki totalno iracionalni sut iz okreta (airball). Ako putuje sa ovim stavom, bolje da ne ide. Iako ga jako volim. Nije mi jasan. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bice velika sramota ako Nedovic ode na SP umesto Topica , ne svidja mi se ni Avramovic i Top treba da ima prednost u odnosu na njih zato sto je buducnost srpske kosarka na kecu. Guduric kao prvi plej rperezentacije je veoma losa ideja koja je osudjena na propast. Nadam se da ce upseti da osposobe Jovica, njegovih  30% na kecu je mnogo korisinije od ful tajma Gudurica na istoj poziciji.

Edited by Miki8
  • Ha-ha 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki8 said:

Bice velika sramota ako Nedovic ode na SP umesto Topica , ne svidja mi se ni Avramovic i Top treba da ima prednost u odnosu na njih zato sto je buducnost srpske kosarka na kecu. Guduric kao prvi plej rperezentacije je veoma losa ideja koja je osudjena na propast. Nadam se da ce upseti da osposobe Jovica, njegovic 30% na kecu je korsinije od Gudurica na istoj poziciji.

 

Mislim da se tu planira ipak Jović kao prvi play.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


Kari je dosta popizdeo kada ga je Bochoridis jednostavno pretrcao bez finte. I to je Neda pre toga uzeo neki totalno iracionalni sut iz okreta (airball). Ako putuje sa ovim stavom, bolje da ne ide. Iako ga jako volim. Nije mi jasan. 


Zlobnici bi rekli da je bio toliko los da je i Kari primetio 😂

 

Salu na stranu, delovao je potpuno odsutno, sto je dovelo do jezivih odluka u napadu kao npr kad su mu uzeli loptu na driblingu … plus odbrana u kojoj je kao duh neprimetan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zeljko Obradovic gledao utakmicu. Novinari kazu da je isao da podrzi nas tim, a zlobnici da je vijao Ristica po kuloarima 🙂

 

Mogao bi tamo 2025. da preuzme tim i ispravi krivu Drinu staru 20 godina. Ipak su ovo neke nove generacije, nista splavovi samo Tinder PUBG.

 

Utakmicu nisam video i ne mogu da komentarisem. 

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...